РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты WTB в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (10) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> 24 години Боярки, київський ironbike
Globetrotter
Дата 21 Червня 2005, 18:34
Quote Post

Велофанат

Київляни задумали класну імпрезу для справжніх роверистів. Може зробимо львівську 4-ку, або хочаб 2-ку і випробуємо себе? До кінця липня є ще час для вирішення всіх нюансів.
Email Poster
Velomax
Дата 21 Червня 2005, 22:47
Quote Post

неутомімый командор

Бери Палайду smile.gif
Users Website
Greyhound
Дата 22 Червня 2005, 10:56
Quote Post

серый собак

я думаю. Если возьмёте в четвёрку, может поеду.
Email PosterUsers Website
Globetrotter
Дата 22 Червня 2005, 12:10
Quote Post

Велофанат

QUOTE (Greyhound @ сьогодні, у 10:56)
я думаю. Если возьмёте в четвёрку, может поеду.

To Opal: І тобі не соромно? Чому мовчиш?
Email Poster
Greyhound
Дата 22 Червня 2005, 14:01
Quote Post

серый собак

QUOTE (Globetrotter @ сьогодні, у 13:10)
To Opal: І тобі не соромно? Чому мовчиш?

Вот так вот. mellow.gif
Олег, даже такой инвалид, как я почти согласен. А ты молчишь... unsure.gif
Opal
Дата 22 Червня 2005, 15:12
Quote Post

The Office-Samurai

Я бы поехал. А чо!

Макс, - а сам?

Скорее всего надо регистрироваться в категории четверок. Как для первого раза. А то дуэтом можно сдохнуть.

Кроме этого надо амуницию подсобирать, иметь комплект запасных колес в сборе, переднее-заднее. С покрышками и погодой угадать. Питание опять-таки.

Не - надо ехать четверкой. А дуэтом там будут опытные лоси ехать. Короче дуэтом - may be next time.

Хотя бешеных в дуэтах наверняка будет меньше.

Короче, я так понимаю, три участника уже точно есть:

1. Глобертроттер
2. Серый собак
3. Opal.
Email Poster
Globetrotter
Дата 22 Червня 2005, 16:31
Quote Post

Велофанат

Я також думаю про четвірку. Зрештою, ніхто не заставляє всі 24 години їхати. Можна нормально вночі поспати, а їхати тільки в світлу пору, хоча і цього буде достатньо.
Де молодь, alex i energyonbike!!! На старт! cool.gif

Не забудьте про шоломи!
Email Poster
Opal
Дата 22 Червня 2005, 17:04
Quote Post

The Office-Samurai

Блин, я тут дочитался до того, что надо иметь сзади не маячок, а постоянный красный фонарь. Кроме того на четверку необходимо минимум два комплекта белого переднего света, а оченно не помешал бы добавочный фонарь на голову.

Я так думаю, приезжать туда надо в пятницу в первой половине дня, разбивать лагерь, смотреть трассу. Ночевать в палатках. Ну и в субботу с утречка на старт.

Выдвигаться надо на двух машинах, либо одной машиной и два человека поездом.

АКТИВНО ИЩЕМ ЧЕТВЕРТОГО!

Либо желающих посмотреть гонку со своим автомобилем, - бензин (при наличии двух свободных мест) будет компенсирован.
Email Poster
dem_
Дата 22 Червня 2005, 19:45
Quote Post

Зацікавлений
**

Мы тут в Киеве тоже над этой темой думаем smile.gif
Globetrotter
Дата 23 Червня 2005, 17:52
Quote Post

Велофанат

З усього виходить, що у Львові не набирається 4-х біциклістів mad.gif
Жах! ohmy.gif Треба щось терміново робити ...
Email Poster
Globetrotter
Дата 27 Червня 2005, 21:38
Quote Post

Велофанат

Foxik напівжаотома, напівсерйозно пропонувала ввійти в нашу команду. Але команди нема! huh.gif
Де alex i enegionbike? Може ще не все втрачено!!!?
Email Poster
energyonbike
Дата 29 Червня 2005, 0:04
Quote Post

Велофанат

Дякую за запрошення! Я не проти, але як самі памятаєте, в мене проблеми зі снарягою, я без шолома, без велоодягу. тільки плеєр biggrin.gif освітлення в мене ніякого, взагалі. Про катафоти (чи як їх там) навіть мовчу. Здається - лишнє. (субєктивна думка) кажуть вчаться на своїх помилках blink.gif

З моїми семі слік biggrin.gif хіба ланцюжків пару з ванни прихопити з собою на мокру погоду... crazy.gif

Придбати вище перечислене думаю шо не зможу. На початку- середина липня планую карпати ( пішки ) в 20 - х числах Польща - фольк фестиваль "Лемківська ватра" так шо грошей наврядчи нашкребу на шолом і велоодяг. Хіба з роботи на це все не відпустять biggrin.gif

А от з наметом, газовим примусом, спальником і т.п. все гаразд biggrin.gif full complect oops.gif

От якби на старт пустили без шолома і т.п. і з плеєром oops.gif - підписав би навіть якісь папери smile.gif
Email Poster
Opal
Дата 29 Червня 2005, 8:33
Quote Post

The Office-Samurai

На команду вистачить два коплекти світла і два шоломи. Без велоодягу їхати декому навіть зручніше. Купа народу їде в чому хоче.

Але в принципі можна їхати дуетом. Бажаючі приєднатися просто, щоби подивитись гонку, познайомитись з людьми, потусуватись - приєднуйтесь. Це не олімпіада. Не обов'язково займати перше місце. Це шанс просто кардинально змінити на два-три дні звичне для вас життя.

100% там будуть люди з гіршими від вас фізичними кондиціями... Просто ці люди не дуже закомплексовані. Imho.
Email Poster
energyonbike
Дата 29 Червня 2005, 9:40
Quote Post

Велофанат

Залишилося тільки скоректувати свої плани на 30-31 липня.
Email Poster
Globetrotter
Дата 01 Липня 2005, 15:05
Quote Post

Велофанат

Не думаю, що комусь сподобається одягати після мене мокрий-пересолений шолом. Крім того, розмір і форма голови у всіх різна. Ну і найкраща нагода подбати про свою безпеку! cool.gif

З ліхтарем думаю, напружуватися взагалі не треба. Витримати в сідлі до заходу сонця вже буде добре, а з 5 ранку до фінішу буде ще купа часу, щоб ще раз здохнути.

А от велотрулі, і то дві пари на зміну, треба мати.

Крім того маленький візочок калорійних харчів і добротного питва кожному.

Ще одне. Для перевезення в поїзді потрібний чохол. Треба подбати. Можна пошити, купити, або зробити з поліетиленової плівки і скотчу. Є варіанти.

Ну і команда підтримки буде дуже доречі. Зголошуйтеся! Ваші імена попадуть в історію. В яку не знаю, але те, що попадуть - до бабки не ходити.
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (10) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topic