РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

педали Wellgo в магазине VeloMAX во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> біль у стопі, Є
BlaineMono
Дата 21 Травня 2012, 19:37
Quote Post

Постійний учасник

Деякий час назад, при їзді приблизно на 50му кілометрі З'являється біль у стопі - у тому місці, яким я натискаю на педалю. Нога трошки не була ідеільно зафіксована у веловзутті, тому я підклав ще одну "стєльку", тепер нога не болтається, але біль деклои повертається, рідше, але повертається.
Це все про ліву ногу. Але цікаво те, що з правою нічого подібного не відбувається (при тому, що вона також не закріплена ідеально).
Яка причина? Що робити? ("до лікаря", знаю, варіант smile.gif )
Email Poster
bata
Дата 21 Травня 2012, 20:28
Quote Post

офісний планктон

Якщо болить на "кісточках" то хз, напевно десь тисне.
В мене буває якщо купляю нове взуття або літом в сандалях, то при першому разі виникає біль як при розтягненні посередині стопи, там де плоскостопіє перевіряють. Проходить через 2-3 рази.
Email Poster
Wertomaniak
Дата 21 Травня 2012, 20:50
Quote Post

Человек-руина

а в мене ноги терпнуть (стопи на 80 кылометры)
Email PosterUsers Website
MShaman
Дата 21 Травня 2012, 23:34
Quote Post

Доктор

QUOTE (Wertomaniak @ нині, у 18:50)

Почнемо з кінця - стопи терпнуть після 80 км, бо ти перетискаєш судини. Підозрюю що в тебе жорстка підошва і (або) достатньо тісне взуття, може і не тИсне, але тІсне, ще можливо педалі-топталки. Для профілактики цього треба периодично на ходу робити массаж стопи, ворушити пальцями та робити рухи в різні сторони в гомілково-ступневому суглобі. Таке затерпання також провокується неправильним питним режимом і є можливим сигналом недопиття, особливо коли приєднується і затерпання в пальцях рук, так як об"єму циркулюючої крові не вистачає.
Email Poster
Ioan85
Дата 21 Травня 2012, 23:50
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Wertomaniak @ вчора, у 21:50)

аналогічно тільки в контактному взутті на 20-40 км. І послабляв шнурки всеодно трішки терпне. мабуть не підходить мені стелька Specialized Body Geometry...
MShaman
Дата 21 Травня 2012, 23:54
Quote Post

Доктор

Тепер по питанню в топі - як ти правильно зрозумів - "до лікаря". Адже під твій опис, як мінімум, підпадають: травматичне запалення сухожилка, запалення сухожилкової піхви, запалення суглоба, остеофіт в сухожилку, кістковий мозоль (шпора) та інше. А покі ти ідеш до лікаря - відстань поїздок суттєво меньше 50 км до повного відновлення, після того, як лікар проведе тобі курс протизапальної терапії - щоденний самомассаж ще як мінімум місяць. Але ще раз підкреслюю - якщо, наприклад, УЗД покаже остеофіт або шпору, то массаж до ж...пи - тут зовсім інші методи.
По супутніх питаннях - чому на одній стороні? Як раз подібне частіше і буває на одній стороні, адже ліва та права половини тіла в людини абсолютно різні. І я думаю що щільність взуття тут взагалі нідочого - просто, як приклад, давно забута мікротравма на цій стороні спровокувала це, або ти просто на цю ногу давиш сильніше при педалюванні.
Email Poster
MShaman
Дата 21 Травня 2012, 23:58
Quote Post

Доктор

QUOTE (Ioan85 @ нині, у 21:50)
аналогічно тільки в контактному взутті на 20-40 км. І послабляв шнурки всеодно трішки терпне. мабуть не підходить мені стелька Specialized Body Geometry...

Мабуть так, видно стелька не співпадає ідеально з твоїм "рельєфом" стопи. Як можливий варіант, якщо дозволяє висота взуття, попробуй зробити вставні стелькі з м"якого матеріалу, можливо підібрати ортопедичні.
Email Poster
Wertomaniak
Дата 22 Травня 2012, 6:38
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (MShaman @ вчора, у 21:34)
Почнемо з кінця - стопи терпнуть після 80 км, бо ти перетискаєш судини. Підозрюю що в тебе жорстка підошва і (або) достатньо тісне взуття, може і не тИсне, але тІсне, ще можливо педалі-топталки. Для профілактики цього треба периодично на ходу робити массаж стопи, ворушити пальцями та робити рухи в різні сторони в гомілково-ступневому суглобі. Таке затерпання також провокується неправильним питним режимом і є можливим сигналом недопиття, особливо коли приєднується і затерпання в пальцях рук, так як об"єму циркулюючої крові не вистачає.

все вірно! я власне з сотки зійшов через те що без води іхав 70 км і ледь живий іхав оствнні 20 км. На КП відмовився від води, бо спраги не відчував. Завжди іду лише з 0,7 на 100 км. Вот певно і тому ноги терпнуть разом з руками
alex
Дата 22 Травня 2012, 8:07
Quote Post

Велофанат

QUOTE (Wertomaniak @ нині, у 06:38)
Завжди іду лише з 0,7 на 100 км.

shok.gif так і угробитись недалеко
MShaman
Дата 22 Травня 2012, 8:14
Quote Post

Доктор

QUOTE (Wertomaniak @ нині, у 04:38)
все вірно! я власне з сотки зійшов через те що без води іхав 70 км і ледь живий іхав оствнні 20 км. На КП відмовився від води, бо спраги не відчував. Завжди іду лише з 0,7 на 100 км. Вот певно і тому ноги терпнуть разом з руками

crazy.gif crazy.gif crazy.gif Ну ти красава! Не пробував ще вени трохі надрізати для більшого екстріму? shok.gif
Email Poster
BlaineMono
Дата 22 Травня 2012, 22:06
Quote Post

Постійний учасник

Адже під твій опис, як мінімум, підпадають: травматичне запалення сухожилка, запалення сухожилкової піхви, запалення суглоба, остеофіт в сухожилку, кістковий мозоль (шпора) та інше.

Думаю тут простіше - болить тільки коли катаюся, причому більше 50 км і не завжди... може щось перетиснув там, бо якщо розім*яти, то біль пропадає... на деякий час.
Email Poster
Taiwo
Дата 03 Липня 2015, 16:14
Quote Post

road sage

QUOTE (MShaman @ 22 Травня 2012, 0:34)

підніму тему. купив нові тапки Sidi з жорсткою підошвою Millenium Carbon 3 і потерпаю зараз від аналогічної проблеми. після 30-40 км. починають терпнути ноги. роззувався, масажував, через 5-10 км. знов те саме. На наступну покатушку поміняв устілки на більш мягші та це нічого не дало - нога всерівно німіє (правда не так швидко). навіть якщо послабити закліпки оніміння частково пропадає а потім знову звявляється. це вже хронічно чи може вони прикатаються? в мене схоже було з моїми першими мтбшними сіді, там правда набагато мягша підошва але в середині була дуже жорстка устілка. тоді поміняв її на мягшу і проблема пропала, а тут хз шо робити. підошву ж не поміняєш unsure.gif
ЧД_
Дата 03 Липня 2015, 18:09
Quote Post

sprzedawca materacow

Если стоит шип, то не правильно выставлен по длине. laugh.gif
Taiwo
Дата 03 Липня 2015, 22:59
Quote Post

road sage

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 19:09)
Если стоит шип, то не правильно выставлен по длине. laugh.gif

Дякую, перевірю завтра
Dr.Alex
Дата 04 Липня 2015, 3:54
Quote Post

Постійний учасник

Це відноситься мійже до будь якого взуття, але в більшості випадків якщо тісно завязані шнурки або трохи замалий розмір, то буде ця проблема. Якщо тільки середні пальці то є підстілка.
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll