РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты WTB в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) 1 2 [3]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> VIII Львівська Сотка (2017) / ОБГОВОРЕННЯ
kiep
Дата 12 Травня 2017, 12:21
Quote Post

Постійний учасник

немає що сказати, так і кажіть
Email Poster
project-70
Дата 12 Травня 2017, 15:28
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Yosyf @ нині, у 11:52)
Вважаю, що з анонімами "постійними учасниками" "невідомо" звідки дискутувати нема сенсу.

Пане Йосиф.Ну з якими анонімами?Особисто я з вами познайомився на турі Волині.Ви залишили у мене враження досить адекватної і відкритої людини.Ви тоді перемогли у своїй віковій категорії у чесній боротьбі.
Ось підкажіть як має бути по справедливості?Я особисто(Олег Романчук),мій син(Владислав Романчук) і львівський велокур'єр Віктор Яремчук на свої рідні очі бачили,як Рено- дастер,котрим керував ваш колега Святослав Ковальчук,віз Василя Набоку.Він тримався за заднє пасажирське скло.Можете зателефонувати пану Ковальчуку.Який мені сенс брехати?Я зайняв 49 місце,мій син 24,а Віктор 25.
Я тільки апелюю до правил і сумління ваших друзів.Нехай чесно визнають свою помилку.

Це повідомлення відредагував project-70 - 12 Травня 2017, 15:44
Yosyf
Дата 12 Травня 2017, 19:19
Quote Post

ветеран

Так вони й не заперечують, ні один, ні другий, того, що підвоз був, короткочасний з причини проколу і заміни колеса. Звичайно, без підвозу Набока би може й не виграв. ТОді виходить що прокол би вплинув на кінцевий результат. На тому підвозі він там сил багато не зекономив. Просто опинився там де був до проколу, от і все. Зі мною був подібний випадок на багатоденці ветеранській Криму ще у 2010 році. Мій суперник лідер гонки знаменитий дуже спортсмен у минулому, проколовся на останньому етапі за 20 км до фінішу. Я явно автоматично ставав лідером і переможцем. Але за 5 км до фінішу він опинився в групі. Його довезли. І все було ніби чесно. Я й нічого не мав проти. На треку коли прокол чи падіння також дають три нейтральні кола, можна відпочити smile.gif. Але ж в такій ситуації чи на шосе чи на треку це стрес для спортсмена і навряд чи на такому підвозі дуже відпочинеш. Ну то таке. Я вважаю нехай судді все таки розбираються, бо їм за це заплачено. А Набоку не варто так розпинати. Він все таке багато допомагає людям в критичних ситуаціях. Пригадуєте драму з майстром спорту Софією Кузнєцовою, якій відірвало ногу на залізниці? Не етично називати суму, яку виділив Набока, але знаю що значну. Таку як ніхто...І не тільки цей один випадок...І я його підтримую саме тому, а не тому, що їхав з ним у його БМВ один раз і це вже було зафіксовано і тут мені витикають.
Email Poster
project-70
Дата 12 Травня 2017, 20:17
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Yosyf @ нині, у 20:19)
Так вони й не заперечують, ні один, ні другий, того, що підвоз був, короткочасний з причини проколу і заміни колеса. Звичайно, без підвозу Набока би може й не виграв. ТОді виходить що прокол би вплинув на кінцевий результат. На тому підвозі він там сил багато не зекономив. Просто опинився там де був до проколу, от і все. Зі мною був подібний випадок на багатоденці ветеранській Криму ще у 2010 році. Мій суперник лідер гонки знаменитий дуже спортсмен у минулому, проколовся на останньому етапі за 20 км до фінішу. Я явно автоматично ставав лідером і переможцем. Але за 5 км до фінішу він опинився в групі. Його довезли. І все було ніби чесно. Я й нічого не мав проти. На треку коли прокол чи падіння також дають три нейтральні кола, можна відпочити smile.gif. Але ж в такій ситуації чи на шосе чи на треку це стрес для спортсмена і навряд чи на такому підвозі дуже відпочинеш. Ну то таке. Я вважаю нехай судді все таки розбираються, бо їм за це заплачено. А Набоку не варто так розпинати. Він все таке багато допомагає людям в критичних ситуаціях. Пригадуєте драму з майстром спорту Софією Кузнєцовою, якій відірвало ногу на залізниці? Не етично називати суму, яку виділив Набока, але знаю що значну. Таку як ніхто...І не тільки цей один випадок...І я його підтримую саме тому, а не тому, що їхав з ним у його БМВ один раз і це вже було зафіксовано і тут мені витикають.

Пане Йосиф,дякую за відповідь.Це вже відповідь віце-чемпіона світу серед журналістів-велогонщиків!
Але суть питання,що то буз за підвіз?Якщо б Василь сів "на колесо" автомобілю позаду нього,то це би було зрозуміло.Але він це не зробив,навіть більше скажу-він би не зміг це зробити на тому асфальті.Він би попросту покалічився,влетівши в яму,яка би винирнула з під коліс рено.Тому він їхав з боку,бачив дорогу,АЛЕ тримався за автомобіль!
Тому хай судді вирішують.

Це повідомлення відредагував project-70 - 12 Травня 2017, 20:27
krecc
Дата 12 Травня 2017, 20:46
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (project-70 @ нині, у 18:17)
Тому хай судді вирішують.

Судді нічого не вирішать. Вони самі того не бачили, фото-відео фіксації немає, покази свідків не враховуються(свідкі є зацікавленими особами).
Тра було кіпіш піднімати на фініші, можливо тоді справедливість восторжествувала.
Email Poster
project-70
Дата 12 Травня 2017, 20:48
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (krecc @ нині, у 21:46)

Тра було кіпіш піднімати на фініші, можливо тоді справедливість восторжествувала.

Хто ж знав,що то буде переможець?Я його тільки потім по фото впізнав.
kiep
Дата 13 Травня 2017, 8:04
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (project-70 @ вчора, у 21:48)
Хто ж знав,що то буде переможець?Я його тільки потім по фото впізнав.

а ви зверніться до оргів. покази свідків враховуються, бо нереально слідкувати за кожним.
Email Poster
ЧД_
Дата 13 Травня 2017, 8:47
Quote Post

sprzedawca materacow

пАнять и прАстить. (с) laugh.gif

П.С. не сварітся дівчатка. prankster2.gif
project-70
Дата 13 Травня 2017, 12:44
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (kiep @ нині, у 09:04)
а ви зверніться до оргів. покази свідків враховуються, бо нереально слідкувати за кожним.

Це було зроблено в першу чергу.Нажаль реакції нема...я так зрозумів ніхто не хоче псувати дружні стосунки.

Це повідомлення відредагував project-70 - 13 Травня 2017, 12:48
project-70
Дата 13 Травня 2017, 12:51
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 09:47)
пАнять и прАстить. (с) laugh.gif

П.С. не сварітся дівчатка. prankster2.gif

Треба,щоб з заявою виступили Лапка,Ольш і Кудрик.Особисто знаю,що команди скай і неро-росо незадоволені.
krecc
Дата 13 Травня 2017, 20:34
Quote Post

Початківець
*

project-70, ты зачем тему испортил!? Не одного положительного отзыва!😞
Email Poster
project-70
Дата 13 Травня 2017, 20:50
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (krecc @ нині, у 21:34)
project-70, ты зачем тему испортил!?  Не одного положительного отзыва!😞

Всі на фейсбуці.Ти чого не приймав участь?

Це повідомлення відредагував project-70 - 13 Травня 2017, 20:52
krecc
Дата 13 Травня 2017, 20:55
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (project-70 @ нині, у 18:50)
Всі на фейсбуці.Ти чого не приймав участь?

Ок, дяк!
Я зосередився на ХСО.

Це повідомлення відредагував krecc - 13 Травня 2017, 21:05
Email Poster
kiep
Дата 06 Червня 2017, 21:31
Quote Post

Постійний учасник

в Страдчі частково з'явився асфальт, напевно Yosyf з благодійниками постарався.
Email Poster
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll