РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Tektro в магазине VeloMAX во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> велоформа.ком.уа, хто там купував? які враження?
Mc
Дата 30 Липня 2012, 23:15
Quote Post

Постійний учасник

задумався над покупкою велоформи, щоб мати хоч один комплект не зібраний з різним частин і почав ритися на сайті велоформа.ком.уа - ціни ніби нормальні, асортимент теж - особливо форма Треку і чорна з національною символікою сподобалися.. пишуть, що форма з китаю привозиться, але матеріали ті ж, що і в командній (не компресійній, принаймі) формі..

цікавить от що -
1)як воно по якості? теж саме, що в нас на секондах продають?
2)що там з розмірами - хто брав, чи не було ситуацій, що труси Л-ХЛ нормально, а футболка того ж розміру - завелика (поміряти ж не можна)?
3)ціни все ж таки підозрілі - на чейні одні велотруси з лямками коштують переважно як весь комплект форми тут..
Email PosterUsers Website
Dimitry
Дата 31 Липня 2012, 10:50
Quote Post

Зацікавлений
**

Схоже на форму, яку можна знайти на китайських інтернет магазинах чи на ібей. Я таку собі замовляв, правда там були таблиці розмірів і можна було замовити шорти і футболку різних розмірів під себе. Якість в тої форми нормальна і ціна пристойна.
vchaban
Дата 31 Липня 2012, 12:35
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (Dimitry @ нині, у 11:50)
Схоже на форму, яку можна знайти на китайських інтернет магазинах чи на ібей. Я таку собі замовляв, правда там були таблиці розмірів і можна було замовити шорти і футболку різних розмірів під себе. Якість в тої форми нормальна і ціна пристойна.

+1 замовляю напряму з Чіни. Якість хороша.
На рахунок veloforma.com.ua - там теж все ок. Магазин надійний, колись замовляв форму там.
Email PosterUsers Website
domani_tz_qi
Дата 09 Серпня 2012, 16:27
Quote Post

замовляв для дружини.
мені якість памперса зовсім не сподобалась.
все решта - якісно пошито і матеріал теж більш-менш якісний.

розміри там - як попадеш. для дружини то штани короткі, то кофта довга. міряли С та М.

хоча багато хто з києвських лісапедистів катає в тих формах. певно шо нормально або пофіґ.
Email Poster
nehalem
Дата 23 Липня 2013, 11:47
Quote Post

Зацікавлений
**

Я буквально на днях замовив собі майже повий комплект: літню велоформу на короткий рукав, наколінники, нарукавники, бандану, закриті велорукавички, бандану, велобахіли, декілька пар шкарпеток.. все вроді ок. Не те, щоб ідеально - але як мінімум нормально. Матеріали - хороші, пошивка також добротна, мені - зручно. Не тестив поки рукавички і бандану, ну і бахіли теж поки не довелось, але попередньо все має бути ок.
В принципі має ще приїхати вітровка ну і в планах як мінімум ще один комплект одягу (на довгий рукав).
Не зовсім вгадав з розміром - мені як виявилось краще б було брати XXXL facepalm.png, ну але тепер є привід почати худати laugh.gif і, очевидно, це не косяк магазину.
Якщо кому цікаво - телефонуйте, покажу(сь).
ЧД_
Дата 23 Липня 2013, 11:50
Quote Post

sprzedawca materacow

Шо с тобой в жару происходит? Майку до пупа растягиваеш или то нормальный кЕтай? laugh.gif
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll