Ūֲ | Ҳ | | |

CatEYE   VeloMAX

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Шувар, ніч з 14 на 15 жовтня 2008
E-one
15 2008, 0:24
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

Таких нічних покатушок як сьогодні, нічний Львів ще не бачив laugh.gif

E-one - 15 2008, 0:25
Email Poster
_BuR_
15 2008, 2:19
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

: Львів
: 3395

то шо було?
E-one
15 2008, 10:17
Quote Post

троль ще той

Цього вечора працівники оптового ринку Шувар ще не знали, що він для них буде не таким буденним...
Але все по порядку. В Night Flight я був вперше і тепер знаю, що не востаннє. Зібралось нас 5 людей, 5 роверів, 2 фотика і 2 штатива. Трохи пофоткали нічний Львів, фонтан біля Оперного, Ратушу і Домініканку, підсвічену різними лампочками.
Ну а далі почали думати, куди їхати. З попередніх звітів я знав, що без ларьків і магазинів не обходиться жодна покатушка. Але ж треба рости і розвиватися, тому було прийнято рішення взяти курс на оптовий Шувар, досить по "мєлочьовкє" по ларькам шастати. (для тих, хто не знає, Шувар працює цілодобово, і вночі там все по оптовим цінам).
Ітак, перша ночі, напівсонні продавці, машини з овочами-фруктами, тишина і спокій... і тут влітають 5 роверистів в шльомах, 5 роверів, 2 фотика і 2 штатива. Базар ожив.
В проходах між рядами було чути сміх, крики і вітання. Хтось з продавців говорив, що то оптовики приїхали, хтось - що то рекетьори.
І тут в когось з нас зявилась ідея: "А поїхали кавунчика купимо!". Продавець кавунів був трохи в шоці, але вчасно оговтався і все ж таки обважив. Ну фігня, вага не головне, головне процес. Купили ми кавуна і від'їхали трохи в сторону від базара на горбочок.
Тільки зупинились, як до нас біжить охорона.
Охорона: "Добрий вечір".
Роверисти: "Добрий вечір".
Охорона: "Що ви тут вночі на території базару робите".
Роверисти: "Кавун їмо".
Пауза... пауза... пауза...
Охорона: "Який нах кавун?!?!" crazy.gif
Роверисти: "Свіжий!!!", і ми дістали з рюкзака кавун. (тут я згадав епізод з "Операції Ы" "как пройти в библиотеку в три часа ночи?")
Пауза... пауза... пауза... Охоронець розвертається і зі словами "але сильно тут не шуміть" іде геть. Не знаю, про що він думав в ці хвилини, але кавун дійсно був і був дуже солодким, смачним і багато. Поївши кавуна, ми вирішили ще раз проїхатись між рядами, повеселити продавців.
Більше за всіх веселився вже випивший гружчик-двірник. Фотосесія з мітлою, роверами і на фоні мішків з бульбою і цибулею в Лафаєт.
Далі ми запрошували їх з нами кататись, а вони нис - з ними фури розгружати... На тому і розїхались по домам.
Email Poster
Lafaiet
15 2008, 10:19
Quote Post

всі баби, як баби, а я -багіня!

: Львов
: 1136

Были:

E-one
Олег
Алекс
Оля
мну

Встретились, поехали к фонтану,
user posted image

пофотографировали с Олегом ночной город,
user posted image

поехали на площадь Рынок, Доминиканы, Дорошенка, Ст. Бандеры, Сахарова, В. Великого, Стрыйская, Хуторивка... ОПТОВЫЙ РЫНОК ШУВАР!!!! (который работает ночью!)
user posted image

И тут понеслось...
Затарились smile.gif
user posted image

user posted image

вылезли на какой то бугорок
user posted image

раздеребанили арбуз smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

посмотрели на ночной Сихов
user posted image

И поехали снова на базар) Совершили небольшую фотосессию с работниками, обещали привезти снимки )))
user posted image

user posted image

user posted image
(Оля на фоне лука smile.gif

Lafaiet - 15 2008, 10:22
Email Poster
westsider
15 2008, 10:32
Quote Post

город большой - чудаков много

: 1702

Брависсимо! Скучно кататься вы просто не можете! smile.gifsmile.gifsmile.gif
E-one
15 2008, 10:39
Quote Post

троль ще той

Двірник жжот!!! Просто Елвіс Преслі з гітарою! laugh.gif
Email Poster
Bodik
15 2008, 10:57
Quote Post

Початківець
*

: Львів, р-н Новий Львів
: 87

Супер фотки!!! Молодці!!! Колись познайомите з двірником - Елвіс живий, він в нас на Шуварі замітає smile.gif
Olvia
15 2008, 11:00
Quote Post

Olvia
**

: 232

влітають 5 роверистів в шльомах, 5 роверів, 2 фотика і 2 штатива. Базар ожив.

Аа ще ми світились – мов новорічна ялинка – і вогниками, і сяючими обличчями!
Охорона непокоїлась – бо штативи в рюкзаках за спиною виглядали підозріло-войовниче.
Дорогою назад нас захопив дощик. А загалом – море енергії та радості від спілкування, закручування педалей, споглядання місячного сяйва та поїдання солодкого та сокови-и-и-итого кавуна!. bigsmile.gif
Email Poster
alex4alex
15 2008, 11:02
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

А у мене все так же болить коліно після падіння на залізничній колії на Луганській. Тож застерігаю всіх, особливо коли та колія мокра.
Users Website
_LO_
15 2008, 11:39
Quote Post

Кохана Зозулька

: Звідусіль
: 921

Ви ПСІХІ smile.gif))

Але молодці smile.gif Заздрю smile.gif
Email Poster
Nadin
15 2008, 11:43
Quote Post

Nadin

: Киев
: 360

+1 к Ло
маньяки...но в хорошем смысле)))
Olvia
15 2008, 11:53
Quote Post

Olvia
**

: 232

молодці  Заздрю 

Приєднуйся! Не сачкуй!.
По секрету! ВЕЛИКОМУ (наступного разу ми збираємось затарюватись на нічному Шуварі, бо вдень немає часу та й нудно по магазинах бігати).
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll