Ūֲ | Ҳ | | |

CatEYE   VeloMAX

Reply to this topicStart new topic

> "Красный оркестр", стара кубівська кабіна
Wertomaniak
01 2015, 22:13
Quote Post

Человек-руина

: Левандівка
: 2846

MT-RACING був успішно роздеребанений на органи для інших роверків. Мета його створення була неординарна - потролити Бура і пару виїздів в місяць на стрийську трасу. Він неоправдав жодної цілі - Бур назвав його баяном, а на трасі ровер був середньостатистичним в плані накату незважаючи на хороші сліки та й міцне ще на той час моє здоровя. В додачу до цього були ше ржаві покоцані пера (незважаючи що хромоль) та "сирні" контелівери хт, з рідкісними нормальними колодками та купою перехідничків та тросів. Фарба з баклажанного кольору вигоріла до розового і почала облуплюватись. Вага ровера не відповідала вимогам 10 кг. Ця картина не тішила мене і все швидко закінчилось деребаном.
Поїздивши пів року на підвісі і реабілтувавши себе трохи, я зрозумів, що це не моє і пора повертатись до ригіду. Але оскільки в країні криза і в дома у мене також криза потрібен був надійний, олдскульний, дешевий в обслуговуванні, а можливо і взагалі "вічний ровер" не ашан. Звичайно, що вимоги залишилися такими ж прискіпливими (вага до 10 кг, хороший обвіс, накатисті колеса, нормальна геометрія рами і стан фарби, відома фірма ну і хороші гальма-вібрейки. Порившись всюди довго і нудно я знайшов те що треба.
Знайомтесь з черговим кубом!
user posted image
Стан обвіски був нікчемний, але оригінальна фреймсетова комплектність з рідними палками і все як нове мене підкупили. Приємним бонусом стала ободна гідравліка магура, яку не треба практично ніколи регулювати і обслуговувати.
user posted image
Вага ровера 10,5 кг. В планах поставити червоне сідло верту і біг епли замість зубатих річі.
Поки накатав 170 км. Політ нормальний. На трасі їде жвавіше ніж МТ-шка, Алю-рама разом з ригідною вилкою дають свої плюси і мінуси. На бруку сильно трясе. На трасі краше їдеться. Обвіс ХТ. Ще той ХТ, що робився нормальним, а не те що тепер...

user posted image

Далі буде

Wertomaniak - 01 2015, 22:14
Email PosterUsers Website
Taiwo
01 2015, 22:23
Quote Post

road sage

: Львів / Топольна
: 682

мощь! виглядає солідно.
ЧД_
02 2015, 8:19
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Мыкола верен своему стилю. Молодца. laugh.gif
Ioan85
02 2015, 10:28
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 921

Музейний експонат! В такому стані навіть шкода їздити. Єдине, що в ньому страшне це силіконові ручки)
Lanz
02 2015, 11:29
Quote Post

Постійний учасник

: Lviv
: 637

Все ж таки ретро-велосипеди мають якийсь свій шарм. Класний вел вийшов, сам задумувався над якоюсь такою концепцією.
Email Poster
Wertomaniak
02 2015, 13:18
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (Ioan85 @ нині, у 08:28)
Музейний експонат! В такому стані навіть шкода їздити. Єдине, що в ньому страшне це силіконові ручки)

о так, ручки треба помыняти. Буду ставив оригынальны кубівські червоні

user posted image
Wertomaniak
06 2015, 17:41
Quote Post

Человек-руина

user posted image

Вчора катав скупнутися в Ясниська laugh.gif Ровер катить гарно