РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (3) 1 [2] 3  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Вчепив в Пилипці заразу
alex
Дата 09 Серпня 2012, 19:14
Quote Post

Велофанат

QUOTE (demon @ нині, у 18:39)
розкажи, будь добр, як це виглядало, скільки коштувало.

виглядало так, після звернення в інфекційну лікарню, там порадили ще звернутись в лабораторію СЕС, віддали туди кліща, і вони щось там досліджували, або робили вигляд що досліджували, в результаті сказали що кліщ енцифалітом не переносив...бо була підозра саме на цю хворобу, там нічого не платили нікому

Це повідомлення відредагував alex - 09 Серпня 2012, 19:15
demon
Дата 09 Серпня 2012, 20:02
Quote Post

Membёr

QUOTE (alex @ нині, у 19:14)
або робили вигляд що досліджували

Це вже більше схоже на правду, хоча не буду настільки категоричним, якшо вам видали справку, чи ще там шось. Коли був такий випадок в Польші, то на нас подивились як на ідіотів з тим кліщем… хочя, там медицина набагато гірше розвинута )))
velonoob
Дата 03 Вересня 2012, 12:25
Quote Post

Початківець
*

тиждень тому здавав аналізи крові. сьогодні носив результати в 4 сихівську поліклініку, аналізи підтвердили бореліоз (хворобу лайма). показники антитіл на борелії перевищують в 4 рази норму, тобто зараза була в крові. через місяць буду здавати повторно аналізи щоб глянути чи не росте показник. і на облік треба буде ставати на 2 роки.

раді інтересу взнавав в лікаря чи часто люди чіпляють це, чітких цифр не казала але казала що часто і з наших гір приносять як і лайма так і енцефаліти!!!

Email PosterUsers Website
Menestr
Дата 21 Жовтня 2013, 11:18
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (velonoob @ 03 Вересня 2012, 13:25)
тиждень тому здавав аналізи крові. сьогодні носив результати в 4 сихівську поліклініку, аналізи підтвердили бореліоз (хворобу лайма). показники антитіл на борелії перевищують в 4 рази норму, тобто зараза була в крові. через місяць буду здавати повторно аналізи щоб глянути чи не росте показник. і на облік треба буде ставати на 2 роки.

раді інтересу взнавав в лікаря чи часто люди чіпляють це, чітких цифр не казала але казала що часто і з наших гір приносять як і лайма так і енцефаліти!!!

А ця хвороба виліковна? Як проявляється вплив на організм?
vchaban
Дата 21 Жовтня 2013, 11:59
Quote Post

vchaban.blogspot.com

щиро бажаю успішного лікування!

ну а нам усім урок...
alex
Дата 21 Жовтня 2013, 15:09
Quote Post

Велофанат

QUOTE (vchaban @ нині, у 11:59)
ну а нам усім урок...

в чому полягає урок, в гори не ходити?
Menestr
Дата 21 Жовтня 2013, 15:16
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (alex @ нині, у 16:09)
в чому полягає урок, в гори не ходити?

можливо у тому, що після мандрівок парками/лісами перевіряти себе на наявність кліщів та у разі виявлення терміново звертатись до лікаря.
Особисто я не надавав цьому достатньої уваги, а тепер після прочитання цієї теми буду обережнішим biggrin.gif

Це повідомлення відредагував Menestr - 21 Жовтня 2013, 15:21
Хрестоносець
Дата 31 Жовтня 2013, 22:29
Quote Post

Початківець
*

був випадок, що вкусив кліщ після походу весною в ліс.
Кліща витягнув, ранку промив спиртом...до вечора забув, а за місяць аукнулось...

лежу, температура до 40 скаче, трусить (як на шосері по Шевченка), три ковдри не спасають...
На домашній конференції (дома є лікарі та й подзвонити є до кого) якось дійшли висновку, що то гостра форма енцефаліту, яка ускладнилась і перейшла в менінгіт, що пророкувало не дуже приємні наслідки навіть у найкращому випадку, ну а в найгіршому...краще промовчу...

на всякий мах ще поїхали до одного хорошого лікаря інфекціоніста (чи як їх там), проглянули - виявилось - гайморит, який з успіхом за 2 тижні вилікував....

• Вся ця історія не спроста, і навчила вона мене ось чого:
(що й Вам раджу взяти на замітку і не нехтувати цими порадами)

- після укусу кліща, витягніть і зразу йдіть до лікаря, навіть якщо не дасте на обстеження кліща, то краще тиждень профілактичного вживання невеликої дози антибіотиків не завадять (то шкідливо, але лісапедистам, здоровим людям, не важко вернути імунітет, тому краще не ризикувати);

- кліщі впиваються в м"які тканини або поближче до крові, і залазять через доступні відкриті щілини, тому в ліс стараюсь вдягатись в щось, що щільно пристає до тіла, мінімізуючи відкриту площу тіла.

- ну і головне - самолікування може зашкодити вашому здоров"ю - тому навіть наявність цілої когорти лікарів в родині не гарантують правильного діагнозу. Інтернет і підказки родичів тільки можуть дати загальний напрям (до якого лікаря піти, як правильно обстежитись дома в перший момент), але то не гарантія правильності, тому, які б паскудні в нас лікарі не були, вони знаються на тому краще за нас і інтернет (хіба що тут є лікарі-лісапедисти, що ведуть блог в неті smile.gif )
demon
Дата 31 Жовтня 2013, 23:32
Quote Post

Membёr

Menestr
Дата 31 Жовтня 2013, 23:46
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (demon @ нині, у 00:32)
http://youtu.be/GY2MYPevaEI

дуже корисний матеріал, дякую
alex4alex
Дата 31 Жовтня 2013, 23:46
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (Хрестоносець @ вчора, у 23:29)
(хіба що тут є лікарі-лісапедисти, що ведуть блог в неті smile.gif )

Є і такі wink.gif
Users Website
Dr.Alex
Дата 29 Квітня 2015, 7:49
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (velonoob @ 08 Серпня 2012, 13:52)
Вчепив хворобу "лайма", через кліща. побачив на другий день його. витягнув як завжди і забув. а тут через 10 днів замітив що почалася срака. виглядає це явище ось так
user posted image

досить небезпечна хвороба, може привести до інвалідності якщо не лікувати. пляма то зникне через місяць але бактерії лишаються в крові і атакують ваші суглоби, нервову систему і серце.
пишу щоб були обережні і не нехтували лікуванням!

привіт, мені просто інтересно, як те все закінчилось? чи то дійсно була євороба лайма?
хіба вона є в карпатах?
Email Poster
demon
Дата 08 Березня 2016, 11:09
Quote Post

Membёr

кліщі вже активувались.
в сб. одного зняв з дупи (німфа)

velonoob, як ти там?

на фейсбуці бачив, як по 10 грн продавали такі зацепки, для кровопивць, але так руки і не дійшли купити...де зараз можна таке придбати?
https://youtu.be/kg-CKkni8Tk
velonoob
Дата 08 Березня 2016, 13:10
Quote Post

Початківець
*

Доброго дня, дякую що поцікавились =) Я живий.
Після першого повідомлення я лікувався ще 3 рази антибіотиками, десь раз в пів року. Дози були сумашедші, біля 1г цефтріаксону в день і так 30-40 днів.

В цій хворобі є проблема що антитіла в організмі лишаються на довго, на 2-3 роки і аналізи точно не можуть сказати чи є та зараза чи нема. Я періодично здавав ті аналізи, антитіла то росли то падали.

потім 2 роки по тому я десь на брусах займався і можливо через перенапруження мене різко заболіло шось в голові, тупа біль, блін, біль легко ще проявлялась пару днів. Я настрашившя пішов здав МРТ голови де лікар сказав шо є легкі сліди ураженя чогось там в голові, перенесено нейрону інфекцію (хз, шось таке, не памятаю терміна). Також часто були моменти поколювання в колінах а-ля затерпання, в пальцях рук. Короче, я ще пролікувався в 8лікарні в неврологічному відділені на купу грошей, симптоми залишилися далі - на шо лікар відповів: "ну я не бог шо міг то зробив", після чого я забив на ті всі лікування бо мене вкурвило. Також цей лікар казав шо поколювання - це можуть бути симптоми пережитої нейроної інфекції, типу пий шось для відновлення магне Б6 і поможе.

Можна б бул огрішити на велосипед, але я веліком не мало і до того катав. Незнаю.

Вже після лікувань пройшло з 2-3 роки, я себе нормально чую, ніяких підозрілих симптомів, поколювань, болей, як молодий)) Також я не здавав аналізів вже 3 роки. Пасувало б, але шось лень.

Я не впевнений що здоровий але і не думаю шо хворий бо ніяких симптомів, а читав в неті шо ту заразу ось так, на такій стадії антибіотиками не виліковують. Хоча, отой доктор, в якого я лікувався в інфекційній, казав шо тільки ними він лікує і все ок. Він же є автором якоїсь книжки для студентів. Надіюсь на його професіональність.

Це повідомлення відредагував velonoob - 08 Березня 2016, 13:12
weblancer
Дата 09 Березня 2016, 14:14
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (velonoob @ вчора, у 14:10)

потім 2 роки по тому я десь на брусах займався і можливо через перенапруження мене різко заболіло шось в голові, тупа біль, блін, біль легко ще проявлялась пару днів. Я настрашившя пішов здав МРТ голови де лікар сказав шо є легкі сліди ураженя чогось там в голові, перенесено нейрону інфекцію (хз, шось таке, не памятаю терміна).

Нейротоксикоз можливо?
У мого малого минулого року таке було. Менінгіт і, як наслідок, нейротоксикоз. Пройшло більше як півроку після виписки з лікарні, але зараз після нервового або фізичного напруження у нього часто настають головні болі, температура до 38,5, нудота, блювання. Останній раз на музичний конкурс готувався, перенервував, дуже сильне було загострення.
Лікарі кажуть, що то як мінімум на рік має бути звільнення від фізичних вправ і спокій, а потім вважати з надмірними навантаженнями до кінця життя
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll