РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты Race Face в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (15) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Блог PV
Uri2
Дата 04 Червня 2013, 9:51
Quote Post

Рідкісний зануда

QUOTE (PV @ вчора, у 22:32)
Ви що хлопці, власноруч чи один на один боїтесь.

Це не дуель, нема чого на один-на-один понтуватись. Пропозиція лишається в силі.

І взагалі, з чого ця фігня почалась?

З того, що прийшла
user posted image
и начал(а) обсирать людей, которые выдали недостаточно вкусные халявные батончики.

А з того, що PV вніс пропозиції та запропонував свій внесок

"Шизофрения, как и было сказано (с)"

Не дадуть води на бреветі. І капец тобі. Не намалюють стрілки – туда ж. Намалюють стрілки не в ту сторону – туда ж.

Це, я так розумію, було зроблено спеціально для PV. Бо для інших була і вода, і стрілки. А ще ті, хто вміє читати, завчасно роздивились трек і зуміли правильно зорієнтуватись по маршруту.

Як ви не розумієте, що роблячи свою роботу ви допомагаєте спортсменам, які підвищують рейтинг клубу.

Це у тур де франс він від спортсменів залежить. А тут він, наскільки я розумію ситуацію, залежить від самих звичайних велосипедистів.
PV
Дата 04 Червня 2013, 9:58
Quote Post

Unregistered

_____Yosyf, Ви таки і далі не розумієте роз’яснень. Тепер напишу прямим текстом. Не дай бог, щоб хтось влетів в ті відкриті люки на краю дороги. Не дай бог, щоб було лобове зіткнення. Не дай бог, щоб хтось напоровся на сітку огорожі в Басівці при об’їзді вибоїн. Не дай бог, щоб хтось врізався у виступаючу конструкцію на дорожніх звуженнях в Басівці. Чому у нашій країні починають думати лише тоді, коли «жареный петух в задницу клюнет»? Фото виставлю пізніше.
_____Ваше останнє повідомлення, зокрема його об’єм, свідчить про Вашу журналістську силу і її потенціал.

Це повідомлення відредагував PV - 04 Червня 2013, 10:00
ЧД_
Дата 04 Червня 2013, 10:09
Quote Post

sprzedawca materacow

Аттила_УА забув дописать: "аминь". laugh.gif
PV
Дата 04 Червня 2013, 10:43
Quote Post

Unregistered

_____Почекайте, почекайте, Uri2. Я зустрічав тут повідомлення про рейтинг Львівського вело клубу в АСР. Не виривай з контексту. З приводу стрілок та води написано з посиланням на майбутнє. З приводу, що Діана мені колись відімстить.
_____Порада для розумників, ті хто з року в рік перемагає самих себе. Ваші пікові навантаження, коли ви перемагаєте самих себе, виїжджаючи лише на великі свята шкодять вашому здоров’ю. Треба тренуватись планомірно. Насильство, що ви чините над своїм непідготованим організмом сумірний з насильством професійних шосерів нафаршированих для цього різними препаратами. Але на відміну від вас, у них є гроші на пізнішу реабілітацію та відновлення. Робіть висновки панове.

_____І ще раз вказую, що кожен може мати свою думку, але ніхто не має права чинити погрози та закликати до насильства інших.

-

Це повідомлення відредагував PV - 04 Червня 2013, 15:57
ЧД_
Дата 04 Червня 2013, 11:10
Quote Post

sprzedawca materacow

facepalm.png
Voron026
Дата 04 Червня 2013, 11:27
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (PV @ 31 Травня 2013, 9:35)

Висловлюю щире вибачення організаторам та волонтерам на КП2 та фініші, жителям Брюхович за те що нагавкав на них. Нічого особистого, лише стимуляція для підвищення мозкової діяльності та м’язової моторики.

Рекомендую Вам стимулювати власну мозкову діяльність.
Зробили тут срач в темі. Приліпили свою думку про Тур Галичини, у якому, судячи по відгуках, Ви також, проявились себе з "найкращої" сторони.
В наступний раз, за подібні незрозумілі претензії до волонтерів на, організованому моєю дружиною, кп, можна і дійсно заслужено отримати "нагороду". Ваші претензії дійсно нагадують Атілу, якому теж все і усі заважають. Волонтери це люди, які витрачають свій час і сили на обслуговування наших заходів, і усе то лайно що Ви намагаєтесь на них вилити не заслужене. Проблеми з орієнтуванням на маршруті? Навігатор вам в допомогу. Не влаштовує організація, так вперед, шукайте інші заходи.
І взагалі за таке свинське відношення до волонтерів, організаторів та інших учасників форуму мав би настрій добряче нахамити, але стримаюсь. Ображати дівчат, які долучились до організації то взагалі неприпустимо.
Email PosterUsers Website
Uri2
Дата 04 Червня 2013, 15:49
Quote Post

Рідкісний зануда

QUOTE (PV @ нині, у 11:43)
_____Почекайте, почекайте, Uri2. Я зустрічав тут повідомлення про рейтинг Львівського вело клубу в АСР.

І де там написано, що львівський велоклуб зайняв відповідне місце у рейтингу завдяки спортсменам, а не АВ і Ко? Чи де там написано, що рейтинг склався з 10% гонщиків, а не з 90% матрасників?

_____І ще раз вказую, що кожен може мати свою думку, але ніхто не має права чинити погрози та закликати до насильства інших.

Раджу трошки пожити у реальному світі, а не у світі ілюзій. А в реальному світі піздюлі є цілком неілюзорною розплатою за невідповідну поведінку. Вказую, не за думки, а за поведінку. За прикладами можете звернутись до тем, створених атіллою.
PV
Дата 04 Червня 2013, 16:42
Quote Post

Unregistered

Тааааак. Складається у мене враження, що я потрапив на якусь іншу планету, з зеленими чоловічиками alien_green.png . Ніхто мене тут не розуміє, ніхто мене не любить unsure.gif . Спробую дати пояснення yes.gif . Вас багато, тому не буду вказувати кому відповідь. Розбирайте кожен свою.
PV
Дата 04 Червня 2013, 16:43
Quote Post

Unregistered

І так Тур Галичини. Причина не втому вніс стартові – не вніс стартові, а в тому, що Yosyf дуже не хотів, щоб було вражене його самолюбство чи ще якісь там почуття. Це відлуння минулорічного Туру, коли я увіз його основного конкурента. Ми тоді втрьох наваляли всій групі понад чотири хвилини bb.gif на етапі Дрогобич-Львів. Хто має бажання пошукайте протокол, уточніть цифри. Відтак Yosyf не зміг отримати свій кубок. А так хотів завершити кар’єру на кшталт Вінокурова, перемогою на місцевій олімпіаді. Йому тоді ніхто не заважав сісти мені на колесо. А ось його конкурент у відриві працював надзвичайно солідно. Єдине просідання було на Малявці, де ми його трішки почекали і робота пішла знову.

Це повідомлення відредагував PV - 04 Червня 2013, 17:20
PV
Дата 04 Червня 2013, 16:48
Quote Post

Unregistered

Хтось там подумав, що я описую ситуації у групі, взяті з UCI гонок. Та зовсім ні. Коли на ветеранську гонку приїжджають клуби, солідніші ніж «Тандем», то там робота виконується майже на рівні професіоналів. Тільки в «Тандемі» їздять по одному dash1.gif .
PV
Дата 04 Червня 2013, 16:51
Quote Post

Unregistered

Я ніяк не можу зрозуміти, чим я так образив волонтерів? Роздумами про покращення вказівників? scare.gif Своєю пропозицією виготовити трафарети? Може я забираю цим їх хліб чи славу? wub.gif Будуть потім писати вдячні відгуки PV про його красиві стрілки та цифри, а їх забудуть. Якщо так, то ідею виготовлення трафаретів я залишаю. bye.gif

Це повідомлення відредагував PV - 04 Червня 2013, 16:52
PV
Дата 04 Червня 2013, 17:00
Quote Post

Unregistered

Якщо перемовини з E-One образили Діану, то вибачне. Я розумію, зараз весь шоу бізнес застосовує жарти з аналогічним підтекстом. Взагалі кожен сприймає свій підтекст у міру своєї розбещеності. Треба уважно читати попередні повідомлення і тоді в голову не буде лізти всяка дурь. Перша згадка про «закальцовані стрєлкі» була у повідомленні про «ФЕЧНИЙ ТФИГАТЕЛЬ», коли йшлося обговорення розмітки по дистанції. На форумі є така чудова можливість: прочитати всі повідомлення учасника. Скористайтеся нею. «васмёрка лежачая на баку» це математичний символ нескінченності. Що такого дивного і непристойного якщо велосипедисти будуть їздити безконечно по колу в лісі та дихати свіжим повітрям, слухати пташиний спів чи кумкання жабенят у навколишніх озерцях, шелест придорожньої трави та листя і прийнявши аеродинамічну посадку чимдуж мчати зі спуску коли від набігаючого зустрічного вітру спирає у грудях до запаморочення у голові та потемніння в очах. І ось тобі на, вся романтика затьмарюється таким низьким фізіологічними подробицями. Діана Ви спаплюжили всі мої фантазії. Я просто шокований. hang2.gif
Uri2
Дата 04 Червня 2013, 17:01
Quote Post

Рідкісний зануда

QUOTE (PV @ нині, у 17:51)
Я ніяк не можу зрозуміти, чим я так образив волонтерів? Роздумами про покращення вказівників? scare.gif  Своєю пропозицією виготовити трафарети?

Чим добрий форум - все сказане можна знайти і знову прочитати. І спроби прикинутись білим і пухнастим одразу проваляться.

QUOTE (PV)
Якщо перемовини з E-One образили Діану, то вибачне. Я розумію, зараз весь шоу бізнес застосовує жарти з аналогічним підтекстом. Взагалі кожен сприймає свій підтекст у міру своєї розбещеності. Треба уважно читати попередні повідомлення і тоді в голову не буде лізти всяка дурь.

Класика smile.gif "Я, звичайно, вибачаюсь - але мені вибачатись нема за що, бо ти, Діана, розбещена дура" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

PV, може досить писати? Бо ви закопуєтесь все більше і більше. alien_green.png

Це повідомлення відредагував Uri2 - 04 Червня 2013, 17:04
PV
Дата 04 Червня 2013, 17:10
Quote Post

Unregistered

Всім іншим, хто виступає за повагу та толерантність до прекрасної статі. Це треба робити не лише на словах. Зазирніть у протокол «Першої сотки». Зверніть увагу на першу десятку. Може хтось зрозуміє на що я вказую? acute.gif
PV
Дата 04 Червня 2013, 17:18
Quote Post

Unregistered

Uri2, якщо ти правильно поставив посилання під словом «прочитати», то ти в неадекваті smoke.gif . Там йдуть конструктивні пропозиції щодо розмітки. Що ти написав про Діану? scare.gif
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (15) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll