РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Клуб фрізбі у Львові

Сторінки: (2) 1 [2]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Біль у сухожиллі
drronn
Дата 27 Квітня 2012, 19:01
Quote Post

Зацікавлений
**

тема отримала продовження... отже в середу біль спав, проте відчував це місце... в четвер там щось почало клацати...
пішов до лікаря...
Діагноз: запалення сухожилля. Прописав мені "колеса" фламідез і гель фітобене... без потреб не навантажувати ногу і сидіти, по можливості, вдома facepalm.png
якщо дуже тре вийти, то еластичний бинт в поміч
Блін, накрилася поїзденька в Карпати і моя перша сотка cwy.png velo.gif dash1.gif

В мене тепер диллема... завтра на роботу полюбому треба. Їхати маршрутівкою, а потім ще пішки хвилин 15 чи це не більше навантаження ніж півгодинки легенько ровером wink.gif

Це повідомлення відредагував drronn - 27 Квітня 2012, 19:04
Email Poster
MShaman
Дата 27 Квітня 2012, 20:29
Quote Post

Доктор

Ровером буде меньше навантаження, якщо педаль змістити блище до п"ятки - тоді меньше ричаг. Ну і "легенько"!
Пи.Си. Після лікування пам"ятай, що сухожилок після тенденіту відновлюється не скоро, тому вкатуватись дуже обережно. Відсутність болю тут не показник.
Пи.Пи.Си. На сотку записуйся волонтером до АВ в допомогу!

Це повідомлення відредагував MShaman - 27 Квітня 2012, 20:35
Email Poster
drronn
Дата 27 Квітня 2012, 21:40
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (MShaman @ нині, у 21:29)
На сотку записуйся волонтером до АВ в допомогу!

о, точно, це ідея smile.gif clapping.gif
хоч якась користь з мене буде mosking.gif
Email Poster
SerBus
Дата 29 Липня 2012, 16:27
Quote Post

Lucky Man

В тему зв"язок суглобів і я вставлю своіх 5 копійок. 11 березня цього року після катастрофічного( за наслідками) падіння через кермо ровера, опинився на лікарняному з діагнозом "розрив внутрішньої колатеральної зв"зки правого коліна", одним махом перекресливши всі заплановані на цей сезон бревети. В курс лікування увійшли : фонофорез з гідрокортизоном і ліотоном і плавання. Загоювалося коліно дуууже повільно, але сьогодні , після чотирьох з половиною місяців "утримання" я нарешті здійснив поїздку по Шегинівській трасі приблизно 35-40 км. В коліні ще присутній легкий дискомфорт( до повного одужання ще далеко), але їхав легенько, без перегрузу. Так що можете мене привітати з моїм маленьким святом!!!
drronn
Дата 29 Липня 2012, 17:46
Quote Post

Зацікавлений
**

Вітаю, SerBus!!!! yes.gif
Я не лікар, але думаю тобі теж треба по-тихеньку вкатуватись. Твої бревети чекатимуть на тебе наступного року yes.gif
Email Poster
SerBus
Дата 29 Липня 2012, 21:52
Quote Post

Lucky Man

QUOTE (drronn @ нині, у 17:46)
Вітаю, SerBus!!!! yes.gif
Я не лікар, але думаю тобі теж треба по-тихеньку вкатуватись. Твої бревети чекатимуть на тебе наступного року yes.gif

Дякую, цьогорічні бревети проходжу в ролі волонтера. А до кінця сезону буду просто потихенку розкатуватися.
Uri2
Дата 30 Липня 2012, 10:47
Quote Post

Рідкісний зануда

QUOTE (SerBus @ вчора, у 17:27)
Так що можете мене привітати з моїм маленьким святом!!!

Ура, ура, ура!!!

user posted image

Це повідомлення відредагував Uri2 - 30 Липня 2012, 10:50
Lanz
Дата 10 Травня 2013, 12:35
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (drronn @ 27 Квітня 2012, 19:01)
отже в середу біль спав, проте відчував це місце... в четвер там щось почало клацати...
пішов до лікаря...
Діагноз: запалення сухожилля. Прописав мені "колеса" фламідез і гель фітобене... без потреб не навантажувати ногу і сидіти, по можливості, вдома facepalm.png
якщо дуже тре вийти, то еластичний бинт в поміч

Після сотки в мене точно ті самі симптоми. Довго лікувались?
Email Poster
drronn
Дата 10 Травня 2013, 15:23
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Lanz @ нині, у 13:35)

Ну на ровер сів на другий же день після лікаря, але реально в дуууже щадящому режимі. А процес лікування... колеса здається тиждень пив і десь тижня 3-4 мастив ногу гелем... власне серйозно на вєліку почав їздити через місяць після травми причому вкатувався акуратно без перевантажень.
Бережіть себе
Email Poster
MShaman
Дата 10 Травня 2013, 22:09
Quote Post

Доктор

QUOTE (Lanz @ нині, у 10:35)

"Ті самі симптоми" і "той самий діагноз" - це різні речі. Це я про те, що перед тим, як зайнятись (само)лікуванням, бажано проконсультуватись у лікаря.
Email Poster
foreman
Дата 09 Червня 2013, 16:26
Quote Post

Постійний учасник

...Ровером буде меньше навантаження, якщо педаль змістити блище до п"ятки - тоді меньше ричаг. Ну і "легенько"!...

ХА-ХА-ХА-оце порадив???

тлумачу: педаль зміщується по шатунам (геометрично - 160 мм.; 162,5 мм.; 165 мм.; 170 мм.; 172,5 мм.; 175 мм. - можна більше (але навіщо?)), а не по поставі ноги на неї. Зміщується стопа разом з гумілкою. Якщо п'яту поставиш на педаль то навантаження на суглоби коліна і тазу збільшиться в рази...
Я шокований такою порадою цього "порадника"...

з повагою, foreman.
Email Poster
ЧД_
Дата 09 Червня 2013, 19:59
Quote Post

sprzedawca materacow

foreman Очень важна постановка ноги на педаль, но в целом Вы правы. laugh.gif
drronn
Дата 10 Червня 2013, 10:47
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (foreman @ вчора, у 17:26)
ХА-ХА-ХА-оце порадив???

тлумачу: педаль зміщується по шатунам (геометрично - 160 мм.; 162,5 мм.; 165 мм.; 170 мм.; 172,5 мм.; 175 мм. - можна більше (але навіщо?)), а не по поставі ноги на неї. Зміщується стопа разом з гумілкою. Якщо п'яту поставиш на педаль то навантаження на суглоби коліна і тазу збільшиться в рази...

з повагою, foreman.

Мова йшла про "педаль змістити блище до п"ятки", а не "п'яту поставиш на педаль".
І проблема була в ахілі, а не коліні чи тазі.
Коротше кажучи я їздив легеньким темпом і це реально було легше ніж ходити. Вісь педалі була приблизно по середині стопи
Email Poster
MShaman
Дата 12 Червня 2013, 0:18
Quote Post

Доктор

QUOTE (foreman @ 09 Червня 2013, 14:26)
ХА-ХА-ХА-оце порадив???

з повагою, foreman.

Я навіть коментувати не буду це. Просто наступний раз перед тим як шокуватись, почитайте про ахілл трохі більше, ніж пише вікіпедія. Якщо зовсім буде скрутно з джерелами - зайдіть до мене на кафедру анатомії медуніверу - я вам на трупах покажу. А червоний колір лишіть для Нового Року.
Email Poster
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll