РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты WTB в магазине VeloMAX во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Перехід із тріпплу на дабл, Для 26 КК велосипеда
Lanz
Дата 25 Січня 2015, 21:13
Quote Post

Постійний учасник

Так як міжсезоння - пора апгрейдів, то вилізло питання переходу із 3х системи на дабл. Причина - більш цільове використання велосипеду у 2014 році показало що 44 зірка на кантрійному велосипеді потрібна лише на асфальті, а в усіх інших випадках це лише баласт.

Зараз на велосипеді стоїть система: Shimano FC-M770, касета: CS-HG81-10 (11-34), ланцюг: HG-95. Переклюки/манетки поки до уваги не беру.

Планую перехід на такий сетап:
Система: Shimano XT M785 (38x24),
Касета: Shimano XT M771 10sp (11-36),
Ланцюг: Shimano XT HG95.

Не впевнений лише у виборі зірок. Катати планую по кантрійним трасам, всяке навколольвів’я і, саме головне, Карпати, тому дуже важливо не подихати у горах на всяких торчках. Чи нормальним буде такий розклад система/касета? Цікавить власний досвід.

Важливий нюанс - на 2016 рік планую перейти на 29 колеса і перекинути туди цю трасмісію. Наскільки буде відчутна різниця по однаковому розкладу між 26 і 29? І взагалі чи варто розглядати такий варіант з міграцією трансмісії?
Email Poster
Mustafa
Дата 25 Січня 2015, 21:59
Quote Post

Зацікавлений
**

Більше року їзджу на найнері з таким розкладом перед 38/24, зад 11-36,загалом нормально.
Хоча спочатку виникали думки посавити спереду 36/22.
PlusOdyn
Дата 26 Січня 2015, 0:50
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

Я такі речі рахую на гір-калькуляторі - спочатку пробую певні розклади на "еталонних" ділянках, потім забиваю туди і прикидаю що і як.

Різниця між 26" і 29" чується, хоча у мене колеса були не з легших, якби обід/покрихи були співмірні і менші 26-х по масі, думаю чулося б менше, або й взагалі не чулося б при розгонах. Коли поволеньки (22х24-32) крутиш в підйом грунтовий, то негативних відчуттів із 26 наче менше, так само коли в болоті.
На весну може вдасться поміняти трансмісію, хочу спробувати 36-22 спереду, що дає виграш близько 4 км/год при каденсі 80, порівняно із 32-22. 38-ма дала б близько 6 км/год.

Той варіант, що хочеш виходиь рівноцінний тому що маєш по низу, і троха програє великій зірці, що для мене було б не на користь тріпла. smile.gif
Email Poster
demon
Дата 26 Січня 2015, 10:50
Quote Post

Membёr

я за "36/22"
vykh
Дата 26 Січня 2015, 15:37
Quote Post

Jaksię bawić to się bawić

маю 36/22, бажання мати більшу зірку не виникало ні разу (найнер)
Email PosterUsers Website
E-one
Дата 27 Січня 2015, 10:09
Quote Post

троль ще той

Все залежить від рівня тренованості і складності рельєфу.
Коли їздив на 26" в мене спочатку були 39/26 перед і 11-36 зад. Потім виявилось, що 36 ззаду забагато і поставив 11-32. Король Гір пройшов нормально. Для найнера росклад спереду такий самий, а от ззаду 32 вже замало, повернувся на 36. І 2013 рік пройшов на марафонах гуд. А от в 2014-му постарів і вже було тЄжко їхати. Хоча Розен нормально на 42/28 - 11/34 проїхав Гігу. Так що тут все відносно oops.gif
Email Poster
ЧД_
Дата 27 Січня 2015, 10:39
Quote Post

sprzedawca materacow

Так если в Розена пачку фаек и запальнычку вытащить из кармана, его ветром сдует. laugh.gif
Lanz
Дата 27 Січня 2015, 11:35
Quote Post

Постійний учасник

Дякую усім за відповіді.

Все залежить від рівня тренованості і складності рельєфу.

Рівень тренованості скоріше амбітний хомяк weekend warrior.

По складності рельєфу, нехай буде так:
по кантрійним трасам

Проба, Вульки і куди ще може занести
всяке навколольвів’я

Район грунтової 200-ки
Карпати

Пилипець, КГ, і напевно саме страшне по рельєфу - Рахів, Опришки.
Email Poster
bata
Дата 28 Січня 2015, 12:05
Quote Post

офісний планктон

Також хочу спитати поради по тому.
Буде 26" підвіс, полюбляю більше їхати прямо і вниз, ніж вгору і проти вітру))))

Буду збирати все з нуля, тому є місце для маневру, але розглядаю більш бюджетний варіант:

Система - Shimano Deore FC-M615 38\24
Касета на 9шв - Sram PG 980 11-34
Зад. переклюк - SRAM X.7 або Shimano Deore RD-M592 Shadow SGS 9-шв. (з тим ще точно не визначився)

Тепер питання по сумісності переднього переклюка і манеток.

Чи підійдуть будь які Срамівські Твістера починаючи з Х5? Чи є варіант ставити якісь бюджетні трігера, які будуть підтримувати 2х9?

Який має бути передній переклюк?

Також розгляну варіанти якщо можна буде поставити більш бюджетні варіанти (а не те що я написав)
Ну і загалом, чи 2х9 це ок?
Чи є варіант колхозити з 3шв. системи на 2шв. використовуючи 3шв манетки і шатуни.

Дякую.

Це повідомлення відредагував bata - 28 Січня 2015, 12:06
Email Poster
Stevens
Дата 28 Січня 2015, 12:38
Quote Post

Велофанат

2bata

Чи є варіант колхозити з 3шв. системи на 2шв. використовуючи 3шв манетки і шатуни.

Колхозити з тріпла дабл- без проблем, тільки передній переклюк бажано замінити на дабловий. Є нюанси з чейнлайном, але це вже треба дивитись на конкретну раму і шатуни. Як показує практика- компромісу можна досягти проставками каретки.

Зад. переклюк - SRAM X.7 або Shimano Deore RD-M592 Shadow SGS 9-шв. (з тим ще точно не визначився)

Якщо взаді 9шв- то тільки срам. Якщо 10шв- шимана. Якщо срам- то х9. Шимана- ХТ. Дорого, але надьожно(с)

Стосовно переднього переклюка-манетки:
Лівій манетці побарабану дабл чи тріпл, шимана чи срам, переклюку теж немає значання яка там манетка. Тобто- будь-яка манетка (гріпшіфт) з будь-якою перекидкою буде ок.

Ну і загалом, чи 2х9 це ок?

Абсолютно ок, аби вписатись в потрібний діапазон передаточних чисел. Тут, як вже писав Іван, все залежить від рівня тренованості і цільового застосування байка.

То все моя імха, яку нікому не нав"язую

Це повідомлення відредагував Stevens - 28 Січня 2015, 12:42
Email PosterUsers Website
bata
Дата 28 Січня 2015, 13:37
Quote Post

офісний планктон

Дякую! Загалом все зрозуміло.

Буду тоді вже відштовхуватися від рами і того шо нашкребу під диваном))))
Email Poster
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll