РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Клуб фрізбі у Львові

Сторінки: (13) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> 2013 Перша Сотка, обговорення формата/дати

Чи треба міняти маршрут Першої Сотні?
Так [ 18 ]  [18.75%]
Ні [ 77 ]  [80.21%]
Загалом голосів: : 95

Genesis
Дата 29 Грудня 2012, 17:28
Quote Post

ШОСЕ

Друзі, пропоную переоблаштувати маршрут Першої Сотні та зробити гонку по дорогах європейського рівня - без Кошмарно, Городка та Страдчу. Шосерів поїде значно більше. Можемо розраховувати на велошколи!! Тоді кількість учасників буде більшою, а боротьба запеклішою. А що найважлтвіше, поділити стартуючих на дві групи - шосе та байк. Поділ за розмірами коліс тепер якийсь неправильний, тому що шосейні 28" менші ніж мтб 29".
Пропоную обговорити пропозицію. Дякую

user posted image
Email Poster
Dok62
Дата 29 Грудня 2012, 18:45
Quote Post

Старий волоцюга

Пора вже нашим велогонам зрозуміти, що Перша сотка, 200км , 300км і т.д. - це не гонки і не змагання , скоріше подорож, прогулянка на велосипеді smile.gif

Це повідомлення відредагував Dok62 - 29 Грудня 2012, 18:46
Email Poster
Genesis
Дата 29 Грудня 2012, 19:09
Quote Post

ШОСЕ

Скажіть це Лапці. Дякую
Email Poster
Salariss
Дата 29 Грудня 2012, 19:37
Quote Post

Salariss

QUOTE (Genesis @ нині, у 17:09)
Скажіть це Лапці

так він теж прогулюється. у зручному для нього темпі ))
Email PosterUsers Website
Dok62
Дата 29 Грудня 2012, 20:12
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (Salariss @ нині, у 19:37)
так він теж прогулюється. у зручному для нього темпі ))

Золоті слова! air_kiss.gif
Email Poster
E-one
Дата 29 Грудня 2012, 20:12
Quote Post

троль ще той

тут неоднозначна ситуація: з одного боку слово "бревет" і відсутність формату гонки відбиває мотивацію їхати в тих, хто заради гонок і їздить. З іншого боку слово "гонка" наганяє страх, паніку і тремтіння в колінках в тих, хто їздить в своє задоволення. І як бути? Все залежить від цілі, яку поставили організатори. І мені здається ця ціль - масовість. Тоді забудьте про слово "гонка" smile.gif
Email Poster
Dok62
Дата 29 Грудня 2012, 20:18
Quote Post

Старий волоцюга

Орги проводять захід і їхні цілі, звичайно, залучити якомога більше людей. А цілі стартуючих різні. Одним приїхати першим, іншим показати добрий результат, ще іншим прогулятись у гарній компанії, а є такі що прагнуть просто доїхати!
Email Poster
Wertomaniak
Дата 30 Грудня 2012, 11:53
Quote Post

Человек-руина

не. я однозначно за старий формат проведення сотки. як же без команди алкотеам і без лігерадів і матрасників. та й дорога хоть і по*обана на деяких відрізках але вона без машин з краевидами і якась рідна вже. на минулій сотці частина погубилось через незнання траси. Думаю 2013 вже ніхто не загубиться як минулі роки. а тепер якщо нову трасу робити то знов будуть блукання. та й я особисто кожен магазин вже знаю. тому я особисто проти нового маршруту і поділу на шосерів і Мтб. Куди ж тоді лігеради віднести.
Email PosterUsers Website
alex4alex
Дата 30 Грудня 2012, 12:54
Quote Post

рокет Алекс

Масовий захід по дорогах типу стрийської траси - це дуже великий ступінь ризику для непідготовлених велосипедистів (основний контингент, що хоче і буде їхати першу сотню).

Це також колосальна відповідальність організаторів. Тому в будь-якому разі повинні бути задіяні дороги другорядні, на яких рух значно менш жвавий.

Мабуть можна просто запропонувати дещо інший маршрут, якщо Андрій має пропозиції smile.gif

P.S. команди алктоім в 2013 році не буде. Кожен учасник буде зобов"язаний не приймати жодних алкогольних, наркотичних та інших речовин, які погіршують реакцію та унеможливлюють нормальне керування транспортним засобом. Весь алкоголь нехай п"ється (якщо в цьому є потреба) після подолання дистанції / закінчення заходу.
Users Website
pakolv
Дата 30 Грудня 2012, 13:54
Quote Post

@У Team

rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
добре, що еліта дранкрейсінгу немає зараз доступу до інтернету mosking.gif

Це повідомлення відредагував pakolv - 30 Грудня 2012, 18:48
Uri2
Дата 31 Грудня 2012, 10:56
Quote Post

Рідкісний зануда

Я за старий формат - як я розумію завдання першої сотні, це популяризація велосипеда, а не проведення змагань.
E-one
Дата 31 Грудня 2012, 16:19
Quote Post

троль ще той

QUOTE (Uri2 @ нині, у 11:56)
як я розумію завдання першої сотні, це популяризація велосипеда, а не проведення змагань.

мені хтось може пояснити, чому проведення велосипедних змагань не є популяризацією велосипеда? unsure.gif
Email Poster
Kwinto
Дата 31 Грудня 2012, 16:53
Quote Post

почємучєк =)

а як варіант провести сотню за старим форматом і по новому формату?
чи має бути лише одна перша сотня?
PlusOdyn
Дата 31 Грудня 2012, 17:03
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

QUOTE (E-one @ нині, у 17:19)
мені хтось може пояснити, чому проведення велосипедних змагань не є популяризацією велосипеда? unsure.gif

Коли я дивлюся на стрибунців та інших "РедБултімерів" у мене кров'ю серце обливається, бо стільки Матросових пропадає дарма. Можливо в когось така ж реакція на гонців.))

А що заваджає Біороботу вкручувати ті всі 100 км в своє спортивне задоволення?
Є ж ті хто може конкуренцію скласти. Тобто дух боротьби в наявності. Тумбошки бракує в кінці?

Чи цінних призів які можна потім продати і на то жити - як казав один "аглядатєль". laugh.gif
Email Poster
Dok62
Дата 31 Грудня 2012, 18:03
Quote Post

Старий волоцюга

Популяризацією велосипеду є будь які заходи і в тому числі змагання Протури і таке інше. Мова йде про те, що би не перетворювати веломандрівку у змагання. training1.gif
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (13) [1] 2 3 ... Остання » Closed TopicStart new topicStart Poll