Ūֲ | Ҳ | | |

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 200km Бревет "Дорога в небо", 29.05.2010
Dalnoboy
31 2010, 18:07
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 421

Чому така назва?
Ця фраза прийшла мені в голову на одному з численних підйомів, але про це трошки пізніше.
Цьогорічний травень не радував своєю погодою, але на ці вихідні зробив ексклюзивний подарунок. Сонце, комфортна температура, легенький вітерець і я не міг не скористатись цим. Отже їду. Подібний маршрут вже їздили хлопці в квітні, але мій трохи відрізнявся.
Їхав так: Львів-Бібрка-Свірж-Ушковичі-Брюховичі-Бережани-Рогатин-Ходорів-Жидачів-Миколаїв-Львів.
Стартую о 8:03. З цього я не їздив ділянку Ушковичі-Бережани-Рогатин. Дорога до Перемишлян всім відома своїм рельєфом і це було тільки розминкою перед майбутніми підйомами. Цей відрізок аж до с.Болотня пройшов нормально, а потім почалось. Село виправдовує свою назву на всі 100. Дороги, як такої, через село небуло, швидше схоже на танковий полігон. Викручував слалом поміж ямами з калюжами, було кілька калюж на всю ширину дороги, довелось так бочком-бочком попід парканом. Нарешті все це болото закінчилось і за селом почався тягун до межі областей. Репаний асфальт, плями розплавленого на сонці гудрону і градієнт...
Чітко на межі областей, як і писали хлопці, ніби під лінійку хто поклав хороший асфальт. Це вершина. Далі легше. Ще низка підйомів, проїжджаю лісочок і спуск в Бережани. По вул.Львівській по бруківці закочуюсь в місто.
93км. Центр міста. Роблю кілька фоток і повертаю на Рогатин.
Виїзд з міста це 2,5км хрєноватійшої бруківки, але все погане колись закінчується, так я собі думав. А мене чекав довжелезний, як мені тоді здавалось, тягун. Їхав-їхав, ніби піднявся, дорога робить поворот і, натурально, впирається в небо. Тут і з*явилась ця фраза...
Ну а далі спуск схожий на карпатські серпантини і рівнинний кусочок на якому трохи відпочив. Доїхав до с.Підвисоке. Назва мене насторожила. І справді минаю ще с.Лопушне і на межі областей починається довгий тягун.
Але вже спуск майже до Рогатина, за винятком кількох невеликих підйомів.
125,5км - Рогатин. Повертаю на Ходорів. Що мене чекає далі я знав, бо вже там їздив, досить рельєфний відрізок до Ходорова, а далі рівнина до Миколаєва.
190км - виїзд на Стрийську трасу. Яке це було щастя після всіх трясок і вібростендів виїхати туди. Мені ніби подушку підклали. Я почав прикидати де буде 200км. По підрахунках виходило десь вже на Малявці, але 200-й км застав мене на схилі Малявки, десь за 300м до вершини. Зупиняюсь і фіксую показники.
Час в дорозі - 10:11
Час в сідлі - 8:40:51
Ср. шв - 23,04 км/год
До цього часу все було нормально. Аж тут тилек почав нагадувати про себе, що він там ще живий. Але в нього небуло інших варіантів, як доїхати,
так що далі вже звично доїжджаю до Львова. Пройдено 232км.
Час в дорозі - 11:44
Час в сідлі - 10:05
Ср. шв - 23 км/год
Ось такий вийшов велодень. В суботу був втомлений, але вже в неділю думав куди б то ще поїхати. Так що мазохізм, пардон, туризм forever!
Email Poster
Dalnoboy
31 2010, 18:09
Quote Post

Постійний учасник

Бережанський став у травні

( )
Email Poster
Dalnoboy
31 2010, 18:10
Quote Post

Постійний учасник

Теж ставок

( )
Email Poster
Dalnoboy
31 2010, 18:12
Quote Post

Постійний учасник

Площа Ринок

( )
Email Poster
Dalnoboy
31 2010, 18:13
Quote Post

Постійний учасник

Гарний будинок

( )
Email Poster
Dalnoboy
31 2010, 18:14
Quote Post

Постійний учасник

Майже карпатський серпантин

( )
Email Poster
Dalnoboy
31 2010, 18:17
Quote Post

Постійний учасник

А це Стрий впадає в Дністер.
Болотна каламуть це Дністер, Стрий трохи чмстіший

( )
Email Poster
A.V
31 2010, 18:52
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

молодец !

Тебя ждать на официальной 300-ке ?
Users Website
Dalnoboy
01 2010, 20:08
Quote Post

Постійний учасник

Хочу їхати, але ще не можу дати ствердної відповіді.
Треба дещо вияснити, якщо можна в приваті. cool.gif
Email Poster
E-one
01 2010, 21:18
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

Тааа, в травні там гарніше smile.gif
Email Poster
A.V
01 2010, 23:24