РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

электроника CatEYE в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (4) « Перша ... 2 3 [4]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Сотка 2013, ознайомчий виїзд
drronn
Дата 01 Травня 2013, 23:00
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (nehalem @ вчора, у 20:27)
Сиділи добрих хвилин 40 в Едемі (довго готували їсти, пізно зателефонували з замовленням),

Ги, а нас обслужили досить швидко, причому без попереднього замовлення. Правда нас лише троє було wink.gif
Email Poster
kiep
Дата 03 Травня 2013, 19:50
Quote Post

Постійний учасник

полоса препятствий к гонке готова
Email Poster
Wertomaniak
Дата 03 Травня 2013, 20:19
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (kiep @ нині, у 17:50)
полоса препятствий к гонке готова

????
Email PosterUsers Website
Andrej466
Дата 04 Травня 2013, 0:58
Quote Post

Початківець
*

Самая затяжная "полоса препятствий", наверное, дорога перед Кошмарно, хотя всё вполне проезжабельно, даже на узкой резине. Впрочем, судите сами:

Передо мной долго ехал КАМАЗ и жутко пылил... Пришлось поднажать и объехать его. Машины на этом участке движутся крайне медленно.

Це повідомлення відредагував Andrej466 - 04 Травня 2013, 1:08
westsider
Дата 04 Травня 2013, 10:22
Quote Post

город большой - чудаков много

Катав вчора по маршруту, вийшло 130 км ))

Найстрьомніша ділянка спуск з мосту перед Пустомитами - цікаво, скільки шоссерів там поляже.
А перед Комарно навіть подобається - там не ями, а "вертольотики" smile.gif

Намотав зайві км перед Городком - звернув направо за вказівником Львів 33 км і довго їхав, шукаючи лівий поворот. Наскільки памятаю, там і в минулі роки були блукаючі.
Тому обережно, уважно вивчайте фотомануал smile.gif

Там же, біля Городка, зустрів велотуриста з Москви на шоссері. Їхав з Перемишля, перед цим колесив Білоруссю.
В Брюховичах мене обігнав незнайомий роверист, чемно привітавшись smile.gif
Sera
Дата 05 Травня 2013, 22:35
Quote Post

Велофанат

Завтра (понедельник) еду по маршруту. В 11 стартую с перекрёстка Научная-Кульпарковская. Кто хочет составить компанию присоединяйтесь, но ехать планирую быстро, так что если 30 км/ч курсовая скорость вас не пугает - Велкам! wink.gif
Sera
Дата 06 Травня 2013, 22:22
Quote Post

Велофанат

Выехал на пол часа позже, трассу проехал за 4 часа. Классная погода, но трасса!!! facepalm.png Из-за такого качества покрытия начали звенеть подшипники во втулках, не знаю сколько ещё протянут колёса.
nehalem
Дата 06 Травня 2013, 23:40
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Sera @ вчора, у 23:22)
Выехал на пол часа позже, трассу проехал за 4 часа. Классная погода, но трасса!!! facepalm.png Из-за такого качества покрытия начали звенеть подшипники во втулках, не знаю сколько ещё протянут колёса.

Сергію!!! А ти б ще притопив до 40 - глядиш і появився би ехфект повітряної подушки biggrin.gif
Висновок я давно зробив такий: нема чого ломити (коліна і транспорт), якщо можна проїхати це ну трошки повільніше, але без ризику поламати все, що можна wink.gif
Ну їй Богу - це ж не офіційний бревет АСР ) Медалей нема взагалі. Ні за участь, ні тим більше за призові місця. Захід - чисто для фану, для залучення нових людей, для відпочинку. У всьому календарі велозаходів, серед усіх бреветів і поїздок, на них схожих, Перша Сотка - найбільш близька у визначенні категорії "екстремальний туризм" власне до туризму. Так давайте подорожувати максимально НЕекстремально tongue.gif
Скромно нагадаю, що Суперам вже якби і нема чого кому б то не було що-небудь доводити cool.gif Всі постійні учасники в курсі про Ваші досягнення і результати, заздрять білою заздрістю і мають прекрасний стимул і ціль для розвитку. А переоцінити "шанс" і можливість проїхати "так як Док/Sera/Лапка" як на мене неможливо.
В кінці кінців поставте себе на місце новозалучених: старт - і всі "постійні" учасники сховались за обрієм laugh.gif А вони стоять в шоці і думають, що робити, куди їхати і хто їм допоможе раптом що? Ну ладно фокус-група біороботів ) Ну ладно їм "сочуствующие". Але ж є купа інших людей, які могли б проїхати трохи повільніше і, виїхавши (горе мені: кажу страшні речі - з 6-7 годин), максимально приділити увагу зеленим новачкам; підтримати їх, провезти на колесі, надати так би мовити практичний урок, поділитись "в полі" своїми знаннями і зробити все для того, щоб початківці не злякались, не отримали шок від першого заходу, а побачили, що нема нічого страшного ні в ста, ні в двохста кілометрах і що від цього можна отримати цілий букет нових приємних відчуттів. Давайте піднімати велокультуру і розвивати велорух, раз вже ми декларуємо це як основну ціль і мету ДАНОГО заходу? Невже нікому з нашого товариства нема діла до таких простих речей? Невже залишимо такий важливий аспект на волю Алко-Тіма (Мар'яне і командо - без образ, cool.gif )?
Якщо вже хочете поганяти і проїхати "на результат" - ну проїдьте окремо (наприклад, завтра), задекларуйте для протоколу результат (звісно це не в моїй компетенції, треба обговорювати з АВ), а на самому заході займайтесь власне пропагандою smile.gif Я впевнений, що виграє уся велоспільнота. Та що казати - більшість вже по декілька разів проїхала даний маршрут і більш ніж точно знає і може підтвердити час, то невже так важливо ще раз на цьому особливому _суспільно_цінному_ заході виграти в себе чи колег ще пару секунд/хвилин?
Може я і мрійник та ідеаліст - але все таки сподіваюсь, що щось з моїх слів якимось чином та приведе до позитивного для велоспільноти вцілому результату. І нехай ми не кинемо ганятись smile.gif , однак може таки приділимо трохи більше уваги неофітам?
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (4) « Перша ... 2 3 [4]  Closed TopicStart new topicStart Poll