РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Tektro в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (18) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Перша Сотка 2013 ВІДГУКИ, Відгуки, враження і пропозиції
A.V
Дата 10 Травня 2013, 9:03
Quote Post

триммер стакселя

ФІНІШНИЙ ПРОТОКОЛ
СТАТИСТИЧНИЙ АНАЛІЗ
СТАТИСТИЧНИЙ АНАЛІЗ 2

FOTO:
https://plus.google.com/u/0/photos/11204863...273686820637057
http://vk.com/album3244455_173990782
https://picasaweb.google.com/116001515386127082206/Sotka2013
http://vk.com/album31681600_173958518
https://picasaweb.google.com/115639841392129595010/92013

VIDEO:
http://youtu.be/7gRbFznj9gs
http://www.youtube.com/watch?feature=playe...d&v=XOeRoLStmXQ
https://plus.google.com/photos/107814026034...0897?banner=pwa
http://youtu.be/uXVh85o3bVQ

результати лотереї
сертификат 2ХU на 1000 грн - 14 Якімов Микола Львів
сертифікат 2ХU на 1000 грн - 213 Нестерова Вікторія Київ
сертифікат 2ХU на 1000 грн - 202 Молчанов Володимир Рівне

сертифікат на сумму 300грн. вечеря у мережі закладів холдингу емоцій "!ФЕСТ" - 218 Гуліков Віталік Львів
сертифікат на сумму 200грн. вечеря у мережі закладів холдингу емоцій "!ФЕСТ" - 81 Пащенко Сергій Львів
сертифікат на сумму 200грн. вечеря у мережі закладів холдингу емоцій "!ФЕСТ" - 226 Зубенюк Віталій Львів
сертифікат на сумму 200грн. вечеря у мережі закладів холдингу емоцій "!ФЕСТ" - 145 Стецко Роман Львів

Дякуємо:

«МОТОДОПОМОГА»: мотодопомога smile.gif
«Экстрем Стайл»: призи на загальний фініш, організація КП2
«Action Bike»: призи на загальний фініш
«Команчеро»: призи на гірський фініш
«Львівська кондитерська фірма Світоч»: вафлі всім учасникам, чоколядки дівчатам biggrin.gif
«Цифрова друкарня "Мандрагори"»: швидка поліграфічна підтримка.
«Веломакс»-форум: інформаційна підтримка.
«2XU»: сертифікати для лотереї та призи дівчатам.
Набойщіков Володимир Михайлович: як і рік тому, віртуозна їзда по ямах, корисні поради, фіксація фінішу з точністю до сотих секунд.
«Моршинська»: 198 літрів питної води
«NUTREND»: спортивне харчування кожному учаснику
«VoronStudio»: технічна підтримка
Холдинг емоцій «!ФЕСТ»: сертифікати для лотереї
Рябцев Володимир: підтримка на дорозі
... а також усім, хто витрачаючи свій час і нерви, долучився до організації "Соткі2013"

Ваш Lviv Bicycle Club smile.gif

ДОВІДКОВА 2013
Users Website
yurikvelo
Дата 09 Травня 2013, 21:31
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Rozmary @ нині, у 19:23)
Респект дівчинці у джинсових шортах і неординарних колготках! Молодчинка! Так класно їхала! Признаюся, на старті я про тебе подумала, коли форму одягу і ровер побачила, що може за 10 годин і проїдеш, а ти швидше мене приїхала blush2.gif

laugh.gif це часом не про ту дівчинку, в якої велосипед з автівки відвалився? yes.gif
Lulia
Дата 09 Травня 2013, 21:37
Quote Post

Постійний учасник

Ні-ні, це все та ж героїня дня, в "рваних капронах" smile.gif
Email Poster
Atom
Дата 09 Травня 2013, 21:38
Quote Post

ВИЩЕ НЕБА)))

Коли (*) ВЕСНА приходить, гаряча пора,
І на сірому камені плавиться тінь,
Коли дзвінко кричить на смітниках дітвора,
Говорити, ходити і думати лінь.

Коли сонце розжарене над містом висить,
І від чаду машин кругом іде голова.
Я згадаю прохолодних озер блакить
Куди їздив колись (*) старенький ВЕЛ))).

Повези мене туди, де природа сама,
Повези мене за місто, де асфальту нема.
Повези мене туди, де зелена трава,
Повези, повези...КУБчику..........

П.С і не всі ет зрозуміють))буду старатись))а то літуни із небессс))

АВ багато похвалів за організацію)) спонсорам за поміч.. аа баратам по двох сам із мото..ну то сторі.. дуже мило.. їх бачити поряд.. відчувати що все таки миз одного ДВОХ колісного тіста)) приємно..приємно МОТОДОПОМОГА)))
Хочу подякувати спочатку за компашку Плюс один .. Назару)) за колесо)) Прекрасним світу цього які посмілли Атома обігнати))
Шкода багато проколів було.. Дивно для менне було тещо мої "любимі" шосери мене на 26 із не дуже легкою рамою обганяли..невже літун такий швидкий))...
Дякую всім .. АВ безмежна подяка так і рости)) бути ще кращими)) займати гідне місце у всеукраїнських імпрезах і надалі...
Успіхів усім)))
Email PosterUsers Website
A.V
Дата 09 Травня 2013, 21:45
Quote Post

триммер стакселя

Сотку 2013 забезпечував 21 автомобіль
з них 8 автомобілів ДАЇ і 1 швидка допомога
4 мотоцикла

випито 272 літра води (з них 198 літрів спонсорської Моршинської)

з'їдено 80 великих піц (як добре, що ми ніде не розміщували логотип піцерії. "подсчітивателі доходів" вважали б це як спонсорський безкоштовний внесок smile.gif )
Users Website
Andrej466
Дата 09 Травня 2013, 21:48
Quote Post

Початківець
*

Если коротко, то впечатлений - куча, всем - спасибо!
Вот видео, снятое с моего вела, может кому-то будет интересно увидеть себя сзади wink.gif

а также здесь

Це повідомлення відредагував Andrej466 - 10 Травня 2013, 8:25
Eugene
Дата 09 Травня 2013, 22:04
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Andrej466 @ нині, у 21:48)
Если коротко, то впечатлений - куча, всем - спасибо!
Вот видео, снятое с моего вела, может кому-то будет интересно увидеть себя сзади  wink.gif

При попытке просмотреть пишет "Это видео с ограниченным доступом" и показывать не хочет cwy.png

Email Poster
Andrej466
Дата 09 Травня 2013, 22:40
Quote Post

Початківець
*

Ой, сори, забыл изменить настройки...
p.ice
Дата 09 Травня 2013, 22:49
Quote Post

Зацікавлений
**

pakolv
Дата 09 Травня 2013, 23:06
Quote Post

@У Team

ріспект і уважуха фіксу!!! мужик!!! дайош 200!!!
шкода що не викрутив разом останній підйом
якщо поїдеш ще не бери наплічник і широкі штани

Це повідомлення відредагував pakolv - 09 Травня 2013, 23:28
alex4alex
Дата 09 Травня 2013, 23:11
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (pakolv @ нині, у 23:06)
ріспект і уважуха фіксу!!! мужик!!! дайош 200!!!

Якщо я не помиляюсь, минулого року саме він їздив у нас 200 smile.gif
Users Website
DHPrO
Дата 10 Травня 2013, 0:17
Quote Post

Початківець
*

Молодці ви хлопці реальна повага за фізичну підготовку.
Вибачаюсь за 5 своїх копійок.
Я сам хотів в останні моменти до вас дєрнути але недоля,
я постараюсь до вас приєднатись на 200-ці,пропобую всі соки вижати з себе.
Одним великим реченням Слава і Похвала вам.
Будьте Здорові.
Sera
Дата 10 Травня 2013, 4:47
Quote Post

Велофанат

Та, львівська сотка з кожним роком стає все краще та краще і збирає все більше велонароду. Можна навіть сподіватися що досить скоро вона стане еталоном проведення подібних заходів в інших містах!
Маршрут траси лише в цьому місяці я проїхав 2 рази, тому просто їхати "заради проїхати" було не цікаво, хотілося поганятися, тим більше охочих виявилося досить багато. Стартанули досить жваво, об'їхавши гальмуючих в перших рядах, швидко сформували лідерську групу, здається, з семи 28-колісних та двох 26-колісних. Почуття "спортивного азарту" дозволяло з легкістю нестися під 40 км/г. Місцями ми розсипалися щоб прорватися крізь ями, а на рівній дорозі знов збивалися до купи. Кількість адреналіну зашкалювало, ще чималий стимул вкручувати надавала київлянка на КК байку зі злою гумою. Один погляд на її яростне педалювання та звук гуми протектора як від позашляховика відразу надавало +30% потужності. :laugh: Так би хотілося їхати аж до фінішу. Однак лише через 14 хвилин після старту, можна сказати, гонка для мене закінчилася. На в'їзді на міст перед Пустомитами пробилося заднє колесо. В мене вже була підуставша задня покришка, та цього слід було очікувати, та я забув! А також забув взяти з собою запаску, та перевірити ремкомплект. :facepalm: Я перемістився на травичку, та почав знімати колесо, біля мене зупинилася машина від VORONSTUDIO в яких знайшлася запасна камера на 28" це мене трохи підбадьорило, та я почав швиденько знімати покришку. Але не тут то було, ця Контіненталь Гранд Прікс 700х25 так міцно сидить на ободі що я зламав кінцівки обидвох пластмасових лопаток.., однак все ж таки розбортувався. Віддав в машину свою пробиту камеру в замін на їхню цілу, та вони поїхали, бо не хотіли відставати від голови колони. Я вставив нову камеру, при одяганні покришки знов повідламував по кавалку від кожної лопатки, та потім таки натягнув покришку руками. Почав качати колесо, повз мене почали проїжджати основна частина роверистів, а в мене як показувало 2 атм, так і продовжувало показувати, не знаю скільки часу я качав і чому я так тупив, може то від надлишку адреналіну :laugh: але я все наполегливо намагався її накачати. До мене під'їхав Коно, я попросив його насос, ми разом спробували качати його насосом. Але і Коно підтвердив що колесо ніфіга не накачується :(. Нарешті до мене дійшло що то не в насосі справа, а камера дірява. Коно поїхав далі, а я знов почав стягувати покришку, та це зовсім не просто зробити зламаними лопатками, добре що в лопаток є інша потоншена сторона, якими вони тримаються за спиці. Хоч я і ці кінці повністю повідламав на обох лопатках але покришку я таки зняв. :bb: Накачав камеру, так і є - маленька дірка зі сторони обода. Я завжди вожу з собою ремкомплект, тому заклеїти камеру не проблема. Дістаю латку клей, зашкурюю камеру, відкриваю тюбик щоб намастити клей і тут новий нежданчик - клей висох, повністю пустий тюбик. :facepalm: Поки я возився з усіма цими маневрами повз мене давно вже проїхали самі повільні роверисти і я розумію що позаду вже нікого немає і клей позичити ні в кого. Власне я вже усвідомлював що мені на фініш можно вже не їхати, але навіть щоб дістатися додому треба відремонтувати колесо. Дістаю телефон, набираю АВ пояснюю ситуацію, питаю хто б міг привезти клей. Він каже дзвонити до Мотодопомоги, телефон яких є на стартовому номерку, що міцно закріплений на рулі. Я розвертаю вел, вивчаю номерок під палячим та сліпучим сонцем намагаюся знайти там якісь телефони, однак на ньому лише назви :wacko: Пробую відгорнути кут щоб зазирнути на другу сторону, так і є, там також є якась інформація, але прочитати не можливо, бо номерок міцно стягнутий навколо руля. :prankster2: Вирішую передзвонити Алексу, в надії що він сидячи десь в кріслі та попиваючи ранкову каву :D зможе мені продиктувати телефон. Однак він його не знає, а знов відсилає мене до номерка говорячи що телефон Мотодопомоги має в кінці 9... Я грубо тягну номерок та він піддається і провертається, показуючи спочатку тел організаторів, а потім і з "9" в кінці. Нарешті набираю.., а у відповідь - не існуючий номер, що за дідько!!! :scare: Ще раз набираю і знов - не існуючий номер!!! :dash1: Знов дзвоню до Алекса питаю що то за 1-квітневий прикол, а він каже: " Я ж тобі казав що там в кінці 9 не видрукувалася"! :tease: Тобто має бути в кінці 99. Ну все, набираю кажу що я такий-то сиджу кукую на мості перед Пустомитами і мені потрібен клей. Вони відповідають, що орги їх ремкоплектами не забезпечили і в загалі вони вже далеко звідси, але просять трохи зачекати вони порадяться чим можна допомогти. Добре, я вже розслабився, стою загоряю, блін, ані клаптика тіні щоб сховатися, прям як в Криму. Досить скоро дзвонять з Мотодопомоги, кажуть що я досить близько від Пустомит, а там є магазини де я зможу купити що мені треба...:shok: Ну в принципі логічна порада, але для чого ті всі автомото допомоги тоді в принципі? :D Збираю вел до купи, закидую на плече та топаю в Пустомити, у місцевих дізнаюся де є госптовари, та прямую до найближчого. Він до всього ще й являється веломото товарами. Питаюся там за клей і на щастя там є китайський Ред Сан за 3 грн. От і добре, шкода тільки що про бортувальні лопатки там не чули. Поки я клеюсь та натягую покришку з допомогою огризків від лопаток навколо збираються зацікавлені місцеві з питаннями що то за чудо-юдо такий за ровер, з такими дивними спицями, а потім дізнавшись що він навіть не люміневий, а якийсь пластмасовий - виглядають зовсім озадаченно-зачарованні. Ну ніби я до них на космічній ракеті прилетів. :laugh: Коли я відремонтувався на годиннику було 12-42, тобто з тим проколом я загубив 1 годину 28 хвилин. Півтори години на ремонт пробитого велосипедного колесо мабуть тягне на рекорд якогось Гіннеса, ну або принаймні на мій особистий рекорд. :mosking:

Я все думав що мені робити, виглядало, що їхати по трасі не мало вже ніякого змісту. Цікаво було приїхати на фініш щоб побачити як фінішують лідери і взагалі було цікаво які були розклади серед них, хто витримав темп, а хто відстав. Але ніби напряму їхати на фініш ще зарано і я згадав що перше КП на 30-му км, тобто через 20, а там орги припасли якісь ніштяки, тому вирішую принаймні заїхати на 1-ше КП. Якось стимул далі вкручавати геть зник і для мене це вже була не гонка, а знов таки велопокатушка. Поки я доїхав до КП мої наміри знов змінилися, якщо я вже вийшов на старт то якось не гоже сходити, ну гонка не вдалася, але зате в темп бревету я ще цілком впишуся, тим більше я був впевнений що когось таки ще дожену. Набрав на КП вафлі, гель та води я поїхав далі наздоганяти хоч когось. З'ївши по дорозі одну вафлю зовсім "похорошело" і я й не помітив як доїхав до Комарно, дорога пуста немає ні машин, ні роверистів. Лише я перетнув табличку "КОМАРНЕ" дивлюся, по центру дороги біжить сірий заєць з довгими-довгими вухами, це мене потішило і я добавив обертів щоб його наздогнати, та він скоро звернув з дороги та зник у кущах. Вже через пару км я зустрів перших наших роверистів Альону ще з дівчиною відпочиваючих на узбіччі. Потім перед Зашковичами я дібрав ще декількох роверистів, а трохи далі, перетинаючи головну трасу, перед поворотом на Городок, проїхав команду "алкотім" з прибічниками, відпочиваючих в затінку. Далі періодично почали з'являтися поодинокі роверисти і їхати вже було цікавіше.

На повороті з Городка на Жовкву ровер, загадковим чином вислизає з під мене, як на льоді і я падаю на гравій, покритий шаром пилюки :facepalm: Ну явно видався не мій день... Я страхуюся ладонями, єдині що захищені хоч перчатками. Встаю струшую пил, дивлюся ніби цілий та їду далі. Однак помічаю що ладоні болять, аж не можу спертися на руль, дивлюся а перчатки просочилися кровью. :blink: Згадую що за аптечку на такі короткі дистанції я навіть не згадував, тому в мене її немає. Від'їжджаю трохи далі з дороги в поле, де поменше пилу та починаю шукати подорожник, він добре заліковує рани, знахожу великі листи, розтираю їх та вкладаю у перчатки притискаючи до ран. Можно їхати далі, а далі все ще добираю поодинокі групки роверистів.
Після Розточчя на останньому підйомі доганяю Лафает з Ніфлай, Надя виглядає трохи більш замученною за Катю, та в загалом добре як для своєї першої сотні, молодці дівчата!
На 84 км доганяю йдучого пішки хлопця з велом в руках який питає скільки ще до Брюховичів, а для мене Лозино, Бірки то вже Брюховичи, та я кажу що пару км, а проїхавши зо 2 км бачу знак до Брюхович 10 км. :) Далі обганяю хлопця з рижою дівчиною на стрітових велах. Цікаво, якщо посадити їх на нормальні вели на скільки швидше вони б приїхали?
Десь в Лозино наганяю сумуючого Коно їдучого з малим - самим молодшим учасником гонки. В Брюховичах проїжджаю ще парочку роверистів і от він фініш.
По велокомпьютеру в мене вийшов час в дорозі 3-47, середня 26 км/г.

Дякую організаторам за ідею цього проекту, а учасникам за його реалізацію!
-------
ПиСи. Форум відмовився вставляти таку кількість смайликів, хоча всі вони стояли на своїх місцях. Тому прийшлося їх зовсім відключити. Отже, читаючи то все, самі уявно розставляйте смайлики де вам подобається...

Це повідомлення відредагував Sera - 10 Травня 2013, 12:18
step
Дата 10 Травня 2013, 6:15
Quote Post

Початківець
*

Прошу вибачення, не бачу в протоколі нікого з Франика та Бурштина. Я упустив якийсь нюанс чи то ще не остаточний варіант?
NiFle
Дата 10 Травня 2013, 6:48
Quote Post

Лапочка

Я буду краток, ібо кажуть, що я мужик smile.gif

Я це зробила!
Всім причетним дякую! Особливо Каті smile.gif

Ми з братюньою на фініші
user posted image

П.С. Зранку нічо не болить, аж обідно. Алекс, дякую за чудо-порошочок smile.gif

Це повідомлення відредагував NiFle - 10 Травня 2013, 7:26
nehalem
Дата 10 Травня 2013, 7:34
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (step @ нині, у 07:15)
Прошу вибачення, не бачу в протоколі нікого з Франика та Бурштина. Я упустив якийсь нюанс чи то ще не остаточний варіант?

Якщо я не помиляюсь, протоколу ще нема. Можна запитати, де Ви його побачили? В темі "Перша Сотня Довідкова 2013" - посилання на минулорічний протокол, кому він цікавий smile.gif Скажімо, оцінити кількість учасників, віковий склад, результати, "прикинути" свої сили і потенційне місце ) Ну або нагадати свої минулорічні досягнення і поставити задачі на цей захід )

Ну і допишу трохи про те, що забув вчора написати )
Також був приємно здивований тими хлопчаками на виїзді з Комарно; встигли і показати ту табличку "Молодець", і навіть мені її озвучити (бо я поки котив не встиг нормально зосередитись і прочитати), а також трохи полили водою з пляшки smile.gif Ініціативні, що скажеш? Прикро, що може в кого кидали камінням, але добре що перестали. Ще мав приємну зустіч з хлопчаками на в'їзді в Комарне, в тому магазинчику зліва від дороги на спуску перед мостом. Поки зупинилися взяти води - розпитали все. Дуже дивувалися, коли я сипав всіляке в пляшки з водою laugh.gif Порошки, таблетки, ОМГ. Може подумали, що я якийсь підпільний "торчок", але вроді все нормально пояснив, що і чому роблю wink.gif
Ну і зовсім вже було приємно дивитися на наших фіксерів. А як нас обішли в полях за Зашковичами, ммм. Тихенько, без надривів, педалюючи так, ніби собі виїхали легенько проїхатися в сусіднє село за покупками, плавно однак впевнено буквально "пропливли" повз мене (ми тоді їхали десь 18-22) і, як Богдана, сховались за горизонтом laugh.gif
Дійсно кажу - чим більше згадую вчорашнє, тим більше нових моментів і образів в пам'яті вспливає! Захід вдався на всі 146%! То щось...
Чекаємо на відгуки решти учасників, зокрема Івано-Франківської зондер-команди tongue.gif Дуже цікаво було б почитати враження Коно-молодшого ну і звісно решти представниць прекрасної статі yes.gif

Це повідомлення відредагував nehalem - 10 Травня 2013, 7:54
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (18) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » Closed TopicStart new topicStart Poll