Ūֲ | Ҳ | | |

Avid   VeloMAX

: (2) 1 [2]  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> в МЕТРО 28-11-08, (дикий натурал)
Olvia
29 2008, 16:50
Quote Post

Olvia
**

: Львів
: 232

Як же приємно прокинутись в суботу зранку і усвідомити, що в тебе О-о-о… повний холодильник - що ти не кимарив в п’ятницю вночі біля телевізора - а робив приємні та корисні запаси на зиму в МЕТРО в славній компанії любителів велосипедного шопінгу.
А ще приємніше – згадувати вчорашню нічну покатушку.
Збирались на перехресті Чупринки та Київської

user posted image
user posted image

Їдемо собі їдемо і раптом…. Нас зупиняє шквал емоцій і радісних вигуків… вибухового фаната у червоній куртці
«ти хто?» - голос Макса звучав насторожливо…
А-А-А!!!!!!!!!!!!! Далі довге реготіння лунало засинаючими вулицями Львова – перед нами власною персоною – ЛЬОВА!

user posted image
Email Poster
alex4alex
29 2008, 17:00
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

QUOTE (Olvia @ нині, у 16:50)
Збирались на перехресті Чупринки та Київської

Классно так, за мной фактически домой заезжают. Буду рад, если такая практика сохранится smile.gif))

А Паспорт отжег. Я сам лично подумал, что это какой-то антисоциальный элемент решил к нам пристать. И был рад, что ошибсо smile.gif

alex4alex - 29 2008, 17:01
Users Website
Olvia
29 2008, 17:16
Quote Post

Olvia
**

: Львів
: 232

МЕТРО зустріло нас великою рожевою свинею з обіцянками знижених цін.

user posted image

Тяжко було встояти перед свинською чарівністю – і я добросовісно пообтирала її хрюшкінський ніс рукавами своєї біленької куртки (з того часу бувшої біленької) і саме у такому вигляді й попрямувала до магазини…

user posted image

Там ми почали вибирати товари . Спочатку трошки …потім ще трошки…. потім ще півторшки … потім … доки не набрався чималенький візочок

user posted image

user posted image

Заглянули й до улюблених омарчиків. З минулого разу їх значно поменшало

user posted image

Процес пакування закупленого в баули затягнувся і супроводжувався приємною дегустацією щойно купленого вина та поїданням шоколадки

user posted image
user posted image

Результатом були три набитих під зав’язку баули
Алекса

user posted image

Макса

user posted image

Та мій

user posted image

Я так захопилася пакуванням, а ще більше … дегустацією … що
При виході з МЕТРО зрозуміла, що ходити мені вже важко, тому… залишалось одне -їхати. З 25-кілограмовим баулом (вдома зважила і жахнулась)
Одним словом дякую Максу, що рятував мене від падіння під мостом і доставив додому в цілості і сохранності.

ПС:
ХОЧУ ЩЕ в МЕТРО!.
Може… наступної п’ятниці?

user posted image

Olvia - 29 2008, 17:19
Email Poster
alex4alex
30 2008, 0:38
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

Можна спробувати, я - за. Вже не на такі грандіозні закупи, але з"їздити - це завжди весело.
Users Website
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll