РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Electra в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (2) 1 [2]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> 24-25.09Мега Хтрим Фестиваль.
st_alk
Дата 22 Вересня 2005, 21:23
Quote Post

Постійний учасник

Їдемо.
jurabike
Дата 23 Вересня 2005, 8:30
Quote Post

мегачеловек

QUOTE (NiFle @ вчора, у 14:25)
2 Наркоман:

А яка організація взагалі? Де там переночувати, харчуватись (там є якісь кафешки, або привітні господарі)... Коли назад? Як то все має виглядати? smile.gif

[QUOTE]
Для учасників заарендували турбазу. Умови нормальні, ціни більш ніж помірні.(до 30 гривень)
Гаряче харчування для учасників безкоштовне, а для глядачів платне, але знову ж таки за помірними цінами.
Для бажаючих поставити свою палатку є велика галявина.
Програма типу така:
Субота:
12.00 пейнтбол
17.00 тріал

20.00 концерт

Неділя:
10.00(?) крос-кантрі (думаю що після концерту раніше 11.00 на старт не ніхто вийде, але це просто моя особиста думка)
13.00 нор-шор
16.00 даунхіл

Організатори пообіцяли , що буде бус який буде возити людей в м.Долину на вокзал.
Команда з Франківська буде там в пятницю вечором, Ужгородські в суботу з ранку. Так що не затримуйтесь, чекаємо в гості.
st_alk
Дата 23 Вересня 2005, 15:53
Quote Post

Постійний учасник

Львівські тріалісти і даунхілери-норшорери (тьфу, блін) будуть в суботу зранку.
Sera
Дата 23 Вересня 2005, 16:08
Quote Post

Велофанат

Щось не дуже жваве обговорення цієї поїздки wacko.gif
Хочу попередити що я не поїду. Передумав crazy.gif Піду на Говерлу.
stone
Дата 24 Вересня 2005, 8:46
Quote Post

ride or die!

щось крос-кантрійщики та матрасники не надто рвуться... sad.gif
Brute
Дата 24 Вересня 2005, 9:35
Quote Post

ПРЕВЕД!

Так що, хтось крім братіка туди поїхав, чи ні?
TATU
Дата 24 Вересня 2005, 9:55
Quote Post

почётный гость
**

из Закарпатья поехали 4 человека
к сожалению у меня поломан мотор на бусе потому я пропускаю это мероприятие.
Пробую востановить мотор к соревнованиям в алуште думаю будет одно или два свободных места
с удовольствием возьму желающих
ав алуште мероприятия проходят с 1 по 8 октября
Email PosterUsers Website
st_alk
Дата 26 Вересня 2005, 13:51
Quote Post

Постійний учасник

Це, блін, капець!!! smile.gif

Все болить, але задоволений.

Їхали ми в п*ятницю ввечері поїздом Львів - Чернівці (більше ніколи ним не поїду, і взагалі поїздом з байком не хочу їздити! smile.gif). Поясню чому ми їхали саме цим ацтоєм: думали, що буде мало людей (ну правильно, хто ж поїде в Франківськ поїздом, який їде 7 годин... крім нас...), що спокійно сядемо з байками. Ага, ***!!! Заходимо, а там - жодного місця. Склали в купу 8 роверів, ніби поїхали. Потім знайшли собі якісь місця, як-небудь всілися. Їхати було весело, знами їхав дядько, який набухався (набухався не він один з їхньої компанії) і всю дорогу нас веселив. Потім, бідний, почав плутати хлопців і дівчат, молодився до одного нашого тріаліста... Інший чувак став його сестрою... (ну це він так сказав) Після всіх домагань більшої частини львівського тріалу він заспокоївся. Потім трошки постругав і взагалі вирубився.
Наша поїздка закінчилася достойно: виявилося, що ми прибуваємо в 4.24!!! От що, БЛІННН, робити в Франківську в 4.24, якщо бус до місця змагань в 9-10? Круто.

Доїхали ло їхньої ратуші, там трохи нажерлися, покаталися, поговорили і т.д smile.gif.
Потім зустріли на вокзалі ше кількох наших і поїхали в Новий Мізунь.

Там було вже досить багато знайомих, і взагалі приємно. Зареєструвалися, побудували трасу для тріалу разом з франківськими тріалістами. Почалася неймовірна показуха, по тральному - батл. Круто. Потім виступили: ми взяли два третіх місця, четверте (я) і шосте. Знов батл. Я нарубуюсь на верхню трубу рами..... мовчу.... smile.gif

Тусня, концерт, пиво, їсти, хочу спати, всі хочуть спати, нарешті добралися до бази, пошукали з ужгородськими даунхілерами маленького чоловічка в зеленій кепці, який стукав всім по вікнах (цим чоловічком виявився ужгородський дх-шник, з яким ми його і шукали smile.gif), заснули.

Зранку знов добралися на місце, поїли.

Поїхали на ДХ. Я також забив в той день на тріал і поїхав з ними (був одним учасником на твердій вилці). Дуже-дуже класно, купа болта (м*ясо!!!), досить складна траса. Проїхали кваліфікацію, непогано (я навіть не останній!!!). Основні заїзди... От тут я і нарубнувся, дотепер все болить. Перекинуло через бік з байку, до того як почав котитися вдарився колінами, ліктями, спиною і головою (на шлємі царапина глибиною десь 1 мм, що було б з башкою...) Не дуже поганий час, кращий ніж в кваліфікації. Наші взяли другі місця в обох категоріях, а я надумав скласти ше й слаломний ровер і зламав задню вісь.

Змагання з норшору. Класний шор, все класне. Майже без падінь. Наш Ромік має не то третє, не то друге місце.

Знов тусня, нагородження, додому.

Дуже класно було все організовано, для учасників халявна їжа, житло, автобус. Супер!!! Тому дякую всім організаторам!..
Білийлис
Дата 26 Вересня 2005, 14:02
Quote Post

любитель

QUOTE (st_alk @ сьогодні, у 13:51)
Це, блін, капець!!! smile.gif
... ... ...
Дуже класно було все організовано, для учасників халявна їжа, житло, автобус. Супер!!! Тому дякую всім організаторам!

Я хоч сам не їздив, але з великим задоволенням прочитав цей звіт...

Приємно усвідомлювати, що крім кроскантрійщиків інші львівські байкери ведуть активне життя і діляться інформацією з колегами... а то якось не чути майже тих всіх тріалістів норшорерів (взагалі слабо уявляю собі шо воно таке)...

... а крім тебе, з тих, хто також їздив, ще хтось шось напише?
Brute
Дата 26 Вересня 2005, 15:11
Quote Post

ПРЕВЕД!

Радий, що хоч хтось торчав .... cool.gif
Білийлис
Дата 26 Вересня 2005, 16:23
Quote Post

любитель

QUOTE (T2D @ сьогодні, у 15:11)
Радий, що хоч хтось торчав .... cool.gif

Во-во!!!
Я фактично хотів сказати те саме bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
st_alk
Дата 26 Вересня 2005, 17:23
Quote Post

Постійний учасник

Ага, торчав не то слово!!! smile.gif))

Напевно ніхто і не напише, принаймні з львівських, я тут один на форумі...

ЗІ Норшор - це їзда по різних конструціях (переважно вузьких) на певній висоті, з різними дропами, качелями і т.д.
Velomax
Дата 27 Вересня 2005, 11:38
Quote Post

неутомімый командор

Фотки есть?
Users Website
Brute
Дата 27 Вересня 2005, 12:48
Quote Post

ПРЕВЕД!

ООО ... такк .... Хвотки даФФай! smile.gif
Нехай ЖАБА задусить всіх остаточно biggrin.gif
st_alk
Дата 29 Вересня 2005, 19:55
Quote Post

Постійний учасник

Сорі, що так тягну з фотками. Просто фотки в мене не на цьому компі, а тому немає нету. Постараюся зробити це якнайшвидше!
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topic