РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (8) « Перша ... 3 4 [5] 6 7 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Первая Сотка 2010, обсуждение
Olvia
Дата 08 Травня 2010, 19:22
Quote Post

Olvia
**

Вітаю переможців!!! Дякую організаторам та учасникам.
А моя медалька вже красується на почесному місці biggrin.gif
Email Poster
March
Дата 08 Травня 2010, 19:49
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Nazarik @ нині, у 13:57)
Вітаю E-one, як переможця веломарафону wink.gif

думаю Іван має тобі за то проставитись bigsmile.gif
valanych
Дата 08 Травня 2010, 20:15
Quote Post

Постійний учасник

у меня теперь есть первая награда за спортивные достижения
Challenge
Дата 08 Травня 2010, 20:36
Quote Post

насяльніка

После финиша последнего участника прошло пять минут и начался ливень, я вымок весь.

Протокол с результатами каким-то чудом не пострадал.

Спасибо всем участника, и тем кто помогал в организации.

Результаты финиша будут завтра.
March
Дата 08 Травня 2010, 21:14
Quote Post

Зацікавлений
**

тезисно:
спасибо оргам;
Спирита думал уже не увижу после того как он полез в кусты...а он взял и вжог;
Никалаич звэр;
Иван прокатился на легонце (до сих пор не понимаю как можно было всю дорогу ничо не есть);
жаль, что Росен отпал, очень бодро ехали с ним в паре;
спасибо АВ и Андрею за компанию и светскую беседу;
дорога вокруг озера - песня;
Толик первые 60 км хорошо жарил;
одну спицу вырвал нафиг, одну погнул об задний эксцентрик Росена, больше так не буду. Пол пути переднее колесо восьмерило шокапец;
было употреблено 3 мини сникерса, 2 банана, 1л воды;
слики Continental City Contact (1.5) катят ну просто великолепно;
всё)
alokimic
Дата 08 Травня 2010, 21:37
Quote Post

Зацікавлений
**

день шикарний!
Перш за все, +100500 організаторам,
велике дякую гарній компанії,
просто чудово проїхався,задоволений я ну просто мега!!
Місця та краєвиди чудові, (особливо сподобались(теж хочу так!!) парашутисти під ів. франкове),
погода клас!!

ІВАН - щиро вітаю з першим місцем!
Нкікалаїч МАЛАДЕЦ!! ( бери карбораму)

середня швидкість точно не знаю, певен що близько 10 -30, smile.gif півсліки вредестеін мон-блан,
ровер б"янчі кугар 1987-89 року випуску.

Це повідомлення відредагував alokimic - 08 Травня 2010, 21:38
Email Poster
Lulia
Дата 08 Травня 2010, 21:51
Quote Post

Постійний учасник

Участь у веломарафоні принесла тільки позитивні емоції , поїздка сподобалася надзвичайно!!!:)
Здивувала на диво класна погода,хоча день починався з дощу і захмареного неба,та і синоптики не радували своїми прогнозами на сьогодні.
Але спочатку здивував супровід ДАІ від площі Ринок, ще так не їздила
bigsmile.gif Мало того,ще на кожному перехресті ( до Сокільників) постові стояли!
Іхалося легко завдяки Leonid-у, який терпляче супроводжував мене всю дорогу, даючи цінні поради про те,як правильно їхати( я ж новачок).За що йому велике ДЯКУЮ, без його підтримки,думаю, я б свою "першу -соточку-за-день" не проїхала б. Сіла б у електричку напевно десь за Щирцем, бо вже тоді почало поболювати коліно, а завдяки порадам Leonid-а не ломитися на високих передачах про коліно взагалі забула, тільки на шляху з Брюхович до дому воно про себе нагадалоsad.gif .
Дякую також LO і Camomile, які через мене пропустили нагородження переможців.
Цікаво їхалося завдяки організаторам! smile.gif Маршрут підібрали-СУПЕР! smile.gif
Дороги хороші, не перевантажені машинами, вони взагалі рідко траплялися. Разом з тим достатньо часто траплялися магазинчики, де можна було купити щось попити і перекусити. Крутих підйомів не було, було багато спусків. Я навіть свій рекорд максимальної швидкості побила oops.gif .
А які місця красиві проїжджали: квітучі яблуневі сади, бузок вздовж доріг, жовті пахучі поля з ріпаком!А біля озер у Страдчі захотілося залишитися хоча б на кілька годин. А яке повітря біля заповідника " Розточчя"! Треба буде колись поїхати-поблукати там.
Одним словом, поїздка вдалася! smile.gif Ще й пощастило встигнути додому до сильного дощу, а маленький дощик тільки підбадьорив.
Щось я так багато написала. Просто багато позитивних вражень smile.gif
Дякую організаторам і учасникам! Вітаю переможців! smile.gif
Email Poster
spirit-o
Дата 08 Травня 2010, 21:57
Quote Post

постійний флудер

Мої тези:

Дякую організатром за гонку;

трохи невдало вибрав місце походу "в кущі" - через 1 км дорога різко повернула і мусив сам маслати 15 км проти вітру поки догнав пелетон;

досить вдало вибрав місце для атаки щоб порвати пелетон, розумів, що не варто доводити ситуацію до спринтерських розборок нак фініші;

з молодими лосями нєфіг тягатися - спробував відірватись на останньому підйомі перед Ясниськами, але невдало. Коли вийшли на рівну ділянку, хлопці вжарили так, шо я тільки охнув sad.gif (далася взнати робота на важких передачах - ноги були забиті);

до ровера ніяких претенцій. Хоча спереду стояли сліки, а ззаду кросова гума - накат нормальний. Кроссрайди рулять bigsmile.gif ;

потрібно серйозно працювати над технікою педаляжу sad.gif

Трохи статистики:
1) мій вселокомп показав 104 км blink.gif і 650 м набору висоти.
2) час у дорозі 3 год. 28 хв.;
3) середня швидкість - 28,5 км/год (це якщо вважати, що дистанція 100 км);
4) максимальна - 59 км/год.

Це повідомлення відредагував spirit-o - 08 Травня 2010, 22:06
Email Poster
E-one
Дата 08 Травня 2010, 22:05
Quote Post

троль ще той

Ну і моїх пару букв:

В такому темпі 100 км я ще не їздив. Було цікаво, як воно проїхати сотню без зупинок. А немала кількість учасників ще більше підігрівала цікавість до гонки. Так як Назар працював, вирішив позичити в нього апарат, заодно потестувати сідло і згадати, як воно - на хардтейлі їздити. Також взяв покришки в Kono Michelin Country Rock – магічні штучки!

Зранку приїхав майже першим на реєстрацію. Потроху почали підтягуватись велосипедисти. Всі перевзулись у вузьку накатисту лису гуму. Сурові кантрійні ровери нагадували пєдіків (Джед, ти багато пропустив – такі шедеври були!) Пєдікі пєдіками, а накат потрібний. Тай як то кажуть «один раз не п*дарас». Приїхав даї-супровід і ми рушили на місце старту урочистим парадом. Весь рух заразди нас перекрили. Челендж, який їхав попереду, нагадував Мойсея, який розганяв хвилі машин і робив нам коридор. Насправді з організацією було все супер! Благополучно добрались на місце старту і об 11 рушили.

Був здивований темпом, який тримали учасники марафону. Середня 29 км/год! Але їхалось без напрягу, якось навіть матрасно: пелотон чудово закривав від вітру. За Щирцем на 25-му кілометрі мій сечовий міхур хотів спустошення (він собі гонить – перед стартом же спустошував його!). Нікуди не дінешся, прийшлось відливати. Основна група поїхала вперід. Почали доганяти ті, хто відвалився, а воно все тече і тече. Потім було найскладніше на даному етапі – наздогнати основну групу. 4 км я їх наздоганяв, коли догнав, був вже ніякий. Але позитивна розмова з АВ про то про сьо відновила сили. Був в шоці з Толіка, який на злющій гумі і топталках тягнув весь наш пелотон з 10-ти людей проти вітру. Але чудес не буває і Толік почав видихатись. Я вирішив його замінити і очолити групу (хоча і міг всередині групи відпочивати). Наступних 15 км їхав попереду.

Без особливих пригод добрались до початку Страдча. Там і почалась вєсєлуха – розбита ґрунтова дорога з ямами і калюжами, які не об’їжджаються. От де я згадав про підвіс і внушав собі, що зараз я на ньому. Спіріт набирає обертів, виривається вперед, за ним Нікалаїч. Я стараюсь не відставати. Так стараюсь, що аж 25 середня. Трясе неймовірно, бризги від суперників попереду летять прямо в лице, болотників в мене нема. Але наші старання не були марними – ми відірвались від основної групи на 200 м.

В Івано-Франкові залочив вилку, почалась моя улюблена ділянка Розточчям з апхілами і спусками. Ніхто із суперників здаватись не думав. Швидкість тільки наростала. Пульсометр Нікалаїча пищить нелюдським матом, а він просить мене розказати якийсь анекдот… Залишалось 10 км. Пряма на Львів з одним дуже неприємним контрольним торчком, до якого я заздалегідь морально готувався. Під’їжджаємо, Спіріт знову виривається вперед, ми з Кольою не відстаємо. Не помітив, коли ми виїхали на вершину, але їхали на 2-4. І тут в Спіріта почала падати швидкість. Наступний некрутий, але затяжний підйом виїжджаємо накатом на 3-8. На вершині вже видно Львів, з права поворот на Ясницькі озера. Залишалось 5 км. Їдемо колесо в колесо. Бачу розмітку – 500м. Встаю на ноги. Коля теж. 300м. Пульсометр дістав інфаркт. 100 м, два передніх колеса рвуться до фінішної лінії. Організатори нас не чекали і трохи в шоці. Останній ривок, ще трохииии… і є! Я вітаю Колю, він мене. 100 км позаду. Середня 31 км/год.

Незабаром приїхав Спіріт, а за ним решта учасників нашої авангард-групи. Поті були приємні хвили обговорення, вітання, нагородження і поливання шампанським.

Все було супер. Дякую Назару за болід, а Кості за покришки. Говорять, прокладка між сідлом і кермом рішає. Фіг там, якщо під тобою такий скакун! Дякую суперникам за змагання і чудову гонку. Оргам ріспект!

Це повідомлення відредагував E-one - 08 Травня 2010, 22:07
Email Poster
Nikalaich
Дата 08 Травня 2010, 22:16
Quote Post

молодой растущий организм

Мне понравилось мероприятие. Думал не получится поучавствовать, но в последний момент выпала такая возможность и принял участие. Ехал в удовольствие, старался классно потренироватся, а когда оторвались с Иваном от Спирита, то оказалось что первым трем местам дают призы! Приятный сюрприз. Спасибо всем за участие, оргам за ивент. Победил сильнейший smile.gif

PS Тренировка удалась: 3100 кКал сожжено, при среднем пульсе 152(40% в третьей зоне)

Це повідомлення відредагував Nikalaich - 08 Травня 2010, 22:51
dolphin
Дата 08 Травня 2010, 22:57
Quote Post

Tursiops truncatus

от имени организаторов поздравляю всех кто принял участие и добрался до финиша!!!

видеоролик уже смонтирован и конвертируется, примерно через час будет в онлайне )))
valanych
Дата 08 Травня 2010, 23:14
Quote Post

Постійний учасник

Спасибо организаторам. Сам бы я на такую поездку не отважился.
dolphin
Дата 09 Травня 2010, 0:24
Quote Post

Tursiops truncatus

к сожалению звук от клипа был отключен администрацией ютуба, я там песню приделал, Metallica The Day That Never Comes, а прав на это не имел ))

в общем переконвертировать нет сил сегодня, музыку перед просмотром включите себе сами )))

позже переделаю

а пока так

http://www.youtube.com/watch?v=JZqPQyvMDAE...layer_embedded#!

Leonid
Дата 09 Травня 2010, 9:52
Quote Post

ветеран броуновского движения

Поздравляю всех кто доехал,
Поздравляю Победителей,
Отдельная благодарность тем, кто не поехал, а провожал и встречал всех на финише! smile.gif Спасибо за организацию! Надписи на асфальте порадовали! smile.gif
Atom
Дата 09 Травня 2010, 10:03
Quote Post

ВИЩЕ НЕБА)))

Як на мене то все пройшло на УРА!!! Мені сподобалось… Вдячний оргам за позитивні емоції і погодці за надану можливість проїзду без дощу хоч і з вітерцем і подекуди назустріч….
Хотілось мені не відставати від першої групи але направду розумілось що не мій темп… тай самому їхати набагато спокійніше і насолоджуватись нікуди не спіша… По дорозі зустрів Павла та Юру яких намагався посадити собі на колесо але останні не погоджувались і відстали.. До Городка їхав сам, на мить прокручуючи головою щоб розім’яти мязи шиї які мені не давали спокою, зазівав і вилетів в кювет, помітивши тільки мить вільного польоту (ОБОЖНЮЮЮ ЛІТАТИ..smile.gif))) як на диво після додаткового адреналіну в кровцю шия вже про себе не давала чути… Зустрівши блукавших Леона із компанією я не очікував, що хтось сидітиме у мене на колесі до самого фінішу …це був Леон який їхав швидше від мене, але не знав маршруту так і двоє їхали коли нас біля Цунева догнали і потім таки вістали Павло з Юрієм і зновуж таки проігнорувавши мою пропозицію сидіти у нас на колесі … Так і до фінішу добрались …
Окрема подяка ЛЕОНУ, Павлу і Юрію за складену мені компанію і підказках по маршруту!!!!!!
Дуже радий за наших дівчат!!! МОЛОДЦІ!!!! Ще раз вітаю ВСІХ!!!
Як на мене перемогла дружба!!!!! smile.gif smile.gif
Трішечки статистики...
сер швидкість приблизно 22-23 км/год.
час 4,30хв
сер пульс 162 удари
макс пульс 188 ударів
спалено 3760 кКал
спожито приблизно 400 (живчика і плитки шоколаду biggrin.gif )
Дуже вдячний за мега імпрезу!!!!! smile.gif

Це повідомлення відредагував Atom - 09 Травня 2010, 10:09
Email PosterUsers Website
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (8) « Перша ... 3 4 [5] 6 7 ... Остання » Closed TopicStart new topicStart Poll