Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

: (5) 1 [2] 3 4 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Моржування
vchaban
18 ѳ 2012, 22:18
Quote Post

vchaban.blogspot.com

: Львів
: 3061

Поки сніг пухкий, педалити по ньому досить непогано! Але на днях прогнозують потепління... уявляю що буде коли сніг чуть почне розтавати і потім знов замерзне... wacko.gif
Email PosterUsers Website
_BuR_
19 ѳ 2012, 0:17
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

: 3395

я з вас просто не можу, на трасі то, на трасі сьо, мокро, зимно, холодно, слизько, просто виїхав і їдеш!!!валиш, крутиш, можна про всяк включити габарит. Ще раз повторюю, якщо адекватно поводитись, одягнути велоформу , бажано почервонішу, то все гараз, якщо треба, то і пів і всю смугу можна зайняти, це не проблема, просто їхати треба впевнено і швидко, нікому не заважати і не робити зайвих тілорухів!!!ВСЕ.
Водії ніби теж люди, і розуміють, шо слизько і все таке, і теж нормально поводяться.
Ну і на останок нам на двох колесах як слизько а у них їх аж чотири)))(в два рази слизькіше))
alex
19 ѳ 2012, 9:08
Quote Post

Велофанат

: Lviv
: 1112

після поста Бура, жертв на дорогах трошки збільшиться laugh.gif
mimino
19 ѳ 2012, 9:39
Quote Post

неуловимый

: Lviv, Ukraine
: 659

я згiдний з ВURом, сiв i крутиш...

Ну хто сьогоднi 'iде ? i куди????
vchaban
19 ѳ 2012, 10:49
Quote Post

vchaban.blogspot.com

На трасі не інший швидкісний режим ніж у місті. І повно габаритного транспорту їздить. Як на мене, їздити на велосипеді зимою по трасі Київ-Чоп трохи не розумно...

Cheburek
19 ѳ 2012, 14:03
Quote Post

Постійний учасник

: 567

QUOTE (mimino @ вчора, у 01:32)
Починати моржування необхідно з осені або вдома, приймаючи спочатку прохолодний, а з часом, холодний душ. Усе це робиться поступово, хоча багато людей починають зимою, коли з"явля ться крига.

І я за те щоб починати зразу з ополонки.
Рік тому "моржував" вдома під душем, знижуючи кожен день температуру води на 1 градус. Так-от воно не приносило взагалі ніякої радості, то було тупо знущання над собою, та й здоров'я воно сильно за 2 місяці не додало.
А купання в ополонці - то зовсім інше діло, загальна ейфорія й досі не відступила (сьогодні в честь свята таки наважився то зробити smile.gif). На мій подив не було ніякого шокового стану, по відчуттях - те саме, що купатися в озері в холодний і дощовий день літа, тільки в ноги нє очєнь приємно, коли ходиш босим по снігу (в'єтнамки таки маст хев). Може так тільки через то, шо сьогодні нема морозу, хз. В суботу хочу ше)
Email Poster
Yosyf
19 ѳ 2012, 17:28
Quote Post

ветеран

: 1332

Ну, я вже приїхав з Раковця з 20 літрами свяченої цілющої води в рюкзаку. Зара трохи прийду до себе і напишу, Христос хрещається, детальніше...
Email Poster
Yosyf
19 ѳ 2012, 18:40
Quote Post

ветеран

user posted imagehttp://smotri.te.ua/images/2012-01/items.1326988527.b.jpg http://smotri.te.ua/images/2012-01/items.1326988580.b.jpg
http://smotri.te.ua/images/2012-01/items.1326988652.b.jpg
http://smotri.te.ua/images/2012-01/items.1326988691.b.jpg
tp://smotri.te.ua/images/2012-01/items.1326988728.b.jpg
Виїхав з Сихова через Зубру до кільцевої о 13.30. Снігова каша, де не де лід понамерзав горбики підступні, але нічо, якось нормально проскочив той вдрізок до кільцевої. Кільцева проїжджабельна, ожележиці нема мокрий асфальт, але машин багато, тому обережно крадусь до Стрийської траси. А там займаю впевнено правий ряд вмикаю ззаду всі світла, вмикаю нормальну передачу і вйо...Так долітаю до повороту на Раковець. А там...Паломництво. Ту дорогу ніхто не чистить. А нині...капєц! Машини, буси всі валять туди нескінченним потоком і таким самим нескінченним валять звідти, ті хто там був зранку. Поволі, пропускаючи час від часу колони машин, спускаюсь таки до Раковця. І тут отримую advantage! Поки одні машини шукають місце для паркування, а інші буксують і газують, щоб вирулити і вибратися звідси, то я проскакую вже міцно втоптаною паломниками доріжкою до самого джерела. А там...хмара народу! До води не пробитися! Ну й грішний нарід, одначе, стіко зібралося щоб відмитися від накоєного, так мені подумалось. Ну і я в тому числі smile.gif. Займати чергу за водою було нереально. Тому вибрав варіант на пряму. Тобто довелось роззутися закотити віднстопи по коліна і лізти у свячену воду з бутлями щоб набрати просто з греблі. Тай там нарід бухтів, мовляв вас тут не стояло. Довелось пояснювати, що мушу так чинити, бо інакше стемніє і до Львова одна християнська душа може в своєму грішному тілі на ровері не доїхати. Але встиг набрати води і довезти здоровий дух в здоровому тілі до домівки. Щоправда вибирався на трасу також з перервами і пропусканням машин, але потім по трасі нормально котилося.

Yosyf - 19 ѳ 2012, 18:41
Email Poster
Sera
19 ѳ 2012, 18:56
Quote Post

Велофанат

: Львів, р-н Любінської
: 1138

Давно переконався що в Раковць на подібні свята нема чого пхатися.
А ніхто не знае чи протоптана стежка до Оброшинського джерела?
Хочу зара їхати скупнутися, та не хочеться застрягти в лісі.
Yosyf
19 ѳ 2012, 19:29
Quote Post

ветеран

Але я задоволений. Йорданська місія виконана! smile.gif
Email Poster
Uri2
19 ѳ 2012, 21:26
Quote Post

Рідкісний зануда

: Львів, район ЛАЗу.
: 3633

QUOTE (Sera @ нині, у 19:56)
А ніхто не знае чи протоптана стежка до Оброшинського джерела?

Ой сумніваюся... Хочу на вихідних туда скочити, навіть якщо застрягну smile.gif
alex4alex
19 ѳ 2012, 22:19
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

На Крещение не забудь
В прорубь попу окунуть!

Чтоб до нового Крещения
Оставались ощущения!
Users Website
Wertomaniak
19 ѳ 2012, 22:34
Quote Post

Человек-руина

: Левандівка
: 2846

QUOTE (Yosyf @ нині, у 17:29)
Але я задоволений. Йорданська місія виконана! smile.gif

Класно тобі! Однак в таку погоду роверком по трасі щось лячно їхати. Нині по новинах передавали що маршрутку винесло на зустрічну з вантажівкою. Їхали паломники. Є жертви...
vchaban
19 ѳ 2012, 22:35
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (МИКОЛА @ нині, у 22:34)
Нині по новинах передавали що маршрутку винесло на зустрічну з вантажівкою. Їхали паломники. Є жертви...
Yosyf
20 ѳ 2012, 9:46
Quote Post

ветеран

QUOTE (МИКОЛА @ вчора, у 22:34)
Класно тобі! Однак в таку погоду роверком по трасі щось лячно їхати. Нині по новинах передавали що маршрутку винесло на зустрічну з вантажівкою. Їхали паломники. Є жертви...

Звичайно, треба максимум уваги і обережності, уникати найменших ризиків і постійно прогнозувати ситуацію на дорозі. А щодо водіїв і трагедій на дорогах, то справді, ну просто ідіоти за кермом. Вчора по Стрийській трасі, хоч і не було ожеледиці, але все одно мокре шосе і звужене, та все одно деякі мудаки неслися, як по сухому влітку візуально під 140 км.год. Також з огляду на святковий період чимало мужиків довірили кермо своїм блондинкам, а у тих не все в порядку з відчуттям габаритів, вони часто думають, що вся дорога їхня. У трагедії в Рівному однозначно водій винен. Мав би спрогнозувати ситуацію - слизька дорога ймовірність заносу 120%, тому їхати треба повільно. Це коневі зрозуміло, але, на жаль, не зрозуміло деяким бикам. Що й призводить людських жертв невинних...
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (5) 1 [2] 3 4 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll