РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Electra в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (7) 1 [2] 3 4 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Мій Фікс
Elephant
Дата 16 Червня 2010, 23:30
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (batabt @ нині, у 21:39)
можеш приблизно описати які витрати і історію збірки, що було тяжко, що легко.

Почалося все з того, що в штатах, де я прожив неповних 2 роки, мене дуже поперли фікси. Помічаючи черговий фікс чи сінглспід (другий від першого відрізняється наявністю тріщьотки та заднього гальма), довго проводив його заздрісним поглядом.

Приїхавши до Львова в середині лютого, почав прочісувати місцеві веломагазини в пошуках інформації та однодумців. Натрапити на таких не відразу довелось, тому багато разів намагався захопливо та заразно розказувати про те, який фікс кльовий ровер і т.п. Якщо поруч був доступ до інтернету - демонстрував відео де хлопці з MACAFRAMA виробляють чудасії на гламурних фіксах у Сан Франциско. В НЙ це носить більш робочий характер - bike messengers, aleycats і т.п.

Логічно було допускати, що такі велосипеди мусять массово водитись на велотреку, тому набившись у друзі до Славка з магазину МотовелоТехніка, що на Городоцькій, пробив, коли наступні змагання на треку і пішов туди заводити нові знайомства.

Не знаю в чому справа. Чи то я якийсь занадто нав"язливий, чи то постійне крутіння педалей по овальній траєкторії треку відбиває всяке бажання до спілкування, але парадокс - велосипедисти з треку нічого не знають про велосипеди! Може ще бути, що вони знають якусь страшну таємницю і оберігають її від чужаків, бо інакше настане кінець світу. Одним словом я нав"язався одному з тренерів і набридав, щоб той мені допоміг. Чувак сприйняв моє прохання без ентузіазму, але обіцяв все зробити через місяць, коли повернеться зі змагань. Для затравки навіть витяг з каптьорки раму від Рекорда, щоправда без вилки і сказав, що коштує вона 100 грн. На цій ноті ми з ним попрощались і я в підстрибку пішов додому набиратись терпіння.

Місяць пройшов, на дворі був квітень, ставало тепло, і я почав ненав"язливо дзвонити свому новому другу з треку і питатись як справи. Той відтягував нашу зустріч як міг і після чергового разу сказав мені, що не допоможе.

Я розчаровано став шукати інших варіантів. Тренер з треку мене зпихнув своїй колезі, яка почала розказувати мені, що це обійдеться страшенно дорого бо вона дістає лише фірму і лише найкращу. Слід замітити, що на треку ніхто не хотів уявляти, як це їздити на такому ровері по місту, та щей по такому як наше. Намагаючись бути ввічливим і не кажучи, що їх то не має іпсти, я часто повторював, що в мене багато ентузіазму і я готовий ризикнути.

Запчастини, які мені могла б дістати моя нова подруга, за грубими підрахунками, мали обійтись у більше ніж $1500. Я не погодився. Паралельно дізнавався через інших знайомих, але шукав найоптимальнішого варіанту. Забрав раму, заплатив 100 грн і пішов шукати механіків. Друг порекомендував звернутись до Швєдова і я послухав. Подзвонив, домовився, приніс раму. Хто знає Швєдова, той знає як виглядає знайомство та розмова з ним. Таке враження, що чувак ненавидить людей впринципі... Мене втримало в нього лише те, що той мусів мати багато запчастин які більше ніде не знайти.

Там ще був чувак на ім"я Валєра, який мені дістав іншу раму, цього разу з вилкою бочкою і рульовою. Цікаво, що все це припадало пилюкою і ржавіло на тому ж треку, в сусідньому боксі від того, де я брав попередню раму, і за словами власника якої, на треку більше нема зовсім нічого... Там же мені дали в нагрузку крутий руль - такий як я хотів. За цей комплект я заплатив 350 грн. Наступного дня Валєра повів мене у свою каптьорку на Локомотиві де ми нарили втулки - передню і задню, педалі, сідло і передню та задню зірочки. Задня зірочка була без одного зубця, але я її всерівно взяв, бо боявся, адже це така рідкість. За все це я доплатив ще 50 грн. Першу раму віддав і забрав гроші.

Вреші я вирішив, що з беззубою задньою зірочкою їхати стрьомно і купив у хлопців з KievFix зірку з контргайкою за 150 грн. - одна із найдорожчих деталей.

Все це взяв до Швєдова Спершу просив його скласти, але через тиждень вирішив зробити це сам. Він звісно був весь час злий, постійно бурчав і сварився, кажучи, що я ідіот. Зате давав свої інструменти і деталі, зокрема обода (2Х150грн), спиці (він сам набрав мені колеса, бо я не такий крутий - 35 грн за одне колесо), покришки, камери, кевлар, підсідел, глагол, шатуни. Передню зірочку і бочку треба було замінити. Того добра в Швєдова цілі ящики в павутинні.

Загалом збірка зайняла в мене один день, однак пізніше треба було ще підрегулювати - позбутись люфтів і замінити ланцюг бо попередній не годився. Новий обійшовся в 120 грн. Тут мене виручив Дядя Тренер. Дякую Діма. Коли забирав від нього ровер, то їхати було так страшно, що я мало не посивів. Але поступово ця машина захопила мене всього і повністю. Я гадаю я ще не скоро перехворію цим ровером. Зараз, вже другий місяць кручу педалі на ньому восновному по місту.
bramms
Дата 17 Червня 2010, 7:48
Quote Post

Зацікавлений
**

Виглядає непогано, але як велосипед - мазохізм щоб повийо... smile.gif
E-one
Дата 17 Червня 2010, 9:02
Quote Post

троль ще той

QUOTE (Elephant @ вчора, у 23:27)
Щоб не вішати номер на руль, просто вставляєш карточку в шприхи і їдеш.

номери роздають не для красоти і "на память", а для того, щоб можна було по номеру швидко зафіксувати учасника. Якщо номер десь там між спицями на швидкості в русі, його не видно, толку - ноль.

по роверу скажу: апарат незвичний, але дуже запущений, вигляд рами лякає, її б пофарбувати. Є горбаті запорожці в гаражах - гнилі, ржаві. А є доглянуті - відреставровані, пофарбовані, аж любо глянути. Бажаю, твоєму фіксу долі другого варіанту.
Email Poster
dolphin
Дата 17 Червня 2010, 9:14
Quote Post

Tursiops truncatus

вызывает желание попробовать прокатиться

особенно после совместной поездки на зарядку )))

Elephant - респект
ЧД_
Дата 17 Червня 2010, 9:29
Quote Post

sprzedawca materacow

Почалося все з того, що в штатах, де я прожив неповних 2 роки, мене дуже поперли фікси.

Что то мне подсказывало, что это тлетворное влияние запада. laugh.gif

П.С. Elephant, личная просьба. не давать Никалаичу на этом веле кататся, а то мне даже страшно представить, что он с собой сделает. laugh.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 17 Червня 2010, 9:30
Elephant
Дата 17 Червня 2010, 9:49
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Andrey @ нині, у 09:32)
состояние данного экземпляра вызывает грусть и тоску.
Приведи в порядок

Якщо ти про те, що на знимках ровер не надто чистий, то прошу вибачення - в той день я багато катався і не завжди по асфальту.

Якщо ж ти про стан рами та інших комплектуючих, то мене радше тішить його зовнішній вигляд аніж непокоїть. Наприклад, якщо зачистити і помалювати раму, то доведеться позбутись всіх оригінальних написів і відповідно, його історії про яку я навіть не вкурсі. Ти подивись який там крутий шрифт. Зараз таких точно не знайдеш. Одне знаю - історія у більшості компонентів героїчна. Ососбливо у руля - схоже з ним не раз падали, скоріш за все на треку. Гадаю, головне слідкувати, щоб корозія не розповсюдилась і буде добре.

Мене фікс цікавить в якості їзди, а не тюнінгу чи феришу...
Sten
Дата 17 Червня 2010, 9:52
Quote Post

Зацікавлений
**

E-one, фарбувати такі агрегати не обовязково, в цьому тоже є свій особливий шарм, от в мотобайкерів є навіть таке спеціальне визначення - "Ratbike". Це на перший погляд стара вбита машина, але в прекрасному функціональному стані.
"...Это словосочетание произошло от слова "rat”, (что в переводе с английского крыса) и "bike” (мотоцикл). Слово крыса здесь означает неприхотливость и живучесть. Неброская внешность, мрачный вид, никаких блестящих и ярких деталей. Только все самое необходимое, что может понадобиться для выживания в дальних поездках.
Данный класс не имеет четких границ и может включать в себя различные виды мотоциклов, начиная от скутеров и заканчивая люкс-турерами. Серийно они не выпускаются. Любой мотоцикл может стать ретбайком. Даже самый новый и красивый мотоцикл со временем будет стремиться к состоянию ретбайка. Это либо в ходе интенсивной и долгой эксплуатации, когда хозяина мало заботит внешний вид. Или частично восстановленные после серьезной аварии, когда затраты на полное восстановление превышают разумные пределы. Либо собранные специально в таком стиле. Вот как раз последние и вызывают больший интерес. Фантазия владельцев здесь не знает границ. В ход идет все, что только можно найти. И не только в магазине или гараже, но и на свалке. Внешние детали мотоцикла обычно красят в темные цвета, причем матовой краской, которая не дает отблеска. С хромированных деталей, если такие имеются, убирается хром, либо на них наносится слой краски. Иногда кроме темных цветов, используется раскраска в стиле военного камуфляжа. Кроме темных красок часто используется ржавчина. Чтобы добиться естественного эффекта, рэтбайки собирают из ржавых деталей, которые долгое время находились под открытым небом. Но можно добиться того же искусственно, если детали обработать специальными составами. Точно так же дело обстоит с вмятинами и царапинами. Их часто наносят специально....."
Email Poster
E-one
Дата 17 Червня 2010, 9:56
Quote Post

троль ще той

QUOTE (Sten @ нині, у 09:52)
E-one, фарбувати такі агрегати не обовязково, в цьому тоже є свій особливий шарм

ну та... шарм є... нагадує ржаву гнилу капєйку...
Email Poster
Тренер Дяди Тренера
Дата 17 Червня 2010, 10:05
Quote Post

Зацікавлений
**

історія у більшості компонентів героїчна. Ососбливо у руля - схоже з ним не раз падали, скоріш за все на треку.

Це дійсно крутий руль(був колись). smile.gif Але в ньому обов"язково повинні бути корки!!! Ну і обмотка також!
Дещо затонкі покришки, через це легко передавлюються.

Покришки не повинні передавлюватись? Можливо слабо качаеш?
Email Poster
Elephant
Дата 17 Червня 2010, 10:09
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Veteran @ нині, у 10:05)
Покришки не повинні передавлюватись? Можливо слабо качаеш?

Та ні, 8.5-9 атмосфер як мінімум
Тренер Дяди Тренера
Дата 17 Червня 2010, 10:18
Quote Post

Зацікавлений
**

Дивно. Ти впевнений що вони передавлюються?
Email Poster
Elephant
Дата 17 Червня 2010, 10:21
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Veteran @ нині, у 10:18)
Ти впевнений що вони передавлюються?

Товщина 23. Якщо влетіти в яму або на виступаючу рейку на швидкості привлизно 30 км/год то точно передавлює
Тренер Дяди Тренера
Дата 17 Червня 2010, 10:26
Quote Post

Зацікавлений
**

Вчись перестрибувати! biggrin.gif Хоча на фото видно що обручі цілі! А про корки в рулі не забудь! Це для не для виду,а безпеки!
Email Poster
A.V
Дата 17 Червня 2010, 10:31
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (Elephant @ нині, у 10:09)
Та ні, 8.5-9 атмосфер як мінімум

а чем ты эти атмосферы меряешь?
может проблема в метрологии?
Users Website
Тренер Дяди Тренера
Дата 17 Червня 2010, 10:34
Quote Post

Зацікавлений
**

а чем ты эти атмосферы меряешь?
может проблема в метрологии

Скорей всего! smile.gif
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (7) 1 [2] 3 4 ... Остання » Reply to this topicStart new topic