РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Клуб фрізбі у Львові

Сторінки: (3) [1] 2 3  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> проблеми з коліном, при навантаженнях
luxury
Дата 12 Червня 2010, 12:33
Quote Post

Початківець
*

Не зовсім для велофоруму, але може в когось були схожі проблеми.
На радощах від зборки нового вела почав дещо збільшувати навантаження та вибирати маршрути з серйозними підйомами - як наслідок появились проблеми з лівим коліном.
Десь роки 4 тому при невдалому стрибку відчув різкий пекучий біль в лівому коліні. десь за тиждень поволі все нормалізувалось. правда почав відчувати зміну погоди (ломота в лівому коліні) і все. при їзді на старому велі на стрімких підйомах спішувався і проблем не було.
Тепер при педалюванні на затяжних і стрімких підйомах виникає колючий біль в лівому коліні аж до прострілів в стопу і "мурашок" в пальцях ноги.
Причому при русі по помірному рельефі, навіть досить тривалому - все нормально, зовні нога теж має тормальний вигляд.
Хто що порадить?
Email Poster
A.V
Дата 12 Червня 2010, 12:41
Quote Post

триммер стакселя

1. к врачу
2. на горки заезжай 22-30. торопиться некуда.
Users Website
vchaban
Дата 12 Червня 2010, 12:48
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (AB @ нині, у 12:41)

2. на горки заезжай 22-30. торопиться некуда.

+1

З коліном жартувати не треба. Я зимою, не маючи досвіду, застудив коліно, відразу не вилікував, а кавався далі, думав що пойде. Так от до тепер "відновлююсь"...

Краще якнайшвидше звернутися до лікаря і при потребі відрегенитись

Це повідомлення відредагував vchaban - 12 Червня 2010, 12:50
Email PosterUsers Website
luxury
Дата 12 Червня 2010, 13:03
Quote Post

Початківець
*

1. после того, как моего друга три недели лечили от аллергического кашля, пока он не попал в реанимацию с воспалением одного легкого и разрывом другого, доверие к врачам как-то пропало.
2. попробую 22-28 (30 нету). хотя сейчас при 32-32 чисто мускульно достаточно легко взбираюсь.
Email Poster
bata
Дата 12 Червня 2010, 22:53
Quote Post

офісний планктон

Не знаю твого віку, але в мене десь до 17-18 років була Хвороба Шляттера. Тобто вона нікуда напевно не ділась, просто признаки пройшли. То типу маленька кісточка відходить десь в коліні, там на рентгені видно. Тоді ходив троха на електрофорез і трошки зменшив нагрузки + використовував наколінники. почалось то через навантаження, то точно. Мені майже постільний режим лікарі приписували, казали що звязки порвуться, операція... ну-ну я сів на ровер і похав далі))) Зараз вже різкої болі нема, але як змучуюсь то починаю відчувати коліна, і також відчуваю зміну погоди, ноги крутить))) Як то визначити - під чашечкою з'являється горбик, його легко навіть побачити коли коліно зігнуте, якщо туда натиснути і болить то це воно.
Якщо після стрибка, то може якесь зміщення чи хз.
Пропоную використовувати наколінники з еластичного бинта, дуже крута штука, мене часто тоді виручала.
Email Poster
luxury
Дата 12 Червня 2010, 23:01
Quote Post

Початківець
*

дуже дякую за предметні поради. спробую мабуть зробити томографію - там повинно бути помітно, а на разі буду користуватись еластичним бинтом.

п.с. вік - 33 роки smile.gif
Email Poster
bramms
Дата 12 Червня 2010, 23:25
Quote Post

Зацікавлений
**

Завжди радять звернутись до лікаря.
Але до якого? Як правило в поліклініці скажуть типу не давайте навантажень, не давайте прохолонути і т д, думаю нормальних спеціалістів які порадять реальні речі знайти важко. Якщо я не правий то порадьте когось, або натякніть де шукати, може згодитись (тьху-тьху, стук-стук по дереву щоб не згодилось) smile.gif
vchaban
Дата 13 Червня 2010, 9:50
Quote Post

vchaban.blogspot.com

... Шкода що багато із тих, хто тільки сів на велосипед, катаються "від душі" не задумуючись ані пульсом, ані колінами... Коли починаються проблеми - тоді зявляється ентузіазм до самолікування. А коли вже і це не помагає - тоді, кінець-кінцем лікар, і обережне ставлення до свого здоровя.

Якось все навпаки виходить sad.gif

Я і сам не задумувався над тим, що можуть бути якісь проблеми із здоровям, коли сів на велосипед. Відкатав зиму не утеплюючи коліна - от і маю.

Купив пульсометр, почав кататися з ним, зрозумів що до цього часу я постійно ганяв на максимумі, нагружав серце поповній. Після пульсометра збавив темп і почав поступові тренування. Нащастя зробив це вчасно.

БЕРЕЖІТЬ ЗДОРОВЯ. "Серце - не машина!" (с).
Griga
Дата 13 Червня 2010, 10:18
Quote Post

Активный лентяй

Насчет коленей есть довольно большая ветка на велокиевею
A.V
Дата 13 Червня 2010, 22:59
Quote Post

триммер стакселя

Users Website
Sten
Дата 14 Червня 2010, 11:33
Quote Post

Зацікавлений
**

В твоїй ситуації радив би прикупити якісь контакти, хоч б/у. Це буде сама розумна і ефектна інвестиція і в залізо і головне - в здоров’я колін. Повір - не пожалієш
Email Poster
luxury
Дата 14 Червня 2010, 13:56
Quote Post

Початківець
*

to vchaban
Повністю погоджуюсь. Але на жаль 20 років тому, коли почав трохи кататись, не мав такої інформації та і вибирати на Салюті... smile.gif... правильну передачу можливості не було. Їздив щодня на канікулах в бабки по 25 км. з конкретними підйомами, постійно скорочуючи час на поїздку (без води і т.д.). Наслідок - артрит з відчуттям зміни погоди (ломота та жар в колінах), навіть після того як закинув велосипед. Але десь в 2002 році при лікуванні незрозумілої хвороби вилікували і мої коліна smile.gif. Але от тепер після травми, давши трохи навантаження знову з"явились деякі проблеми. не так гостро як раніше але ... Найціннішою вважаю пораду на ВК щодо того щоб звернутись до декількох лікарів одразу (для виключення помилки діагнозу). також розумно дозувати навантаження.

to Griga
to AB
дякую за корисні ссилки!

to Sten
вже прикупив smile.gif, тепер шукаю шузи.

Це повідомлення відредагував luxury - 14 Червня 2010, 13:57
Email Poster
Uri2
Дата 14 Червня 2010, 15:08
Quote Post

Рідкісний зануда

QUOTE (Sten @ нині, у 12:33)
В твоїй ситуації радив би прикупити якісь контакти, хоч б/у. Це буде сама розумна і ефектна інвестиція і в залізо і головне - в здоров’я колін.

Особливо коли навернешся пару разів не встигнувши висмикнути ногу з контакту smile.gif))

[edit]
правопис...

Це повідомлення відредагував Uri2 - 14 Червня 2010, 15:08
vchaban
Дата 14 Червня 2010, 15:33
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (Uri2 @ нині, у 15:08)
Особливо коли навернешся пару разів не встигнувши висмикнути ногу з контакту smile.gif))

-1

Uri2
Дата 14 Червня 2010, 15:43
Quote Post

Рідкісний зануда

QUOTE (vchaban @ нині, у 16:33)
-1

???
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll