РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

электроника CatEYE в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (25) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Як запобігти крадіжці, (обговорення)
Golem
Дата 26 Березня 2007, 16:32
Quote Post

Unregistered

Ото я перечитав я як в людей байки крадуть. Шоб самому в подібні ситуації не попасти.

40% крадуть з місця зберігання, 40% - з тимчасового місця стоянки. Решта - забирають ну і інші випадки.

І жодного випадку шоб вкрали ровер припнутий ланцом.smile.gif

Згідний шо тягати з собою ланц вагою під кілограм влом. А легкі дешеві ланци з синього базару(Торпеда) ламаються самі, не треба шоб їх пробували взламатиsmile.gif.

Значить купляється на базарі дистанційний дзвінок. Це така штука за 24 грн яка являє собою звичайний дзвінок для квартири , але на батарейках і без дротів, шо зєднують кніпку з дзвоником. Дальність дії 50м. Основне призначення - особняки, в яких хвіртка далеко від хати і тянути дроти влом.

Кнопка живиться від 1 мацьопкої батарейки . Тримає дууууууууууже довго. Сама платка без корпуса має розмір півтора на півтора см. Платку можна змонтувати де небудь на ровері, головне шоб замикалися контакти кнопки при спробі викрадення. А сам дзвінок ставиш вдома. Або носиш в броцику. В залежності від випадку. Платка невелика, багато місця не займе.

Якшо хтось пхає свої ґіджі до ровера, ви одразу ж чуєте сигнал, вибігаєте ну і далі по ситуації smile.gif

Leonid
Дата 26 Березня 2007, 20:12
Quote Post

ветеран броуновского движения

Н-и-к-о-г-д-а, никогда не оставляйте велосипед без присмотра. Не отходите от него и не зевайте по сторонам. Велик не машина, сирена запоет, а ворюга в седло - и догоняй потом. При необходимости отойти - защелкиваите любой имюющися тросик и перекидывайте цепь или на самую пониженную или самую высокую передачу. если что - сразу-не поедет. А в руках нести - быстро не получится.
Email PosterUsers Website
Golem
Дата 27 Березня 2007, 12:56
Quote Post

Unregistered

Шодо передачі то ти класно порадив. Я шось до такого простого ніколи не додумувався. А деколи потрібно лишити, і нема ніяких пристосувань шоб пришпилити.
Leonid
Дата 27 Березня 2007, 21:02
Quote Post

QUOTE (Golem @ нині, у 12:56)
Шодо передачі то ти класно порадив. Я шось до такого простого ніколи не додумувався. А деколи потрібно лишити, і нема ніяких пристосувань шоб пришпилити.

Ага, только смотри, чтоб в руках не унесли. Но далеко не убегут wink.gif
Buts
Дата 28 Березня 2007, 9:04
Quote Post

Зацікавлений
**

Ще можна чуть викрутити регулятор гальм на монетці, щоб затиснуло колесо.
Але це коли ідеально відрегульоване гальмо і має малий хід.
На гальмах також важко їхати biggrin.gif
Velomax
Дата 28 Березня 2007, 11:01
Quote Post

неутомімый командор

Викручувати довго, краще, мабуть, з однієї сторони від'єднати пружинку на вібрейка - тоді друга частина притисне до обода ту, що була від'єднана.
Users Website
Lubko
Дата 28 Березня 2007, 14:39
Quote Post

Початківець
*

ну то вже можна придумати якусь таку клямку, шоби такво хіба клямц! - і кулко заблоковане, але шоб воно якось хитро розблоковувалося, щоби крадій не зумів розблокувати...

мені, як електронщику, ближче до душі якусь вевкалку на ровер зробити, щоби працювала подібно до звичайної автосигналізації... думаю, неприємно уганяти ровер, який вевкає smile.gif

ще можна зробити таймер, який, припустим, після 10с від початку руху блокує передні гальма (тільки щоби самому в цю пастку не попастися biggrin.gif)

коротше, інженерна думка невичерпна, є безліч способів, як познущатися з крадія, вистачило б тільки ентузіазму то всьо втілити
Lubko
Дата 28 Березня 2007, 14:52
Quote Post

Початківець
*

а покишо користуємся тросом із замочком... від випадкових крадіїв береже, але спеціальними засобами (напр. сокира) легко розрубується...

так шо, як то кажуть, для злодіїв замків не існує...
Opal
Дата 28 Березня 2007, 17:54
Quote Post

The Office-Samurai

Ребята, вы еще забыли, что если ловить вора на наживку с помощью сигнализации, надо быть физически крепким, и ходить с двумя кунаками, вооруженными кинжалами.

Иначе сигнализация может и не помочь.
Email Poster
Leonid
Дата 28 Березня 2007, 20:00
Quote Post

А вообще, лучше из дома не выезжать, что вел не сперли. А дома его металлическими хомутами к стене и на турбошурупы, так на всякий случай. Седло лучше спрятать, от греха подальше, а самому на трамвайчике, на трамвайчике unsure.gif
Korguk
Дата 29 Березня 2007, 9:47
Quote Post

Початківець
*

Ще є вихід кинути на раму ровера фазу щоб при доторканні до нього всіх зразу ж біло не по дитячому струмом.. happy.gif . ТОді його ні нести ні везти ні їхати на ньому.
NAZIK
Дата 05 Квітня 2007, 11:39
Quote Post

Початківець
*

А не простіше вже тоді вел комусь віддати і немати з ним проблем biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Email Poster
Unsere Rettung
Дата 29 Квітня 2007, 17:12
Quote Post

Zero Serotonin

Как на меня то ни в коем случае не стоит оставлять вел на улице без присмотра, даже если он прицеплен на тросс... Сам знаю, что этот трос легко перекусывается ножницами по металлу, так что он бесполезен, если вор реально захочет угнать вел... А относительно пониженных передач, то чтож...это поможет только в первые секунды, когда угонщик двинется с места, а если это будет уже профессиональный угонщик, то ему это может сыграть и на пользу в смысле акселлерации с места... Так что я бы вообще не советовал бы оставлять байк на улице!

Це повідомлення відредагував Unsere Rettung - 29 Квітня 2007, 17:13
Moon dog
Дата 30 Квітня 2007, 14:11
Quote Post

зашол попялицца

QUOTE (Unsere Rettung @ нині, у 13:36)
...А откуда знаю - коммерческая тайна... oops.gif

Ух, коммерсантъ... cool.gif
Аміго
Дата 05 Травня 2007, 18:22
Quote Post

Зацікавлений
**

Дуже файно. І те і друге. Озброємося цими порадами і все буде люкс. Переважно в місті на ровері звжди. А от якщо десь в мандрівці то як? Заснув собі хлопака (крутити педалі спра не злегких) гарним сном. Тоді хтось підійшов з кусачками для дроту чік і поїхав. А ти далі спи. Хто щось порадить з такою ситуацією??? ohmy.gif
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (25) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topic