Ūֲ | Ҳ | | |

FSA   VeloMAX

: (2) 1 [2]  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Порадьте яку Виль взяти, Manitou,Suntour,RS
disney
26 2015, 17:09
Quote Post

Початківець
*

: Львів С.Лисиничі
: 36

QUOTE (Stevens @ нині, у 13:23)
МАніту як варені макарони.
З іншим погоджуюсь з ЧД

Якшошо то можу підігнати ребу чи фоксу за тіж 200паперів. Але льогке биу.

Можна сцилко на тему? (бо щось реби не помічав в ваших темах про продаж) або якісь пару фото на мейл, ну і ціну звіснож...
Email Poster
demon
26 2015, 20:07
Quote Post

Membёr

: Львов (район Южный рынок)
: 1665

за 160 уе отдам манитушку р7 сосотоянии близком к новому
disney
27 2015, 1:06
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (demon @ нині, у 18:07)
за 160 уе отдам манитушку р7 сосотоянии близком к новому

Довжина штоку?Якщо можна пару фото на мейл був би дуже вдячний rolleyes.gif
Email Poster
demon
27 2015, 10:35
Quote Post

Membёr

: Львов (район Южный рынок)
: 1665

180мм шток. є незначні царапинки. пробіг дуже малий, вилка навідь болота не бачила.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
098-499-7ІІЗ
disney
27 2015, 10:43
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (demon @ нині, у 08:35)
180мм шток

Не піде... Стакан має 155 pinch.png

disney - 27 2015, 12:36
Email Poster
disney
05 2015, 4:04
Quote Post

Початківець
*

А як нарахунок Rock shox recon silver tk solo air хто що скаже? Беу варто брати?
Email Poster
disney
24 2015, 8:55
Quote Post

Початківець
*

Все таки дозбирав цуциків тай взяв ребу biggrin.gif
Тепер питання до освідчених людей, качати під вагу потрібно однаково і air+ і air- ,чи з якимось співвідношенням? І крутилка локаута(він виносний) після розлоку вертається до половини а дальше нехоче і тре або руков або досить почекати,як полікувати?
Email Poster
ЧД_
24 2015, 10:48
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

качати під вагу потрібно однаково і air+ і air-

То як религия Вам пидказуе. бо на форуме е Эстеты, что ламповый усилитель. от телевизора Электрон на слух отличат. laugh.gif

ЧД_ - 24 2015, 11:46
disney
24 2015, 11:13
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 08:48)
То як религия Вам пидказуе. бо на форуме е Эстеты, что ламповый усилитель. от телевизора Электрон на слух отличат. laugh.gif

Тобто для початку якщо я качну для мого майже центнерика 135psi що є десь 9+ атмосфер і в верх і низ то страшного ніц не буде?І як качати поступово туда сюда чи можна сміло все в + а потім в -?

P. S.я в курсі що є офф мануали де все чотко, але з школи вийшов не вивченим французом biggrin.gif тому з енглішом троха тойво, а гугля ніц доброго не видає Крім покупок і відео по роботі... wacko.gif
Email Poster
Stevens
24 2015, 11:32
Quote Post

Велофанат

: Львів
: 1320

QUOTE (disney @ нині, у 11:13)
Тобто для початку якщо я качну для мого майже центнерика 135psi що є десь 9+ атмосфер і в верх і низ то страшного ніц не буде?І як качати поступово туда сюда чи можна сміло все в + а потім в -?

P. S.я в курсі що є офф мануали де все чотко, але з школи вийшов не вивченим французом biggrin.gif тому з енглішом троха тойво, а гугля ніц доброго не видає Крім покупок і відео по роботі... wacko.gif

Спочатку чачається позитивка, потім негативка. Інакше- пряма дорога до ЧД з пывом prankster2.gif
Email PosterUsers Website
ЧД_
24 2015, 12:00
Quote Post

sprzedawca materacow

Стивенс, пытали не последовательность качков, а ризныця тыску в камерах. То все индивидуально, кто то хочет помягче и отскок быстрее, кто то пожосче и отскок по медленее. В общем тут для творчество полно вариантов. Шо хочет вопрошающий хз. Як каже ЧД, насос тоби в руки. laugh.gif

П.С. ЧД консерватор. хватает только кнопки включить и выключить, остальное от Шайтана. prankster2.gif
disney
24 2015, 12:30
Quote Post

Початківець
*

Чд всетаки стівенс дав відповідь на те що я хотів почути-про послідовність підкачки! А на рахунок тиску я так зрозумів шо позитивку потрібно качати під свою вагу щоб не просідала і не пробивалась, а негативкою вже бавитись з відскоком?
Email Poster
ЧД_
24 2015, 13:01
Quote Post

sprzedawca materacow

У ЧД не такой асоциативный ряд как у Стивенса. laugh.gif
disney
06 2015, 11:49
Quote Post

Початківець
*

Тепер прийшов час для покупки насосу,знайшов GIYO GS-01 за 515гр,рокчпоківський 600+ яка між ними різниця і що краще взяти, можливо якучь іншу модель?
Email Poster
1 (1 0 )
0 :

Topic Options : (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll