РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Планы поездок на выходные

Сторінки: (7) « Перша ... 5 6 [7]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Що одягаємо сідаючи на велосипед?
Dok62
Дата 22 Листопада 2014, 13:49
Quote Post

Старий волоцюга

Ох, ні х-ра собі зайшов у тему про велоформу почитати, а тут такі страсті. Шекспір нервово смалить в сортірі.. smile.gif
Email Poster
Voyutichi
Дата 22 Листопада 2014, 18:50
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Spiner @ вчора, у 19:28)
В мене є термик , той шо останній, в ньому взимку буде холодно. Тре шось тепліше. Але на осінь і на весну це саме те що треба.

а якщо термик + вітровку з цього ж посту?

ПС. Завтра їду велом в Зальцбург, протестую термобілизну, сьогодні прийшла.
Spiner
Дата 22 Листопада 2014, 19:18
Quote Post

it's chemistry, ....

QUOTE (Voyutichi @ нині, у 18:50)
а якщо термик + вітровку з цього ж посту?

ПС. Завтра їду велом в Зальцбург, протестую термобілизну, сьогодні прийшла.

Мені важко відповісти, я таку комбінацію не пробував.

Погода в Зальцбургу має бути good.gif
Voyutichi
Дата 23 Листопада 2014, 23:07
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Spiner @ 22 Листопада 2014, 20:18)
Мені важко відповісти, я таку комбінацію не пробував.

Погода в Зальцбургу має бути good.gif

був дощ, свинцеві хмари і "нуль" на термометрі. Не їздив у Зальцбург. Тестував майку в авто. Не спітнів, не треба було сильно тиснути на педалі..
frankpapasample
Дата 24 Листопада 2014, 8:49
Quote Post

Зацікавлений
**

Почитав коменти. Весело.

Вчора їхав, температура за бортом 0 -2

Верх: термобілизна Brugi, фліс на довгий рукав Craft, софтшел Mavic
Низ: велоштани dhb розраховані на 0 +10 та ще зверху накинув наколінники 3/4 на всякий - не прогадав.

Через три години інтенсивної їзди почав підмерзати - підозрюю, що фліс таки не встигав сохнути. Тому при такій комбінації треба або експерментувати з другим шаром + хочеться бейс леер з меріно вул спробувати.

Окремо треба приділити увагу колінам, при мінусових температурах шанс їх травмувати збільшується в рази. Вихід бачу в додаткових утоплених велоштанах без памперсу та з віндостопером поверх тих, що є.
Email PosterUsers Website
ЧД_
Дата 24 Листопада 2014, 9:14
Quote Post

sprzedawca materacow

Ксаті, автар впитий в жужіль.

С польского жужіль, это спидвей, да простят меня польскомовни сосайтники. +1. так шо ты сказать хотел? laugh.gif
PlusOdyn
Дата 24 Листопада 2014, 10:39
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 10:14)
С польского жужіль, это спидвей, да простят меня польскомовни сосайтники. +1. так шо ты сказать хотел?  laugh.gif
Email Poster
ЧД_
Дата 24 Листопада 2014, 11:01
Quote Post

sprzedawca materacow

Voyutichi
Дата 07 Грудня 2014, 23:24
Quote Post

Зацікавлений
**

сьогодні їздив в Зальцбург. Погода норма, 0 градусів. На асфальті місцями ожеледиця, особливо прикольно їхати по обледенілому шутрі.. smile.gif

Велобілизна - це супер, Приїхав додому сухий з середини. При такій же поїздці два тижні тому в бавовняній майці майка не встигала висихати.
Ще би джерсі хороше купити і велоштани з віндстопером, була би краса.. smile.gif
і ще шапочку з віндстопером під шолом, а то сь огодні їхав без шолома, добряче гепнувся, добре що машини ззаду не було (коли чую ззаду машину - втікаю геть на узбіччя).
Voyutichi
Дата 10 Травня 2015, 20:19
Quote Post

Зацікавлений
**

Сьогодні тестував нову веломайку з велоршортами..
Велоформа - це просто супер!
в джинсах і куртці я стабільно "кручу" 19-20 км, коли нема вітру.. Сьогодні проти вітру (десь 10-15км/год) я на тому ж навантаженні спокійно тримав 24-25 км/год..
Натрапив на секондхенді нову веломайку, купив.. Там є ще одна - піду в середу купувати, тоді найменша ціна, і так її ніхто не купить, крім мене (бо кишені на задниці smile.gif)
foreman
Дата 30 Травня 2015, 17:38
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Voyutichi @ 08 Грудня 2014, 0:24)
сьогодні їздив в Зальцбург. Погода норма, 0 градусів. На асфальті місцями ожеледиця, особливо прикольно їхати по обледенілому шутрі.. smile.gif

Велобілизна - це супер, Приїхав додому сухий з середини. При такій же поїздці два тижні тому в бавовняній майці майка не встигала висихати.
Ще би джерсі хороше купити і велоштани з віндстопером, була би краса.. smile.gif
і ще шапочку з віндстопером під шолом, а то сь огодні їхав без шолома, добряче гепнувся, добре що машини ззаду не було (коли чую ззаду машину - втікаю геть на узбіччя).

...що одягають??? Та одягають те, кому що подобається!!!...

...куди би ти не сунувся, це тіко твої особисті відчуття і сподівання що до комфорту!!! Здається що так!!!
Email Poster
max301
Дата 02 Червня 2015, 18:01
Quote Post

купил два велопамперса на секонде не меряя. оба подошли ровно на меня.
теперь только в них!
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (7) « Перша ... 5 6 [7]  Reply to this topicStart new topicStart Poll