РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты WTB в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (2) [1] 2  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Велорукавиці на тепло, з гелевими вставками
Taiwo
Дата 17 Березня 2015, 15:45
Quote Post

road sage

вирішив створити невеличку тему-опитування по літнім рукавичкам. виникла гостра потреба в покупці літніх рукавичок з гелевими вставками, так як переважно їжджу на досить жосткому велосипеді і зі звичайними рукавичками дуже не зручно. минулий сезон відкатав в Kellys і вони розійшлися в мене вже через пару місяців, ліпучки повідривались, а поверхня хвату затерлась. кароч я їх вдало десь "загубив"

user posted image

і ось через тиждень-два температура чуток піднімется і потрібно буде знов користуватися безпальчиковими рукавицями. приглянув я собі дві марки рукавиць, а саме популярні Pearl Izumi та Roeckl. як одні так і інші мають гелеві вставки, на скільки я зрозумів різниця тільки в ціні та якості. ціни звичайно дуже різняться, все ж щось мені підказує, що німецькі Roeckl довше прослужать ніж китайські Pearl Izumi. На сайті Драйв-Спорту можна знайти і дешевші моделі Roeckl, просто їх наразі немає в наявності.

Що порадять досвідчені велосипедисти-форумчани? Якими рукавичками ви користуєтесь, в чому їхні переваги - недоліки? Можливо є якісь інші хороші варіанти, як альтернатива моїм. Буду вдячний за поради! rolleyes.gif
Email PosterUsers Website
Lanz
Дата 17 Березня 2015, 16:50
Quote Post

Постійний учасник

Маю Endura Mighty Mitt на короткі пальці і кайфую від них (напевно найліпше ціна/якість співвідношення), недавно взяв літні Pearl Izumi на довгі. Також гелеві вставки. Кайфово.

По лінку виглядає на фейк з аліекспресу, так що якість рандом.
Email Poster
Taiwo
Дата 17 Березня 2015, 17:15
Quote Post

road sage

QUOTE (Lanz @ нині, у 17:50)
Маю Endura Mighty Mitt на короткі пальці

такі? де брав і по скільки?

user posted image
Lanz
Дата 17 Березня 2015, 17:31
Quote Post

Постійний учасник

Саме вони. Замовляв 2 роки назад із чейни, близько 20 баксів. Там ще на довгий палець така модель є, все ніяк не наважусь купити по новому курсу.

Це повідомлення відредагував Lanz - 17 Березня 2015, 17:38
Email Poster
Taiwo
Дата 17 Березня 2015, 17:42
Quote Post

road sage

QUOTE (Lanz @ нині, у 18:31)
Саме вони. Замовляв 2 роки назад із чейни, близько 20 баксів. Там ще на довгий палець така модель є, все ніяк не наважусь купити по новому курсу.

ну так, 2 роки тому 20$ це було відносно не багато. в принципі вони виходять зараз по ціна майже як roeckl
Lanz
Дата 17 Березня 2015, 17:48
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Taiwo @ нині, у 17:42)
ну так, 2 роки тому 20$ це було відносно не багато. в принципі вони виходять зараз по ціна майже як roeckl

Вони мені тоді вийшли в гривнях десь біля 180. Причому що на аналогічні всякі ноунейми у Львові ціни були від 300. Але рукавичками більш ніж задоволений, якість на висоті. Єдине що трохи маломірні, я взяв спочатку впритик Л-ку, була замала. Продав знайомому і замовив ще ХЛ, підійшли ідеально.
Email Poster
Taiwo
Дата 17 Березня 2015, 18:01
Quote Post

road sage

в мене рука в обхаваті 20см. ширина долоні 8-9 (мала б бути елька)
MShaman
Дата 17 Березня 2015, 22:17
Quote Post

Доктор

1. Стосовно комфорту - минулий сезон вперше попробував товсту обмотку 5 мм. Результат - суб"єктивно набагато комфортніше ніж гелеві рукавиці. Рекомендую! yes.gif Тим більше що мені важко було підібрати гелеві із нормальним розташуванням геля - ті подушки, як на мене, ліплять комп"ютерні дизайнери, а не велосипедисти.
2. Стосовно рукавиць. На сьогодні, в диапазоні температур від 0 до +20 катаю в будівельних рукавицях загального призначення з довгим пальцем, ось такі. В захваті від них по всіх показниках, особливо ціна, порівняно із гіршими по якості "велосипедними" shok.gif . Правда купляв їх в штатах - в нас такі не бачив mellow.gif А по безпальцевих - перебрав декілька, переміряв купу, але як не дивно, самі зручні виявились куплені випадково в "Новій лінії" два роки тому в вело відділі типавелосипедні за 200 гр. Скільки вони коштують зараз - не знаю, але на відміну від тих самих келісів - гель там стояв на потрібному місці. Єдиний плюс келісів - шнурки, за які зручно знімати рукавиці.
Email Poster
Yura777
Дата 17 Березня 2015, 22:48
Quote Post

Зацікавлений
**

Стоїть така обмотка . В теплу погоду взагалі без рукавиць їду. Правда дорога нормальна smile.gif
MShaman
Дата 18 Березня 2015, 0:17
Quote Post

Доктор

Selle Italia Smootape XL Team Edition
Email Poster
Taiwo
Дата 18 Березня 2015, 15:41
Quote Post

road sage

ну обмотку я зараз точно міняти не буду, по баблу космос виходить. а от рукавиці так чи інакше треба. з часом обмотку поміняю мабуть
PlusOdyn
Дата 18 Березня 2015, 16:42
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

Завше користую довгопалі.
Але то не шосейний ровер, тому на гелеві вставки не звертаю уваги, тобто краще як немає.
Спочатку їздив в трикотажних робочих (на той час десь 7 грн пара, із пухирцями гумовими, приємного синього кольору), непогано, особливо коли вдягав 2 пари то руки цілі залишалися. biggrin.gif
Потім купив ТДФ ні якісь, розповзлися за місяць-2. Потім LizardSkin за дофіга грошей на Землячці - моментом попротиралися на подушках пальців. Потім на ХТ Монстер енерджі - але ті геть без гелю, то коли відклеїлися велкро від гумової стяжки, то прошив довкола, із того часу наче все ок.

Ото не зовсім розумію тих, хто без пальців катає, то ж обдерти можна при падінні, об гілки, вода, холод тощо.
Email Poster
Taiwo
Дата 18 Березня 2015, 16:52
Quote Post

road sage

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 17:42)
Ото не зовсім розумію тих, хто без пальців катає, то ж обдерти можна при падінні, об гілки, вода, холод тощо.

а літом в пальчики не жарко? biggrin.gif
я теж на шосейному їжджу і тільки того чекаю, коли нарешті потепліє і рукавиці можна буде "обрізати". пальці дуже часто ковзають по дуалам, контроль над велосипедом не той, що без пальців. але зимою так не поїздиш
Yura777
Дата 18 Березня 2015, 19:12
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Taiwo @ нині, у 16:41)
ну обмотку я зараз точно міняти не буду, по баблу космос виходить. а от рукавиці так чи інакше треба. з часом обмотку поміняю мабуть

хороші рукавиці дорожчі обмотки, деколи в декілька раз. А на решту ціна як мінімум однакова. Це принаймі якщо подивитись по цінам інтернет магазинів. І в рукавицях з гелевими вставками на шосейному рулі мені не комфортно. Гірше якось руль відчуваєш.
Cheburek
Дата 18 Березня 2015, 20:15
Quote Post

Постійний учасник

Якщо в Драйв Спорті - то тільки Northwave. Перші мої рукавиці, які не розлізлися за один сезон.
Email Poster
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll