РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Планы поездок на выходные

Сторінки: (7) 1 [2] 3 4 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Экипировка на велозиму, как лучше?
Uri2
Дата 05 Лютого 2012, 16:08
Quote Post

Рідкісний зануда

Нє, не буду я розжовувати, ти не настільки тупий/маленький, аби не розуміти зв'язку. Значить просто троллиш.
Ну нафік.
E-one
Дата 05 Лютого 2012, 17:47
Quote Post

троль ще той

Так, можливо мої висказування в адресу Тараса (і інших людей з такою ж точкою зору) виглядають трохи грубо по відношенню до них, але такі різкі аналогії, на мою думку, дають чітко зрозуміти іншим людям, які не дуже розбираються в даній області, що правильно, а що не правильно.
Так, були тут на форумі думки, що не всі мають можливість їздити в зимовому спеціалізованому одязі, але ж можна поступово на нього переходити і це не обов"язково мають бути нові дорогі Наліні чи Джордана, можна і на секонді знайти недорогий, але правильний одяг. І якщо з часом ви повністю перейдете на такий одяг, ви самі відчуєте різницю, комфорт і фан від їзди зимою.
Email Poster
Simick901
  Дата 05 Лютого 2012, 17:57
Quote Post

ТурбоRAWlyk

Прочитал на форуме о одежде на зимнюю каталку, сегодня попробывал вариант термак+тонкий шерстяной свитер+штурмак. Реально тепло. Только в ноги подмерз (2 пары носков+ботинки на меху не спасли)
Email Poster
Velomax
Дата 05 Лютого 2012, 17:59
Quote Post

неутомімый командор

Потому что ноги продуваются. Надо надевать бахилы.
Users Website
Velomax
Дата 05 Лютого 2012, 18:02
Quote Post

неутомімый командор

QUOTE (E-one @ нині, у 17:47)
... Так, були тут на форумі думки, що не всі мають можливість їздити в зимовому спеціалізованому одязі...

В начале 2000-х, когда вообще ничего специального не было, неплохо ездилось в лыжных шмотках с Сыховского секонда. Вид был вполне приличный для моего стального подвеса и кататься было тепло.
smile.gif
В специальном ездить удобнее и красивее.
Каждый выбирает сам.
Users Website
A.V
Дата 05 Лютого 2012, 18:07
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (Simick901 @ нині, у 17:57)
Только в ноги подмерз (2 пары носков+ботинки на меху не спасли)

если стоит выбор одеть две пары носков и очень плотно натянуть ботинки, либо одна пара носков и стопа не передавлена, лучше выбирать второй.
Users Website
Uri2
Дата 05 Лютого 2012, 18:12
Quote Post

Рідкісний зануда

2E-One:

Крім "правильно" і "неправильно" є ще дуже багато градацій, які суттєво залежать від людей, оточення, фінансових можливостей і мети використання отого всього. І не треба свою особисту (нехай і з врахуванням досягнень і досвіду) думку видавати за абсолютні правила.

Ну візьмемо не одяг, а ровер. Хтось один може купити собі байк за $2000, це "правильно", бо на ньому таки приємніше їздити, бо менше тре обслуговувати і т.д. і т.п. А іншому на це треба 2 роки працювати, і він купляє байк за $400. Це "неправильно"? Йому треба різко натякати що він їздить на якісь фігні і не дотягує до "потрібного" рівня? І що нехай не сідає на ровера ще пару років, доки не зможе собі купити щось "нормальне"?

А може йому і не треба до того рівня дотягувати? Може він на своєму недобайку два рази на місяць викочується пива попити, і найвного йому вистачає вище даху?
Ну от і не треба з такими грубо поводитись, в них своя мета і, відповідно, свої "правильно" і "неправильно".

Одягу то все стосується в тій самій мірі, на байках якось простіше висловитись...

--
Звиняй за наїзд, просто насправді оті твої регулярні самовпевнені "грубості" складаються не у "вам треба працювати над собою", а у "ви всі гавно, я д'Артаньян". Перепрошую.

[added]
Заткнувся. Імхо все що хотів сказати - сказав. Все інше, походу, як треба можна буде з'ясувати в офлайні.

[added]
Еммм, мені тут натягнули, що написане схоже на заздрість smile.gif Ніфіга подібного, я собі можу достатньо багато що дозволити, і байк в мене не за $400. Так що не заздрість, 100%.

Це повідомлення відредагував Uri2 - 05 Лютого 2012, 18:30
Simick901
  Дата 05 Лютого 2012, 18:26
Quote Post

ТурбоRAWlyk

Спасибо AV, попробую. Но на всякий случай в следующий раз wink.gif захвачу запасную пару носков.
Email Poster
Serik
Дата 05 Лютого 2012, 19:09
Quote Post

Зацікавлений
**

ну от ніяк не буде нормальним їздити "в шубі і валянках" smile.gif і тут навіть сперечатися не варто! одяг має бути таким, щоб при активному катанні було трохи гаряче, бо коли буде одяг в якому комфортно можна посидіти півгодинки на лавці, при їзді будуть відчуття не дуже приємні) (десь як в сауні)

я вдягаю: термобілизна (низ, верх), фліска, термік (не продувається, і напевно трохи дихає), на низ штани з секонду (трошки з утепленням), велотуфлі літні, зимой носок (1), бахіли, ще флісові перчатки. На голову шапочку, шолом, окуляри. Так до -10 можна досить комфортно кататися протягом 1:30 - 2:00 години.
Uri2
Дата 05 Лютого 2012, 19:13
Quote Post

Рідкісний зануда

QUOTE (Serik @ нині, у 20:09)
при активному катанні

Отож бо й воно...
E-one
Дата 05 Лютого 2012, 19:57
Quote Post

троль ще той

QUOTE (Uri2 @ нині, у 18:12)
Звиняй за наїзд

Звиняю. Твоя аналогія з байками має право на життя, але я б тут провів дещо інше порівняння між "правильним" і "неправильним". От дивись: думаю ти не будеш заперечувати, що ашан-байк - це неправильний байк. Так от, пуховик/шуба/джинси на велосипедисті зимою, це те саме. А якщо ти хочеш мати байк за 2000/4000/8000$ тобі зовсім не обов"язково збирати на нього пару років і при тому не кататись. Ти можеш купити байк за 400$ і поступово по мірі можливостей заміняти в ньому компоненти на більш кращі, в кінці заміняєш в ньому раму і вуаля. Нічого поганого в цьому нема. Те саме і з одягом, що я і пропонував вище. Головне не приймати в штики мої слова, а задуматись і винести з цього користь, як це зробив Simick901 і не пожалів:
Прочитал на форуме о одежде на зимнюю каталку, сегодня попробывал вариант термак+тонкий шерстяной свитер+штурмак. Реально тепло.
Email Poster
Uri2
Дата 05 Лютого 2012, 20:55
Quote Post

Рідкісний зануда

QUOTE (E-one @ нині, у 20:57)
думаю ти не будеш заперечувати, що ашан-байк - це неправильний байк.

Залежно для кого. Для мене і тебе - неправильний, для якого небудь Василя Петровича - правильний.

Так от, пуховик/шуба/джинси на велосипедисті зимою, це те саме.

Залежно яка мета. Якщо проїхати 100 км, то так. Якщо добратись до роботи - то ні.

Головне не приймати в штики мої слова, а задуматись і винести з цього користь

Ну, користь завжди є. Чим більше протилежних думок, тим краще.
Ioan85
Дата 05 Лютого 2012, 20:55
Quote Post

Постійний учасник

Як той що катається у джинсах, не бачу смислу вкладати гроші у професійний одяг заради того щоб зимою в місяць накатувати 150-300 км.

Цілком вдосталь підштаинників в стилі спортивного одягу часів СССР та поверх джинсів.
З верхнього одягу: футболка, байкова сорочка, лижна куртка. В рюкзак про запас шерстяний светр або флісова курточка, три пари рукавиць.

demon
Дата 05 Лютого 2012, 21:59
Quote Post

Membёr

QUOTE (Ioan85 @ нині, у 20:55)
три пари рукавиць.

crazy.gif
_BuR_
Дата 06 Лютого 2012, 15:24
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

Багато тут написано, але є одна істина, Сєрік здається , щось про це писав, має бути прохолодно а той холодно коли виходиш на вулицю, бо якщо вийти і тобі комфортно то на ровері буде жесть(гаряча при чому).
Я прекрасно катаюсь (велокур,єрю) щодня, ніякі морози цьому не завада.Єдине, що змінив літні туфлі з сіточкою на більш прикриті(буквально кілька днів тому) хороший термошкарпеток + бахіли = комфорт(інколи терпимий холод).
З руками гірше, спецвелорукавиць немає, тому одягаю середньої грубості флісові(з пальцями) по верх майже альпіністьські варяжки - буває зажарко!. Грудну клітку прикриваю звичайною газетою з рекламними оголошеннями)) і зайву вологу вбирає і зменшує продування.
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (7) 1 [2] 3 4 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll