РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Клуб фрізбі у Львові

Сторінки: (3) 1 2 [3]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Велозамок! Проблема вибору., Необхідна допомога!
com
Дата 17 Вересня 2015, 9:29
Quote Post

Зацікавлений
**

Я свої 2 ровера таскав на 2-й та 3-й поверх радіоринку.
Перший раз велогенератор зламався - думав, що погано запаяв - шукав майстра - потім сам зробив - там дріт рвався ротором.
2-й раз шукав акумулятори до електричного.

Один раз хотів заїхати всередину Епіцентру - охорона не пустила. Потім вже біля входу велопарковку зробили.

Так що якщо є ризик втратити коня і немає велопарковки або чогось такого, то можна пхатись всередину з ровером - нехай парковку ставлять.
Email PosterUsers Website
Taiwo
Дата 17 Вересня 2015, 9:54
Quote Post

road sage

на радіоринку є велика велопаркова ще й з дашком від дощу. правда там стійки під колесо а не на раму, тому я припинаю вел до стовба який тримає дашок smile.gif
com
Дата 17 Вересня 2015, 11:33
Quote Post

Зацікавлений
**

Спитав в госптоварах на Хімічній про замки Тех прес 150 мм вушко. Наразі немає. Якщо у виробника будуть, то з вівторка пару штук привезуть.

Це повідомлення відредагував com - 17 Вересня 2015, 11:34
com
Дата 29 Вересня 2015, 16:26
Quote Post

Зацікавлений
**

Купив іншого замка з вушком 150 мм. Останній забрав. 123,5 грн. Магазин Господар, Зелена 34.
Ще потім їх бачив в іншому магазині.

Ще купив ланцюга на Торпедо, а замок у ланцюг не пролазить. smile.gif

Це повідомлення відредагував com - 29 Вересня 2015, 16:27
DIMAXVELO
Дата 01 Жовтня 2015, 19:16
Quote Post

Постійний учасник

Вечір добрий.А хтось закаляв сам ланцюг? Я маю 8 мм десь метр,але не калений..то можна в каміні його нагрівати і потім в крижану воду?якщо так,то скільки його в вогні тримати?
Наперед подякував.
Ioan85
Дата 01 Жовтня 2015, 22:09
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (DIMAXVELO @ нині, у 20:16)
Вечір добрий.А хтось закаляв сам ланцюг? Я маю 8 мм десь метр,але не калений..то можна в каміні його нагрівати і потім в крижану воду?якщо так,то скільки його в вогні тримати?
Наперед подякував.

Від води може й потріскати, треба в мінеральному маслі закалювати...
Безголовий
Дата 02 Жовтня 2015, 0:47
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (DIMAXVELO @ вчора, у 19:16)
Наперед подякував.

Балакав якось з директором згаданого тут „Тех-Пресу”, й вiн розказував як колись пробували вони ланцюги загартовувати. Давали на промислове гартування, туди ж, де своi дужки (12 мм) до замкiв калять — виходило зовсiм „не альо”. Неоднорiдна закалка, деякi ланки запросто зубилом ламались.
На мiй погляд, вiд самостiйного загартовування також пристойного результату не буде.
Email Poster
Yura777
Дата 02 Жовтня 2015, 19:46
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (DIMAXVELO @ вчора, у 20:16)
Наперед подякував.

Чим твердіший метал, тим крихкіший. Золотої середини добиваються за рахунок певного вибору терморежиму і відповідної марки металу. Чугун твердий але може від молотка тріснути smile.gif . Тому беруться спеціальні сталі, з спеціальними добавками і спеціальні режими smile.gif
Найкращий варіант коли твердий верхній шар, а середина м'якша. Таке роблять здається в Abus granit. Напевно задіюють ще ковку.
com
Дата 29 Жовтня 2015, 21:24
Quote Post

Зацікавлений
**

У Тех-преса є колодки на 6-8 ключів? Треба ідею підкинути. На горища/підвали багатоповерхівок. Чи то треба в них замовляти?
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll