РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты FSA в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) [1] 2 3  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> міні зО,Опарк, ....апдейтед
Taiwo
Дата 05 Березня 2015, 13:27
Quote Post

road sage

28.06.2015 UPD.: в силу тих обставин, що нижче описаний велосипед був мною на днях проданий, а за останні декілька тижнів я розжився аж надва нових, вирішив не дублювати 100500 тем а просто переформатувати одну стару. отже продовження на ст. 2...

....................................................

Почну мабуть з того, що років з 5 тому попала мені в руки старенька турінгова Кога Міята в дуже хорошому стані. На той час я перебував в німеції і купив її (його) в одного дядька за нікчемних 30 євро. Тоді я ще не дуже орієнтувався в обвісах і взагалі в кошерних деталях, але те що мій зад возився на бруксівському сідлі (яке коштувало більше ніж цілий велосипед) приносило мені радість smile.gif
Після першого сезону вирішив переробити його на сінглспід, так як по місту було зручніше їздити. Ось що вийшло

user posted image

Провозився я на тій Міяті 2 сезони, намотав багато кілометрів по живописних містах Швабії і привіз його з собою в Україну. А тут криза, треба гроші.. коротше продав я свого любимого велосипеда cwy.png

і от до сьогоднішніх днів я мав вже купу різних велосипедів, різних модифікацій але перший (нормальний) велосипед він як перша дівчина: про нього завжди згадуєш як про щось дуже особливе і надзвичайне. тому ідея зібрати собі знову вінтажного шосера на хромолієвій рамі, цілий останній рік не давала спокійно мені спати і жити smile.gif
проте все що мені траплялося на очі було таким звичним і не цікавим. минулого року знайомий підкинув мені ще одне бруксівське сідло, трохи потріскане але загалом в хорошому стані, ну і воно звичайно теж чекало на свій велосипед.

ну і одного холодного зимового вечора, вкотре переглядаючи барахолки велофорумів, я натрапив на ще одну Когу! вона по опису характеристик мені ідеально підходила, тому не довго думаючи я подзвонив продавцеві щоб домовитись про покупку. рама виявилась нажаль чуток коцнутою, на верхній трубі хтось залишив вмятину від руля, ну але мене це не зупинило. (пізніше я її зашпаклював холодною зваркою і зашліфував по формі труби. вийшло досить не погано, якось скину фото)

user posted image

продавець зробив мені хорошу знижку, плюс добавив мені до фреймсета підседіл, краби, рульову, колеса Mavic з покришкою і камерою та дуали Shimano rx100. краби, втулки, рульова були на Shimano 105, тому вирішив все решта збирати теж на 105тому. Брукс нарешті знайшов свою раму smile.gif

user posted image

"яєчко виявилось не просте, а золоте" як у казці. На пері виявив наклейку з швидше всього ім"ям попереднього власника. погуглив але нажаль нічого не знайшов

user posted image

в той же день у тій же барахолці знайшов решту обвісу, а саме дві перекидки Shimano 105, систему Shimano 105, руль+винос SR Sakae Custom Road Chempion (йшли як стокові на когах) і шиманівську каретку. підседіл теж був стоковий SR, але він мені не подобався і я замінив його на Shimano 600ax. з часом купив обмотку Fizik Classic Brown в колір до сідла. і ось на днях нарешті закінчив збірку

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

можна сказати, що я задоволений результатом, тільки планую ще змінити покришки на чуть ширші (зараз стоять Kenda 23x622) щось типу Panaracer Pasela TG.
наразі їжджу тільки по місту, кайфую і згадую колишні мандрівки. як тільки потепліє, вивезу в далеку дорогу, де йому і місце biggrin.gif

Це повідомлення відредагував Taiwo - 30 Червня 2015, 8:24
Email PosterUsers Website
A.V
Дата 05 Березня 2015, 13:59
Quote Post

триммер стакселя

мне нравится smile.gif

попробуй под обмотку добавить еще одну.
будет выглядеть толстовато, но зато рукам полегче.
Users Website
ЧД_
Дата 05 Березня 2015, 14:05
Quote Post

sprzedawca materacow

Круто. Владимирович, ИМХО тогда вся олдскульность пропадет. Лучше варежки гелевые прикупить. laugh.gif
A.V
Дата 05 Березня 2015, 14:16
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 14:05)
Круто. Владимирович, ИМХО тогда вся олдскульность пропадет.

она пропала когда пистолеты поставили.

и вряд-ли хозяин собирается ездить на нем в твидовом пиджаке smile.gif
Users Website
Dok62
Дата 05 Березня 2015, 14:34
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (A.V @ нині, у 14:16)
она пропала когда пистолеты поставили.

и вряд-ли хозяин собирается ездить на нем в твидовом пиджаке smile.gif

Цілком можливо, що він, таки буде їздити на ньому у твідовому піджаку.... prankster2.gif
Email Poster
Taiwo
Дата 05 Березня 2015, 14:42
Quote Post

road sage

дякую smile.gif
поки їжджу в рукавицях з гелевими вставками і не так сильно лупить по рукам, хоча коли проїжаю фрагменти з бруківкою то трохи затерпають долоні. в мене зараз трохи в іншому проблема, а саме в посадці на дуалах. дуже швидко втомлюються руки. я от думаю чи це пройде, чи потрібно щось міняти...
на днях чуток задер руль в гору і дискомфорт частково зник, але тільки частково

A.V а чим ці дуали не вінтажні? smile.gif
Taiwo
Дата 05 Березня 2015, 14:44
Quote Post

road sage

QUOTE (Dok62 @ нині, у 15:34)
Цілком можливо, що він, таки буде їздити на ньому у твідовому піджаку.... prankster2.gif

нєа, не буду... хіба що хтось буде проводити твідран у львові biggrin.gif
poohitan
Дата 05 Березня 2015, 15:14
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Taiwo @ нині, у 15:42)
в іншому проблема, а саме в посадці на дуалах. дуже швидко втомлюються руки. я от думаю чи це пройде, чи потрібно щось міняти...
на днях чуток задер руль в гору і дискомфорт частково зник, але тільки частково

а коротший винос не допоможе?
PlusOdyn
Дата 05 Березня 2015, 15:30
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

Хромоль то завше агонь.
Можна фото проводок тросів по рамі? Бачу один із цікавих моментів за системою для троса задньої перекидки, можливо ще щось таке є?
Email Poster
A.V
Дата 05 Березня 2015, 15:36
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (Taiwo @ нині, у 14:42)
A.V а чим ці дуали не вінтажні? smile.gif

они просто старые biggrin.gif
Users Website
ЧД_
Дата 05 Березня 2015, 16:04
Quote Post

sprzedawca materacow

Владимирович, ИМХО это придирка гудронофила из серии лампового усилителя. Обыватель обычно и шоссер от туринга не отличает. laugh.gif

П.С. Пиджак не нужен. шановни пан Йосып, або Роман. одолжат стари труселя с майкою. У Рома в барахолке такого добра полно. ЧД кептурык, и вот он винтаж. С какого нибуть фиксера в темноте на Лыпынського снимем тапки и делов. prankster2.gif
Terry
Дата 05 Березня 2015, 16:04
Quote Post

Велофанат

ЖЖЖЖИИИРРРРРР
Email Poster
Taiwo
Дата 05 Березня 2015, 16:11
Quote Post

road sage

QUOTE (poohitan @ нині, у 16:14)
а коротший винос не допоможе?

ні винос якраз підходящий, я до дуал особливо не дотягуюсь. просто таке враження, що саме розміщеня їх на рулі по формі не зручне, чи точніше поки не привичне для моїх рук. якби винос був задовгий, боліли б не тільки руки а й поперек і шия. думаю треба вкататись, а там привикну. якщо ні то поставлю компакт якщо знайду під 26 винос smile.gif

PlusOdyn Хромоль то завше агонь.
Можна фото проводок тросів по рамі? Бачу один із цікавих моментів за системою для троса задньої перекидки, можливо ще щось таке є?

ти про упори нарамні чи про проводку троса від каретки?
Taiwo
Дата 05 Березня 2015, 16:19
Quote Post

road sage

PlusOdyn ось знайшов ідентичну раму, ще й того самого року. там є детальніші фото всіх проводок

Koga Miyata Gents Racer
MShaman
Дата 05 Березня 2015, 22:09
Quote Post

Доктор

Класно вийшло. Стильно і витримано, як добрий віскі.
Email Poster
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topic