РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты WTB в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (2) [1] 2  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 300 сотка ! Відгуки !, Фотозвіт
trum v
Дата 12 Червня 2016, 19:32
Quote Post

Dok62
Дата 12 Червня 2016, 20:03
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (trum v @ нині, у 19:32)
https://plus.google.com/1065497925666245396...sts/2apMYz4bhxh
https://plus.google.com/1065497925666245396...sts/SyAzqQAJfR4

не відкривається huh.gif mellow.gif
Email Poster
доцент
Дата 12 Червня 2016, 21:36
Quote Post

Зацікавлений
**

Пройшла доба після фінішу - а свято де? Де відгуки?
Email Poster
singletrack
Дата 13 Червня 2016, 1:19
Quote Post

Початківець
*

Загубив насос Giyo сірого кольору. Напевно випав у автобусі, коли їхали назад. Може хтось бачив?

Це повідомлення відредагував singletrack - 13 Червня 2016, 1:21
Email Poster
sergman
Дата 13 Червня 2016, 18:37
Quote Post

Постійний учасник

Мда-а-а... такого еще небыло... вторые сутки подходят к исходу а ни у нас ни на Ривело никаких отзывов. Видать никому покатушка не понравилась. пичалька...
А вот мне понравилась!!! И хоть чукча не писатель, чукча читатель, напишу пару строк. может и остальные осмелятся.

Львов провожал нас проливным дождем с громом и молнией. Я и еще пару человек успели к автобусу когда дождь только начинался. А вот остальным не повезло...
До Ровно добрались без приключений. Выгрузились, собрались и на старт. Ехалось довольно легко, правда, на луцкой трассе страшно клонило ко сну, нудная она какая-то. На первом КП закинулись бананком, печеньком, запили колой и жизнь показалась прекрасной! Дальше покатилось еще легче. 75км до второго КП пролетели почти незаметно. Подкрепились и погнали дальше. И вот тут, в районе Кременца нас накрыло дождем. Но это событие ничуть не омрачило замечательного настроения. Доехали до убитого участка трассы... он показался вечностью... но это только показалось - шикарная лесная дорога ознаменовала конец мучений и приближение третьего КП. smile.gif После КП3 ехалось как-то туговато - усталость давала о себе знать. Но потихоньку раскрутившись, в спокойном темпе, вместе с AV закотились на финиш. Расчитывал добраться до финиша часам так к девяти вечера, пока не стемнело, а финишировал где-то в пол-седьмого! Я в восторге! Это была моя лучшая трехсотка!

Выражаю искреннюю благодарность организаторам, волонтерам, работникам местного общепита (кормили просто изумительно!!!) рандонерам, с которыми вместе ехали этот бревет. Особая благодарность ровенскому рандонеру Сергею, вместе с которым мы проехали более 200км. Именно благодаря его кампании мне удалось установить личный рекорд на Ровенской 300-ке. Спасибо всем!!!
Email Poster
sergman
Дата 13 Червня 2016, 18:44
Quote Post

Постійний учасник

Василь (trum v) спасибо за фотки smile.gif
Email Poster
Dok62
Дата 14 Червня 2016, 8:42
Quote Post

Старий волоцюга

- "Шо снова кормят?" Ця фраза симпатичної пари з Одеси стала квінтесенцією мого враження про Рівненську 300 ку. Справді, всі щось жували на старті, дожовували по дорозі до КП-1, підживлювались на КП, гамали на КП-2, наминали на КП-3 і знову трєскали на фініші drinks.gif popcorm1.gif Бревет перетворився на одну суцільну кулінарну поїзденьку.
Та спочатку була гонка bb.gif, гонка до КП-1. НерроРоссо натягувала, а всі хто міг тримався за лідерами. В результаті група просіялась грунтовно smile.gif Я мужньо протримався на своєму важковаговику за карбоновими оленями до 95 км і здався перед самим КП. facepalm.png А далі, об'єднавшись з Коно, ми влаштували собі феншуйний доїзд до фінішу. За розмовами не зчулись, як докрутили до КП-2. Там до нас приєднався Коля Ковенко і Павло Біленьний. Разом ми неспішно дігнали Юру Пилипенко і покрутили на Шумськ, тут нас і накрила злива. Спокійно перечекали дощ в магазині і по мокрому поїхали в Кутянські єбєня... Обов'язковий ритуал, водичка з чарівної криниці, спуск в Мости, КП-3. До речі тема КП особлива. На кожному з них нас радісно і щиро зустрічали дівчатка-волонтери, годували, підбадьорювали, заряджали енергією і мабуть, не в останню чергу, завдяки їм ніхто не зійшов!!! Ось він фініш і знову годують, наливають, пригощають. ШЕСТИГОДИННА тусня на фініші трохи втомила, але не засмутила. Ми дочекалися крайнього фінішера. По іронії долі, ним став Мар'ян з Франека, який зареєструвався першим... До зустрічі "Світанку" biggrin.gif
Особлива подяка дівчатам на КП Ірині, Тетяні,Ані,Тетяні,Ірині та Лізі...

Це повідомлення відредагував Dok62 - 14 Червня 2016, 13:32
Email Poster
Kono
Дата 14 Червня 2016, 15:09
Quote Post

Зацікавлений
**

Summary: Найлегший (найлегше всього пішов) бревєт з тих, що я їздив. Втупив всього два рази (про це пізніше). Must have в коллекції, поїду ще наступного року.

Prologue

Збираючись на автобус до Рівного, подзвонив AV, щоб уточнити час відправлення. Окрім надання інформації про таймінг поїздки, поступила від AV пропозиція докотити до автобуса разом, благо що нам по дорозі. Моя синоптична чуйка щось шепотіла мені, але зустрічна пропозиція від мене, щоб до автобуса нас доставила дружина на авто, була категорично відхилена «Машина то гемор, тут їхати хєрню, всьо буде добре». В результаті в автобус я вантажився під хлюпіт води в велотуфлях, а єдиним сухим місцем на мені було... не було такого місця.

Парте намбе зіро. Рівне.
Все як завжди перед стартом. Піджераєш вуглеводи (до речі, не знаю як там Strava рахує, але показала мені, що за бревет я використав 17 338 кал, в еквіваленті горілки це більше 7 літрів! ) розпихуєш по кишенях закусон, ходиш розглядаєш хто на чому їде, дивуєшся деяким дроческопам непонятної конфігурації і ваги (хоча б один такий на брєветі мусить бути), роздумуєш як, будеш їхати (ломити/не ломити, піде/не піде), слухаєш предстартовий спіч Дока, на який скоро треба буде відводити окремий пункт в положенні про бревет... старт.

Парте намбе ван. Рівне-КП1
Розігрів по Рівне і навколо нього, зїзд з траси і «куме, що це було?» - хтось кудась як ломане! (спурт Негро тім,а судячи зі всього ніхто не догадався, що це вони мали відірватись, а решта відвалитись) і от, я вже проковтую кілометри, сидячі на хвості вищезгаданої команди ще з десятком-півтора кулєгів. На 25 кілометрі відчув, що захекаюсь і майнула думка – тре відвалюватись, довго так не втримаюсь, але, Бог милував, щось всередені перключилось на потрібний режим і на 40-му км навіть вийшов вперед (дуже ненадовго ). Далі їхалось «швидко та безболісно», незважаючи на зустрічний вітер, який абсорбувала Негро тім, і мав можливість насолоджуватись ранком і дорогою. Як виявилось пізніше, оновив особистий рекорд проходження 40 км (garmin таку хрєнь показує). Такий стан речей, напевно, не задовільняв луцьку команду і перед рідним містом, десь на кілометрі 90-му, вони таки втілили підступний план скинути більшість з колеса, шо вдало зробили, включивши дуже рваний темп. Отут я втупив першиий раз на бреветі, намагуючись таки втриматись і витративши за пару хвлилин більшість з тих 17.000 спалених калорій. Але, оглянувшись на Дока, який перейшов на режим збереження енергії, я подумав «старий воїін- мудрий воїін» і пригадав про обіцянку Дока пригостити шампусіком на першому КП, ДОК!!!! Ці два фактори наставили мене на «путь істинний», і на КП ми прикотили разом з Доком на пару хвилин пізніше від луцьких пацанів. Печенькі, кола, кава, банан, ДЕ ШАПАНСЬКЕ, ДОК??? ШАМПАНСЬКЕ??? І

Парте намбе цвай КП1-КП2
Отримавши моральне задоволення, як лосячили і не вкаталися на першій сотні, ми з Доком вирішили не випробувати долю і межі нашої фізичної підготовки і за взаємною згодою сторін вирішили матрасити решта бревету. Забігаючи наперед, скажу, що до КП2 на 175 км ми доматрасили з загальною середньою 29+, що, як на мене, незле для МТБ дівайсів, на яких ми їхали.
Фень-шуй. Так можна висловити враження від цієї ділянки. Ми з Доком неспішно котили (29+) поруч, розсказували один-одному байки зі свого життя, Док просвіщав мене щодо місцевих достопрімічательностей, світило сонечко, дув вітерець, одним словом – фень-шуй.
Тут не можу не згадати місцеву фауну з хорошою спортивною підготовкою – за Дубно, проїзджаючи повз зграю псів, ми привернули увагу чотирилапого спортсмена (чорного кольору, напевно теж з Негро тім), який вирішив задати нам темп і супроводити нас до 2-го КП. Періодично міняючи полосу і оглядучись на нас, чотирилапий організм «без шуму і пилі» біг попереду. Мені стало цікаво, я трошки притиснув. 30 км/год- пес попереду, 35 – висунив язик (пес, не я) - попереду! 38 –поруч! На 40 км/год псовій язик погіршив його аеродинаміку, збільшивши лобовий опір і він став відвалюватись (пес, не язик). Ми пригальмували, щоб кулєга не відставав і так котили 5-7 км. Пес трошки не добіг до КП2.
Дорожні роботи, новий асфальт і от вже наближається КП2. Ми ще на нього не заїхали, а Док вже голосно волав про пиво, висловлючи нашу спільну позицію щодо дегідрації організму. КП, дівчата, спочатку пиво, потім усе решта. Попри обід, зважаючи на нові нерозтоптані мешти, довелося проводити процедуру ergo-fit, засовуючи нижні кінцівки під холодну воду. Помогло, в подальшому проблем не виникало. Закинувши в організми вуглеводи, стартанули з КП вже в більшому складі.

Парте намбе трі. КП2-КП3. Mur de Hui.
Найбільш, як на мене, прикольна частина бревету. Це треба їхати, а не про це розсказувати. Постійно хотілось вжарити, але періодичні Доківські «СТОЯЯЯТЬ! Куда лосячити!!!!» дозволили мені проїхати бревет не вбитим в хлам. Хоча пару разів я таки вжарив . Щодо, можна сказати, легендарного Mur de Hui, він виявся не таким складним, як я очікував і ненапряжно виїхався на каденсі. Маю певні плани здобути ЦГ (KOM) на цьому сегменті.
На цій частині бревету після 200+ км асфальту реально дивує грунтовий участок, після якого іде пару кілометрів ідеального покриття, а спуск до КП3 це реально «пєсня». До речі, на підїзді до КП3 я втупив другий раз за весь бревет – десь за півгодини до піт-стопу відчув голод, але подумавши, що КП вже близько, не закинув в організм черговий батончик. А зря. Треба прислухатись до основних інстинктів.
Знову ж таки, хочу повторитись, цю ділянку треба не описувати, а їхати. Тому і перехожу до

Парте намбе КП3.
Це окремий пункт. КАША!!!, піпл, КАША!!!! Я такого ще в житті не їв! Це просто ..... Негро тім, яка в погонці за лідером на ходу закидувала хавчик і відмовилась від страви, може і приїхала першою, але втратила набагато більше, не спобувавши цього делікатесу! Низький уклін тим, хто її готував. Тримайте рецеп в секреті!
Традиційний півасік з Доком, не менш традиційні запитання від мєстних – «звідки їдете?- З Рівного, Ааааа (розчаровано), тож близько, 40 км, а як їхали? – через Луцьк –Дубно –Кременець...... і наступає тиша, тільки чути, як скрегочуть звилини в аборигенів.
Ну, попереду ще ці фінальні 42 км і тому

Парте намбе ласт.
Підйом після КП дався легко, без напрягу, а потім в організмі щось щолкнуло, але в не ту сторону, і наступила жопа. От тут я і згадав цей вчасно незїджений батончик. Зустрічний вітер, поганий асфальт, і часовий лаг між закиданням їжи в організм і поступленям джоулів від її перетравлення, почали робити свою чорну справу. Але!! «старий воіїн- мудрий воїн», в запасі є останній патрон у вигляді геля від Нутренд (це не реклама, я його не продаю і не в долі, на жаль), і от знову чую від Дока «СТОЯЯЯТЬ! Куда лосячити!!!!»
Минають останні кілометри, на підїзді до Рівного розряджається, скотиняка, Garmin, що позбавляє мене можливості гордо засвітити цифру 300 в аккаунті в Strava (вистарчило на 289).
Останній відрозок проводжу в глибоких роздумах над вирішенням ділеми – а що ж я буду бухати на фініші? Забігаючи наперед, можу сказати, що ділеми не вийло, прийшлося пити все.

Finish.
От і все. Приїхали. Як висловився би Док, душевненько наматрасили на 8-ий результат.
Ні, не все.

Epilogue.

По приїзді замовив собі мохіто. Пішло непогано. Док згадав ШЕСТИГОДИННУ тусню на фініші і що це втомило.
А, ну да. Після мохіто був коньяк, знов коньяк, пиво, коньяк, горілка, коньяк, бар закривається, вино напівсолодке, вино напівсолодке....... Док в соучасниках.
Автобус. Львів. Тепер все.

Proposals.
Є пропозиція ввести фейс контроль для учасників, які їдуть асфальтовий бревет а) на злій гумі, б) в топталках, с) з рюкзаком кілограмів в 5. Такі учасникі допускаються тільки при предявленні медалі SR, не старшої за 2 роки. Крім того, вносять депозит для оплати рахунку тих, хто бухає на фініші в їх очікуванні.

Ну і трохи статистики (взято зі страви, дані неповні, з врахуванням того, що гармін не дожив)
Расстояние 289,7км
Чистое время 11:08:23
Набор высоты 1 642м????

Сред. Максимум
Скорость 26,0км/ч 64,8км/ч
Калории 17 338
Температура 14℃
Общее время 12:53:31

Це повідомлення відредагував Kono - 14 Червня 2016, 15:13
Email Poster
-=Zen=-
Дата 14 Червня 2016, 15:37
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Kono @ нині, у 16:09)

Є пропозиція ввести фейс контроль для учасників, які їдуть асфальтовий бревет а) на злій гумі, б) в топталках, с) з рюкзаком кілограмів в 5. Такі учасникі допускаються тільки при предявленні медалі SR, не старшої за 2 роки. Крім того, вносять депозит для оплати рахунку тих, хто бухає на фініші в їх очікуванні.

о, як ви круто з'їздили!
йду розвантажу рюкзак трохи smile.gif
Email PosterUsers Website
DigitaLL
Дата 14 Червня 2016, 16:21
Quote Post

Початківець
*

Дозволю собі пару уточнень. Команда Nero Rosso Рівненська, читається НЕРО. На рахунок спурта, то Ви даремно, ми їхали своїм темпом, нікого скидати не було і в думках, який в тому сенс? на перших км, та ще і на бреветі? А враховуючи те, що на зміни не виходив ніхто, то ми їхали як нам було комфортно. Один раз тільки троха ускорились біля Луцька і все) потім там вийшли на зміни Толік і Рома(Рей і Нао) якось так)))

Це повідомлення відредагував DigitaLL - 14 Червня 2016, 16:27
Email Poster
Kono
Дата 14 Червня 2016, 16:50
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (DigitaLL @ нині, у 16:21)
Дозволю собі пару уточнень. Команда Nero Rosso Рівненська, читається НЕРО. На рахунок спурта, то Ви даремно, ми їхали своїм темпом, нікого скидати не було і в думках, який в тому сенс? на перших км, та ще і на бреветі? А враховуючи те, що на зміни не виходив ніхто, то ми їхали як нам було комфортно. Один раз тільки троха ускорились біля Луцька і все) потім там вийшли на зміни Толік і Рома(Рей і Нао) якось так)))

Соррі. Казали що луцька. А щодо скидання - то на першому КП почув від одного з учасників команди, щодо темпу, цитую " так в тому весь і прикол, щоб стряхнути з колеса".
А щодо назви, це я жартую. По іспанськи, чорний (один з ваших командних кольорів) буде Negro. Першу сотню до Луцька ви відпрацювали за всіх, особливо враховуючи вітер, за що вам величезне дякую, без вас такого результату в мене не було б.
Email Poster
erednimras
  Дата 14 Червня 2016, 21:42
Quote Post

Початківець
*

Цього року їхалось справді легко порівняно з минулим коли температура доходила до 30град. До останнього думав чи їхати чи ні в впритик аж до 23,00 коли ще почався дощ у Львові.Невідома сила заставила мене зібратись і виїхати в дощ на автобус. Порадувало що все таки мене включили до протоколів і я не один провтикав вчасну реєстрацію а нас виявилось аж 4 ро)
До першого КП пелетон тягнула команда Неро Россо і відвалюватися не хотілося.Перед Луцьком в Дока випадає з кишені насос. Раз відстав включити музику то прийшлось добирати групу яка була в полі зору на пульсі 180 хвилин 15.
Від 2-го КП до 3- КП їхали змінами в групі Ромою ,Кольою Ковенько і Юрою на МТБ поки Рома не проколовся і я віддав йому латки і камеру; так як ми зустрілись аж на фініші то решта дороги старався їхати з кимось хто мав ремкоплект (на щастя обійшлося без проколів). В районі 2 КП перед Кременцем порадував капітальний ремонт дороги методом холодного рецайклінгу. Від 2 КП виїхали Док, Коно, Коля і я. На підйомі Мур де Х.. вдалось поставити в страві 6-й результат.
За Шумськом почався дощ, перечекали хвилин 20 біля магазину і підкріпились перед ділянкою циклокросу. Місцевий житель розповів повчальну історію про те як він проїхав 5 км і в нього кілька днів боліла 5 а точка). Перед Кп 3 в Мостах нас добрав ще один шосер.
Останні 40 км до Рівного давались важко через втому і сильний зустрічний вітер. В результаті час 12,37 на 20 хв. швидше ніж минулого року
Всім вдячний за компанію та організацію, особливо клубу Рівело - розмітка, харчування, волонтери все супер! Соррі Док що не почекав Вас на КП3! і РЕспект парі з Одеси !
ujh
Дата 14 Червня 2016, 23:09
Quote Post

Всем привет ) Немного много слов устами участницы из РБ.
Велосезон в полном разгаре! У многих ребят уже надцатьть тысяч наката, грандиозные планы и я раскрыв свою варежку, по доброму им завидую!) У меня на колесе только полоцкий Б 200 и еще 20 км.
Хочется приключений, что ли.
Карта падает на Украину, Бревет 300 Ривело в Ровно 11.06. Да и необходимость в покупке новых втулок резко появилась.
Первый опыт, в прошлом году, проехать этот бревет был печальным (много заколов, невыносимая жара, грунтовая перемычка ) на финише, сказала, что больше сюда не ногой )))
Вечер пятницы в магазине Ривело (спонсор этого праздника) работа кипит.
Игорь Панчук (орг этого праздника ) Саша Кудрик, Лиза, Алексей так приятна встреча с друзьями!!)
В магазине глаза разбегаются, большой выбор, много интересного,а мне сложно остановиться! ))) В итоге, нашла чудо-вещь! которую искала больше пяти лет!!
Гостевала поздно, поспали 3 часа перед стартом.
Суббота. 5 утра. Место старта. Три полицейские машины с мигалками, участники из разных городов, друзья, знакомые!! Небольшой мандраж с поиском участника знающего трек и спокойно едущим). На старте 79 человек. Праздничные речи Дока, полицыя Старт, Поехали!! Из города выезжаем в сопровождении,на трассе начинается ускорение группы,голова отрывается, решаю добрать и продержаться с быстрыми. Успеваю повертеть головой и полюбоваться макавыми и васильковыми полями, чистым красивым небом и уж очень скоростным тягуном. На улице тепло и едется отлично.Темп быстро ударил по слабым ногам. И на 33 км, съезд с трассы, меня накрывает белая пелена,бобик издох))) пока открыла еду,замешкалась с флягой, пилатон пролетел первый горб и уже был на втором. Гнаться за ним для меня не было смысла и сил. Потихоньку подсобирались ребята во главе с AV и мы болтая спокойно докатились до КП1. Нас радушный волонтеры и старые знакомые, подкинув пару вафелек в карман! )) Отметились, разделись и перекусив поехали дальше. Стало припекать солнце и встречный ветер делал свое дело )) Также дружно сменами болтая докатились до КП2. Здесь такая же теплая и радушная атмосфера! Так же быстро плотно покушали, сбросила все лишние шмотки в багажник, покатили дальше. Выезжая с КП начал накрапывать дождик, но это и приятно. Едется отлично! ! Просто шикарно! ! У дороги раздевался Sega, уж он то маршрут знает, не заблудимся и так покатили вместе вчетвером.
Горки и подъемы я ненавижу ездить, а тут та славная горочка которую так и хочется пройтись!))
Но нет, еле еле да крутяться педали и пульсак показывает только 143, сильно этому удивлена, т.к.думалось снова бобик здох.))
Подъем на горку начал сопровождаться накрапыванием, а через пару минут вдарил дождь стеной холодный с сильными ветром. Температура резко упала с 20+ до 10 градусов. Мы решили не останавливаться в переожидании дождя, смысла не было, были все уже как цуцыки, одев ветровки покатили дальше. Проехали остановку где одевались Роман и другие ребята, которые вскоре нас догнали и мы поехали вместе. Дождь все не останавливался, туча кружилась над нами. Горки и холмы Шумска окончательно вымотали меня, ноги начали ощущать нагрузку не по ним, а я все ждала когда же будет самый ужасный и убитый участок маршрута и Зеленый Дуб. На мое удивление, на этот раз все это было не так страшно и обессилено. Ехали с Emus болтая и периодически чистили колеса от грязи. Нас догнал Sega и мы легонько со спуска прикатили к кп3. Теплое и радушно КП3!! С вкусной кашей и шквараной куркай! !) Уезжать совсем не хотелось! ! Поехали вместе с Сергеем. ПОДЪЕМ! ! Ноги налитые свинцом совсем не крутят. Но за ним следовала красивая прямая дорога с отличным покрытием и видами по сторонам. Так мы и ехали троем не спеша, болтая и лицезрее по сторонам. Что то не ехалось после всех вкусностей, хотелось прилечь ))) На тягунах в Здолбунове я оказалась одна и до Ровно ехала медленно дожидаясь ребят, что бы кто нибудь провел до финиша (мануал и карту я не смотрела )). Финиш по прямой ))
Хе хе, кафешка, голоса и тусующиеся ребята. Финиш, отметка, бездна кайфа, море эмоций и впечатлений !!!))
Крутой праздник! !!!! Удался на славу! !! Я даже временем своим довольна!))) Не плохо для второго выката))

Огромный респект всем валантерам и организатораМ за этот праздник! !! Было Дужа Гарно! !!))
Очень все здорово!! Спасибо за прием Игорю, Лизе и Саше! Уезжать совсем не хотелось !))

Це повідомлення відредагував ujh - 14 Червня 2016, 23:11
Email Poster
Nick
Дата 15 Червня 2016, 9:35
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (erednimras @ вчора, у 21:42)
Перед  Кп 3 в Мостах  нас добрав ще один шосер.

То був Ігрик, головний організатор цього бревету, якщо хтось буде питати =)

Всім дякую за компанію, Док, Коно, Паша, Юрик, Ігрик, з вами їхалося легко і весело. Дякую організаторам, все було на високому рівні.

Дякую негро россо за трансфер до КП1, місцями їхав як в спальному вагоні, місцями трохи натягувалася струна. До КП1 дотягнули із cередньою 32.7 км/год, що при рівній тязі взагалі теоретично не мало б просіяти групу. Але так тягнути проти зустрічного вітру тільки своїми силами і не вкататися в соплі, знімаю шолома.

Dok62
Дата 15 Червня 2016, 13:48
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (Nick @ нині, у 09:35)

Всім дякую за компанію, Док, Коно, Паша, Юрик, Ігрик, з вами їхалося легко і весело. Дякую організаторам, все було на високому рівні.

Дякую негро россо за трансфер до КП1, місцями їхав як в спальному вагоні, місцями трохи натягувалася струна. До КП1 дотягнули із cередньою 32.7 км/год, що при рівній тязі взагалі теоретично не мало б просіяти групу. Але так тягнути проти зустрічного вітру тільки своїми силами і не вкататися в соплі, знімаю шолома.

bb.gif good.gif

Це повідомлення відредагував Dok62 - 15 Червня 2016, 13:49
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll