РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

электроника CatEYE в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (13) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Електровелосипед, Тюнінг
Oksap5
Дата 07 Червня 2013, 22:14
Quote Post

Зацікавлений
**

Ппропоную в цій темі розказувати та ділитися враженнями власникам електровелосипедів.
Після продажі кросового мотоцикла я вирішив взамін нього обзавестися шустрим, потужним, легким електроровером. Для вивчення теми я спочатку дообладнав ровер жінки мотор-колесом потужністю 350 ват і акуму 8 ампер.год. Тут опис ходу думок http://motocykl.net/forum/index.php?showtopic=6147 .
Зараз вже накатав тисячу км і буду купляти ще один акум потужніший для збільшення дальності поїздок. http://www.megaenergy.com.ua/electrobottle.html

Це повідомлення відредагував Oksap5 - 07 Червня 2013, 22:24
Email Poster
Oksap5
Дата 13 Жовтня 2013, 23:23
Quote Post

Зацікавлений
**

Чемно прочекав на відповіді 4 місяці. Невже більше немає ві Львові електроендуріків. І зацікавленності зеро від інших велобратчиків. Дивно, хоча я і надалі впевнений , що майбутнє за електровелосипедами з різними потужностями. Я останній місяць катаюся з колєгами, які на мото, а я на роверку. По лісі подорожі рівноцінні. Я розганявся між деревами з допомогою моторчика до 40 км, а вони на важких мото боялися. На крутих підйомах я чіплявся до мотиків рукою і мене витягували. Було весело. А минулих вихідних я вламав жінку сісти на електророверка, а я на Апрілії Страда її супроводжував. Катнулися з Винник по старій залізничній колії до дріжджарні, на Пасічну через ліс і з повротом додомцю. Я, як споглядач збоку, був в шоці від можливостей ровера з електротягою. А головні переваги то те, що не смердить, не гудить, не відволікає як мото.
http://io.ua/26338201p то подоріж з колєгов БМВістом на Чотові скелі.
Email Poster
Рост
Дата 14 Жовтня 2013, 1:35
Quote Post

Постійний учасник

Не бачив цієї теми.
А мені цікаво. Не для себе, я від крутіння педалей задоволення отримую. А от для жінки цікаво, а то надто вже рівень фізпідготовки у нас різний.
Мотор-колеса в 350 ват вистачає для повноцінної їзди на електроприводі, чи це просто допомога педалюванню?
Також цікавить реальна дальність поїздок. І якщо по горбистій місцевості.
Взагалі ще б проїхатись... smile.gif

У Львові бачив чоловіка на електровелосипеді лише раз, біля автобусного заводу, так досить шустро їхав. Але не роздивився добре, що то була за система. Його там трактор загальмував, а я мусів далі їхати (машиною був).

Це повідомлення відредагував Рост - 14 Жовтня 2013, 1:37
Wertomaniak
Дата 14 Жовтня 2013, 6:22
Quote Post

Человек-руина

Oksap5, зря ви цю тему створили, зря laugh.gif
Email PosterUsers Website
ЧД_
Дата 14 Жовтня 2013, 9:19
Quote Post

sprzedawca materacow

Забембали эти електророверы. Едеш в горку а в переди тебя пацанчик в раскорячку як правило идэ. Колы в тебе в горку перевалыло 26 на спидометри. перша думка. курва опять очередной Карлсон идэ. laugh.gif
Ром
Дата 14 Жовтня 2013, 9:41
Quote Post

Велофанат

"Електровелосипед" - це вже не велосипед , як морська свинка - і не морська і не свинка . імохо .
Email Poster
Petiok
Дата 14 Жовтня 2013, 9:50
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 09:19)
Забембали эти електророверы. Едеш в горку а в переди тебя пацанчик в раскорячку як правило идэ. Колы в тебе в горку перевалыло 26 на спидометри. перша думка. курва опять очередной Карлсон идэ.  laugh.gif

Пацанчик то ше таке, але коли в Польщі бабка років 60 отак обганяла, я вже думав з ровером зав'язувати, але потім допер, шо вона з мотором biggrin.gif

Це повідомлення відредагував Petiok - 14 Жовтня 2013, 9:50
Email Poster
Cheburek
Дата 14 Жовтня 2013, 10:18
Quote Post

Постійний учасник

Краще вже скутер собі купити, якщо дуже хочеться з мотором ïздити - менша ймовірність, що його с***дять laugh.gif
Email Poster
ЧД_
Дата 14 Жовтня 2013, 10:27
Quote Post

sprzedawca materacow

Petiok Я по трасе Бревета 200. после 130км. так дедульку доганял. Изамтюкался весь. laugh.gif
Wertomaniak
Дата 14 Жовтня 2013, 10:31
Quote Post

Человек-руина

інтересно як поживає вилка коли на неї така нагрузка йде...
Email PosterUsers Website
Ioan85
Дата 14 Жовтня 2013, 11:15
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Wertomaniak @ нині, у 11:31)
інтересно як поживає вилка коли на неї така нагрузка йде...

В алюмінієвих вилках вириває дропаунди, деколи ставлять металеві підкладки...

user posted image
user posted image

Це повідомлення відредагував Ioan85 - 14 Жовтня 2013, 11:18
demon
Дата 14 Жовтня 2013, 11:28
Quote Post

Membёr

QUOTE (Oksap5 @ вчора, у 23:23)
зацікавленності зеро від інших велобратчиків. Дивно, хоча я і надалі впевнений , що майбутнє за електровелосипедами з різними потужностями.

вот коргда придумают батарейку в десять раз легче, тогода и появится заинтересованность
Ioan85
Дата 14 Жовтня 2013, 11:53
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (demon @ нині, у 12:28)
вот коргда придумают батарейку в десять раз легче, тогода и появится заинтересованность

Єдине більш менш непогане рішення акумулятора http://www.northsidecycles.ru/shop/index.p...nformation_id=6 але кінцева ціна...
Oksap5
Дата 14 Жовтня 2013, 13:36
Quote Post

Зацікавлений
**

В мене така фляга і стоїть. Разом з двигуном вага 6 кг. За дві хвилини можна зняти флягу і поміняти колесо з двигуном на звичайне, роз'єм присутній, тоді отримаємо звичний вєлік.
Мій рекорд без педалей 25 км, а при використанні електротяги при підйомах 65 км . Акума на 8 ампер год.
Взагалі можна різне трендіти, але варто кожному попробувати, а потім робити висновки. Залюбки приєднаюсь до велоподорожі на вихідні, чекаю на запрошення. Тест драйв усім бажаючим гарантований.
Я влітку з малою у велокріселку подорожував біля Бібрки, і там зустрів групу велористів. Їх вразили можливості мого електрочуда, бо коли я поїхав до одного з них в магазин на Івасюка, то в нього на столі вже на другий день лежав проспект з електродвигунами до роверка. Тарас Вовк його величають. Цікаво, він вже електризувався?
За цей сезон я вже намотав біля 3 тис.км. Їздив по Львові в яскраво-червоній куртці. Хто бачив- той молодець. smile.gif

Це повідомлення відредагував Oksap5 - 14 Жовтня 2013, 13:42
Email Poster
ЧД_
Дата 14 Жовтня 2013, 13:47
Quote Post

sprzedawca materacow

Ну то як в мене напрыклад: в доме е лифт. мешкаю на 4 поверси. але лифтом не корыстуюся. laugh.gif
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (13) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll