Ūֲ | Ҳ | | |

FSA   VeloMAX

: (2) 1 [2]  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 600km львів-ужгород-львів
E-one
12 2010, 9:43
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

QUOTE (spirit-o @ нині, у 10:05)
На подібних імпрезах в "обойму" потрапляють люди, яки ближче до організаторів. Такі реалії життя  wink.gif

Я це прекрасно розумію. Просто тут дехто намагається сказати, що це нормально. Скоріш за все теж їде (це лише припущення).

luga, сорі, що твою тему трохи зафлудили smile.gif

E-one - 12 2010, 9:44
Email Poster
luga
13 2010, 9:25
Quote Post

Постійний учасник

: lviv
: 359

Львів-Мукачеве-Чоп-Ужгород
Старт 14.08, 5:00 Наукова/Стрийська
Email Poster
Velomax
14 2010, 16:08
Quote Post

неутомімый командор

: Львов
: 6757

Я попрошу не уводить шестисотку в сторону Кракова, для срачика есть соответствующая тема smile.gif
В том, что на форуме заранее не было выложено объявление о марафоне, виноват исключительно я, потому что слентяйничал и не стал выкладывать. Поскольку не готов абсолютно.
Безусловно, поездка может быть со стороны расценена как "халявная", однако на самом деле всё не так просто. А именно: это всё же гонка, причём участники - в основном действующие спортсмены, тягаться с которыми очень сложно, если возможно вообще.
Соответственно, каждый едет в меру своей любви к халяве smile.gif: кто-то побороться и проехать интересную гонку, а кто-то в Венгрию, или ещё там куда-то.
Кстати, откуда информация про Венгрию? Потрудитесь дать линк или удалите, потому что не надо от фонаря такого здесь писать.

Users Website
Ром
14 2010, 23:05
Quote Post

Велофанат

: Львів
: 1649

Одна з проблем що виникла минулого року - немає достатньої практики участі в групових гонках .
А взагалі то ті хто хотів і готувався цілеспрямовано ті поїхали .

Ром - 15 2010, 8:03
Email Poster
ShBr2k
15 2010, 20:01
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

: Западная истерия
: 1536

Сегодня около 11.00 (+-) между Львовом и Стрыём были замечены два шоссера, крутившие по направлению на Стрый. Неужели мне повезло и я видел тех безумцев, что подписались на 600 км? Ну и если чо - то им фа-фа!! ))
luga
16 2010, 10:44
Quote Post

Постійний учасник

Стартувало троє я, Женя і Олег в 5:20. Ми з Олегом трохи катаємо, а Женя сів на шосер вперше. До Сколе їхали зі змінами, правда проти вітру, як і планували першу сотню пройшли з середньою більше 30. Потім дорога пішла до гори і температура відповідно теж, а швидкість навпаки. В 12 почалось таке пекло, температура піднялась вище 35, в деяких місцях фури розкатали колію як зимою. Асфальт пливе, фури кип'ять, на дорозі про ПЦ. Ми зупинились на обід. Годинка відпочинку і ми помалу піднімаємось далі. На перевалі побачили перевернуту фуру в кюветі, але начебто всі живі. Почався спуск і трохи стало легше, в 15 ми зупинились на 30 хв коло річки і покупались. Такий кайф, просто супер!!! Дистанція почала давати про себе знати і в Жені розболілось ліве коліно, відповідно темп прийшлось поміняти на більш лайтовий. Приблизно в 16:30 ми зупинились на 30 хв на заправці в Мукачевому, поприколювались з "месных пацанов на тонированых шестёрках" і помалу поїхали далі. В 19 ми в Ужгороді, нас зустрічає Женін товарищ. Нас чекає душ, гарна вечеря, приємна бесіда і сон. На компі 278, середня 28, час в дорозі 10 год. Через біль в коліні Женя вертається додому на поїзді, ми з Олегом плануємо стартувати о 5, але стартуємо лише в 5:50. Аналізуючи попередній день(спеку, кількість фур, трафік, ПЦ на дорозі, тощо) вирішуємо вертатись через Ужок, і з Самбора піти на Стрий через Дрогобич. Дорога посто клас, машин майже немає, приємна тінь, чисте повітря, ранішній туман. В 10 ми в Ужку, поснідали, попили водичку і ось він перевал. Температура почала нас діставати, але це фігня порявняно з "дорогою", яка почалась після знаку Львівська обл. Хто їздив 400 на шосері мене розуміє. Ще раз переконався, що правильно вирішив їхати 400 на МТВ. Хто збирається їхати в 2011р. 400, обирайте МТВ, побережіть ровер і свою ж... В Стрілках зупинились на обід. Далі їхати в нормальному темпі було неможливо через якість "дороги" + проти вітру. Тому коли в Самборі стало питання про 130 через Дрогобич, чи 70 просто до Львова, ми обрали 70. Як і писав АВ 600 не вийшло, лише 532, середня 26, час в дорозі 20г.30хв. В 20:00 я вже вийшов з душа. Ось і все.
Всім дякую, особливо Юрі і його родині за теплий прийом в Ужгороді!!!
Email Poster
A.V
16 2010, 10:58
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

QUOTE (luga @ нині, у 11:44)
в деяких місцях фури розкатали колію як зимою. Асфальт пливе, фури кип'ять, на дорозі про ПЦ.

это уже Киев-Чоп в таком состоянии?! там же асфальтобетон, плыть не должно.

Пусть и не получилась цифра 600, но за езду в таком пекле можно вводить повышающий коэффициент.
Выкатил в воскресенье на свои стандартные 77км, и уже к середине просто сварился. А тут больше 500км. Нет слов.
Поздравляю.
Самый длинный маршрут в этом сезоне пока ваш.

Кто конкретно ехал? Ники на форуме есть?
Users Website
ShBr2k
16 2010, 11:00
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

: Западная истерия
: 1536

Мда, в такую погоду лучше сидеть в воде и не высовываться... Утром катал в Стрый к речке с таким расчетом, что бы в 12.00 +- быть во Львове. Вода с утра волшебна, но думаю, днём её эффект круче... ))
А те парни, что я заметил свежими не выглядели, тем паче вылезли из кустов, я так понял после ремонта... Вот и предположил, что это буйные бреветчики, хотя это могли быть и те, кто катил в Краков... ХЗ одним соловом... ))
oxygenh
16 2010, 11:30
Quote Post

Зацікавлений
**

: Владимир, Россия.
: 145

Мало того что жара, да еще страшное (для меня по опыту 400ки) слово Ужок со всеми вытекающими, т.е. выбивающими печёнки колдобинами, и опять во второй половине дистанции! Герои!
E-one
16 2010, 11:44
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

luga сильно! бачу дальнойні поїздки тебе попрели smile.gif

это уже Киев-Чоп в таком состоянии?! там же асфальтобетон, плыть не должно.

та нє - звичайна смола, особливо в районі Коростень - Тухолька. А в районі Синєвидного ще минулого року на обочині сформувались "хвилі".

E-one - 16 2010, 11:45
Email Poster
Andrey
16 2010, 12:00
Quote Post

Nega(Ti)ve

:
: 691

Ну молодцы!
По такой погоде это круто!
Я в субботу прокатился по стрыйской трассе 110км со средней 29. Так пульс на заминке с трудом ближе к дому удалось опустить ниже 130. В такую жару я не ездун smile.gif
Ваш "фитнесс" достоин уважения biggrin.gif
Email Poster
luga
16 2010, 12:17
Quote Post

Постійний учасник

Кто конкретно ехал? Ники на форуме есть? [/QUOTE]
luga, Олег Шкуратов, Женя Суковський.

luga - 17 2010, 14:37
Email Poster
A.V
17 2010, 14:25
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

просьба выложить все фотографии на фотохостинг.

http://velomax.lviv.ua/forum/index.php?showtopic=530
Users Website
luga
26 2010, 11:17
Quote Post

Постійний учасник

Email Poster
1 (1 0 )
0 :

Topic Options : (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll