РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Electra в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (11) « Перша ... 6 7 [8] 9 10 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> 200 km 2011.05.21 «ACP» обсуждение
A.V
Дата 23 Травня 2011, 9:11
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (Jack @ нині, у 00:40)
... вкручувати наодинці з болючим коліном то реально - винос мозку wacko.gif Але я надзвичайно радий шо таки проїхав і поборов себе (сподіваюсь коліно не довго буде згадувати мені той подвиг), бо ше 2 місяці тому, доки не купив ровера...

сходи к своему хирургу.
пусть выпишет направление на УЗИ или рентген коленного сустава.

и больше так никогда не поступай.
с опытом езды в 2 месяца, вкручивать 200-ку с больным коленом - абсолютно неправильно.
так можно инвалидом на всю жизнь остаться.
наверное еще и без контактов ехал.

даже если колено перестало болеть, все равно вперед к врачу.
не повторяй чужих ошибок.
Users Website
magnus
Дата 23 Травня 2011, 12:00
Quote Post

Зацікавлений
**

Приезжая во Львов в который раз, чувствую себя здесь как дома - прекрасный город, природа и замечательные люди. smile.gif
Двухсотка очень понравилась, как и все львовские марафоны. Маршрут проходит по очень живописным местам в холмистой местности и городкам с древними замками. Изюминку в бревет внесла погода, сменившая жару в первой половине пути на дождь с грозой во второй.
Думал проеду бревет в спокойном темпе, но не тут то было - для меня он превратился в гонку за лидерами.
До Бибрки ехал с АВ за Лугой и Поповым, после - когда Иван с Лапкой и ещё одним шоссером пошли в отрыв, некоторое время держался за ними, но после очередного подъёма выпал и уже не мог добрать, отпустил их, сбавив скорость и наслаждаясь окружающими красотами, вскоре они скрылись за горизонтом, но оглянувшись назад, увидел за собой небольшую группу доганяющих, в которой сразу смог узнать только Попова (по характерным очертаниям веломашини biggrin.gif ). Появился стимул ехать быстрее и я старался держать отрыв, который всё таки постепенно сокращался и в Глинянах меня догнали ShBr2k и ещё пару человек. Перед Буськом встретили лидеров на обочине - Иван пробился. Дальше ехали с ними вместе.
Приехав на КП никого не застали huh.gif , не теряя времени в соседнем дворе освежились водой из колодца. Как раз приехал Леонид, и мы с Ромой и Олегом, подкрепившись бананами и сникерсом, оставив вновь пробившегося Ивана (вот неудача!), поехали доганять Попова, обогнавшего нас на КП.
Удачно запрыгнув на последнюю ступеньку скорого поезда, локомотивом которого был Лапка, а первым вагоном - Рома, дальше надо было только держаться на колесе wacko.gif , что удавалось до начала грунтовки. Здесь нас накрыл дождь (и шёл до начала асфальта), Олег вырвался вперёд. Дальше катили вдвоём с Ромой. После Крехова пошли подъёмы, я начал сильно отставать и на одном из подъёмов выпал.
На финиш заехал третим, благодаря Олегу и Роме, у которых просидел на колесе вторую половину пути. bigsmile.gif
Спасибо всем участникам за компанию, организаторам - за то, что собираете на марафоны столько людей и проводите их на высшем уровне!
В этот раз из Киева я был не один: спасибо Максиму - за компанию в поезде, и Роме b14, встретившему нас на вокзале.
Также большое спасибо Олегу Лапке за гостеприимство после финиша! smile.gif
До встречи на трёхсотке!

Це повідомлення відредагував magnus - 23 Травня 2011, 12:01
Email Poster
serhiypopoff
Дата 23 Травня 2011, 17:35
Quote Post

Зацікавлений
**

21 мая прошел 200 км официальный АСР бревет
вокруг города Львова.

На пути во Львов. Как всега сделал разминочную дистанцию - 266 км, 20 мая.

Стартовало примерно 40 участников.

Финишировал четвертым с результатом 7 частов 30 минут. Средняя скорость немногим выше 26 км-ч.

Очень крутые разборки и междусобойчики начали происходить уже порсле примерно 30 километра.
На подходе к КП-1 все решилось. Сформировался основной отрыв из 3 человек. Хотя я ушел первым с КП-1,
через 3-5 км меня они догнали. Скорось у них была 35-40, на первом же бугре я и отвалил от них -
не моя компания.

Затем я начал останавливаться еще покушать и приготовиться - впереди гремела гроза. Тут меня и достали 2 человека.
Ехали по песчаной дороге через лес. С одним разобрался там. С другим позже - на финальном торчке за
15 км до финиша и отъехал.

Супер реклама бревета

http://velomax.lviv.ua/forum/index.php?showtopic=8637

особенно понравилась архивная фотка Перемышлян

у нее есть знак Оберега - свастический знак Солнца - коловорот !

user posted image

Огромное Благо- Дарю организаторам!

Фото и видеорепортаж того чудестного дня.

Предстартовая подготовка участников у монумента Славы

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Готовимся smile.gif

Узнайте себя на стартовой линии smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image - узнай себя, кто первый был из них на финише?
user posted image - кажись поехали, как весело зарядили !!!

Ну - поехали!!!

На обратной дороге домой из Львова в Ужгород, соло,
закатка после "гонки". Село Сможе, карпатский перевал.
22 Мая сделал еще 266 км. Итого за 3 дня более 700 км зделано, включая бревет smile.gif

Средство для апокалипсиса человечества - "оружие возмездия"

user posted image

Благо Дарю за внимание,

Сергей

НаРОДы МИРА - отключите и демонтируйте все ядерные реакторы !!!

Це повідомлення відредагував serhiypopoff - 23 Травня 2011, 18:47
Email PosterUsers Website
OlMi
Дата 23 Травня 2011, 18:25
Quote Post

Початківець
*

Мы с товарищем приехали первый раз на бревет во Львов.
Хотя нам из Сум ближе до Кременчуга, но я выбрал Львов.
И не пожалел!
Отличный город, нескучный маршрут, отличная организация.
Мы приехали на поезде в 03:30 и уехали обратно через 22 часа.
Этот небольшой период был так насыщен разными событиями,
что до сих пор нахожусь под впечатлением.
smile.gif
Причем впечатления начались сразу же по выходу с ЖД-вокзала.
Проезд на шоссерах по знаменитой львівській бруківці - это нечто.
(Потом уже мы старались ехать по тротуарам).
Очень быстро доехали до харчевни "Цісар" на С.Бендери,
где мы были гостеприимно приняты, усажены за столик вместе с роверами,
накормлены и напоены.
biggrin.gif
Потом позвонил АВ и мы со второй попытки нашли нужную "Картопляну хату" и встретились. К месту старта приехали вместе.
Андрею огромное спасибо за всестороннюю помощь в организации приезда сумчан на бревет!
smile.gif
Понравилась организация мероприятия.
Маршрут, несмотря на неприятные для шоссеров трясучку и грунты, интересный и красивый.

QUOTE ("E-one")
Десь на тій трасі був завал, сильно не роздивлявся що і як, але виглядало то все ефектно )))

Может оно издалека и выглядело эффектно, но как главное действующее лицо, никому не пожелаю оказаться на моем месте.
Хотелось бы, конечно, чтобы все участники группового движения соблюдали элементарные правила движения в группе.

После приведения моего ровера в рабочее состояние мы с товарищем катили вдвоем. По дороге догнали еще одного участника.
На КП прибыли уже в составе группы.
Мостик через речку зачетный! Явное украшение маршрута.
biggrin.gif
Подкрепившись и освободившись от лишнего, покатили дальше с парнями на шоссерах вчетвером. По дороге добрали еще одного участника.
Дальше на маршруте было много встреч и расставаний с другими участниками.
Общение и езда в группе создает особую атмосферу и для нас составляет
огромную часть удовольствия от марафона.
biggrin.gif
Мокрую грунтовку в виде стиральной доски можно назвать изюминкой бревета.
Вторая часть маршрута довольно суровая по качеству дорожного покрытия.
Париж-Рубэ отдыхает!
biggrin.gif
Был еще один прокол у товарища на последнем подъеме.
Спасибо парням, нас подождали.
Финишировали мы впятером
user posted image

После финиша парни проводили нас до вокзала, а затем и на пл.Ринок.
Оставалось еще время и мы решили погулять по центру Львова.
Возвращались мы пешком. Ибо когда едешь на шоссере по брусчатке,
да еще ночью, то нет никакой возможности полюбоваться окружающими городскими пейзажами.
biggrin.gif
Подкрепились мы в том же "Цісаре". Нас там уже принимали за своих.
bigsmile.gif

Огромное спасибо организаторам и всем участникам за приятную компанию и помощь.
bigsmile.gif
spirit-o
Дата 23 Травня 2011, 21:39
Quote Post

постійний флудер

QUOTE (serhiypopoff @ нині, у 17:35)
Тут меня и достали 2 человека.
Ехали по песчаной дороге через лес. С одним разобрался там. С другим позже - на финальном торчке за
15 км до финиша и отъехал.

Просидівши практично 30 км на колесі можна було і розібратись на фініші bigsmile.gif

Оскільки я собі не ставив за мету у когось виграти чи з кимось порубатись, то відповідно, не бачив сенсу влаштовувати тактичні ігри. Поставив собі за мету вийти із 8 годин, тому їхав своїм темпом. Точніше першу половину проїхав трохи швидше ніж планував (про що вже написали раніше мої попутники).

На КП вирішив не розслаблятись, оскільки ввечері їхав до Києва, а ше було потрібо дещо доробити, тому освіжившись у річці і поповнивши запаси провізії, рушив у дорогу.
Буквально відразу обійшов двох молодих гарячих рисаків, які відвалились від лідируючої групи. Виїхавши на асфальт, побачив на горизонті білу майку на велосипеді. Так він і маячив попереду 20 км шляху . А в Камянці-Бузькій, поки він випитував дорогу я його догнав, це виявився steffco.
Разом вирушили на Жовкву. Десь кілометри за 1,5 - 2 він вийшов на зміну і я зрозумів, шо "не тяну", тому вирішив не ригати а їхати самому. Так ми і їхали з інтервалом у 70-100 м аж до грунтовки. При в'їзді у ліс до нас приєднався Попов, об'їхав і пішов уперед.
Десь на 2-му кілометрі того мокрого пісочку мене почало попускати і я трохи добавив. Пройшов steffcа, а уже на асмфальті дістав Попова і прилаштувався в хвіст. Але десь за 1,5-2 км він взяв вправо і пропустив мене, даючи зрозуміти, шо "нєфіг халявити" smile.gif
Так ми і доїхали до Жовкви. Там, поки я говорив по телефону, Сергій від'їхав метрів на 50 вперед. Але метрів за 500 я його дістав і, зрозумівши, шо можу їхати швидше, вийшов уперед.
А далі: церковні процесії у Крехові, калюжі у Фійні, останній апхіл, Бірки, переїзд у Брюховичах, заміна камери sad.gif , вічна калюжа в Рясне, ФІНІШ.
Перепочивши хвилин 10, рушив додому, але помітив шо переднє колесо знов спустило sad.gif . Міняти ше раз було влом, тому підкачав і поїхав.
І так 4 рази поки доїхав додому bigsmile.gif

Дома: швидко помитись, шось поїсти, доробити протокол на змагання і відправити його електронкою та надрукувати, спакувати комп і речі, на велосипед і на вокзал.
А в неділю: чемпіонат м. Києва зі спортивного орієнтування в якості головного секретаря та інтенсивне спілкування із глухими (аж руки болять); 6-годинна парна гонка в Голосієво у якості глядача та вболівальника.
Але це вже зовсім інша історія ...
Email Poster
SerBus
Дата 24 Травня 2011, 11:27
Quote Post

Lucky Man

Звіту про Першу Сотку не писав бо Rozmary виклала основне, що відбулося в дорозі – не хотілося повторюватися, а про Двосотку просто зобов’язаний написати, тим більше, що вона була багатою на події.
Отже напередодні докладна підготовка – одяг, закупи , піднесений настрій, думки про те , щоб не спізнити на електричку. 3.45 під’йом, водні процедури, «вівсянка , сер» і гайда на електричку. О 7.25 я вже на місці реєстрації. Ближче восьмої починають підтягатися учасники і організатори. Зі знайомими вітаємося як старі друзі, з багатьма знайомлюся, зокрема з киянами, сумчанами, з Сергієм Поповим... З Ксьонзом розпитуємо його про велосипед, про дорогу. Казав, що під час дороги до Львова (своїм ходом) два рази в горах попав у грозу – просто дивовижна людина! І ось нарешті старт. Щільною групою весело котимо в сторону Бібрки, кругом сиплються жарти , анекдоти. Поступово пелетон розтягається і розбивається на дрібні групи. Ми з Ксьонзом тримаємося разом. Середня місцями доходить до 27км\год , вже плануємо, що після фінішу влупимо по гальбі пива. Ага, щоб не влупили! Десь за Перемишлянами прокол у Мар’яна. Поки міняємо камеру на передньому колесі повз нас проїжджають групи марафонців, питають чи не потрібна допомога. Така підтримка гріє серце. Пізніше на узбіччі бачимо «невдаху дня», він ще на старті шукав гайку до ексцентрика. Теж пробите колесо «невідомо вже який раз», хлопака зовсім впав духом і жаліється , що клей не тримає латки . Даємо йому клей, латку і котимо далі. Під час їзди перетинаємось з купою народу; з Урі, Сергманом, Данилою.... Наздоганяємо хлопця на жовтому кросовому Віллері, знайомимося, Руслан їде поза заліком, про бревет взнав від колєги і вирішив спробувати. Під’їжджаємо до Бугу і переправляємося на другий берег. Місток під трьома мужиками скрипить і розгойдується. Трос , який мав би бути поручнем висить на рівні «ну короче вам ниже пояса будет». При невдалому русі були всі шанси булькнути з ровером до Бугу, але все обійшлося. А на другому березі купа народу відпочиває і ми доєднуємося до веселої компанії. Жуємо Снікерси , банани, випиваємо з Мар’яном на двох припасену Пепсі. Тим часом Фотінія заправляє наші фляги водою, Леонід розповідає про Непал , а Атом пересипає усе це жартами. Такий розслабон, що не хочеться нікуди вже їхати, а попереду ще майже 100км, ще й гроза насувається. Рушаємо, на виїзді з села повертаємо за Андрієм і Русланом. Вони рванули вперед,а ми трохи відстали і в лісі нас застає дощ. Вирішуємо зливу перечекати під деревами. Чекаємо доки дощ трохи не вщухає, тішимося, що ті хто іхав за нами не проїжджали, значить так само перечікують дощ. Ех наївні, народ тим часом вкручував по правильній дорозі і відривався від нас все далі. Попадаємо в село і бачимо двох «Сусаніних» які сидять під навісом, від них взнаємо , що не туди поїхали і прийдеться вертатися. Мазафака,лишні кілометри і страчений час! На зворотньому шляху зустрічаємо Ланос Леоніда який вже попрямував на фініш. Крутимо далі розуміючи ,що безнадійно відстали від народу, одна потіха , що рельєф другої половини траси рівнинний. За декілька кілометрів нас наздоганяють «Сусаніни» і далі їдемо разом. Все було добре доки в Ксьонза знову не стався прокол, тепер вже заднього колеса. Решта групи котить далі , а ми залишаємось ремонтуватися. Ставимо камеру , яку Мар’ян передбачливо заклеїв на КП. Рушаємо, за кілька кілометрів знову прокол. Що за блін невезуха, Ксьонз зовсім впав духом, але трохи поматюкавшись беремося за ремонт камери Тим часом повз нас потихеньку проїжджає Джек і ми починаємо розуміти ,що ми останні, але нічого страшного, головне вкластися в ліміт. Поїхали , перед Жовквою наздоганяємо Джека, проводимо його через місто, ділимося картою, пояснюємо як їхати далі . Котимо своїм темпом і в Крехові наздоганяємо Демажа, який трохи заблукав. Далі він вже тримається нас. Перед торчками в Буді бачимо біля криниці Андрія і Руслана і не зупиняючись котимо далі бо вже і до фінішу близько. На спусках після торчків хлопаки вирвалися вперед, а ми з Ксьонзом потихеньку вже докочувалися до мети. Аж ось і омріяний фініш, купа народу під навісом, щирі усмішки, вітання ,ділення враженнями. Дуже хотілося ще трохи залишитися в теплій і дружній компанії, але час піджимав, хотілося встигнути на електричку. В роверистів з Новояворівська приблизно в той самий час була електричка і ми разом покотили на вокзал. В дома радісна зустріч рідних, смачна вечеря, гаряча ванна. На остаток зайшов на форум, перечитав перші відгуки, передивився фотки. Дуже оперативно все зробили- молодці! Ну все, дочовгав до ліжка, спати.
P.S. А тепер традиційні подяки; організаторам за мегакласно організований бревет, тепло і турботу на КП і фініші , усім з ким перетинався у дорозі за чудову атмосферу і гарний настрій, і особлива подяка Мар’яну за компанію від початку до кінця, за підтримку у важкі хвилини і відчуття ліктя. Ще вибачайте за можливі топографічні помилки , не дуже звертав увагу на назви населених пунктів bigsmile.gif .

Це повідомлення відредагував SerBus - 24 Травня 2011, 22:37
Cheburek
Дата 24 Травня 2011, 15:29
Quote Post

Постійний учасник

Напишу й від себе "пару" слів...
Ця двохсотка була першою в моєму житті, до того я рідко коли накручував більше сотні за день, отож вона була для мене так сказать екскурсійно-оглядовою.
Старт був хорошим, в пелотоні їхалось - просто летілось. Та так тривало недовго - лише до Старого Села. Потім був завал, і я відстав від пелотону на метрів 400. Самому було їхати некомфортно, однозначно треба було якось доганяти основну групу. Виявляється корок з машин, який утворив пелотон позаду себе, дає не гірший захист від вітру ніж сам пелотон bigsmile.gif Так через мат і явно неаеробний пульс догнав я основну групу аж у Бібрці.
Далі основної групи як такої уже й не стало. Треба було шукати кому впасти на колесо. Вибір впав (якщо не помиляюсь) на AB, Спіріта і Люгу. Так я ще ніколи не їздив! Сотка була пройдена з середньою майже 30 км/год за менш ніж три з половиною години. Ніколи й не міг подумати що воно так легко їдеться... Хоча десь уже перед самим КП на запитання АВ чи я ще дихаю довелось акуратно збрехати smile.gif Другу половину дороги я б так не проїхав.
Посидівши хвилин 40 на КП, поївши бананів і окунувшись у річці поїхав далі сам. У Кам'янці-Бузькій мене наздогнав Sera. Розібрашись як їхати через Кам'янку-Бузьку ми повернули на Жовкву. Їхалось вже не так бодренько як на початку, середня була не більше 23, дув вітер, падав дощ. На лісовій грунтовці я проклинав свій твердозадий аваланч, але потім я собі уявив бреветчиків, які мали їхати там на шосерах laugh.gif
Десь у Крехові зупиняюсь, щоб доїсти останній банан. Ладно, досить сидіти, до фінішу ще якихось 30 кілометрів якщо не менше. Сідаю на велосипед, на 10% підйомах як і на сотці знову линуть не дуже хороші слова unsure.gif Все, фініш. Контрольний час - 8:51, на 2 години менше, ніж я сподівався.
Тієї ночі дуже добре спалося)) На наступний день, на мій подив, нічого, крім п'ятої точки (тепер я не буду сумніватися у необхідності велошортів bigsmile.gif ) не боліло.

Коротше кажучи, бревет пройшов наура, велика подяка всім організаторам і учасникам.
Наступного року треба буде адназначно повторити smile.gif
Email Poster
Yosyf
Дата 24 Травня 2011, 18:57
Quote Post

ветеран

Карбоновий Specialized Rubaix Elite для таких бреветів в сам раз і тихо чекає на свого нового власника-рандонера. Див. тему "продам велосипед"
Email Poster
luga
Дата 24 Травня 2011, 20:07
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Cheburek @ нині, у 15:29)
Вибір впав (якщо не помиляюсь) на AB, Спіріта і Люгу.

Мене називають Луга wink.gif
Email Poster
E-one
Дата 24 Травня 2011, 20:20
Quote Post

троль ще той

QUOTE (Yosyf @ нині, у 18:57)
Карбоновий Specialized Rubaix Elite для таких бреветів в сам раз

важко посперечатись laugh.gif
Email Poster
SerBus
Дата 24 Травня 2011, 22:35
Quote Post

Lucky Man

QUOTE (AB @ 21 Травня 2011, 23:59)
предварительные результаты

просьба всем, проверить правильность написания своих данных латиницей.
подтвердите заказ памятных медалей за 200-км

27,28 дайте свои данные латиницей.

В реєстраційному списку було правильно: Bushma Serhiy, 1963, Ukraine, а в підсумковому протоколі неправильно - Bushma Sergiy. Прошу виправити. Підтверджую заявку на памятну медаль .
mimino
Дата 27 Травня 2011, 8:46
Quote Post

неуловимый

Підтверджую заявку на памятну медаль .
Chupryk Vladislav
Be_Out_of_System
Дата 27 Травня 2011, 10:30
Quote Post

LIVESTRONG

+3 до памятних медалей

Oleg Bondar
Oleksandr Novitskyy
Bogdana Pirko

писав пану Challenge в приват, але відповіді не отримав, тому вирішив ще тут написати wink.gif laugh.gif
Email Poster
Fm
Дата 27 Травня 2011, 11:48
Quote Post

мене записали на медальку? я хочу теж. куди нести гроші за неї?
Sera
Дата 27 Травня 2011, 15:33
Quote Post

Велофанат

+1 до медалькі
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (11) « Перша ... 6 7 [8] 9 10 ... Остання » Closed TopicStart new topicStart Poll