РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты SRAM в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (5) 1 [2] 3 4 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Выбор бюджетного велосипеда от 300 до 500 долларов, обсуждение статьи
YurikB
Дата 16 Травня 2007, 8:33
Quote Post

Початківець
*

Отримувати задоволення можливо тільки від нормального байка.

В кожного поняття задоволення і поняття нормального байка відрізняється. Що для одного категорично не припустимо для іншого може бути цілком в нормі.

Ще одна думка - "до доброго звикаєш швидко". Хто їздив на дорогих байках на дешевий вже не пересяде. А хто ще не їздив, той їздить собі спокійно на дешевому, тай все. (тут "дешевому" це не "на китайському", це базові моделі якигось більш-менш відомих фірм, або бу тих самих фірм). Як приклад - жигулі і іномарки. З іномарок ніхто зі здоровим глуздом не пересяде на жигуль. Але всетаки дуже багато народу ще їздить, хоч і з проблемами, деколи з матюками, але ж їздять на жигулях і ніц з тим не зробиш, таке в нас життя. Багато з теперішніх водіїв іномарок їздили раніше на жигулях і не вмерли від того.

І ще, дуже не згідний з думкою що дешевий ровер обовязково розсипеться під час їзди і ви з нього впадете. Він розсипеться тільки під час екстремальної їзди. А якщо розуміти на чому ти їздиш і їздити відповідно, то ніц страшного не станеться. Приклад: на жигулях ніхто не обганяє мерседесів, просто їдуть собі своїх 70 км/г і тішаться шо пішки не йдуть.
Opal
Дата 16 Травня 2007, 8:52
Quote Post

The Office-Samurai

QUOTE (YurikB @ нині, у 08:33)
[skiped]

І ще, дуже не згідний з думкою що дешевий ровер обовязково розсипеться під час їзди і ви з нього впадете. Він розсипеться тільки під час екстремальної їзди. А якщо розуміти на чому ти їздиш і їздити відповідно, то ніц страшного не станеться. Приклад: на жигулях ніхто не обганяє мерседесів, просто їдуть собі своїх 70 км/г і тішаться шо пішки не йдуть.

Яка екстремальна їзда?

Та в тому й справа, що воно розгойдується само по собі, від прогулянок по парку! Тросики тягнуться, перекидки не перемикають так як потрібно, колеса мають вісімки (хоч на них ніхто й не скакав). Виправиш вісімку - з'явиться нова. Байк не катить, — ти розженешся (трохи) тільки перестав крутити - воно починає зупинятися (невідомо чому).

Але перший байк все ж таки має бути з базару. Щоб потім отримувати задоволення від нормального залізяччя.
Email Poster
gunlaug
  Дата 17 Травня 2007, 16:11
Quote Post

а що це буде за байк з базару в якому майже все замінено на фірмове (піпа тюнінг), і який витримує екстремальну їзду ...

в принципі виходить дешевше бо розтягується в часі ... (по мірі ламання) huh.gif
YurikB
Дата 18 Травня 2007, 10:05
Quote Post

Початківець
*

Взагаліто так сталося що в нас на базарах продають китайські байки. Нікому не раджу їх купляти. Я за такі байки, які продають, наприклад в спорттоварах (мається на увазі коли треба купити дешевий байк).
Velomax
Дата 18 Травня 2007, 11:18
Quote Post

неутомімый командор

Ну, це дивлячись в яких спорттоварах...
oops.gif
Users Website
insnaz
Дата 09 Червня 2007, 8:54
Quote Post

Зацікавлений
**

Народ, як хто ставиться до марки Спешелайз? Зокрема до моделей які коштують в районі 500$ (Рокхоппер, хардрок спорт)
Velomax
Дата 09 Червня 2007, 9:13
Quote Post

неутомімый командор

Это велосипеды именно для поклонников бренда Спешелайзед, потому что на любые недорогие велосипеды любой известной марки (Спеш, Трек, Кэннондейл) ставятся более простые компоненты, чем на велики бюджетных марок (Автор, Рок Машин, Келлис).
Users Website
foox
Дата 19 Червня 2007, 14:44
Quote Post

Початківець
*

У меня Хардрок ХС 2007... брал в Киеве в районе 400 у.о.
Из хорошего, у велика присутствует рама (видимо это главное), седло и педали - еще пока что меня не разочаровало..
За эти деньги действительно можно купить вел марки попроще, но с более солидной комплектацией.. У меня же все начальное..Но я ничуть не жалею, ибо пока я сам новичек, то энтот вел какраз для меня.. а "затюнить" его можно всегда успеть..потихоньку...по мере надобности..
masters
Дата 24 Червня 2007, 9:05
Quote Post

Добрий день нарід, думаю, що в правильну тему написав biggrin.gif, Отож,
Є десь до 350вічнозелених на вел. Хочу ровера для прогулянок і туризму, 60%-по місту, решта - пересічна місцевість, стиль їзди - спокійний. Хочу купити новий думаю про TREK 3700, GF Tarpon, kellys VIPER SF,
І якось наткнувся на ось це http://www.velomarket.com.ua/index.php?cPa...7_124&pShow=401. Хто що може сказати про цей ровер і фірму взагалі. Був би дуже вдячний.
Leonid
Дата 24 Червня 2007, 17:30
Quote Post

ветеран броуновского движения

Может быть, вилка и колеса слабоваты, но это поправимо (можно поменять через годик).
Email PosterUsers Website
Unsere Rettung
Дата 24 Червня 2007, 18:50
Quote Post

Zero Serotonin

Нормальный вел... Как уже указал Леонид, единственное, что скорей придется заменить - это вилку до примерно какого-то нижнего мурзика или маниту (при желании) ну и колеса на двойном ободе не помешают...
masters
Дата 26 Червня 2007, 0:35
Quote Post

Пасибі за допомогу cool.gif
1985god
  Дата 30 Липня 2007, 21:31
Quote Post

Unregistered

... їздив колись на якомусь велосипеді за 80 у йо smile.gif це було давно років 5 тому, то був важелезний велосипед із металічною (залізною) рамою яка витримувала лобове зіткнення на швидкості 30-35 км\год smile.gif продав я його за 300 грн з якоюсь каскою із секондхенду smile.gif ну це так відступ

я прочитав цю статтю і майже нічого НЕ зрозумів ! я зрозумів що треба 500 у йо і не можна купувати велосипед нігде у Львові бо тут не продають нормальні велосипеди так ??? smile.gif . доповніть якось статтю чи що . ви радите спеціальні вело магазини ! - де такі у нас у Львові є ? щось взяли зі стелі не привязане до реальності sad.gif
порекомендуйте конкренті назви виробників ! конкретні магазини ! які взагалі велосипеди в категорії до до 350-500 у йо є від відомих фірм виробників (бренд) ?
мені нічого не говориь "геометрія рами" я просто не розумію словесних описів smile.gif
конкретніше плз які є частини велосипеду ? фото і підпис оце така штука називається гак smile.gif отака вона має бути... оце є втлка чогось там .. вона знаходиться тут (фото) вона має бути такою такою то smile.gif оце каретка вона виглядає так а має виглядати так ( так добре так погано); кермо бубликом це як ???
фото МВ и фото даунхіла поряд основні відмінності в конструкції ( наприклад тут така рама тут такий гак а тут гак відрізняється тим що .... (фото) ) . поділ за класами розмірами вагою ? загальна класифікація ???
ця стаття явно не для чайників smile.gif .

Це повідомлення відредагував 1985god - 30 Липня 2007, 21:35
pandaif
Дата 30 Липня 2007, 23:57
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (1985god @ нині, у 21:31)
ця стаття явно не для чайників smile.gif .

Ти не правий. Коли я купував ровер, попередньо прочитав чимало інформації в Інеті. Причому серед прочитаного перед покупкою саме ця стаття була найбільш зрозумілою.
Якщо ти мав ровер - більшість пунктів прекрасно зрозумієш.
Прийди у веломагазин, поясни, як саме будеш їздити (стиль катання) - тобі щось запропонують. Або запропонуюсь замовити потрібні компоненти і зібрати.
Продавець зацікавлений продати те, що максимально підійде - ти до нього потім ще не раз прийдеш за ремонтом, ТО, велоформою, інструментом, камерами, колодками, робити апгрейд тощо. Або не до нього - якщо ровер не сподобається.
BAndrik
Дата 31 Липня 2007, 8:56
Quote Post

Зацікавлений
**

хехе.. на рахунок зацікавлений продавець ...

це ти гарно пожартував.. після відвідин Команчеро.. в мене склалось таке враження що я в царстві сонних мух... один їхній веломайстр працює.. а всі решта снують по тому магазині.. і тільки кажуть "почекайте, зараз" "зараз, зараз" "почекайте"..
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (5) 1 [2] 3 4 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll