Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

: (2) [1] 2  ( ) Reply to this topicStart new topic

> Старт'ON, Синій кінь
Gasik
   06 2012, 22:24
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 708

Темний підвал. Ліхтарем свічу на двері, щоб друг їх зміг відкрити. Двері відриваються. Включається світло і ось перед тобою купа мотлоху і старенький ХВЗ Старт-Шоссе.
Питаю друга, шо за агрегат і чому тут порохом припадає.
Він мені розказує про молодість, як колись ганяв на таких агрегатах по трасах, горах і т.п. Але якось попав у ДТП.
Вєл в дрєбєзгі. А в самого травма спини.
( Жаль стало чувака cwy.png ) Після цього по дорозі взагалі не катає, та і жінка не пускає.
Каже мені - хоч, забирай собі як треба. Я, довго не думаючи, забрав його собі. Нарешті, думаю, зберу собі шоссейник.
Спочатку хотів потратитись по мінімуму, аби їздив. ( для цього треба було замінити дві покришки і трубки).
Але я так не зміг. Так хотілось зробити з нього кросавца. Вот я і не втримався.
Тратив всі гроші, що мав.
Але оскільки студенти люди бідні то звичайно, що і деталі далеко не Dura Ace biggrin.gif

Велике спасибі за допомогу в пошуку деталей, збірці роверка і настройці - Петру Костіву
За фото спасибі - Олександру Томчуку

Комплектація:

Рама - ХВЗ Старт-Шоссе
Вилка - ХВЗ
Руль - ХВЗ
Винос - ХВЗ
Обода - Mach1 210
Покришкі - Michelin Dynamic
Задня втулка - Shimano FH-RM60
Передня втулка - Sunrace
Задній переклюк - Sunrace
Передній переклюк - Shimano Altus
Манетки - Shimano SL-A050 LN і Shimano SL-A050 7R
Система - моделі не знаю, якийсь на клини, знятий з американського роверка
Касета - Sunrace
Ланц - Shimano UG51
Педалі - VP (контакти)
Гальмівні ручки - Alhonga
Гальма - Tektro
Підсиділ - UNO
Сідло - Selle Royal Mach

Ось, що получилось. Чекаю коментів і відгуків.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

І задоволений я biggrin.gif
user posted image

Gasik - 06 2012, 22:25
Elephant
06 2012, 22:27
Quote Post

Постійний учасник

: 779

шатуни під клин + контакти = профіт )))))
Elephant
06 2012, 22:36
Quote Post

Постійний учасник

я б руль розвернув так, щоб нижня частина була чітко горизонтальна
Ром
06 2012, 22:38
Quote Post

Велофанат

: 1649

В загальному згодиться , тільки складається враження , що винос тримається на чесному слові . Я би його сантиметра на два опустив .
Email Poster
Gasik
06 2012, 22:46
Quote Post

Постійний учасник

2Elephant - змінив кут як ти казав, дісно краще стало якщо за руль знизу триматись) але триматись за ручки тепер не зручно. Але всерівно краще, бо я за них майже ніколи не тримаюсь. Дякую за пораду smile.gif
2Ром - нє, винос там добре тримається) Хоча теж спробую.

Gasik - 06 2012, 23:49
Elephant
07 2012, 3:20
Quote Post

Постійний учасник

просто ручки тоді треба вище по рулю виставити, але тоді його треба буде наново перемотати
Ioan85
07 2012, 9:37
Quote Post

Постійний учасник

: 921

Гарний велосипед!!! Цікаво де фарбувалась рама з вилкою?

Єдине щоби я швиденько поміняв так це ланцюг UG51- це сама бюджетна версія ланцюга (shimano tourney). Цієї серії в мене навіть до 1000 км не дотянув
Gasik
07 2012, 9:43
Quote Post

Постійний учасник

Фарбував на ТехМалі
SerBus
09 2012, 22:51
Quote Post

Lucky Man

: Wild,Wild West
: 560

Класний вийшов роверко. Я на своєму Стартоні спочатку поставив МТВ-шні кермо і манетки, а тепер хочу перейти на стартоновське кермо . Ідентичні манетки(А-050) вже придбані, залишилося придбати Альхонги. Тільки питання - кермо Стартона не вузьковате, чи придбати сучасне на 44см?
Gasik
09 2012, 23:14
Quote Post

Постійний учасник

Вузькувате, буду міняти з часом. Краще сучасне бери.
Wertomaniak
15 2012, 8:42
Quote Post

Человек-руина

: Левандівка
: 2846

QUOTE (SerBus @ 09 Травня 2012, 20:51)
Класний вийшов роверко. Я на своєму Стартоні спочатку поставив МТВ-шні кермо і манетки, а тепер хочу перейти на стартоновське кермо . Ідентичні манетки(А-050) вже придбані, залишилося придбати Альхонги. Тільки питання - кермо Стартона не вузьковате, чи придбати сучасне на 44см?

Кермо на старті - зло! На великі дистанції дуже не зручне. Якщо хоч ретро-кермо став від рекорда. Там просторне зручне кермо. Щодо ровера Гасіка, то реально гарно зібраний (сам на ньому катався і їздив з господарем даного байка в Наварію). Єдине що там варто замінити - поставити гранату і винос. А так ровер кулл! Однак ХВЗ це вже не то в наш час. Якщо збирати шосейник для серйозних поїздок то не на базі ХВЗ. Хоча у кожного своє уявлення, тому я не хочу нікого ображати. Мій ХВЗ перетворений на ровер для повсякденної їзди по місту на роботу, магазин чи виїзд на шашлики.
Email PosterUsers Website
Ksiondz
15 2012, 11:48
Quote Post

Бородатий вуйко

: Lviv
: 1389

QUOTE (Wertomaniak @ нині, у 08:42)
Кермо на старті - зло! На великі дистанції дуже не зручне. Якщо хоч ретро-кермо став від рекорда. Там просторне зручне кермо. Щодо ровера Гасіка, то реально гарно зібраний (сам на ньому катався і їздив з господарем даного байка в Наварію). Єдине що там варто замінити - поставити гранату і винос. А так ровер кулл! Однак ХВЗ це вже не то в наш час. Якщо збирати шосейник для серйозних поїздок то не на базі ХВЗ. Хоча у кожного своє уявлення, тому я не хочу нікого ображати. Мій ХВЗ перетворений на ровер для повсякденної їзди по місту на роботу, магазин чи виїзд на шашлики.

Кермо на старті - зло! На великі дистанції дуже не зручне. Якщо хоч ретро-кермо став від рекорда. Там просторне зручне кермо.

Кермо в стартах справді не зручне, але все залежить від ширини плечей. Якщо в тебе вузькі плечі - буде зручно. Рекорд - це ж трековий велосипед, його кермо по дефолту буде незручне для марафонів при любих розкладах, ІМХО. blink.gif

Єдине що там варто замінити - поставити гранату і винос.

Старти, чемпіони, ХВЗ - вони мають свою певну красу, а гранатами можна все зіпсувати, вигляд буде ніякий. Якщо вже ставити сучасний винос, то варто поставити його на дюймову безрізьбову вилку, а значить стару треба в утіль. smile.gif

Однак ХВЗ це вже не то в наш час. Якщо збирати шосейник для серйозних поїздок то не на базі ХВЗ.

Спитай Сербуса і мене як було їхати 200км на стартах. smile.gif

По суті велосипеда - міняй систему, це єдине, що в дорозі може підвести. Каретка на квадрат - саме те, що йому ще потрібно. laugh.gif
Ksiondz
15 2012, 12:01
Quote Post

Бородатий вуйко

: Lviv
: 1389

Ще одна порада - постав другу зірку на системі меншу, крутити в гору буде легше smile.gif
Gasik
15 2012, 12:26
Quote Post

Постійний учасник

Систему зразу хотів міняти, але бюджету не хватило.
Будуть гроші - буде інша система.
freya
15 2012, 12:55
Quote Post

Леді на Велосипеді

: центр Львова
: 1750

Він прекрасний! Вітаю!
Сама тихо мрію про велосипед на базі ХВЗ, дуже мені ті рами подобаються! girl_in_love.gif Але щось нічого не попадається...
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topic