РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Вибір бюджетного велосипеда, Допоможіть, будь ласка вибрати велосипед
TIGRUS
  Дата 28 Вересня 2011, 17:07
Quote Post

Доброго дня. Я пишу тут вперше, хоч до цього форум читав неодноразово.

На скільки я знаю, найоптимальніший період для покупки залізного (хоча, скоріше алюмінієвого) друга - це пізня осінь, зима і весна, час коли старі моделі падають в ціні (виправте, будь ласка, якщо помиляюсь).

Отже, мої параметри:

Вік: 15 р.
Вага: ~50-55 кг
Ріст: 170 см
Навики катання: середні
Бюджет: 450-550 $ (можна й трошки більше, якщо це дійсно вартує такої ціни).

В основному буду кататися приблизно так: 80% по асфальті і 20% по грунті. Хочеться, щоб можна було не переживати, коли скачеш з бордюра чи трампліна.

Є декілька питань:
1. Який ровер купити?
2. Де його купити? (Магазини. Бажано, щоб не за межами Львова).

Дякую за відповіді.

ЗІ, Якщо щось не так написав, не судіть строго, а краще тикніть носом в помилки wink.gif
Griga
Дата 28 Вересня 2011, 17:30
Quote Post

Активный лентяй

Я бы брал вел на 28" колесах, а не маунтинбайк. В остальном же базовые принципы уже обсуждались, например, здесь: http://velomax.com.ua/forum/index.php?showtopic=1158
TIGRUS
Дата 28 Вересня 2011, 21:28
Quote Post

Читав. Статті написані давно, тому в їх актуальності я дещо сумнівався, особливо щодо цін і модельного ряду.

Більш за все, хотів би дізнатися, де купити велосипед, і з яких саме моделей вибирати (оптимальне відношення ціна/якість, а не просто брендова популярна модель, яку рекламував хтось-там).

Дякую
alex4alex
Дата 28 Вересня 2011, 22:01
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (TIGRUS @ нині, у 22:28)
Більш за все, хотів би дізнатися, де купити велосипед

На даному велофорумі з об"єктивних (та можливо, дещо суб"єктивних) причин тобі не прорекламують інші точки продажу велосипедів та компонентів. Це потрібно чітко розуміти навіть у 15 років.

Тому варто відвідати КО-35 хоча би для того, щоб бути краще поінформованим і мати з чим порівняти.
Users Website
Griga
Дата 28 Вересня 2011, 22:17
Quote Post

Активный лентяй

QUOTE (TIGRUS @ нині, у 21:28)
Читав. Статті написані давно, тому в їх актуальності я дещо сумнівався, особливо щодо цін і модельного ряду.

Ничего революционного с тех пор не случилось, разве что дисковые тормоза стали доступнее smile.gif
Реально стоит походить по магазинам и попробовать попой wink.gif

Це повідомлення відредагував Griga - 28 Вересня 2011, 22:18
Velomax
Дата 29 Вересня 2011, 16:14
Quote Post

неутомімый командор

QUOTE (alex4alex @ вчора, у 22:01)
На даному велофорумі з об"єктивних (та можливо, дещо суб"єктивних) причин тобі не прорекламують інші точки продажу велосипедів та компонентів. Це потрібно чітко розуміти навіть у 15 років.

Тому варто відвідати КО-35 хоча би для того, щоб бути краще поінформованим і мати з чим порівняти.

За такие деньги можно просто выбрать любой велосипед, который подходит тебе по размеру и нравится по цвету.
Рама должна быть размером примерно 18" - лучше мерять, потому что рамы номинально одного размера, но разных производителей, могут отличаться реальными размерами.
Во Львове есть несколько веломагазинов, каждый из которых специализируется на той или иной марке велосипедов, чтобы не пересекаться друг с дружкой.

Адреса:
- "Команчеро" ул. Листопадная-16, велосипеды Скотт, Джайнт;
- "Экстремстайл", Кинг-Кросс, велосипеды Спешелайзед;
- "Драйвспорт", ул. Научная 2-б, велосипеды ДжиТи;
- "Х-индустрия", ул. Городоцкая-29, велосипеды Мерида;
- "Велотехника", ул. Шевченко-58, велосипеды ТРЕК.

ну и мой магазин: "ВелоМАКС", ул. Квитки-Основьяненко-35, велосипеды Келлис и Кэннондейл.
Users Website
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll