РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты SRAM в магазине VeloMAX во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Закриття сезону 2004 у Львові
Globetrotter
Дата 25 Вересня 2004, 21:35
Quote Post

Велофанат

Як товариство сприйме думку про влаштування змагання - забави, приуроченого до закінчення велосезону 2004р. у Львові?

До тих, які підтримують ідею, кілька запитань:
1. Дата.
2. Якщо змагання, то на якій трасі і якої довжини.
3. Власні побажання.

Моя пропозиція така:
1. 03.10.04, бо чим пізніше, тим гірша погода.
2. Дріжджзавод - поляна на Чортових скелях, але до 50 км.
3. Спільний старт, а на фініші нагородження переможців, фотосесія і влаштовуємо пікнік.

Сприймаємо це не як альтернативу Дубкам, а як зустріч однодумців перед зимовою сплячкою.
Email Poster
stone
Дата 27 Вересня 2004, 21:24
Quote Post

ride or die!

QUOTE (Globetrotter @ Субота, 25 Вересня 2004, 21:35)
Моя пропозиція така:
1. 03.10.04, бо чим пізніше, тим гірша погода.
2. Дріжджзавод - поляна на Чортових скелях, але до 50 км.
3. Спільний старт, а на фініші нагородження переможців, фотосесія і влаштовуємо пікнік.

цілком підтримую!
але наступна неділя у мене випадає - мене просто не буде у Львові.
хоча, якщо люди таки зашевеляться, то спробую вирватись. unsure.gif

на рахунок якогось змагання - не впевнений, шо то потрібно.
усі будуть намагатись приїхати першими і тому доїдемо ми напівживими і всі бажання відпадуть. huh.gif
вважаю за розумніше влаштувати невеликі перегони уже на місці, проїзд на майстерність (типу між трьома соснами) ітд. cool.gif
Greyhound
Дата 28 Вересня 2004, 9:01
Quote Post

серый собак

Я бы поучаствовал в народных велогуляньях, но никак не в соревнованиях. Во-первых не в той я физ. форме, чтоб соревноваться, а во-вторых - не хочу!
В следующее воскресенье я тоже не могу - в Ужгород всё-таки едем, на ДХ и КК sleep.gif smile.gif Так что....... unsure.gif

Но если честно, Тарас, я думаю, что это дохлая затея. Сложно будет народ насобирать, разве что прессу подключить. Но сложно всё это.
Я предлагаю, как альтернативу, просто организовать покатушку по Майоровке, Погулянке, Чертовым скалам, с последующим зависанием в одном из вышеперечисленных мест, с пивом, мясом, костром, песнями и плясками. crazy.gif
Email PosterUsers Website
Globetrotter
Дата 28 Вересня 2004, 18:17
Quote Post

Велофанат

QUOTE (Greyhound @ Вівторок, 28 Вересня 2004, 10:01)
Я предлагаю, как альтернативу, просто организовать покатушку по Майоровке, Погулянке, Чертовым скалам, с последующим зависанием в одном из вышеперечисленных мест, с пивом, мясом, костром, песнями и плясками. crazy.gif

А я про ЩО? Я ж не пропоную Париж - Дакар!

Для прикладу: біля Дріжджзаводу скинулись по 5 грн. на призовий фонд. Перший, хто приїде на поляну Чортових Скель, отримує новісіньку покришку Shwalbe і т.д. Далі горячі сосиски, море пива ...

Можна: автовокзал - оз. Наварія ...

Але негайно потрібне бажання, бо з такою активністю деякі ровери не прокинуться весною, після зимової сплячки sad.gif

Не спіть, бо замерзнете!

Висловлюйтесь!
Email Poster
Greyhound
Дата 29 Вересня 2004, 8:51
Quote Post

серый собак

Короче говоря, моя программа минимум - съездить в Ужгород, на эти выходные. Если организуетесь на эти - я не участвую, если на следующие - подписываюсь всеми частями тела! sleep.gif

Что-то Командор, прррррррррррррр, то-есть Макс приутих, активности не проявляет. Хотя, у меня есть догадочка почему.... rolleyes.gif
Velomax
Дата 29 Вересня 2004, 9:50
Quote Post

неутомімый командор

В понедельник посыпался ГейтКипер и на фирме ваще инета не было, а вчера я болел и на работу не выходил...
Полностью поддерживаю идею с соревнованиями. Однако есть куча моментов, которые Тарас не учёл. Подготовка такого мероприятия занимает достаточно много времени и ресурсов. И за неделю сообщать о соревнованиях - это слишком поздно - при всем желании ничего хорошего не выйдет.
Скорее получится провести такие соревнования весной, если народ не откажется от идеи вообще.
Для этого надо съездить в Дубки и посмотреть, как это выглядит.
Во Львове 17 октября проводится День велосипедиста с кроссом в Стрийском парке.
Users Website
stone
Дата 29 Вересня 2004, 12:11
Quote Post

ride or die!

QUOTE (Velomax @ Середа, 29 Вересня 2004, 9:50)
Во Львове 17 октября проводится День велосипедиста с кроссом в Стрийском парке.

так нас у Львові не буде
Білийлис
Дата 29 Вересня 2004, 17:51
Quote Post

любитель

Повідомляю шановне велосипедне товариство, що хоча й часу катама, мене можна вишарпнути одним телефонним дзвінком в мбло навіть за пів години до акції.

Так що, прохання, будете кучкуватися, семеесайте або дзвоніть...
буду влячний wink.gif
мій но мбл в прфл
Globetrotter
Дата 29 Вересня 2004, 18:18
Quote Post

Велофанат

Дуже радий, що появилася активність! Це перший крок до мети.

Зробіть другий - не критикуйте, а пропонуйте своє.

Дата - така.

Траса - ця.

Нам ще далеко до Дубків, ми тільки вчимося, тому, коли буде три учасники - ура! Буде п'ять - три рази ура!

На чужих помилках вчитися важко - треба на своїх. Зробимо щось невеличке, а весною вже буде краще. Відкладений тільки сир добрий!

Отже по даті: 3 жовтня - Ужгород, 17 - Дубки, то 10 жовтня - Львів! Є заперечення?

P.S. Хто знає деталі і координати організатора львівського кросу 17 жовтня?
Email Poster
Velomax
Дата 30 Вересня 2004, 11:36
Quote Post

неутомімый командор

Кросс организовывает спорткомитет.
Во Львове в конце 90-х годов фирма Команч проводила один из этапов чемпионата Украины по МТБ. Трасса была на Погулянке. Вся фишка в том, что участники должны ездить кругами, а не один длинный отрезок.
Когда проводится кросс в Стрийском парке, трассу там никто не размечает, просто перед гонкой делают ознакомительный круг. На Погулянке или на Майоровке трассу придется размечать полюбому - иначе там можно заблудиться. Допустим, это можно сделать - купить банку краски и пометить деревья.
Про то, чтобы вывесить баннер СТАРТ-ФИНИШ, привезти на старт музыку и громкоговоритель я молчу.
Еще нужен столик и пара стульев, чтобы регистрировать участников.
Про них я тоже молчу. Хотя бы двое должны будут не ехать, а отмечать время прохождения круга, а еще один должен просто сидеть за столиком на старте. Еще должны стоять контролёры на поворотах - смотреть, чтобы не "срезали углы" - это умудряются делать даже в Стрийском парке.

Так что если отбросить соревновательные заморочки, то можно просто заранее разметить трассу от заправки до Чёртиков, собрать максимальное количество народа и проехаться по ней. И лучше не на время, потому что там есть такие подъёмы, что на них не все заедут.
Те, кто приезжают первыми - разводят костёр, открывают бутылки, жарят колбаски.
Бутылки и жрачку лучше не тащить на себе, а всё же завезти машиной. Может кто-то с форума и согласится.
Users Website
Білийлис
Дата 30 Вересня 2004, 17:45
Quote Post

любитель

"Завєсти машіной" я можу... але тільки туди, де та машина проїде.
тиждень тому намагався видряпатися на Винниківські скелі автом, але не вийшло, там дорога для уаза... Якщо, хтось знає дорогу на скелі для ВАЗа ...
Globetrotter
Дата 01 Жовтня 2004, 19:18
Quote Post

Велофанат

Отже, готовий в день змагання приїхати на дві години раніше і ще з одним небайдужим розмітити трасу. Рекомендую, взяти участь в цьому процесі всім бажаючим для одночасного ознайомлення з трасою. Суддів, а разом з тим столиків, секундантів і т. і. не потрібно. Той, хто приїде другий, засвідчить переможця. От і все з бюрократією. А потім вогонь, люлька миру і ...

Наполягаю на змаганні для того, щоб можна було порівнювати свій сьогоднішний фітнес і через рік. Щоб був стимул частіше і дальше їздити. І т.д.

Поки що нема відповідей на запитання коли і яка траса. Висловлюйте пропозиції, будьте ласкаві!
Email Poster
Globetrotter
Дата 05 Жовтня 2004, 21:32
Quote Post

Велофанат

Побачивши, що активність учасників форуму на точці замерзання, закарпатці пропонують поїздочку на 10.10.04 Свалява - г.Стій. Початкові дані тут, на форумі, а далі - по стрілочках.

Мені ідея сподобалась, достойне завершення сезону. Якщо спокуситься ще хтось львівський - то їду. Але напишіть, бо не буду знати, на що надіятись! Потрібно буде узгодити деякі нюанси: їхати поїздом, чи автом та інше.
Email Poster
stone
Дата 05 Жовтня 2004, 22:22
Quote Post

ride or die!

QUOTE (Globetrotter @ Вівторок, 05 Жовтня 2004, 21:32)
Побачивши, що активність учасників форуму на точці замерзання, закарпатці пропонують поїздочку на 10.10.04 Свалява - г.Стій. Початкові дані тут, на форумі, а далі - по стрілочках.

Мені ідея сподобалась, достойне завершення сезону. Якщо спокуситься ще хтось львівський - то їду. Але напишіть, бо не буду знати, на що надіятись! Потрібно буде узгодити деякі нюанси: їхати поїздом, чи автом та інше.

99.9%, що мене з п'ятниці по вівторок не буде у Львівській області. так, що просто не зможу. sad.gif(
якщо, раптово щось зміниться, то поїду.
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll