РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Планы поездок на выходные

Сторінки: (3) 1 [2] 3  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> ЧеС.. ой, XtC custom, ride life. (с) или с giant по жизни :)
nnn
Дата 05 Листопада 2009, 19:25
Quote Post

ааа, забанили )

ну на орбеі кут так не лякає =)

я думаю частково ситуацію можна виправити обрізавжи шток вилки і зменшивши к-ть проставочних кілець.Але це так, естетичні замашки, головне щоб було зручно =)
rosen
Дата 05 Листопада 2009, 19:40
Quote Post

суровый

QUOTE (nnn @ нині, у 19:25)
ну на орбеі кут так не лякає =)

Просто не нашел Алму в 16-й ростовке)

QUOTE (nnn @ нині, у 19:25)
я думаю частково ситуацію можна виправити обрізавжи шток вилки і зменшивши к-ть проставочних кілець.Але це так, естетичні замашки, головне щоб було зручно =)

Согласен, там просто раньше был карбоновый конус, но он оказался треснутым( Хотя я думаю что после "тракторной посадки" на прошлом велосипеде тут и без обрезания штока ой как непривычно.
ЧД_
Дата 06 Листопада 2009, 9:32
Quote Post

sprzedawca materacow

+1 Нра. ХТС wub.gif
JeD
Дата 08 Листопада 2009, 17:40
Quote Post

Постійний учасник

Велосипед гарний. А скинути з нього пів кіло з часом не проблема.
Email Poster
spirit-o
Дата 08 Листопада 2009, 17:52
Quote Post

постійний флудер

QUOTE (JeD @ нині, у 17:40)

Найпростіше скидату вагу за рахунок прокладки cool.gif
Email Poster
polly-po
Дата 08 Листопада 2009, 18:39
Quote Post

Нас не догонят !!!

QUOTE (JeD @ нині, у 17:40)
Ги, дякую, я здається втрапила у такий собі "золотий переріз": велосипед водночас і гарний вже як є, і є що пообговорювати і порадити вдосконалити smile.gif
QUOTE (spirit-o @ нині, у 17:52)
Найпростіше скидату вагу за рахунок прокладки  cool.gif

Замьотано!
Над цим тоже працюю, хвалитися успіхами якось дєвушкє нєкомільфо, але на підйомах я їх вже чувствую smile.gif

Це повідомлення відредагував polly-po - 08 Листопада 2009, 18:46
f1sh_kiss
Дата 09 Листопада 2009, 15:42
Quote Post

Початківець
*

Вай! Красава-байк! Поздравляю!!!! smile.gif
nnn
Дата 02 Січня 2010, 13:22
Quote Post

ааа, забанили )

polly-po, а не підскажеш, яка вага втулок?
polly-po
Дата 02 Січня 2010, 13:37
Quote Post

Нас не догонят !!!

QUOTE (nnn @ нині, у 13:22)
polly-po, а не підскажеш, яка вага втулок?

Перед 270 г
Задня - точно не пригадую, але шось ніби 480 г.
nnn
Дата 02 Січня 2010, 15:08
Quote Post

ааа, забанили )

це без ексцентриків вага?
polly-po
Дата 22 Серпня 2010, 21:41
Quote Post

Нас не догонят !!!

За традицією почну пост з "Дааавненько я сюди не зазирала.." smile.gif

Поміняла у велосипеді одну дуже важливу детальку - раму smile.gif Поки що нехай полежить тут, нову тему буду створювати, коли буде ясно, куди які детальки підуть.

user posted image

Рама трофейна, щасливо здобута на марафоні Король Гор. Місяць вона мені муляла і лоскотала - хотілось спробувати, як воно на підвісі. І ось я "оподвєсілась"!

Рама Cube AMS, приблизно 2006/2007 року (rosen так каже), важить 2760 з амортом і зажимом, без рульової. Рама красива - я хоч і не в захваті від підвісів, проте ця задовольняє мої естетичні забаганки, та ще й в кольорах близьких до топік-стартового Giant XtC, отже всі "обладунки" чудово пасують.

Сідло і підсидільний штир позичені, сідло буде таке ж, як і на Giant XtC (Pro-Lite Nanto), підсиділ скоро приїде якийсь Brand-X.

Тест-драйв дав купу нових відчуттів, підвісів я досі ще не пробувала. Якось не траплялося таких маленьких, щоб позаціняти.

user posted imageuser posted image
Манєнький тестдрайв laugh.gif

Зайвої ваги 1200 не сильно відчувається, динаміка велосипедика хороша. Трохи повозюкалися з підбором тиску та відскоку в аморті, наразі задоволена - при їзді "на ногах" не качається, їжджу - звикаю до того, як тепер поводяться піді мною мої колеса.
Ром
Дата 22 Серпня 2010, 22:47
Quote Post

Велофанат

Ляля , чіча . Вітаю с обновкой .
Email Poster
alex
Дата 23 Серпня 2010, 8:41
Quote Post

Велофанат

вітаю, опишеш які твої враження після хардтейла, плюси і мінуси, буде цікаво почитати авторитетну думку smile.gif
polly-po
Дата 23 Серпня 2010, 9:39
Quote Post

Нас не догонят !!!

QUOTE (АВ)
Укрепился во мнении что подвес это устройство для: а)...

Попрошу выделить в отдельную группу тех, кому на халяву и хлорка творогом идёт laugh.gif

Враження від підвіса.
Бойові враження від використання підвіса на кантрійній гонці привезу десь у вересні, якщо пощастить 12-го доїхати до Фастова smile.gif

Наразі вже сформувалося таке:
.. загалом при їзді підвіс по відчуттям мало відрізняється від хардтейла, а так напевне і має бути з кантрійним підвісом
.. одна з найсуттєвіших переваг підвіса: на деяких особливо тряских ділянках дороги (трас) він дозволяє сидячи утримувати круглий педаляж, зберігаючи швидкість і сили, тоді як на хардтейлі доводиться підводитися на ноги і скакати на педалях по кочкам, отримуючи жорстку віддачу в ноги.
.. при заїзді на сходи - нікакой разніци, зато при спуску - враження ніби пливеш по хвилькам на надувному матраці laugh.gif
.. вчора трохи попробували на прикладі Погулянки всякі поворотики, сінглтреки, вертольотики, корінці. Знову ж таки - ніяких кардинальних відмінностей і шокуючих вражень. Але треба звикати і трохи по-іншому навантажувати колеса, бо де я чекаю, що зараз підкине заднє колесо на корінці - нічого не відбувається, а подекуди втрачала певність в передньому колесі, бо десь спрацював аморт... але тут може бути, що треба таки застосувати
схемы накрутки волшебны аммортов.

Це повідомлення відредагував polly-po - 23 Серпня 2010, 9:45
E-one
Дата 24 Серпня 2010, 7:29
Quote Post

троль ще той

Вах! Красавец!
Не плануєш в гоночному темпі проїхати одну-дві траси, де ти знаєш свій час кола, для порівняння результатів?
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topic