РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Tektro в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (2) 1 [2]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Centurion Cross C2
max3d
Дата 28 Лютого 2011, 21:22
Quote Post

страшний халявщик

QUOTE (Leon @ нині, у 20:25)
2 max3d: Ти вважай, так можна й фіксером стати)))
Я по місті також на синглі їжджу: 26"колеса і передача 32-15. Передачу міняти не збираюсь:виїжджаю вверх всюди, швидкості по місту вистачає, рушаю швидко.

Доречі, з твоєї касети теж СС робиться) Тільки виходть вона чуть важча ніж нормальна втулка з одною зіркою. Скидаєш вагу касети і натягувача(якщо ланцюг нормально сяде)

А скільки твій важить?

сінгл для мене - це простота, можу собі це позволити, бо це не єдиний велосипед. там майже нема чому ламатись, майже нема шо обслуговувати і саме основне нічого не хочеться апгрейдити (ну ще тільки одна ітерація і все laugh.gif). плюси, одним словом, - очевидні smile.gif

на фікс не пересяду, бо не бачу в тому сенсу для міста (місцевість горбиста, ями, відстані не великі, трафік дурноватий, тд), та й гальмувати екстрено не раз вже доводилось, ну і гардероб не хочеться міняти smile.gif

доречі, вже відпала потреба переробляти касету, чи міняти втулку, маю інші колеса, буду юзати адаптер.

а так цей велосипед без багажника і болотників дуже легкий, хоча спеціально не важив, але таке враження що до 10кг.
Email PosterUsers Website
max3d
Дата 23 Березня 2011, 13:51
Quote Post

страшний халявщик

От і служба в мене цього центуріона в цілому закінчується напевно. Якась його частина піде трохи пізніше або на продаж, або на село, а якась його частина злиється з іншими залізячками і продовжуватиме жити в цій темі.
Email PosterUsers Website
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topic