РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Avid в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (32) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Перша Cотка 2013 ДОВІДКОВА, 09/05/2013
A.V
Дата 11 Березня 2013, 15:44
Quote Post

триммер стакселя

Львівська Сотка 2013

9 травня 2013 100 км за 10 годин від Lviv Bicycle Club
  • 8:45 - 10:15 підтвердження реєстрації (пл. Ринок 1, подивитись на мапі )
  • 10:15 - 10:55 парад учасників до місця старту (8км)
  • 11:00 Сокільники. загальний старт (подивитись на мапі)
  • 21:00 Брюховичі. закриття фініш
Стартовий внесок - 45 грн.(електронний платіж) / 60грн.(оплата на старті)
Увага! додані номера 201-250.
Стартовий внесок (201-250) - 65 грн.(електронний платіж) / 100грн.(оплата на старті)

ТРЕК/МАРШРУТ
Google Earth Tour
РЕЄСТРАЦІЯ кількість учасників обмежена до 200, 250 чол.
СПИСОК ЗАРЕЄСТРОВАНИХ
ОЗНАЙОМЧІ ВИЇЗДИ
ОБГОВОРЕННЯ / ДОВІДКОВА 2013
ФОТОМАНУАЛ
FACEBOOK
відгуки / результати 2012

ПОЛОЖЕННЯ
1. Мета та завдання.
Веломарафон проводиться з метою пропаганди здорового способу життя , велосипедного спорту і велосипедного туризму серед населення, розвитку аматорського велоруху в Україні.

2. Термін та місце проведення.
Марафон відбудеться на День міста Львова, з 11:00 до 21:00 за маршрутом:
Сокільники-Пустомити-Щирець-Велика Горожанка-Комарно-Городок-Повитно-Страдч-Ів.Франково-Лозино-Турича-Буда-Бірки-Брюховичі: 100 км

3. Організатори.
Громадська організація „Львівський Велоклуб”, Федерація велосипедного спорту Львівської області за підтримки Управління молоді, сім"ї та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради

4. Категорії учасників.
Всі учасники в одній категорії

5. Допуск до участі.
Учасники молодші 16 років допускаються тільки у супроводі дорослих.
Для участі в змаганнях необхідний справний велосипед. Обмежень по велосипедах немає.
Наявність шолома - обов'язкова.
Наявність включеного мобільного телефону з номером вказаним при реєстрації - обов'язкова.
Кожен учасник вважається таким, що здійснює індивідуальний пробіг. Він повинен керуватися Правилами дорожнього руху і суворо дотримуватися вимог всіх дорожних знаків. Організатори не можуть ні в якому разі бути відповідальними за можливі нещасні випадки.
Рух учасників здійснюється на велосипедах по дорогах загального користування відповідно до Правил Дорожнього Руху;
Перетин розділової розмітки (виїзд на зустрічну смугу руху для доріг з 2-ма смугами руху і виїзд в другу смугу руху для доріг з двома або більше смугами для руху в одному напрямку) КАТЕГОРИЧНО заборонено. Організатори не можуть ні в якому разі бути відповідальними за можливі нещасні випадки.

6. Порядок реєстрації та оплати стартового внеску.
Попередня реєстрація учасників ведеться за посиланням наданим організаторами.
Попередня реєстрація закривається за 48 годин до старту.
Учасники які не пройшли попередню реєстрацію, до веломарафону не допускаються.
Сплатити стартовий внесок можна на картку Приватбанку, або на місці підтвердження попередньої реєстрації.
У разі скасування веломарафону по форс-мажорних обставинах, стартові внески повертаються (за вирахуванням банківських послуг).
У разі якщо учасник, який зареєструвався і оплатив стартовий внесок, відмовився від участі, стартовий внесок повертається (за вирахуванням банківських послуг), але тільки якщо організатори проінформовані про відмову за 96 годин до старту.

7. Порядок старту та фінішу.
Загальний старт об 11-00 в с.м.т. Сокільники
Фініш: відкриття 13-30, закриття 21-00. Місце фінішу: залізничний вокзал с.м.т. Брюховичі.

8. Порядок проходження дистанції.
Траса марафону являє собою дистанцію довжиною 100 км.
Зрізання траси грозить учасникові дискваліфікацією.
Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин.

9. Оголошення результатів і нагородження.
ВСІ учасники, що перетнули лінію фінішу у відведений час, нагороджуються пам’ятними Медалями Учасника Веломарафону.

Дане положення є офіційним запрошенням для участі в марафоні.

Увага! Акція від 2XU
1. Каждый желающий принять участие в акции должен посетить сайт http://megadrive.com.ua/.
2. Сделать заказ двух любых единиц одежды 2XU, в которых участник будет участвовать во Львовской Сотке 2013.
3. На старте и финише сделать фото в экипировке и сбросить фото на почту tatyana.tkacheva@megadrive.com.ua

После чего, мы компенсируем ПОЛНУЮ СТОИМОСТЬ заказа участника на бонусный счет, который он может использовать для заказов на нашем сайте.

Технология и классификация компрессионной одежды 2XU

Учасник визнає, що організація марафону полягає в реєстрації маршруту, збиранні відомостей про учасників (які не є персональними даними), при необхідності організація КП і зони фінішу, а також надання призів від спонсорів.
Пересування учасника по дорогах загального користування є індивідуальною поїздкою за заздалегідь визначеним маршрутом, і організується ним самим.
Учасник самостійно несе відповідальність за дотримання Правил дорожнього руху, а також інших законодавчих актів України.
Учасник підтверджую, що за станом здоров’я може брати участь у даному заході і пройшов відповідне медичне обстеження, яким підтверджується така можливість.
Організатори ні в якому разі не можуть бути відповідальними за можливі нещасні випадки.

СПОНСОРИ: «Action Bike», «Команчеро», «Экстрем Стайл», «Львівська кондитерська фірма Світоч», Холдинг емоцій «!ФЕСТ», «NUTREND», «2XU», «Моршинська».
Технічна підтримка: «Экстрем Стайл», «VoronStudio», «Команчеро», «Мотодопомога»
Інформаційний партнер: VeloMAX - Львівський велосайт
Поліграфія: цифрова друкарня "Мандрагори"

Прикріплене зображення (Клікнути для збільшення)
Прикріплене зображення
Users Website
freya
Дата 31 Березня 2013, 19:43
Quote Post

Леді на Велосипеді

А мені подобаютья 2 КП більше, ніж 1. Вода і приємне спілкування підтримали smile.gif
Mc
Дата 31 Березня 2013, 22:12
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (alex @ вчора, у 18:16)
питання від нуба, який ніколи в подібних івентах участі не брав: чи будуть КП і що на тих КП можна буде підїсти і підпити?)

та який з тебе нуб, Алекс - багатьом ще за тобою гнатися доведеться )))

відносно 2-го КП - минулого року мені 2-го КП дуже треба було, вода закінчилася якраз в лісі після Івано-Франкового (після тих всіх підйомів), а далі вже ставати і не було дуже де, та й і не хотілося час втрачати - бо ж до фінішу 10-15 км.. цього року вже дві фляги брати буду smile.gif

Я б глянув на проблему ще з точки зору цілей "Першої Сотні" - одна з них - залучити нових марафонців. Для них якраз і треба КП чим побільше.

Тим, хто регулярно їздить - може й не треба КП взагалі (он, по-моєму, Ром минулого року розказував, що взагалі на 1 флязі всю відстань проїхав), але для новачків - мусово з примусовою їх зупинкою і напоюванням водою/кормінням батончиками - щоб не відбити охоту до таких покатушок взагалі в результаті виснаження/обезводнення.. а то будуть фігачити один поперед одного, заженуться і по форумах/друзях будуть розказувати як шкідливо марафони їздити..
Email PosterUsers Website
alex
Дата 01 Квітня 2013, 10:12
Quote Post

Велофанат

QUOTE (A.V @ вчора, у 12:19)
(это там где Лапка на ригиде от подвесов уезжает)

шось я думаю, що Лапка і без ровера може багатьох обійти))
imAginary
Дата 01 Квітня 2013, 11:08
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Mc @ вчора, у 20:12)

Тим, хто регулярно їздить - може й не треба КП взагалі (он, по-моєму, Ром минулого року розказував, що взагалі на 1 флязі всю відстань проїхав), але для новачків - мусово з примусовою їх зупинкою і напоюванням водою/кормінням батончиками - щоб не відбити охоту до таких покатушок взагалі в результаті виснаження/обезводнення.. а то будуть фігачити один поперед одного, заженуться і по форумах/друзях будуть розказувати як шкідливо марафони їздити..

я з тобою згідна..комусь КП не потрібні взагалі..особисто я не зупинялась на ньому.. а комусь в обов*язковому порядку. Тут питання в іншому - де знайти стільки волонтерів? scratch_one-s_head.gif
Email Poster
pakolv
Дата 01 Квітня 2013, 11:41
Quote Post

@У Team

Якщо ви їдете на час, це передбачає, що якийсь марафонний досвід у вас є, відповідно ви в стані забезпечити себе всім необхідним в дорогу,
Якщо ви новак, то нема чого їхати на час, а прислухатися до свого стану і зупинятися при потребі, зокрема є супер джерело в Страдчі.
Mc
Дата 01 Квітня 2013, 12:16
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (pakolv @ нині, у 09:41)
Якщо ви їдете на час, це передбачає, що якийсь марафонний досвід у вас є, відповідно ви в стані забезпечити себе всім необхідним в дорогу,
Якщо ви новак, то нема чого їхати на час, а прислухатися до свого стану і зупинятися при потребі, зокрема є супер джерело в Страдчі.

то в теорії так, в книжках і на форумах, а в реалі (моє ІМХО за власними спостереженнями) - новачки будуть старатися рубати і щось там таки показати по часу чи принаймі один одному.

І необов'язково, що всі до того їздили хоча б 50+ (або якщо і їздили то в матрасному варіанті з зупинками/фотканням і тд).

Народу буде багато, дівчата на шосерах і тд - декому ж захочеться повимахуватися laugh.gif

нарахунок волонтерів - то таки проблемне місце, наразі ведуться розмови з деякими спонсорами нарахунок підтримки волонтерами
Email PosterUsers Website
imAginary
Дата 01 Квітня 2013, 12:17
Quote Post

Постійний учасник

а ще є магазинчики, де при потребі можна докупити все необхідне smile.gif

як на мене то вище голови не стрибнеш! Свою Першу Сотню я проїхала з печальним часом, заблудилась, змокла але задоволення получила багацько!
Як каже Паша - хто може так і їде, головне пам*ятати, що здоровлячко перш за все! wink.gif

Це повідомлення відредагував imAginary - 01 Квітня 2013, 12:21
Email Poster
pakolv
Дата 01 Квітня 2013, 12:36
Quote Post

@У Team

Мій пост був для того, щоб новаки спробували проїхати маршрут завчасно, оцінити свої можливості, варіанти підкормки і підпивки. Тобто не ігнорувати запрошення організаторів на оглядові поїздки. Які би не були кондиції, вас у полі не залишать.
Ser Gio
Дата 01 Квітня 2013, 12:47
Quote Post

Постійний учасник

Мій пост був для того, щоб новаки спробували проїхати маршрут завчасно, оцінити свої можливості, варіанти підкормки і підпивки. Тобто не ігнорувати запрошення організаторів на оглядові поїздки. Які би не були кондиції, вас у полі не залишать.

+100500
зі свого невеликого досвіду...думав Сотку ще минулого року проїхати, впевненість була що дотяну, тому що регулярно по 60-70 км їздив до того....ага, добре що поїхав попередньо на оглядовий заїзд, якраз на 70 кілометрі і рубануло по ногах smile.gif тому і не поїхав вже офіційну дистанцію, бо фізухи не хватало...
думаю цього року їхати "розумніше", берегти сили на ті 2 торчки, щоб потім їх пішкарусом не долати
Email Poster
matvei
Дата 01 Квітня 2013, 13:37
Quote Post

Зацікавлений
**

Минулого року кількість КП була оптимальною - про це свідчить результат заїзду
(хоча - вбий не пам"ятаю - де було те 2-ге КП).

Для відео, як на мене, доцільніше використати кадри минулого року. Те, що є - варта прибрати.
imAginary
Дата 01 Квітня 2013, 13:43
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (matvei @ нині, у 11:37)
(хоча - вбий не пам"ятаю - де було те 2-ге КП).

його не було smile.gif
Email Poster
pakolv
Дата 01 Квітня 2013, 13:50
Quote Post

@У Team

Було проміжне для еліти smile.gif
imAginary
Дата 01 Квітня 2013, 14:02
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (pakolv @ нині, у 11:50)
Було проміжне для еліти smile.gif

уви, я його не застала laugh.gif
Email Poster
camomile
Дата 01 Квітня 2013, 15:18
Quote Post

колясочно-велосипедная категория

Как обстановка с асфальтом,интересует его наличие на маршруте.)

user posted image
pakolv
Дата 01 Квітня 2013, 16:05
Quote Post

@У Team

QUOTE (imAginary @ нині, у 14:02)
уви, я його не застала laugh.gif

Я такожsmile.gif)))))
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (32) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » Closed TopicStart new topicStart Poll