РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Планы поездок на выходные

Сторінки: (2) [1] 2  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Біль у сухожиллі
drronn
Дата 23 Квітня 2012, 15:39
Quote Post

Зацікавлений
**

В неділю проїхав свій перший "полтос" у житті. Все було супер. Проте зранку відчув біль у ахілловому (там внизу, біля кісточок, здається, інших нема?) сухожиллі на правій нозі. Відчуваю таке не вперше, буває іноді після покатушок на роликах чи ковзанах. "Лікую" перев'язкою еластичним бинтом і через пару днів все проходить.

Шановні форумчани, може хтось порадить, що з цим робити? Чи це нормальна реакція організму? Колись давно ходив в "качалку" і ніколи такого не було.
Email Poster
ЧД_
Дата 23 Квітня 2012, 16:11
Quote Post

sprzedawca materacow

Это от того что косточка на пятке рыхлая. не помню медецинский термин заболевания. Нужно попить кальцый с в витамином Д. и обувь нужна с высокой пяткой. laugh.gif
drronn
Дата 23 Квітня 2012, 19:08
Quote Post

Зацікавлений
**

Может быть. Правда обувь... я был в трекинговых ботинках, да и коньки с роликами, сами понимаете, с высокой пяткой yes.gif
Email Poster
ЧД_
Дата 23 Квітня 2012, 19:54
Quote Post

sprzedawca materacow

Вы хотели совет как лечить? я его описал. Если Вы хотите ходить на работу-учебу. на коньках-роликах, есно это Ваше право. Еще раз повторюсь. Ваше заболевание распространеное, из-за рыхлости костной ткани в пятке. Проще конечно на 3Д ренген и к врачу, а можно на коньках и роликах на работу. laugh.gif
drronn
Дата 23 Квітня 2012, 20:33
Quote Post

Зацікавлений
**

Благодарю
Email Poster
MShaman
Дата 23 Квітня 2012, 23:24
Quote Post

Доктор

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 14:11)
Это от того что косточка на пятке рыхлая. не помню медецинский термин заболевания. Нужно попить кальцый с в витамином Д. и обувь нужна с высокой пяткой. laugh.gif

Це називається "остеопороз". Але вищеописані скарги більше схожі на тендиніт - запалення сужилка внаслідок надмірного навантаження. Опиши біль докладніше а також на рахунок "першого полтосу" - коли почав кататись і як. В любому випадку - рентген та узд сухожилка незавадить.
Email Poster
ЧД_
Дата 24 Квітня 2012, 8:27
Quote Post

sprzedawca materacow

MShaman так воно и е.

тендиніт - запалення сужилка внаслідок надмірного навантаження.

Афтар описал. что у него ролики и коньки и там на даное сухожилие нагрузки практычно нема. Бо в тому выпадку болила бы ще голень. А скарг не мае. С учетом того шо мы ликуемо виртуально. Згоден, шо може буты все шо завгодно.
laugh.gif
drronn
Дата 24 Квітня 2012, 8:50
Quote Post

Зацікавлений
**

Катаюсь приблизно рік, але лише на роботу з роботи ну і т.п. Перед "першим полтосом" максимум який я проїждав, то це до Макса через увесь Львів (10км туда + 10 назад).
"перший полтос": вийшло таке собі крос кантрі парками-лісами: Високий Замок- Кайзервальд - Погулянка - через ліс (де троха "блуканули") до Винниківського озера - через Винники на Чортові скелі - Лисиничі - Львів. Загалом вийшло 50 з гаком км.
На ранок біль у сухожиллі, але терпимий (ходити можу). З перев'язкою еластичним бинтом біль менший. На другий день біль ще є, але вже менший.

До речі ролики з ковазанами за пару днів до того теж були, але болю не було biggrin.gif

Купив "кальцій Д-3 нікомед", думаю в малих дозах не зашкодить wink.gif
Email Poster
MShaman
Дата 24 Квітня 2012, 9:44
Quote Post

Доктор

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 06:27)
С учетом того шо мы ликуемо виртуально.

Оце правильно підмічено, це майже як лікувати по фотографіі crazy.gif Але якщо вже пішла така профанація, я такі схиляюсь на версію ураження ахілла - гомілка при цьому не болить. Автору, якщо бажає дальше катати відстані в районі 50 і більше, наполегливо пропоную зробити узі і не гадати, це не є мегаскладнапроцедураdash1.gif. Кальцій в малих дозах не зашкодить, але чи допоможе? В любому випадку як мінімум дещо вгамувати ізду на великі відстані тим більше КК, краще неспішно катай асфальт. Перед поїздкою, і не тільки, розтирати ахілл, можна використовувати зігріваючи мазі - Феналгон, Тай-фу і т.д. Уникати охолодження ахіла, з огляду на сьогодняшню погоду.
Email Poster
drronn
Дата 24 Квітня 2012, 9:58
Quote Post

Зацікавлений
**

Щиро дякую за поради yes.gif
Email Poster
ЧД_
Дата 24 Квітня 2012, 11:02
Quote Post

sprzedawca materacow

Колега MShaman "остеопороз" проявляется когда ходить на цыпочках. или на веле часто педали крутят как бы шлепая. Потому виртально ставил такой диагноз. Разогревающие мази я бы не радыв, тому що в составе идут обезболевающие препараты. Глуша боль можем еще больше навредить. Тому краще с початку выликуваты, а потим вчитыся правильно крутыты педали. Это уже к товраищу АВ. От, не давно Сапфира с коньяком по грязи ездила, а теперь уже со средней 24км/ч 100км ездит. Вот что АВ с нормальными людьми робыть. Как я писал выше к дохтору 3Д ренген, ну и УЗИ, то же не зашкодыть. laugh.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 24 Квітня 2012, 11:03
MShaman
Дата 24 Квітня 2012, 17:35
Quote Post

Доктор

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 09:02)
Колега MShaman "остеопороз" проявляется когда ходить на цыпочках. или на веле часто педали крутят как бы шлепая. Потому виртально ставил такой диагноз. Разогревающие мази я бы не радыв, тому що в составе идут обезболевающие препараты. Глуша боль можем еще больше навредить. Тому краще с початку выликуваты, а потим вчитыся правильно крутыты педали. Это уже к товраищу АВ. От, не давно Сапфира с коньяком по грязи ездила, а теперь уже со средней 24км/ч 100км ездит. Вот что АВ с нормальными людьми робыть. Как я писал выше к дохтору 3Д ренген, ну и УЗИ, то же не зашкодыть. laugh.gif

Остеопороз - заболевание системное, просто может проявляться там, где больше нагрузка. Так как ахилл - самое нагруженное сухожилие, может давать знать о себе точка его крепления к пяточной кости. Мази согревающие с анальгетиками не припомню, не встечал, по крайней мере, те, которые я перечислил, идут без анальгетиков. Насчет неприменения анальгетиков согласен только в том случае, если человек собрался только ими лечиться, для дифдиагноза они не принципиальны - это не "острый живот". Так что по поводу "выликувати и правильно крутити педали" согласен полностью, да и товарищ вроде осознал.
Ну и интересно узнать о результатах обследования, для статистики biggrin.gif
Пы.Сы. К АВ я бы его не отправлял - может не выдержать, там китайская система подготовки mosking.gif
Email Poster
ЧД_
Дата 24 Квітня 2012, 18:51
Quote Post

sprzedawca materacow

Ну и правильно. нехер булки раслоблять. Если Вы еще не купили шоссер, АВ едет к Вам. (с) ЧД

П.С. Ждем вскрытия Автора. laugh.gif
drronn
Дата 25 Квітня 2012, 8:13
Quote Post

Зацікавлений
**

Аффтар сцыкло и задрот biggrin.gif К врачу не пошел smile.gif Причину придумал: патамуша седня уже не болит, а только чувствую что есть это место. :-)
Сегодня поехал на веле в легоньком темпе на работу: 6 км полет нормальный, посмотрю еще как назад буду ехать (назад цуко вгорку smile.gif )
Может просто сухожилия слабые по сравнению с мышцой и тренировки мне помогут?
Email Poster
ЧД_
Дата 25 Квітня 2012, 8:28
Quote Post

sprzedawca materacow

Колега MShaman у нас скоро будет повод выпить. laugh.gif
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll