РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты FSA в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (16) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 2015 Львівська Cотка. ВІДГУКИ/РЕЗУЛЬТАТИ, Дощова авантюра
Dok62
Дата 02 Травня 2015, 19:50
Quote Post

Старий волоцюга

ПРОТОКОЛ
ДОВІДКОВА

FOTO:
Diana ©
https://plus.google.com/photos/+%D0%90%D0%B...663871643777793
https://plus.google.com/photos/117968643204...8865?banner=pwa
https://plus.google.com/u/0/photos/10690972...727966649487284
https://www.facebook.com/a.verbytskyy/media...24336508&type=1
https://plus.google.com/photos/117390373910...183544725578481

Нагородження
Гірський фініш:
1. 44 Пилипів Тарас «Команчеро»
2. 40 Ольшаніков Юрій «Команчеро»
3. 139 Лапка Олег «Команчеро»

Загальний фініш:
1. 139 Лапка Олег 4000грн «Мегадрайв»
2. 44 Пилипів Тарас 3000грн «Мегадрайв»
3. 40 Ольшаніков Юрій 2000грн «Мегадрайв»
4. Гаргас Юрій / Чебанець Тадей 1000грн «Мегадрайв»

Дівчата:
1. 102 Віюк Ольга 2000грн «Action Bike»
2. 16 Бандрівська Катерина 1000грн «Еліт-Спорт»
3. 76 Vyniavska Iryna 500грн «Еліт-Спорт»

Дякуємо:

«Еліт-Спорт»: призи на фініш
«МЕГАДРАЙВ»: призи на фініш
«Action Bike»: призи на фініш
«Команчеро»: призи на гірський фініш
«Львівська кондитерська фірма Світоч»: вафлі.
«Цифрова друкарня "Мандрагори"»: швидка поліграфічна підтримка.
«Веломакс»-форум: інформаційна підтримка.
«Галицьке Джерело»: 1500 літрів питної води
«VoronStudio»: технічна підтримка
«МОТОДОПОМОГА»: мотодопомога smile.gif smile.gif
«Зорбас»: швидкість та смачність smile.gif

... а також усім, хто витрачаючи свій час, нерви і сухі шкарпетки, долучився до організації дощової «Львівської Сотки 2015»

Ваш Lviv Bicycle Club smile.gif

user posted image
Email Poster
Ser Gio
Дата 02 Травня 2015, 21:05
Quote Post

Постійний учасник

Їду не вперше, і шо для себе замітив: відрізок до першого КП проїжджався з набагато більшою швидкістю, аніж подальша дистанція

Вітер сьогодні був північний wink.gif
Email Poster
Krool
Дата 02 Травня 2015, 21:07
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Little_John @ нині, у 22:04)
бо на розковбасах і можливо завдяки воді, я його прогубив

я вроді як перед 2 кп в болоті бачив чийсь номер)
Email PosterUsers Website
olavin
Дата 02 Травня 2015, 21:25
Quote Post

Зацікавлений
**

а тим хто номер не прогубив, його зовнішній вигляд буде нагадуванням про те, якою була ця поїздка.
Ser Gio
Дата 02 Травня 2015, 21:27
Quote Post

Постійний учасник

Черкану пару слів.
Перше, що варто зазначити - ця Сотка вийшла найепічнішою Соткою за всі рази, коли я приймав участь (з 2013 року).
Друге - подяка організаторам і волонтерам, рівень організації є високим і з кожним роком набирає обертів.
Третє - по самій дистанції:
З досвіду минулих років зрозумів одну річ (навіть дві) - рвати зі старту і голодати - то не є гуд. Цього року заставив себе стартувати в "розвалочку", хоча бажання притопити під попутний вітерець було дуже велике, але думка, що після повороту на Комарне вітер стане зустрічно-боковим, вертала назад в реальність. Ще одним моментом новизни було те, що стартував я на шосері, відповідно усі ямки проїжджав дуже повільно, щоб не зловити укус. В кінцевому результаті дана тактика почала приводити дивіденти і перед Городком я почувався достатньо свіжо, але тут на Цунівщині вирішив вмішатись зустрічний вітер. Дивлюсь вперед - ні душі, назад - аналогічно. Курде, "здохну на таких вітрах я швидко" - думав я. Дивлюсь, Іван з дружиною стоять відпочивають на узбіччі, питаю чи довго триватиме їхній пікнік, з надією що Іван, як дуже досвідчений боєць, протягне трохи на колесі. Але з усмішки Івана, зрозумів, що третього лишнього вони в компанію не візьмуть. Шіт...Прийдеться далі ригати самому. На горизонті в 300 метрах попереду накльовується групка з 5-7 людей, думаю, треба добирати, хоть відпочину на колесах. Ага! Люди то їдуть, міняючись, відповідно доганяю дуже повільно. Аккурат перед Страдчем вливаюсь в неї, і тут починається Страде Б'янке, люди на МТБ на бездоріжжі вириваються вперед. Знову тре доганяти...Потім вже все пішло трохи легше, бо виїхали на трасу, та й вітер змилостивився. Закинувся кока-колою, тай закотився на фініш. Результат по моєму спідометру мейд ін чіна, вийшов на пару хвилин менше 4 годин. Відповідно я задоволений. Всім ще раз дякую за такий івент wink.gif
Email Poster
Little_John
Дата 02 Травня 2015, 21:42
Quote Post

QUOTE (Krool @ нині, у 19:07)
я вроді як перед 2 кп в болоті бачив чийсь номер)

На жаль, навіть приблизно не уявляю де саме я його прогубив. Насправді це не смертельно, але шкода, що в колекції цьогорічного не буде :о)
Email Poster
godcreated
Дата 02 Травня 2015, 22:02
Quote Post

Початківець
*

Первый раз ехал львовсую сотку, впечатлений куча, дождь не испортил, а только добавил драйва марафону!
Все были грязные с ног до головы, но радостные. Был впечатлен девушкой на карбоновом подвесе 29, Вы крутая!
Довольно длительный период мне удалось держаться на хвосте лидирующей группы, но как то ехалось легко и я решил ее возглавить, ветер в лицо, открытая местность, там ушло много сил, начал позже отставать и так и не сумел их догнать.
Респект чувакам на шоссерах, по такой дороге, да еще в такую погоду, вааааще.
Спасибо большое организатором и всем кто участвовал!

Email Poster
Ray
Дата 02 Травня 2015, 22:37
Quote Post

Зацікавлений
**

Сьогодні ми зробили велике мокре діло! Мокруха була пам'ятна. cool.gif
Email Poster
poohitan
Дата 02 Травня 2015, 22:54
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (dmaxim @ нині, у 21:37)
Шкода тих хто зійшов з дистанції, Богдана на жовтому сінгспіді(хвз).

Це не ХВЗ)

Напишу свій сумний відгук.
Що сподобалось:
1) Підтримка організаторів. Цього року вийшло на повну перевірити, як працює підтримка на сотці. Все дуже круто smile.gif. Пробився десь в Щирці чи після нього, поставив запаску, зупинилась машина організаторів, допомогли накачати колесо (здається Док і хтось ше). Дуже дякую. Потім за Великою Горожанкою камера вибухнула facepalm.png (досі не знаю, чому), почав клеїти ту попередню, яку пробив, під дощем нічого не виходило. Крім того місця, де я вкусив камеру в Щирці, вона почала травити ще в двох місцях. Вернувся на КП, всі дуже дружно допомагали мені заклеїти цю нещасну камеру, так нічого і не вийшло, їхати вже не було на чому, мене забрали в машину. Я був весь в болоті і піску, напевно після мене салон машини ше два дні будуть мити, тим не менше, мене забрали і довезли на фініш. А потім ще й з фінішу до Львова. Організаторам величезне дякую, насправді, якби не вони, то я би так і лишився помирати там в канаві при дорозі.
2) Підтримка інших людей. Поки я стояв і ридаючи намагався заклеїти камеру під дощем, зупинялась не одна людина і пропонувала допомогу. Позичали латки, насоси, підтримували морально). Навіть якийсь мужик на Жигулі, який їхав назустріч, і той запитав, чи не треба допомогти — мужик, я вдячний і тобі!
3) Сподобалось їхати в групі лідерів. Спершу я сумнівався, чи зможу там триматись, але було цілком нормально, я надіявся проїхати з вами хоча б 60 км, якби не пробився то думаю так би і було. Дуже цікаво і азартно. І приємно, їдеш з такими лосями на рівні smile.gif
4) Завал, який стався в групі лідерів. Звісно я співчуваю, тим людям, які впали, надіюсь ніхто не постраждав, але я радий, що побачив таке, тепер набагато обережніше буду їхати в групі.

Не сподобалось:
1) Погода
2) Що я не лише не проїхав за 3:20, як планував, а взагалі не доїхав до фінішу smile.gif

Це повідомлення відредагував poohitan - 03 Травня 2015, 0:04
_BuR_
Дата 02 Травня 2015, 23:01
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

Ріпак цього року не той)))
Taiwo
Дата 02 Травня 2015, 23:19
Quote Post

road sage

Теж відгукнусь. Цього року вперше вирішив спробувати себе на Львівському Рубе smile.gif коли зранку прокинувся лив дощ, що аж ніяк не додавало наснаги все ж заставив себе поїхати.. і не пожалів! Було дійсно круто, а головне не сумно: дощ, вітер, ями, болото, шалені підйоми перед фінішем - справжнє випробування. Коли приїхав на старт і побачив, що більшість їхатиме на різного роду підвісах з гігантськими покришками (я їхав на шосері) то промайнула думка про клеєння камери десь посеред поля smile.gif все ж мені цього року дико повезло - жодного проколу і зупинки з технічних проблем. тому поїздкою задоволенний, дуже дякую оргам за прекрасну подію!

п.с. шкода Богдана що не доїхав власними силами, бачив тебе як ти ремонтуєшся. бажаю тобі наступного разу перевршити минулорічні результати wink.gif

п.с.2 так і не дізнався власного результату, надіюсь вони десь тут зявляться незабаром
alex4alex
Дата 03 Травня 2015, 0:20
Quote Post

рокет Алекс

Трохи фото.
1. Фінішна "заруба".

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image
Users Website
alex4alex
Дата 03 Травня 2015, 0:20
Quote Post

рокет Алекс

Щасливий переможець + дружина + Бур smile.gif

user posted image

user posted image
Users Website
alex4alex
Дата 03 Травня 2015, 0:24
Quote Post

рокет Алекс

Волонтерське. Підбірка.

Кому сотка, а кому і промо-акція smile.gif
user posted image

Відчуй себе ОблАвтоДором: нанеси розмітку в дощ:
user posted image

Одна кінська сила:
user posted image
Users Website
Arustokrat
Дата 03 Травня 2015, 0:58
Quote Post

Постійний учасник

Залишу і свій маленький відгук =)
Дощ вночі не дуже порадував, а численні калюжі вранці своїв виглядом натякали щоб я повернувся в ліжко і благополучно проспав те дійство, але, подумавши, що давно по дощику не катався, з піснею поїхав на старт.
На старті, як завжди, різнокольорова купа народу, реєстрація, мегафонний голос Дока, останні передстартові приготування і поїхали на старт. Коли дали старт, всі рвонули вперед, ну і я з ними, але десь на півдорозі до Пустомит, побачив, що знайома трішки відстала, тому вже вирішив їхати в її темпі. До першого КП доїхали нормально, ніби ніхто не проколовся, 28мм гума на спуску в Пустомитах дозволяла не виляти між ямами, а їхати напряму. На КП зупинились буквально на хвилину і нас обігнали десь зо 20 людей =) Потім Комарно, звичний перехід в робочий режим, і так їхали аж до Городка. На узбіччях бачили багато шосерів, які прокололись... сумно, але кого не питались, всі казали, що обійдуться своїми силами, ну то ми й собі котились далі. В Комарно побачили МТБшника який теж латався... а ще побачили швидку за поворотом. Надіюсь із тим учасником все добре (А що там сталось, до речі?).
В такому неспішному темпі докотили до Городка, а тим часом десь почався дощ, то, завдяки лайфхаку від Бура ноги були до того моменту більш-менш сухі, потім, вже аж десь за 30 км. до фінішу намокли, але, всерівно їхати було комфортніше ніж у просто мокрому взутті =)
Проминули Городок, де на нас напищав якийсь водій маршрутки, і потихеньку покотились до Страдчу =)
По дорозі наздогнали хлопця на велосипеді із однією зіркою спереду і купою ззаду, в нього ще були проблеми із заднім перемикачем, який себе непристойно поводив, стрибаючи із зірки на зірку. Потім він відстав, а ми не знали чим йому допомогти і покотились далі =(.Побачивши пару, яка собі мирно відпочивала на узбіччі, моя супутниця і собі захотіла перекусити, то ми влаштували 10хв. зупинку, після якої було ну дуууже важко знову розкрутитись до потрібного темпу... завжди казав, що такі зупинки то є зло на дистанціях до 200 км, які проїзджаються на одному подиху =)
Але, що маємо, те маємо, тому, набравши потрібний темп, неспішно покрутили далі. Після Залужжя побачив одразу трьох людей... хто вже стандартно клеївся, одному хлопцю була завузька камера, і він ледь міг їхати, а в іншого узагалі тросик до заднього перемикача біля манетки обірвався. Сподіваюсь, тобі таки вдалось закріпити тросик на рамі, щоб їхати хоч на середній зірці... На Страдчинському бездоріжжю наздогнав фіксера, який чомусь не виглядав надто радісним, не розумію чому... болото ж було ну дуже вже класне =) КП2, вафелька, вода і поїхали далі. В івано-Франково побачили велосипедиста, який проколовся, але не мав потрібної камери 26" під престу, сказав, що в магазині дали під Шредер, а він йому заширокий =( Але ,походу, якось вирішив ту проблему і щасливо заїхав на фініш =) Горбики перед Лозино дались легко, незважаючи на мінімальне співвідношення зірок 42х24. А от хлопці на торчку в Брюховичах знову ішли вгору, і моя супутниця їх обігнала =) Якийсь зачарований підйом... чого там всі ідуть?
Далі був халявний спуск до Бірок-Брюховичів, останні метри до фінішу, магнітик, талончик, медалька, тепла їжа, миття велосипеда, файний спуск до Львова по Замарстинівській, круглі очі в продавчині, коли я на хвильку забіг у магазин і тепла ванна дома =)
Заїхали десь за 4:30+, добряче змокли, але то таке, добре що вітру не було і доїхали без проколів =) Надіявся, що буду геть брудний, але... не судилось... =)
ПС: Люди, які їхали з голими колінами, ви мабуть кіборги... =( Я би так не ризикнув ними...
З нетерпінням чекаю на фотки і відео =)

Це повідомлення відредагував Arustokrat - 03 Травня 2015, 1:27
_BuR_
Дата 03 Травня 2015, 1:36
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

"розмітка в дощ" - класне фото!
А загалом таке враження, що на сотці і саме на ній у всіх все ламається, проколюється, рветься і тд.
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (16) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll