РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты FSA в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (4) « Перша ... 2 3 [4]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Closed TopicStart new topic

> Scott Scale 30, custom by Nazarik
JeD
Дата 27 Лютого 2011, 14:36
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (alex4alex @ нині, у 14:27)
Ну давай-но, розкажи мені, чим технологія шедоу краща за 2:1 і чому ти сам, висираючи це все тут, їздиш на срамі, а не на шіманіському переклюку?

Їжджу на срамі, бо шедоу появився після мого переходу на срам.
А різниця в прямому підводі і сильній пружині, що дозволяє аналогічно чітко і якісно перемикатися.

Як можна вести дискусію із людиною, котра навіть не розуміє, що їй говорять (це все про тебе, і неодноразово) і чіпляється до одного слова, яке просто вирізане з контексту?

які я вириваю з контексту слова, ти б не міг уточнити. Хоча, дійсно, я не приховую, деколи твою беліберду зрозуміти важко, бо виглядає все як потік свідомості, який не має нічого спільного з технічною стороною. І найсмішніше, що всі це можуть читати на форумі, а ти додатково палиш свою тупість.

Про злив - я ж кажу, наслідок важкої травми, чи то в тебе рефлекс кнопку зливу тиснути самому собі?

Ти як любитель всяких абревіатур і хитрозавернутих інет фраз, мав би знати про чудову фразу "слив защитан". Так от в твому випадку саме цей злив і має місце. А твої гнійні спроби перевести власну імпотентність на когось іншого викликають хіба посмішку і можливо в декого співчуття. Так що ліпше йди вчи матчасть.

Просто питання в тому, чи буде проце перемикання таким самим, аніж наприклад манетки х9 - переклюк х9.

Буде нічим не гіршим, а по вазі зв*язки манетка-перклюк ще й істотно легшим, якщо порівнювати зі срамівським трігером. Якщо і там і там твістера то вага буде однакова.

Це повідомлення відредагував JeD - 27 Лютого 2011, 14:56
Email Poster
Nazarik
Дата 27 Лютого 2011, 14:50
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (alex4alex @ нині, у 14:03)
які не дадуть у повній мірі якісно працювати і перемикатися.

Ти то знаєш точно чи просто собі так думаєш ?
nnn
Дата 27 Лютого 2011, 16:28
Quote Post

ааа, забанили )

не розумію, що за наганяння на шіману?

їжджу на SLX Shadow + манетки Sram Rocket (трігери). Настроюю 1 раз на рік і далі все чудово працює, чіткість не до порівняння зі старими шіманами. А конструкція Shadow вері гуд ідея, при падіннях на бік не гнеться ні "півник" ні переклюк. Срам поки в цьому питанні в прольоті. Тому розумію вибір Назіка. А іншим варто спочатку розібратися а тоді щось розказувати.
Kono
Дата 03 Квітня 2012, 21:35
Quote Post

Зацікавлений
**

Нову Scottину в студію!!!
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (4) « Перша ... 2 3 [4]  Closed TopicStart new topic