Ūֲ | Ҳ | | |

Tektro   VeloMAX

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ще один ФІКС у Львові
Elephant
14 2010, 16:11
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 779

Сьогодні біля головного корпусу Політеху мене спіткав сюрприз. Хтось припаркувався на моєму звичному місці. Я не кажу, що я власник цього місця, але ж що за нах?! biggrin.gif З іншого - був приємно вражений, що це був фікс зібраний на рамі ХВЗ Спутник. Гадаю це точно фікс, бо по-перше, є лише переднє гальмо, а по-друге я спеціально підійшов і покрутив педалі в різні сторони - колесо рухається за ними.

Висновок - ФІКС! УРА! МИ НЕ ЄДИНІ У ВСЕСВІТІ! Якщо власник читає цей форум - давай дружити. Я залишив тобі картку у шприхах.

user posted image
Velomax
14 2010, 19:35
Quote Post

неутомімый командор

: Львов
: 6757

А якщо це фiксиха ?
smile.gif
Users Website
RVV
14 2010, 20:30
Quote Post

Порядочная Сволочь

: Львів, Кульпарківська
: 835

ну тогда при удачном положении звезд может быть фиксодружба, фиксолюбовь и фиксосвадьба smile.gif

На всякий случай патентую все три определения, буду потом давать разрешение на разовое использование термина в обмен на вкусности, полезности и вредности ))))
E-one
14 2010, 20:33
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

QUOTE (Elephant @ нині, у 17:11)
підійшов і покрутив педалі в різні сторони

уявляю, якби в цей момент підійшов би власник laugh.gif
Email Poster
Sten
14 2010, 20:45
Quote Post

Зацікавлений
**

: Lviv
: 242

В суботу на сходах, біля входу на радіоринок бачив блакитний велосипед, придивився - сінглспід... може фікс, подумалось... но педалі крутити не став - між шприхами була картинка user posted image laugh.gif
Email Poster
ARXIS
14 2010, 20:51
Quote Post

Початківець
*

: 32

Господарем цього фікса є Leon. І за словами самого Leona , в яку сторону педалі не крути це є фікс,а не фіксиха.
Email Poster
Velomax
14 2010, 20:54
Quote Post

неутомімый командор

: Львов
: 6757

Самец, однако.
Users Website
Elephant
14 2010, 21:11
Quote Post

Постійний учасник

тоді не буде веловесілля. а так RVV отримав би дивіденди якісь за авторське право.
ЧД_
15 2010, 8:33
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Хиба десь в Голандию отправить, и будет свадьба. laugh.gif
Leon
17 2010, 16:43
Quote Post

Постійний учасник

: 620

))) Не хотів вивішувати його поки не дороблю. Він ще дуже сирий. На черзі заміна заднього обода, підсиділа і виноса на люміньові, також буде прямий руль, шосейні гальма і тук-, туп-, тукліпси. Також буду просто приварювати задню зірку до втулки, а то в мене саморобна: пів дня придумував, і пів дня робив)))

2 Elephant: Візитку взяв, але тіки нині вернувся до Львова, і нету в мене нема...подзвоню...

А з весіллям нічо не получицця, я вже одружений))

З.І. Я належу до людей, які вважають що гальма - найважливіша деталь на ровері, тому фікс, префікс, нефікс - але гальма мають бути!
Email PosterUsers Website
Elephant
29 2010, 16:25
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Leon @ 17 Липня 2010, 16:43)
На черзі заміна заднього обода, підсиділа і виноса на люміньові, також буде прямий руль

Якщо тобі не потрібні ті старі виноси підсиділ та руль, то я б хотів за них домовитись...
1 (1 0 )
0 :

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll