РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (12) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Перша Сотка 2014, ВІДГУКИ
A.V
Дата 07 Травня 2014, 16:10
Quote Post

триммер стакселя

ФІНІШНИЙ ПРОТОКОЛ
СТАТИСТИЧНИЙ АНАЛІЗ 1

FOTO:
Диана Яворська
VoronSTUDIO
https://picasaweb.google.com/11796864320401...ka?noredirect=1
https://www.dropbox.com/sh/a8mkbljzluy70st/TscTqhR81R
https://www.facebook.com/alex.po.940/media_...e=3&uploaded=22

VIDEO:
http://www.youtube.com/watch?v=bRpQOA18nzY
http://www.youtube.com/watch?v=LX9hPlHSHDY
http://velomax.com.ua/forum/index.php?show...ndpost&p=183139
http://lviv24.com/home/showSingleNews.do?u...&objectId=81940

Нагородження
Гірський фініш:
1. 197 Пилипів Тарас 1000грн «Команчеро»
2. 170 Набока Василь 800грн «Команчеро»
3. 168 Лапка Олег 300грн «Команчеро» + 200грн «Action Bike»

Загальний фініш:
1. 197 Пилипів Тарас 2000грн «Мегадрайв»
2. 170 Набока Василь 1500грн «Мегадрайв»
3. 168 Лапка Олег 1000грн «Мегадрайв»
4. 142 Хомин Андрій 500грн «Мегадрайв»

Дівчата:
1. 169 Воинова Татьяна 1000грн «Action Bike»
2. 188 Нестерова Вікторія 800грн «Rossignol»
3. 63 Бандрівська Катя 600грн «Rossignol»

результати лотереї VeloMAX (сертифікати)

18 129 Петришин Тарас 250грн
34 301 Павлусь Ростислав 250грн
52 75 П'ясецький Павло 250грн
78 116 Кошелєв Олександр Gamerix 250грн

Дякуємо:

«Rossignol»: призи на фініш
«МЕГАДРАЙВ»: призи на фініш
«Action Bike»: призи на фініш
«Команчеро»: призи на гірський фініш
«Львівська кондитерська фірма Світоч»: вафлі всім учасникам.
«Цифрова друкарня "Мандрагори"»: швидка поліграфічна підтримка.
«Чайкофскі»: технічна підтримка
«Веломакс»-форум: інформаційна підтримка.
«Галицьке Джерело»: 1500 літрів питної води
«VoronStudio»: технічна підтримка, найкращій волонтер.
«МОТОДОПОМОГА»: мотодопомога smile.gif
«Зорбас»: швидкість та смачність smile.gif
«Redbull»: redbull smile.gif

... а також усім, хто витрачаючи свій час і нерви, долучився до організації "Львівської Сотки 2014"

Ваш Lviv Bicycle Club smile.gif

ДОВІДКОВА 2014

user posted image
Users Website
Spiner
Дата 04 Травня 2014, 6:43
Quote Post

it's chemistry, ....

QUOTE (alex4alex @ нині, у 00:25)
Саме так, мали би розповісти. І розповіли. А ви "провтикали", причому тричі.
1-ий раз про це писалося тут, на форумі
2-ий раз про це кожному учаснику говорили особисто, коли видавали наклейку з маршрутом і відривним талончиком
3-ій раз на фініші, коли тим, хто фінішував, показували кіоск, де можна взяти їжу і питали, чи не згубили талончик.

P.S. у кіоску також можна було "оплатити" харчовий комплект просто назвавши номер учасника.

1. Так
2. Ні
3. Ні

Але це нюанси, я і сам як отримав наклейку з маршрутом, відірвав талончик і поклав у кишеню. Здогадатись було нескладно...
Spiner
Дата 04 Травня 2014, 6:45
Quote Post

it's chemistry, ....

А коли і де можна буде глянути на фінішний протокол? Його тут запостять?
nehalem
Дата 04 Травня 2014, 7:46
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Spiner @ нині, у 07:45)

Чоловіче, ти ж - "постійний учасник"! )Мав би вже знати таке smile.gif Дай оргам хоч пару днів на опрацювання протоколів. Думаю, що максимум за 7-10 днів (враховуючи свята) протоколи будуть приведені в коректний вигляд і викладені в цій або в окремій темі, про що організатори обов'язково окремо повідомлять.

QUOTE (NeverGiveUp @ вчора, у 22:54)

...
1. Не знаю процес виготовлення медалей, але було б класно добавити дату (рік заїзду). А то час пройде і забудеться, коли ж то було.
...

Ну, тут все не так однозначно. З одного боку так, дійсно: можна було б гравірувати медалі просто датою виду 03/05/2014 - однак тоді, по-перше, зросла б вартість внесків ще на 10+ грн (якщо не помиляюсь), по-друге, посипались би просьби/побажання вказувати ще і ініціали/час результату (раз вже все одно гравіруємо), що в свою чергу позбавило б можливості роздавати медалі на фініші, так? wink.gif ... Ну і не забуваємо, що формально "Перша Сотня" - це захід, призначений для залучення нових учасників і перших офіційних викаток старих smile.gif Його результати в протоколах АСР не фігурують, бо там все починається з 200 км...
Тому мабуть у зв'язку з вищевказаним орги на Сотці медалей не гравірують.
Якщо маєш бажання отримати іменну медаль з вигравійованою датою, прізвищем і результатом - прошу записуватися на подальші заходи wink.gif Медаль отримаєш не на фініші, а добре після кінця сезону, але іменну - все як ти хочеш ))

Це повідомлення відредагував nehalem - 04 Травня 2014, 7:48
Spiner
Дата 04 Травня 2014, 7:55
Quote Post

it's chemistry, ....

QUOTE (nehalem @ нині, у 08:46)
Чоловіче, ти ж - "постійний учасник"! )Мав би вже знати таке smile.gif Дай оргам хоч пару днів на опрацювання протоколів. Думаю, що максимум за 7-10 днів (враховуючи свята) протоколи будуть приведені в коректний вигляд і викладені в цій або в окремій темі, про що організатори обов'язково окремо повідомлять.

Ну, тут все не так однозначно. З одного боку так, дійсно: можна було б гравірувати медалі просто датою виду 03/05/2014 - однак тоді, по-перше, зросла б вартість внесків ще на 10+ грн (якщо не помиляюсь), по-друге, посипались би просьби/побажання вказувати ще і ініціали/час результату (раз вже все одно гравіруємо), що в свою чергу позбавило б можливості роздавати медалі на фініші, так? wink.gif ... Ну і не забуваємо, що формально "Перша Сотня" - це захід, призначений для залучення нових учасників і перших офіційних викаток старих smile.gif Його результати в протоколах АСР не фігурують, бо там все починається з 200 км...
Тому мабуть у зв'язку з вищевказаним орги на Сотці медалей не гравірують.
Якщо маєш бажання отримати іменну медаль з вигравійованою датою, прізвищем і результатом - прошу записуватися на подальші заходи wink.gif Медаль отримаєш не на фініші, а в добре після кінця сезону, але іменну - все як ти хочеш ))

Радість моя ), раз я запитав, значить мені це було невідомо. Мій статус на форумі не означає що мені відомі всі ці нюанси. wink.gif дякую за уточнення термінів і вже варто було б знати, що свят немає, є пару днів жалоби...
Voron026
Дата 04 Травня 2014, 8:00
Quote Post

Постійний учасник

переможцям вітання!
Ірі швидшого одужання!
Шкода що не мав можливості взяти участь cwy.png

А кому медальок з гравіровочкую дуже хочеться, то календар бреветів цього року дуже насичений, можна, при певному бажанні, назбирати багацько. До зустрічі на 200)) А для декого ще скоріше на Одеса-Париж-Одеса!
Email PosterUsers Website
Spiner
Дата 04 Травня 2014, 8:17
Quote Post

it's chemistry, ....

Розкажу про одну дівчину з ів.Франківська (Ірина) з якою я проїхав практично всю дистанцію. Стартував я з останніх, бо ломити вперед фізично не міг, оскільки у п'ятницю потягнув чотирьохголовий м'яз тому шукав когось хто б їхав у мому темпі і по дорозі познайомився з Іриною на 26' мтб. Так от, вона на своєму велосипеді, з рюкзаком за спиною на останній крутий підйом (10%) виїхала самотужки, тоді як окремі представники чол.статі перли пішки! Так само було і на перевалі. Приходилось її підбодрювати другу половину дистанції, але вона молодчина. Їхала цю сотку вперше.
smile.gif
pakolv
Дата 04 Травня 2014, 8:17
Quote Post

@У Team

QUOTE (A.V @ вчора, у 23:13)
Сапфира на Топольной. Сотрясение мозга. Переломов нет. Ушибы.
Придется немного полежать в больнице.

Все будет хорошо.

давайте скинемося лікарю, щоб не відпускав її подовше
бо вона ж, як тільки вийде, відразу на ровер сяде(((

швидкого одужання, Ірцю.
nehalem
Дата 04 Травня 2014, 8:29
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Spiner @ нині, у 08:55)
Радість моя ), раз я запитав, значить мені це було невідомо. Мій статус на форумі не означає що мені відомі всі ці нюанси. wink.gif дякую за уточнення термінів і вже варто було б знати, що свят немає, є пару днів жалоби...

Давай це не перетворювати на політику... В кожного свята і відношення до них - свої. Особисто я всі так звані вихідні відсипатимусь, бо в решту часу я на службі і працюю як віл, тому будь-яку нагоду відпочити сприймаю як подарунок і можливість хоч на деякий час "переключитись"... А в когось є городи/дачі з полями картоплі...
Жалоба - жалобою, це звісно велика трагедія і дике знущання над людьми, однак на мою особисту думку всі вшанування варто робити коли наведемо порядок. Бо особисто мене це блюзнірство і лицедійство за участі всіх хоч скільки небудь значущих політиканів і їх заклики "святкуємо"/"не святкуємо", "підтримуємо"/"осуджуємо" заставляють тільки більш міцно переконуватись, що з їх шкур та голів треба поробити поперемінно крісла або опудала в приміщеннях керівних держустанов - щоб їх наступники мали наочний приклад, що їх чекає... Але то таке...
Spiner
Дата 04 Травня 2014, 8:36
Quote Post

it's chemistry, ....

QUOTE (nehalem @ нині, у 09:29)
Давай це не перетворювати на політику... В кожного свята і відношення до них - свої. Особисто я всі так звані вихідні відсипатимусь, бо в решту часу я на службі і працюю як віл, тому будь-яку нагоду відпочити сприймаю як подарунок і можливість хоч на деякий час "переключитись"... А в когось є городи/дачі з полями картоплі...
Жалоба - жалобою, це звісно велика трагедія і дике знущання над людьми, однак на мою особисту думку всі вшанування варто робити коли наведемо порядок. Бо особисто мене це блюзнірство і лицедійство за участі всіх хоч скільки небудь значущих політиканів і їх заклики "святкуємо"/"не святкуємо", "підтримуємо"/"осуджуємо" заставляють тільки більш міцно переконуватись, що з їх шкур та голів треба поробити поперемінно крісла або опудала в приміщеннях керівних держустанов - щоб їх наступники мали наочний приклад, що їх чекає... Але то таке...

Звісно тут політиці не місце, але наскільки мені відомо у Львові офіційно відмінили всі святкові заходи. Тому свят немає. А кожен сам собі вибирає чи працювати, чи відпочивати, чи через день вихідний, а між ними празник. Більше тут немає чого обговорювати.
Spiner
Дата 04 Травня 2014, 8:41
Quote Post

it's chemistry, ....

QUOTE (pakolv @ нині, у 09:17)
давайте скинемося лікарю, щоб не відпускав її подовше

швидкого одужання, Ірцю.

А можна просто попросити лікара це зробити, без "скинемось", бо з цього все починається wink.gif
pakolv
Дата 04 Травня 2014, 8:49
Quote Post

@У Team

це такий совковий атавізм, не сприймайте все буквально

Це повідомлення відредагував pakolv - 04 Травня 2014, 8:52
Salariss
Дата 04 Травня 2014, 9:17
Quote Post

Salariss

QUOTE (NeverGiveUp @ вчора, у 19:54)
Про те що за талончик Зорбас можна отримати халявну хавку дізнався чисто випадково. Можливо організатори під час роздачі мали би про це розповісти?! Може я десь провтикав?

Ми намагалися говорити про це кожному учаснику під час видачі стартових номерів і маршрутних наклейок. Але в якийсь момент учасники пішли суцільним потоком, причому з трьох боків одночасно. І все, що ми встигали - це швидко-швидко дати в руки весь комплект і починати складати наступний )))

Можливо, ви були якраз у числі тих, кого ми просто фізично не встигли попередити, соррі.

(на наступний раз, мабуть, варто на кожному відривному талоні написати не загадкове "Зорбас", а просте й зрозуміле широким масам - "Талон на харчування" ))

І велике людське спасибі хлопцю, котрий чесно приніс мені назад випадково виданий йому зайвий талон на обід - якраз тоді, коли я його гарячково шукала у пачці smile.gif

Усім учасникам дякую за позитив - стояти під дощем на КП завляки вам було набагато тепліше ))) Бажаю, щоб наступні заходи проходили за кращої погоди.

І звичайно ж, швидкого одужання і відновлення Ірусі і її товаришу по падінню, котрий не оминув ту саму залиту водою яму на спуску.

Це повідомлення відредагував Salariss - 04 Травня 2014, 9:20
alex4alex
Дата 04 Травня 2014, 9:25
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (Spiner @ нині, у 07:43)
1. Так
2. Ні
3. Ні

1. Так
2. Так
3. Так

Дівчата, роздаючи наклейки, номери і стяжки, пояснювали кожному учаснику, що відривний талон - це талон на харчування. Розповідали усім при видачі. Просто не всі уважно слухали, як і не слухали, куди потрібно причепити номер учасника. В яких тільки цікавих місцях ми йномери не знаходили - і на підсидільному, і під рамою...

Так само як і на фініші, якщо людина не їхала бозна куди, ще й сховавши свій номер від суддів, їй показували де і як поїсти. Так що не потрібно.

QUOTE (Spiner @ нині, у 07:45)

Точно так само учасникам пояснювали, що протокол опрацьовується і буде виставлений тут найближчим часом. Ви ж не думаєте, що після такого заходу в організаторів когось є бажання щось приховати від учасників?

QUOTE (Spiner @ нині, у 09:17)
Так само було і на перевалі.

А можна поцікавитися, де ви знайшли на Львівській сотці перевал? Може ви якусь не ту дистанцію їхали? crazy.gif
Users Website
Salariss
Дата 04 Травня 2014, 9:28
Quote Post

Salariss

Діана, виклади хоч 2-3 фотки wink.gif
A.V
Дата 04 Травня 2014, 9:29
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (pakolv @ нині, у 08:17)

велосипед мы у нее забрали.
и пока не отдадим
Users Website
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (12) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll