Ūֲ | Ҳ | | |

Wellgo   VeloMAX

: (2) [1] 2  ( ) Reply to this topicStart new topic

> MT RACING, №2
Wertomaniak
02 2014, 17:35
Quote Post

Человек-руина

: Левандівка
: 2846

Тепер у Львові їх 2 tongue.gif
user posted image
Я думаю ви всі здогадуєтесь про що я говорю laugh.gif
Придбався роверок в більш-менш гарному стані за смішні гроші (продавця мабуть смущало те, що ровер специфічного кольору) laugh.gif
Обвіс в ідеальному стані LX (єдине що на лівому моноблоці при переключенні передач не працює стрілка - зимою дійдуть руки, зроблю). Колеса мали потерті обода і вісімки, заднє ще й яйце мало - то я замінив вілсет на MACH XC, який є трохи легше рідного LX.
Покришки на ровері стояли фолдингові зубаті 2,1 Felt - відносно легенькі але некатили толком - пішли в гараж пилитись. На заміну поставив їм 1,5 фолдингові сліки ПАНАРЕЙСЕРИ. От з ними ровер просто летить і на мокрому бруку дуже добре тримає дорогу.
Рідний руль був алюмінієвий яскраво бірюзового кольору довжиною 580 мм. Дуже кидався в очі разом з таким самим підфляжником - відповідно я його зняв і поставив БУЛХОРН. Руль подобається, але шукатиму такий самий трошки ширше.
Винос рідний також був замінений на коротший UNO. Ще поміняно сідло, поставив старі добрі контакти RICHEY, придбана нова цеп KMC X8 і відчищена касета на 7 LX (на фото стоїть тимчасова 8). І того получився такий роверко tongue.gif :
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Обвіс повністю LX (Made in Japan) на зірках та на рульовій написано made in USA. Обвіс без люфтів в ідеальному стані (буду міняв лише тросики та рубашки ну і колодки гальмівні). З усіх роверів що я мав - цей самий швидкий. Ровер реально катить і думаю що ще дасть просратися деяким МТБ карбовелам (фреймсет хромольовий).
Вага приблизно 12-13 кг. До кінця сезону він буде таким, а далі будемо допрацьовувати wink.gif

Wertomaniak - 02 2014, 17:44
Email PosterUsers Website
romakvadrat
02 2014, 19:20
Quote Post

той, шо в квадраті

: Lviv
: 582

Шось багато народу на ретро пересідає smile.gif
Вітаю в хромолевому братстві laugh.gif
Email Poster
Ser Gio
02 2014, 20:59
Quote Post

Постійний учасник

: Львів, Автовокзал
: 313

Як відчуття після найнера?

По відгуках, тут як з контактами, хто їздив на 29, на 26 колеса не пересідають.
Email Poster
_BuR_
02 2014, 21:13
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

: Львів
: 3395

Та це вже баян)))
Олдскул рулить))
Oleg132
02 2014, 22:06
Quote Post

Ветеран

: 2926

QUOTE (Ser Gio @ нині, у 20:59)

Все відносно. Я пересів.
Wertomaniak
03 2014, 6:59
Quote Post

Человек-руина

: Левандівка
: 2846

QUOTE (Ser Gio @ вчора, у 18:59)

як не дивно а ригід хромольовий на 26 колесах ковтає ями краще 29 хардтейла. Немає відчуття що ровер скаче по бруку а навпаки є капітальна впевненість що ти не впадеш і на бруку ти навпаки додаєш швидкості. Рама має гарну геометрію що дозволяє їй краще їсти нерівності на дорогах. Скошені рами такого не вміють (той самий найнер куб). Правда найнер більш стабільний у швидкості і її пік є значно вищим ніж на 26. Хоча сам поки накатав 50 км по місту на хромолі. В суботу хочу вибратись на шосе і заміряти яка середня швидкість ровера, провести так званий тест драйв.

Wertomaniak - 03 2014, 7:02
ЧД_
03 2014, 8:50
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

facepalm.png
Ром
03 2014, 9:38
Quote Post

Велофанат

: 1649

Як правило , в раму залізають 28 колеса на несильногрубих клінчерах . Правда , прийдеться підняти колодки (якщо позволять гальма ), або наростити (на місце кріплення колодок добавляють пластини) гальма , або занятись колгоспом .

Ром - 03 2014, 10:15
Email Poster
romakvadrat
03 2014, 9:48
Quote Post

той, шо в квадраті

: 582

QUOTE (Ром @ нині, у 10:38)
Як правило , в раму залізають 28 колеса на несильногрубих клінчерах . Правда , приходиться модернізовувати нарощуванням(на місце кріплення колодок добавляють пластини) гальма .

Вчора озвучив таку ж мислю деяким форумчанинам щодо свого ровира, мені відповіли - "Не будь Миколою" laugh.gif
Email Poster
PlusOdyn
03 2014, 11:53
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

Як завше, я був пошти шо піонером і мене поливали брудом, а тепер все більше людей пересідає на хромоль і ригід. Де бть справедливість. laugh.gif

Микола, як на мене то краще покришки побалонніше, як в Бура.
Email Poster
ЧД_
03 2014, 12:19
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

ПлюсАдин, первопроходца 29" Джеда, ваще забанили. laugh.gif

мені відповіли - "Не будь Миколою"

То е банда. prankster2.gif

ЧД_ - 03 2014, 12:22
PlusOdyn
03 2014, 12:44
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 13:19)
ПлюсАдин, первопроходца 29" Джеда, ваще забанили. laugh.gif

То е банда. prankster2.gif

Так можуть і мене банити, я ото на машину дивлюся, а то так влом до лісів вкручувати, краще машиною до ліса, катнути лісом а тоді машиною від лісу. Скоро будуть теми про те яке корито взяти краще до ровера. laugh.gif

Але я не перший на хромоль 29й був у Львові і не перший на ригід карбонієвий 29-й також. То всьо дяк і Ждан відповідно. smile.gif

Миколастайл і всьо такоє.
Email Poster
Oleg132
03 2014, 16:56
Quote Post

Ветеран

: 2926

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 12:44)
Так можуть і мене банити, я ото на машину дивлюся, а то так влом до лісів вкручувати, краще машиною до ліса, катнути лісом а тоді машиною від лісу. Скоро будуть теми про те яке корито взяти краще до ровера.

αναθημα
concorde
04 2014, 8:47
Quote Post

Постійний учасник

: 250

Микола, а що це за дивне протавочне кільце під виносом?
Gasik
04 2014, 10:31
Quote Post

Постійний учасник

: 708

упор для гальм
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topic