РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (11) « Перша ... 4 5 [6] 7 8 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> 200 km 2011.05.21 «ACP» обсуждение
ShBr2k
Дата 21 Травня 2011, 15:44
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

Уряяя!! Уже дома!! blink.gif Спасибо всем тем, с кем удалось прокатить, спасибо Лапке и Жене за отличную компанию, и естестаенно оргам за помощь на КП и финише... Пришлось немного заюзать питьевой воды, дабы морду лица отмыть... rolleyes.gif Видео будет позже...
luga
Дата 21 Травня 2011, 18:12
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (AB @ нині, у 17:43)
на отметке в 100км улучшил свое время Первой Сотки на 5мин oops.gif

А я на 40мин. tongue.gif , правда в этот раз без тандема.
Всем спасибо!!!
Email Poster
Cheburek
Дата 21 Травня 2011, 21:00
Quote Post

Постійний учасник

У мене мінус 1 год 20 хв unsure.gif
Email Poster
Uri2
Дата 21 Травня 2011, 21:19
Quote Post

Рідкісний зануда

Мегасуперський марафон вийшов. Враження просто вухами лізуть, так їх багато! smile.gif

Величезне дякую за організацію двохсотки, за суперське КП на якому вдалось відпочити і за фініш.

Супердякую сомарафонцям, які перетворили марафон з тупого вкручування у приємну покатушку. Окрема подяка Sergman, з яким ми крутили від старту до фініша.

Уф, подробиці завтра, як не буде ліньки. А зараз - відсиплятись smile.gif

Дехто з Randonneurs, з якими спільно давили асфальт:
user posted image
(Звиняйте за завалений горизонт - не так просто на ходу рівно фоткати телефоном не дивлячись...)
user posted image
user posted image
user posted image
Дозаправка-стоп:
user posted image
КП!
user posted image
Be_Out_of_System
Дата 21 Травня 2011, 21:39
Quote Post

LIVESTRONG

Супер, мені сподобалось wink.gif
Дякую організаторам і людям з якими прокрутив наразі рекордну свою поїздку!
Uri за колесо, на якому він мене "тягнув", коли я вже реально не стягував laugh.gif
Дуже сподобались краєвиди першої половини 200-ки happy.gif
Було дуже цікаво, надіюсь на другий рік проїхати 300, а до того часу потрібно підтренуватись laugh.gif

P.S.SerBus, вибачте, що так втікли і навіть не попрощались, бо реально залізали в електричку за хвилину до відправлення ohmy.gif
Email Poster
damage
Дата 21 Травня 2011, 22:00
Quote Post

мда, враження незабутні однозначно! а краєвиди першої половини бревету вражаючі. Величезне спасибі організаторам! Окреме дякую SerBus і Ksіondz-у за компанію в другій половині марафону і за те, що вернули мене на шлях істинний)), ато б топав до Крехівського монастиря чи шо воно там таке))
westsider
Дата 21 Травня 2011, 22:02
Quote Post

город большой - чудаков много

Фото зі старту та фінішу
https://picasaweb.google.com/westsiderlviv/200Km#
A.V
Дата 21 Травня 2011, 23:59
Quote Post

триммер стакселя

предварительные результаты

просьба всем, проверить правильность написания своих данных латиницей.
подтвердите заказ памятных медалей за 200-км

27,28 дайте свои данные латиницей.
Users Website
E-one
Дата 22 Травня 2011, 0:21
Quote Post

троль ще той

Було класно!
Зранку купа народу на реєстрації не могла не радувати. Потім був страт і ми колоною рушили в сторону Бібрки. За кільцевою до нас приєднався супровід ДАІ. Хлопці відпрацювали своє запізнення на старт на всі 200%: так завзято кидались на всі зустрічні машини, які не пригальмовували і підбадьорювали в рупор! А як вони чьотко підрізали джип на повороті в Бібрці, перекривши йому дорогу і звільнивши для нас проїзд!!! Десь на тій трасі був завал, сильно не роздивлявся що і як, але виглядало то все ефектно )))

До Бібрки сильно не рвали, прислухався до АВ: "Ну давайте хоть до Бибрки все вместе доедем". Доїхали. А далі якось не сиділось в сідлі в такому темпі. Почав набирати оберти. За Стрілками в Стоках був самий ригатєлий підйом, але після польських "горбочків" з таким же градієнтом, але втричі довшими, цей дався легко. Рядом їхав Лапка. Ще два підйоми і ми вже в Свіржі. Тут нас добрав і трохи обійшов Стевко на шосейнику Скотт. Дуже потужно вкручував. Так в трьох і їхали через "перемишлянські гірки". В Якторові на спуску Олег якось не вдало пригальмував, я завтикав і нічого не лишалось, як виїхати в гравій, заднє колесо пішло юзом, ледве втримався. Добре, що це було заднє колесо, а не переднє. Потім їхали змінами. А потім сталась неприємність: на одному із спусків сиджу на колесі в Лапки і так влітаю в яму, що аж винос міняє кут нахилу. Такого удару я ще не пам"ятаю за всю свою "шосейну історію". Наступні пару метрів сподівався на чудо. Але чудес не буває: встаю на обочину і міняю задню камеру. Дякую хлопцям, що допомогли. Поки вбивали тих 6 атмосфер ручним насосом, нас догнала наступна група в складі 4-5 людей. До КП їхали разом, трохи збавивши темп. Приїхали на КП, а там пусто. Дзвоню Леоніду - вони не там повернули. Чекали ще 10 хв. Дочекались.

Вода, банани, снікерс і вперед на другу сотню. Всі поїхали, а я лишився... Сцуко-латка на заміненій камері не тримала!!! На жаль ніхто не мав підходящої запаски... ааа... бля. Прийшлось чекати на АВ і "спасатєльний круг". Всьо, гонка закінчилась. Далі був класичний бревет в неспішному темпі 27 км/год в компанії Луги і АВ. Мінімальну інтригу створювали блискавки зліва і зправа і бездощовий просвіт над нами. Так чьотко об"їхали між хмарами на протязі всієї другої сотні, аж не віриться. Дощ був перед нами, збоку нас, ззаду, але не над нами. Мабуть, чудеса, все ж таки бувають. Сподобалась грунтовка і те, як на ній веде себе Рубе. Там я трохи відірвався в прямому і переносному сенсі. З Жовкви до Крехома нам на колесо сіли Кольнаго з товаришем. Люди їхали першу двохсотку в житті. Приїхали в десятці! Між Креховом і поворотом на Львів все було сумно: дорога жахлива, болото, калюжі, потік машин в обидві сторони, злий матєрящійся АВ. Навіть не знаю, що з того всього було гіршим. За пару км до фініша Луга набрав обертів, а ми з АВ в спокійному темпі перетнули фініш.

Дякую всім. Побачимось на трьохсотці wink.gif
Email Poster
westsider
Дата 22 Травня 2011, 7:46
Quote Post

город большой - чудаков много

QUOTE (ShBr2k @ вчора, у 16:44)
Видео будет позже...

Чекаємо на кліп smile.gif

Дякую організаторам за імпрезу! Приємно було побачити знайомих і не знайомих форумчан.

Мені більше сподобалась "спілкувальна" частина на трасі, до і після, ніж власне вкручування. Хоча маршрут дійсно дуже мальовничий.

І хочу привітати всіх з нас з першою дівчиною-рандонеркою smile.gif
imAginary
Дата 22 Травня 2011, 7:59
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Rozmary @ 20 Травня 2011, 15:50)
Богдана, хай тобі завтра котить!Вибачай, що підвела.

Юля, дуже шкода, що ти не змогла скласти компанію!.. дякую за підтримку і привітання! ВИЗДОРОВЛЮЙ СКОРІШЕ!!!!

цих 200 км були впершу чергу рекордом для мене бо стільки ще не їздила..до КП їхалось без надмірних зусиль..водичка якої використала не мало бо облилась з ніг до голови, була просто рятівною bigsmile.gif банани і снікерс теж були в сам раз smile.gif
саме більше запам*ятався той мостик blink.gif
після КП їхалось важкувато..з таким темпом ще не катала..думала відвалюсь після перших 20км та хлопці не дали мені розслабитись..можна сказати тягнули мене, ховали від вітру за своїми мужніми спинами, підтримували, чекали на підйомах..
БЕЗ ВАС БИ НЕ ПРОЇХАЛА..ДУЖЕ ВАМ ДЯКУЮ!!!

Також окрема подяка організаторам за приємні емоції, вітання, шоколадку! oops.gif
Email Poster
Lulia
Дата 22 Травня 2011, 8:21
Quote Post

Постійний учасник

Вітаю першу дівчину, яка проїхала офіційний бревет ! smile.gif
МОЛОДЧИНА!!! smile.gif
Дуже радію,що ти їхала не сама,а в надійній компанії.

Відчула суттєву різницю між сліками і злими покришками? Проколів не було?

А також вітаю всіх учасників бревету і організаторів з вдалою імпрезою! smile.gif

Це повідомлення відредагував Rozmary - 22 Травня 2011, 8:23
Email Poster
imAginary
Дата 22 Травня 2011, 8:31
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Rozmary @ нині, у 06:21)
Вітаю першу дівчину, яка проїхала офіційний бревет ! smile.gif
МОЛОДЧИНА!!! smile.gif
Дуже радію,що ти їхала не сама,а в надійній компанії.

Відчула суттєву різницю між сліками і злими покришками? Проколів не було?

щераз дякую, Юль!!! oops.gif

о так, різниця велика..не уявляю шо б робила без них laugh.gif
проколів на щастя не було!
Email Poster
A.V
Дата 22 Травня 2011, 9:34
Quote Post

триммер стакселя

Итоги.

Олег Лапка выехал из 7 часов!
Думаю, рекорд этого маршрута еще долго никто не побьет.
5 человек выехали из 8 часов.

Bogdana Pirko, первая девушка-марафонец, проехала за 10:25 !
И быстрее мужской части делегации из Новояворовска. Город должен встречать ее цветами. Все-же местный абсолютный чемпион smile.gif

Впервые на официальном марафоне в Украине, стартовало 40 участников из 11 городов страны.

Есть мнение постепенно превращать мероприятие в традиционную Львовскую Двухсотку.
Users Website
biker44
Дата 22 Травня 2011, 10:28
Quote Post

Прокаталися на славу smile.gif, організаторам велике дякую, а також всім учасникам які склали компанію))
Найщиріші вітання першій дівчині 200км марафону smile.gif

Мої дані латинецею: Oleksandr Burenok
І ще 11 місце, Максим Футало там треба виправити на ось таке: Maksym Futalo
Запишіть будь ласка Максима до списку бажаючих отримати медальку smile.gif
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (11) « Перша ... 4 5 [6] 7 8 ... Остання » Closed TopicStart new topicStart Poll