Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

: (5) 1 [2] 3 4 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Зимняя "спячка", УСЁ
Atom
17 2009, 17:44
Quote Post

ВИЩЕ НЕБА)))

: Новий Львів
: 353

polly-po + 1......вправи для ніг включають штангу... тільки знов ш таки є вправи які шкодять колінам, хребту...їх виконувати не можна... це субєктивний фактор....
ЧУЛИ таке... РУХ ЦЕ ЖИТТЯ.... наше тіло любить помірне навантаження головне не переборщити... а поступове навантаження це тільки +..... без фанатизму!!
2 Спіріт... все таки результатом вбачаю здоровя....Бож зустрічаю народ на вулиці який біжить для задоволення так це вірно але там зовсім не видно для якого здоровя... ЖАХ.....!!!! Маховий біг якщо я так зрозумів.. це швидше енергозберігаючий бож дистанція велика... і з Рогейном ви трішки переборщили... то субєктивно... доречі це перед Горганами було... чи після???Азарт ет ШТУКА ЗЛА.. нічого не виходить... коли тебе таке охоплює!!!

Atom - 17 2009, 17:56
Email PosterUsers Website
westsider
17 2009, 18:03
Quote Post

город большой - чудаков много

: Львів
: 1702

Цікава розмова smile.gif

2Spirit
Мені суто психологічно легше вибігати в 7-30 ранку (а встаю я 6-00...6-15) після сніданку

Цікаво, як бігається зі сніданком в животі? Завжди бігав на порожній шлунок rolleyes.gif

Також десь читав, що біг підтюпцем шкідливий для колін. Це справді так?
spirit-o
17 2009, 18:04
Quote Post

постійний флудер

: 890

QUOTE (Atom @ нині, у 17:44)
і з Рогейном ви трішки переборщили... то субєктивно... доречі це перед Горганами було... чи після???

Рогейн був десь за місяць перед Горганами. Тому я на Горганах спуски стрибав на одній нозі і боком wacko.gif
Email Poster
Atom
17 2009, 18:05
Quote Post

ВИЩЕ НЕБА)))

Знов ш таки .. якщо тобі наголошую поставили ПРАВИЛЬНИЙ діагноз... то і буде відомо чи можлива нагрузка... але штангових вправ є також багацько... ет субєктивно!!!!...
2Спіріт... Ну Ви даєте... знаєте як мені сказали колись в дитинстві за гандболу.. або ти граєш далі і живеш на операціях... і ходитимеш з милицями до кінця свого життя або ти завершуєш свою карєру.....!!!!!!!!!!! ТАК шо ВИ НАМ ще потрібні....
P.S ну ось живий ніби кручу не спортсмен.... після 500 Кримських колінце давало про себе чути... день помазав Фастумом... і знову крутилось... то відчуваю на все життя!!!!

Atom - 17 2009, 18:18
spirit-o
17 2009, 18:22
Quote Post

постійний флудер

: 890

QUOTE (westsider @ нині, у 18:03)

Цікаво, як бігається зі сніданком в животі? Завжди бігав на порожній шлунок rolleyes.gif 

Це додбре коли ти пробігся 30 хв. і прийшов додому поїсти.
А я біжу із дому на роботу 50-80 хв. і сидіти голодним до обіду якось не того ...
sad.gif

Тому снідаю ще до 7, а 7-30...8-00 вибігаю (залежно від кілометражу).
Та й воно не кожен день так. Іноді бігаю і ввечері.

Також десь читав, що біг підтюпцем шкідливий для колін. Це справді так?

Для колін шкідливий паркур та баскетбол на асфальті, або стрибання по сходовій клітці з восьмого поверху.
А якщо робити все вміру, не займаючись мазохізмом, то і шкоди можна уникнути.
Ну, звичайно, якщо є якісь проблеми із суставами, то може і неварто бігати. Краще тоді покрутити педалі чи поплавати.
Email Poster
polly-po
17 2009, 18:26
Quote Post

Нас не догонят !!!

: 780

QUOTE (westsider @ нині, у 18:03)

Нормально, головне не нажиратися з розгону, шоб шлунок не розтягувати, а по невеликій паузі після перекусу біжиться шікарно )
Griga
17 2009, 18:27
Quote Post

Активный лентяй

: Львов, ул.Кирова
: 1306

Чесно говоря, терпеть ненавижу бегать, но иногда приходится. Так вот что я скажу насчет пустого желудка: НИКОГДА!!! Независимо от того, насколько важные дела меня ждут, я не выйду из дому не позавтракав! Я лучше опоздаю или прибегу взмыленный, НО однозначно после принятия пищи. Может быть это специфика моего организма, но в голодном состоянии я не могу совершать активные действия, в том числе и "шевелить извилинами".
westsider
17 2009, 18:29
Quote Post

QUOTE (polly-po @ нині, у 18:26)
головне не нажиратися з розгону

я так не вмію smile.gif
Atom
17 2009, 18:29
Quote Post

ВИЩЕ НЕБА)))

Шановні.. не в кількості їжі а в її калорійності... краще наїстися спортивного харчування ніж ... домашньої їжі типу перше і друге... перед тренуванням!!!!
westsider
17 2009, 18:33
Quote Post

QUOTE (Griga @ нині, у 18:27)
Чесно говоря, терпеть ненавижу бегать, но иногда приходится. Так вот что я скажу насчет пустого желудка: НИКОГДА!!! Независимо от того, насколько важные дела меня ждут, я не выйду из дому не позавтракав! Я лучше опоздаю или прибегу взмыленный, НО однозначно после принятия пищи. Может быть это специфика моего организма, но в голодном состоянии я не могу совершать активные действия, в том числе и "шевелить извилинами".

якщо ти встаєш з ліжка, і через 5 хвилин вже біжиш, апетит прокидається якраз після повернення додому (це хвилин 40-60)
Griga
17 2009, 18:40
Quote Post

Активный лентяй

: Львов, ул.Кирова
: 1306

Апетит просинається ще до того, як встаєш )))
dyadya
17 2009, 19:00
Quote Post

зашел попялицца

: Львов
: 1258

Апетит просинається ще до того, як встаєш )))

Ага. и тогда совершаешь забег диван-холодильник wub.gif
A.V
17 2009, 19:48
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

тут достаточно подробно про технику, обувь и т.д.
Users Website
A.V
17 2009, 20:11
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

для велосипедиста в зимний период лучше лыжи, коньки, плавание. любой вид без ударной нагрузки на колени.

Андрей Владимирович - 17 2009, 20:11
Users Website
Atom
17 2009, 20:31
Quote Post

ВИЩЕ НЕБА)))

Я б також радив поберегти свої коліна... для всіх!!! бо то штука яка якщо виникнуть проблеми то будуть назавжди.... згадуватись.... то з досвіду!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (5) 1 [2] 3 4 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll