РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Electra в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (6) 1 [2] 3 4 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Fixed Gear, обговорення...
Elephant
Дата 09 Лютого 2011, 19:46
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Griga @ нині, у 18:06)
За рулем один из самых частых кошмарчиков в темное время на трассе - пьяное тело на веле без каких-либо опознавательных знаков...
Пролетаешь мимо, а уже потом памперсы выжимаешь: пронесло, не сел из-за ... редиски

ну ліпше обісцятись ніж людину забити... але, такі кошмари просто можна розказувати переконаним шоферам наніч, десь між бабайком і бабою ягою...
ти ж знаєш що більше людей гине через п"яних шоферів, а не через роверистів (тверезих чи п"яних). і перші випадки трапляються куди частіше за останні.
якщо ти неуважний на дорозі і не прогнозуєш що може статись - не виїжджай...
Leon
Дата 09 Лютого 2011, 23:01
Quote Post

Постійний учасник

Не слід звалювати вину на інших. Той хто хоча б раз натикався за кермом (а не поруч) авто вночі на велосипедиста без відбивачів ніколи сам не сяде на ровер без фари. І якщо вам везло до цього, то добре якщо повезе й наступного разу.

А на рахунок гальм: хоча я й сам власник фікса, вважаю що їзда без гальм - це нерозважливо (щоб не сказати що я дійсно думаю). А виправдання про облегшення - міф тих хто думає що на стальній совєцкій рамі відчує алюмінієві шосерні гальма. А для власників алюмінієвих рам є і дорожчі облегшені варіанти і карбонові ручки. Ровер без гальм це тупа таратайка(не втримався)
Гальмування з допомогою "скіду" є неефективним тому що:
1. заднє гальмо в принципі є неефективним і доказано багато разів і на цьому форумі
2. при гальмуванні "юзом" або "заносом" вся вага переноситься на переднє колесо, відповідно заднє має малий коефіцієнт зчеплення і все гальмуваня до...
3. якщо шатуни знаходятсь у вертикальному положенні, а виникла необхідність загальмувати, то щоб загальмувати скідом необхідно зробити ще 1\4 оберта, а це ще +0.6метра...

Велополо: а якби ще хтось крім ініціаторів на нього приїжджав....

І останій аргумент в користь фіксів: відчуття неперевершені, бруківка не відчувається, швидкість вражаюча, підвищена маневренність! і в додаток заздрісні погляди, навіть тих хто не любить фікси))

не будьте наївними юзайте гальма!

Це повідомлення відредагував Leon - 09 Лютого 2011, 23:02
Email PosterUsers Website
Elephant
Дата 09 Лютого 2011, 23:14
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Leon @ нині, у 23:01)
не будьте наївними юзайте гальма!

юзай тукліпси biggrin.gif
nnn
Дата 10 Лютого 2011, 8:13
Quote Post

ааа, забанили )

як завжди рівень відповідей вражає
дядя тренер сан
Дата 10 Лютого 2011, 9:09
Quote Post

Постійний Чак Норріс

QUOTE (Be_Out_of_System @ вчора, у 18:20)
2 дядя тренер
бо в трековому велосипеді, в даному випадку вуличному трековому велосипеді, не передбачене гальмо...гальма на фіксі справа індивідуальна....
ти мені скажи для чого їздити без сідла ? laugh.gif

а який сенс їздити на трековому велосипеді по місту??? це ж не зручно, розпишіть всі плюси їзди на трековому велосипеді vs MTB, street!

без сідла я не їжджу, а тренуюсь, на тріальному ровері воно не використовується для зручності.
Griga
Дата 10 Лютого 2011, 9:40
Quote Post

Активный лентяй

QUOTE (Elephant @ вчора, у 19:46)
ну ліпше обісцятись ніж людину забити... але, такі кошмари просто можна розказувати переконаним шоферам наніч, десь між бабайком і бабою ягою...
ти ж знаєш що більше людей гине через п"яних шоферів, а не через роверистів (тверезих чи п"яних). і перші випадки трапляються куди частіше за останні.
якщо ти неуважний на дорозі і не прогнозуєш що може статись - не виїжджай...

Я хотів наголосити, що неадекватного народу вистачає будь-де: і за баранкою, і на роверах, і на своїх двох. І на небезпеку інших можуть наразити всі категорії учасників руху.
QUOTE ( Elephant @ вчора, у 23:14)
юзай тукліпси

по вазі співставне переднє гальмо, а толку більше - краще мати запасний варіант smile.gif
Be_Out_of_System
Дата 10 Лютого 2011, 10:11
Quote Post

LIVESTRONG

QUOTE (nnn @ нині, у 08:13)

іноді краще жувати ніж говорити (с)

QUOTE (дядя тренер сан @ нині, у 09:09)
а який сенс їздити на трековому велосипеді по місту???

тут мова про фікс - як вуличний велосипед, а не трековий...сенс ?...особисто мені цікаво на ньому їздити...нові враження, які не порівняти з жодним іншим велосипедом...

QUOTE (дядя тренер сан @ нині, у 09:09)
це ж не зручно, розпишіть всі плюси їзди на трековому велосипеді vs MTB, street!

crazy.gif Чакэ, хто тобі таке сказав, що це не зручно ? laugh.gif ти ж навіть не пробував на ньому їздити...

а на твою думку, стрибати по дахах громадських туалетів, шугаючи при цьому бабусь-прибиральниць це нормально ? laugh.gif
чи стрибати зі сходів на бмх, як це роблять всякі емичі, теж круто, правда ? laugh.gif
чи нестись зі схилу на важкому даунхільному апараті, неперевершенно, га ? biggrin.gif

чому ви вирішили шукати недоліки і велику небезпеку саме в фіксах, любі тролі друзі ? wacko.gif
Email Poster
JeD
Дата 10 Лютого 2011, 10:28
Quote Post

Постійний учасник

іноді краще жувати ніж говорити (с)

Я тобі куплю пачку жувальних гумок і відправлю в Новояворівськ або просто пачку "гумок".
Email Poster
ЧД_
Дата 10 Лютого 2011, 10:35
Quote Post

sprzedawca materacow

Чем больше фиксов на дороге, тем больше поводов выпить и послушать живую классическую музыку, жаль что обладатель фикса уже это не услышит. laugh.gif
Be_Out_of_System
Дата 10 Лютого 2011, 10:42
Quote Post

LIVESTRONG

QUOTE (JeD @ нині, у 10:28)
Я тобі куплю пачку жувальних гумок і відправлю в Новояворівськ або просто пачку "гумок".

ти крім того, що корчити з себе сурового, розумного і багатого, ще щось по суті написати можеш ?...
бо ви, разом з nnn тільки необгрунтований срач можете розвести, а потім навіть дехто з вас і стирає написане, мотивуючи це - "вже не важливо"...
Email Poster
Ром
Дата 10 Лютого 2011, 11:31
Quote Post

Велофанат

Трекові рами призначені для треку . Як показав досвід використання їх для дороги , тим більше бруківки , сильно вкорочує життя рами . Для нетрекових фіксів необхідно використовувати спеціально розроблені для цього рами .
Email Poster
JeD
Дата 10 Лютого 2011, 11:42
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Be_Out_of_System @ нині, у 10:42)
ти крім того, що корчити з себе сурового, розумного і багатого, ще щось по суті написати можеш ?...
бо ви, разом з nnn тільки необгрунтований срач можете розвести, а потім навіть дехто з вас і стирає написане, мотивуючи це - "вже не важливо"...

На моє питання на іншому сайті про переваги фікса в міському потоці відповіли лише що то тупе питання, на схоже питання тут відповіли по суті аналогічно. Тому не треба заливати.
А про стирання постів, так там зовсім інша мотивація, фікса вона не стосується.
Email Poster
Be_Out_of_System
Дата 10 Лютого 2011, 11:43
Quote Post

LIVESTRONG

QUOTE (Ром @ нині, у 11:31)
Трекові рами призначені для треку . Як показав досвід використання їх для дороги , тим більше бруківки , сильно вкорочує життя рами . Для нетрекових фіксів необхідно використовувати спеціально розроблені для цього рами

в мене рама Старт Шоссе...для треку трохи погано, бо каретка занизько і я черкаю педалями на віражах, тому я і не катався по треку на "Критому Ровері" rolleyes.gif ...
може і вкорочує, але ХВЗ раму, яку можна купити за 100-250 грн, потрібно напевне довго вбивати...я б не проти підшукати щось "спеціально розроблене", але наразі в Україні таких можливостей не багато...інтернет магазини вже почали продавати фікси, але ціни наразі кусаються smile.gif
Email Poster
Velomax
Дата 10 Лютого 2011, 11:50
Quote Post

неутомімый командор

QUOTE (nnn @ нині, у 08:13)

Чем именно поражает уровень ответов?
rolleyes.gif
Users Website
Terry
Дата 10 Лютого 2011, 12:12
Quote Post

Велофанат

Дивний тандем фіксоводів - Олег відбивається від нападів, які провокує Андрій. Не надоїло ще? Все рівно всі лишаться при своїй думці. То можу просто створити наново сторінку життя фіксів і вже без лайна? Хоча з іншого боку вже відома тема 1 трололотопу 2011:)
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (6) 1 [2] 3 4 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll