РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты WTB в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) [1] 2 3  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Closed TopicStart new topic

> 26 вересня о 17:00 Критична Маса
marco
  Дата 20 Вересня 2004, 23:04
Quote Post

На Форумі Рідного Міста (http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3036) розміщено таке цікаве оголошення:

Критична Маса - це акція, що проводиться ентузіастами по всьому світу і має на меті вибороти велосипедистам більші права на дорозі. Невдовзі КРИТИЧНА МАСА сформується у Львові! Велосипедисти зі всього міста зберуться разом та поїдуть до просп. Свободи.
Кінцевим етапом буде@= ВИБУХ @= велосипедного згустку в центрі міста, коли навколишні з подивом дивитимуться на ВЕЛИЧЕЗНУ кількість велосипедів, що ХАОТИЧНО окупують 100-метрівку! Приєднуйся, буде весело! *THUMBS UP*
Ми збираємось 26 вересня о 17:00 біля фонтану в парку культури. Проїдемо вулицями: Вітовського, Франка, Князя Романа та затусуємо на 100-метрівку!

Організацію акції взяв на себе Молодіжний рух Спротив.
Повідомив Freeman (ICQ#169402920)

Хто підтримує?
Greyhound
Дата 21 Вересня 2004, 9:21
Quote Post

серый собак

А если я не спротив, меня не выгонят? rolleyes.gif
И какой смысл в этой акции? Если пообщаться, с народом познакомиться, то я двумя руками и двумя ногами "ЗА" crazy.gif , а вот если малейшай политическая подоплёка, то.......................э-э-э-э-э-э, ездийте сами! sleep.gif
Email PosterUsers Website
Opal
Дата 21 Вересня 2004, 9:42
Quote Post

The Office-Samurai

Смысл критической массы первоначально заключался в желании обратить внимание городских властей на то обстоятальство, что кроме автомобилистов, пешеходов, и инвалидов на колясках, есть еще такая категория людей, как велосипедисты.

Т.е. нужны велосипедные дорожки, перед магазинами и кафе держаки для велов - где их можно пристегнуть замком etc.

Например в Варшаве, велодорожки шикарные...
В Будапеште, на стороне Буды, вдоль набережной Дуная, ШИКАРНЕЙШАЯ ВЕЛОДОРОЖКА. Я б токо там и катался...

У нас же во Львове это все теряет смысл. Скажите на милость, где делать велодорожки? Для кого? Для сотни велосипедистов? Лучше бы булыжники подровняли.

У нас же эту акцию лучше проводить в ключе популяризации велосипеда, ведь не секрет, что по Львову (особенно центру) быстрее передвигаться на веле, чем даже на автомобиле. Про скорость общественного транспорта молчу.
А пробки годика так через два заставят либо закрывать центр, либо четные, нечетные номера и т.п.
Email Poster
marco
Дата 21 Вересня 2004, 9:43
Quote Post

Думаю що акція приурочена до Всесвітнього дня без автомобілів.

А щодо політичного забарвлення, то поняття не маю що то за спротив. Але особливо тим і не переймаюся wink.gif Агітматеріали на ровер чіпати не збираюся crazy.gif

Суть акції не в політиці, а в тому щоб зібрати львівських роверистів і показати що таких є насправді немало. І взагалі, ідея мені подобається!
Greyhound
Дата 21 Вересня 2004, 9:49
Quote Post

серый собак

Насколько мне известно, вопрос о закрытии центра - дело ближайших месяцев.
Про стояки для велов согласен, неплохо было бы возле магазинчиков там разных, барчиков, очень полезная штука. А вот дорожки велосипедные - актуальны лишь для новых районов, там есть, где их проложить, в центре же это unreal. unsure.gif НО, в центре вместо велодорожек можно сделать низкие съезды-заезды на тротуар. Мне допустим всё-равно, а вот если с дамочкой катаешься wub.gif rolleyes.gif , так для неё - это ужО трудности. Ось...
Greyhound
Дата 21 Вересня 2004, 9:50
Quote Post

серый собак

QUOTE (marco @ Вівторок, 21 Вересня 2004, 10:43)
Думаю що акція приурочена до Всесвітнього дня без автомобілів.

А щодо політичного забарвлення, то поняття не маю що то за спротив. Але особливо тим і не переймаюся  wink.gif  Агітматеріали на ровер чіпати не збираюся crazy.gif

Суть акції не в політиці, а в тому щоб зібрати львівських роверистів і показати що таких є насправді немало. І взагалі, ідея мені подобається!

Ладно, в таком случае я согласен!!! bigsmile.gif
Velomax
Дата 21 Вересня 2004, 10:09
Quote Post

неутомімый командор

Ну, собирались мы прошлой осенью и что?
Проехали по ул. Руставели, частично перекрыв движение в сторону Стрийского базара. Потом, кажися, пива попили и разъехались по домам.
Маршрут нынешней "Критической массы" задумывали судя по всему те, кто очень редко катается на велике. Предлагают ехать до центра по трем улицам с брусчаткой. Или имеется ввиду езда по тротуару? Тогда для кого масса будет критической? Для пешеходов?
А почему организаторы "акции", намереваясь собрать "всех велосипедистов" Львова сами не зашли сюда и не рассказали о себе и об этой "акции" ? Ведь marco не является одним из её организаторов?
Users Website
Greyhound
Дата 21 Вересня 2004, 10:11
Quote Post

серый собак

Резонно sleep.gif

**подражает Опалу**

- Нас обижают, Жакоб.
- Ваш удар, прЫнц!!! (с) к/ф Формула Любви smile.gif
Buts
Дата 21 Вересня 2004, 10:25
Quote Post

Зацікавлений
**

Резонно таку акцію провести, щоб зробили велодоріжку на трасі Львів -Чоп...
Дорожку там зараз зробили ляля, але страшно їхати, коли попри тебе летять авто за 100-150 !!!

Дорогу мабуть робили по світовим стандартам, траса ж то міжнародна...
А де велодоріжка, це ж не автомагістраль...?!
Opal
Дата 21 Вересня 2004, 10:59
Quote Post

The Office-Samurai

Про стояки для велов согласен, неплохо было бы возле магазинчиков там разных, барчиков, очень полезная штука.

За бугром почти на всех автозапрвках, где есть магазинчики, стоят стояки для велов. Не всегда есть по близости дерево или другая фигня, годная для привязывания. А уж около гипермаркетов типа Арсен, Вам так это просто обязательно. При встрече я им идейку подкину. Хотя сомневаюсь, что поведутся. А на заправках ОККО я так думаю проблем не будет. "Там думають про тебе". Ждемс... wink.gif И еще интересно, думают хорошее или плохое?

А вот дорожки велосипедные - актуальны лишь для новых районов, там есть, где их проложить, в центре же это unreal.  НО, в центре вместо велодорожек можно сделать низкие съезды-заезды на тротуар. Мне допустим всё-равно, а вот если с дамочкой катаешься  , так для неё - это ужО трудности. Ось...

Читайте правила дорожного движения. Езда по тротуарам на велосипеде (даже с дамочкой) запрещена.

6.7. Водіям мопедів і велосипедів забороняється: ...
в) рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках (крім дітей до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих);

Так что никаких сьездов-заездов. Только дорожки либо проезжая часть.

"Очень тяжело менять, ничего не меняя, но мы будем!"
(С) Михаил Жванецкий

Email Poster
Greyhound
Дата 21 Вересня 2004, 11:18
Quote Post

серый собак

В нашей стране много, чего нельзя делать, но все делают. Пока брущатку по-людски не перекладут на дорогах, я буду ездить исключительно по-тротуарам, чес-слово! rolleyes.gif

А вот по-поводу стоячков для велов, на заправках ОККО, может чем и посодействую wink.gif
Білийлис
Дата 21 Вересня 2004, 11:40
Quote Post

любитель

Про шо ви говорите, люди!
Яка критична маса .......... ? (нецензурна лайка)

Сподобалася цитата "у Львові є не тільки автомобілісти... а й велосипедисти зі своїми потребами"

Я крім того що маю в хаті два ровера їзджу по Львові на авто. Скажу я вам чесно, то ніяке не задоволення. Дороги для автомобілів так само не пристосовані як і для роверів. Центр закривають і пускають потік по жахливих вулицях біля лялькового театру.

Влада не думає ні про кого. ні про автомобілістів ні тим більше про велосипедистів. І думати не буде. От за що я люблю по місту човгати ровером. це за те. що мож насрати на владу... хоч по тротуару їду, хоч під знак, хоч на червоне світло... і ніякий мент своїм смугастим патичком не зупинить. Повірте. після пробок у автомобілі і неврозу на постах даї - це як ковток свободи.

А щодо акції. то знаю точно - її зміст політичний і організована вона "комсомольцями" (по стану душі). В цій акції приймати участь не збираюся і вам друзі не раджу. Як їздив собі на ровері так і буду. А хто хоче, той біля себе роверову стоянку обладнає.
Opal
Дата 21 Вересня 2004, 11:57
Quote Post

The Office-Samurai

Влада не думає ні про кого. ні про автомобілістів ні тим більше про велосипедистів. І думати не буде. От за що я люблю по місту човгати ровером. це за те. що мож насрати на владу... хоч по тротуару їду, хоч під знак, хоч на червоне світло... і ніякий мент своїм смугастим патичком не зупинить. Повірте. після пробок у автомобілі і неврозу на постах даї - це як ковток свободи.
До речі, хто знає для чого по місту катаються на кониках? Щоб насрати на владу? Хочу сказати в них добре виходить. А ще і ровером іноді влітаєшь в то щастя.

А на рахунок пацанів з смугастими паличками, нехай би вони зупиняли вуйків на роверах, які рухаються на зустріч руху або по руху вздовж лівого узбіччя. Задля користі тих самих вуйків. Профілактика потрібна.
Email Poster
Velomax
Дата 21 Вересня 2004, 11:58
Quote Post

неутомімый командор

Да, велостоянки на заправках ОККО это классно. И ещё колонки с Балтикой № 1,3, 6 и 9 smile.gif
Users Website
marco
Дата 21 Вересня 2004, 11:59
Quote Post

Я крім того що маю в хаті два ровера їзджу по Львові на авто.
...
От за що я люблю по місту човгати ровером. це за те. що мож насрати на владу... хоч по тротуару їду, хоч під знак, хоч на червоне світло... і ніякий мент своїм смугастим патичком не зупинить.

Дивна позиція як для автомобілісто-ровериста ohmy.gif
Уяви собі таку віртуальну ситуацію: якщо ти за рулем авто їдеш на зелене, а тобі напереріз ти ж на ровері вилітаєш на червоне, тому що насрати... blink.gif
Не траплялося такого роздвоєння особистості ??? huh.gif

А щодо акції. то знаю точно - її зміст політичний і організована вона "комсомольцями" (по стану душі).

Звідки знаєш точно? Не поділишся інфою?

В цій акції приймати участь не збираюся і вам друзі не раджу.

Як хочеш, зрештою. Ніхто нікого не напрягає...
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) [1] 2 3  Closed TopicStart new topic