РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

педали Wellgo в магазине VeloMAX во Львове

Reply to this topicStart new topic

> Вкрали сідло , біля Політехніки., та й на U-локу сліди від спроби зламу.
Артем
Дата 18 Травня 2015, 18:29
Quote Post

Початківець
*

18.05 вкрали сідло від GT Timberline 2.0 (рідне) разом із підсідлом та підседельною сумкою з інструментами. Сам ровер був пристібнутий замком U-лок на якому є сліди від спроби зламу. сталося вдень на парковці за столовкою політехніки. Довелось на сихів майже всю дорогу пішки. Розумію що шансів знайти мінімум . Так , крик душі. І попередження іншим.
Email Poster
bata
Дата 18 Травня 2015, 19:47
Quote Post

офісний планктон

1. Який Ю-лок?
2. Я то казав сідушечку знімати, курва я навіть її з собов в басейн беру)))) ну і як була би знята, то ваш б-лок би не рухали.
Email Poster
Артем
Дата 18 Травня 2015, 20:40
Quote Post

Початківець
*

із недорогих , от такий http://velozamok.in.ua/magazin/u-zamki/vel...ck-gcl-py-6167/

в рюкзаку місця для сідла з підседлом та іще і сумкою не вистачає, весь робочий день з тим носитися не кращий варіант. Тому зробив такі висновки:

1) до біса ексцентрик. Тре брати болт із Torx - шліцем , таким

user posted image

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...0_and_T8%29.jpg

І на колеса також було б непогано знайти.

2) ставити лише на тих стоянках , де значний "проходняк". бо та парковка , на якій я ставив , вона "вдало" прихована, не на виду.

Це повідомлення відредагував Артем - 18 Травня 2015, 20:43
Email Poster
kinder
Дата 18 Травня 2015, 21:55
Quote Post

Початківець
*

mellow.gif та навіть де значний "проходняк" вам знімлять з велосипеда все, що можна відкрутити, нашим людям глибоко пофігу на чийсь там ровер, і т.і.

https://www.youtube.com/watch?v=1SWAn0h-348

Це повідомлення відредагував kinder - 18 Травня 2015, 21:57
Тaras1111
Дата 18 Травня 2015, 22:34
Quote Post

QUOTE (Артем @ нині, у 16:29)
18.05 вкрали сідло від  GT Timberline 2.0  (рідне) разом із підсідлом та підседельною сумкою з інструментами. Сам ровер був пристібнутий замком U-лок на якому є сліди від спроби зламу. сталося вдень на парковці за столовкою політехніки. Довелось на сихів майже всю дорогу пішки. Розумію що шансів знайти мінімум . Так , крик душі. І попередження іншим.

ХАХА вибач за сміх Артем але ніколи не думав зустріти тебе тут на форумі сьогодні до години 12 мій ровер стояв біля твого і сідло ще було,
Памятаю ти тиждень тому казав що не боїшся за сідло і навіть деколи підседіл лишаєш , laugh.gif

Це повідомлення відредагував Тaras1111 - 18 Травня 2015, 22:51
Email Poster
Артем
Дата 18 Травня 2015, 23:07
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (kinder @ вчора, у 22:55)
mellow.gif та навіть де значний "проходняк" вам знімлять з велосипеда все, що можна відкрутити, нашим людям глибоко пофігу на чийсь там ровер, і т.і.

https://www.youtube.com/watch?v=1SWAn0h-348

Не так давно читав на цьому форумі цікаву історію про те , як біля тієї ж політехніки піймали такого ж крадія при тому знайшлись сміливці , котрі не побоялись його ножа. Сам в такій ситуації не був би байдужим , знаю достатньо людей з аналогічним ставленням , тому вважаю що не так вже і пофігу людям . ПО друге у більшості злодіїв сміливості мабуть убавиться.

А може і я втішаю себе, але якщо вже дійсно нема іншого вибору, ніж носити сідло з собою та возити з собою по 3 замка , то є сенс подумати про раціональніший спосіб пересування містом.

Памятаю ти тиждень тому казав що не боїшся за сідло і навіть деколи підседіл лишаєш , laugh.gif

Було таке. та й крадіжці я більше здивувався ніж розстроївся Хвилини 2 ходив поурч кругами не міг зрозуміти що сталося, і просто тупив. Та й подивившись на ціни за нове все ( штирь , сідло , сумка , світло та всі інструменти що в ній були) зрозумів що зі зміною курсу то все вже не такі то і дрібниці, у когось зарплата така. Іще не боявся тому що на обтяжці сідла досить помітна дірка, явно не товарний вигляд, сумка потерта і заляпана , гадав , "кому воно треба"?

Це повідомлення відредагував Артем - 18 Травня 2015, 23:33
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topic