РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Клуб фрізбі у Львові

Сторінки: (4) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Scott Spark 20, іскра, що запалила моє серце
E-one
Дата 21 Квітня 2010, 23:44
Quote Post

троль ще той

Ідея пересісти на підвіс виникла після «Боярки24» по дорозі додому, коли розбите тіло вимагало м’якості і комфорту. Ці думки не покидали мене пару тижнів після цього. Але зсередини, в глибині душі і закутках мозку ішла запекла боротьба між карбохардтейлом і підвісом. Поки два моїх «Я» боролись між собою, проходила одна за другою Карпатська покатушка і «Я-підвіс» брав гору. Хоча часті КК гонки не давали заспокоїтись «Я-хардтейлу». Остаточну крапку поставив марафон «Бескид МТБ», коли на кам’яному розковбасі в Рожанку пролетів поруч rosen зі словами: «тттуууттт бы пподдввес». На наступний день після гонки пішов і замовив Scott Spark 20.

Гулять, так гулять. Вибрав карбоновий, легкий, максимально наближений до КК апарат. Щоб і по горам поїздити, і в КК круги мотати. Брав так, щоб не виникало бажання пересідати назад на хардтейл, або регід, або ще якусь біду. Чекав замовлення місяць. За цей час він мені снився майже кожну ніч. І от настав цей день. Я зайшов в магазин і застиг на пару секунд. Потім сів і проїхався. Вражень було повно. Десь через тиждень, трохи спустившись на землю, почав виявляти деякі недоліки: широкий гнутий руль, відсутність рожок і табуретка Selle Italia SLR XP, педалі SPD-520. Почався тюнінг. Ось, що з того вийшло (фото клікабельне):

user posted image

Комплектація:
рама: Scott Spark 20 2009 carbon
вилка: Fox 32 F120RL 120 mm
амортизатор: Scott Nude TC 120/70/0 mm
втулка (передня): DT Swiss XR1 Disc CL
втулка (задня) DT Swiss XR1 Disc CL
спиці: DT Swiss Super Comp
обода: DT Swiss XR1 Disc 32H / Black
покришки: Schwalbe Rocket Ron 26 x 2.25 Kevlar
рульова: Ritchey Pro 1 1/8“
задній переклюк: Shimano XTR RD-M972 SGS сarbon cage
передній переклюк: Shimano XT FD-M771
манетки: Shimano XT SL-M770
гальма: Shimano XT BR-M775 Disc 180/F and 160/R mm
система: Shimano XT FC-M770
руль: FSA Carbon Pro 600mm
винос: FSA Carbon Pro 110mm
підседільний штирь: Ritchey Pro Carbon / 34.9mm
педалі: Shimano XTR 970 SPD
седло: Fealt RXC lite
ланцюг: Shimano ХТ CN-HG93
кассета: Shimano XT CS-M770 11-32 T

user posted image

Трохи про роботу підвіски: м’яко, плавно, чітко, фактично без розхитування. В підйоми зменшую хід до 70 мм, по ідеальному асфальту без ям повністю локую. Всі нерівності типу каміння, коріння, горбів, плавних ям обробляються ідеально. Але на глибоких нешироких ямах з гострими краями (вибоїнах) все ж таки відчувається удар на швидкості. Аморт в залоченому стані при завищеному кадансі або нерівностях має невеликий хід, відчуваються часті коливання і поштовхи. Тому локую повністю лише в довгі асфальтові підйоми або на трасі Київ-Чоп.

user posted image

Вага: після апгрейдів не важив. До апгрейдів з чугунним сідлом Fealt і вульківським болотом вага була 11.6 кг, що не є актуальним на даний момент.
Станом на сьогодні апарат пройшов більше 2500 км. Нарікань нема.
Email Poster
rosen
Дата 22 Квітня 2010, 8:52
Quote Post

суровый

Как 970-е после 520-х, а 775-е после джуси3? На гонки бы покрышки поуже, например ральф двойку.
freya
  Дата 22 Квітня 2010, 9:06
Quote Post

Леді на Велосипеді

Вах!!! Какой красавец!! oops.gif Слов нету wub.gif Интересно, как на нем ездится? bigsmile.gif В общем, чтоб катал на радость! smile.gif

user posted image
E-one
Дата 22 Квітня 2010, 9:57
Quote Post

троль ще той

Как 970-е после 520-х

легші десь на 80-100 грам, хоча різниця в вазі не відчувається. Люфтять набагато менше, але люфт є. Защібуються/вищібуються плавніше. Спускались в Межгіря, всі в ноги замерзли крім мене - значить гріють smile.gif

775-е после джуси3

як джусі після механічних шиман smile.gif

Интересно, как на нем ездится?

можу дати покататись wink.gif

возможно в будующем захочешь попробовать грипшифты и поставить задний переклюк срам X0.
...
рассцветка рамы не понравилась, маячек на фото не канает

захочу, на Досі пробував - сподобалось. Мені теж бульше жовто-біло-чорна розкраска подобається, або просто біло-чорна, але... Маячок: вєл фоткався в бойових умовах таким, яким він є, гомосятіну в фотостудіях - фтопку.
Email Poster
freya
Дата 22 Квітня 2010, 10:19
Quote Post

Леді на Велосипеді

QUOTE (E-one @ нині, у 10:57)
можу дати покататись wink.gif

ловлю на слові happy.gif
E-one
Дата 06 Березня 2011, 23:49
Quote Post

троль ще той

За цю зиму мій Спарк зазнав значних змін, і тепер він виглядає так:

user posted image

З рідних елементів залишилась рама, аморт, підсидільна трубка і рульова. Все решта було замінено або поломано. Апгрейд робився по двом причинам: якісне підвищення гоночних характеристик і зменшення ваги. Основні якісні зміни – це безкамерні колеса, 2х10 трансмісія і 100 мм вилка.
В основному всі деталі були закуплені/замовлені в грудні, але тільки під кінець лютого майже все приїхало. Трохи детальніше про заміни:

1. Колеса.
Зловивши проколи на Куяльнику, розпрощався з 1-м місцем в своїй категорії і можливістю ввійти в топ-10 в загальному заліку. Тому ще в поїзді з Одеси вирішив ставити безкамерки. В цьому плані вибір був майже однозначним: Ztr Crest+Novatek D711/D712+Sapim Lazer. Правда з втулками в Тайвані трохи налажали і замість переднього Новатека приїхав Ротаз. Ну і фіг з ним: на 15 грам легший, по ціні трохи дорожчий, по надійності – побачимо. Вілсет вийшов досить легким – 1385 гр. З покришок спереду стоїть тюблесреді Continental X-King 2.2, ззаду тимчасово поставив безкамерно камерний Nobby Nic, поки їде тюблесреді Continental Race King. Нік на диво безгеморно встав і непогано тримає повітря. Дякую Нікалаїчу за майстер клас по встановленню безкамерок і гайді у виборі коліс (та й всього решта теж)

user posted image

2.Трансмісія.
В кінці сезону вагався між вибором апгрейду: або гріпшифти і 3х9 або 2х10. Плюси першого варіанту очевидні: легке і швидке перемикання на будь-яку к-сть передач. Плюси другого варіанту: дабл 39-26 спереду, 11-36 ззаду, менша вага. Колхозити з варіантом 2х9 не мав бажання, так само як і колхозити з гріпшифтами під 2х10. Тому вирішив замінити повністю все «як книжка пише». Спочатку орієнтувався на групу Sram Х-0. Але знижки на ОЕМ манетки і систему ХХ в 52-58% зробили їх дешевшими за аналоги в Х-0. Все решта з Х-0 групи.

user posted image

user posted image

user posted image

3.Вилка.
Як показала практика 120 мм для мене забагато і зовсім не потрібні. Шукав щось на 100 мм і з допустимою вагою. Підвернувся за дуже вигідною ціною Sid World Cup з карбоновою короною. Вага, правда, не дуже порадувала: 1460 грам, але 100 мм і можливість налаштовувати її під різні траси компенсують цей недолік.

user posted image

4.Приємні «плюшки»
- гальма Sram Х-0, 160/140. Нічим не гірші і не кращі в роботі за Shimano ХТ. Але різниця в 190 грам дає їм право на життя.
- Сідло Tioga Spider. Поки що найзручніше сідло, на якому сидів. Ну і вага в межах норми: 134 грами.
- Велокомп’ютер/пульсометр/навігатор/висотомір/щекупарізнихфункцій Garmin Edge 705.
- Педалі Crank Brothers Eggbeater 3. (поки що їдуть)
- Шосейна обмотка ВВВ замість гріпсів.
- Мачмейхери. Дуже зручна штуковина – гальма і манетки кріпляться на одному хомуті. Все компактно і акуратно.

user posted image

5. В планах.
Підсиділ Гарбарук. Аморт Fox RP23. Рульова (поки хз яка)

Повна комплектація:
рама: Scott Spark 20 2009 carbon
вилка: Sid World Cup 100 mm
амортизатор: Scott Nude TC 120/70/0 mm
колеса: Ztr Crest+ Rotaz/Novatek D712+Sapim Lazer
покришки: Continental Schwalbe Nobby Nic/X-king 2.2/Race-King2.0 tubeless ready.
рульова: Ritchey Pro 1 1/8“
задній переклюк: Sram X0
передній переклюк: Sram X0
манетки: Sram XX
гальма: Sram X0 160/140
система: Sram XX 39/26, 175 mm, 166 Q-factor
кассета: Sram XG-1080, 11/36
ланцюг: Sram PC1071 Hollow Pin
руль: Truvativ Noir 600 mm
винос: BBB 110mm
підседільний штирь: Ritchey Pro Carbon / 34.9mm
педалі: Crank Brothers Eggbeater 3
сідло: Tioga Spyder

Це повідомлення відредагував E-one - 06 Березня 2011, 23:58
Email Poster
Nikalaich
Дата 07 Березня 2011, 2:01
Quote Post

молодой растущий организм

QUOTE (E-one @ вчора, у 23:49)
залишилась рама, аморт, підсидільна трубка і рульова.

Аморт і підсиділку теж в утіль wink.gif
Лишилось дочекатись правильних педалей і жечь. На сухі гонкі я би ще прикупив фреда, він такі встає безкамерно. А так зачьотна марафон-машина!
Ну і твістери - але 100 євро за правий гріп викласти жаба трохі дусить)
Uri2
Дата 07 Березня 2011, 10:13
Quote Post

Рідкісний зануда

Круть! О_О
SUPERUNKNOWN
Дата 07 Березня 2011, 10:23
Quote Post

☜☆☞ Captain Obvious ☜☆☞

судя по апгрейдам - Никалаич таки умеет убеждать ))

так сколько удалось скинуть и какой итоговый вес?

П.с. Думаю в слове мачмейкер слово "хер" не должно присутствовать wink.gif
E-one
Дата 07 Березня 2011, 11:04
Quote Post

троль ще той

QUOTE (Nikalaich @ нині, у 02:01)

Лишилось дочекатись правильних педалей і жечь.

як тільки, так зразу wink.gif

На сухі гонкі я би ще прикупив фреда

буду думати. Може Рейс Кінгом обійдусь.

Ну і твістери - але 100 євро за правий гріп викласти жаба трохі дусить)

Тут не в жабі справа, а в гєморності самого процесу. Якщо вже Вігль і Чейн лажають з доставками, то якась там гаражна кантора викликає великі сумніви.

так сколько удалось скинуть и какой итоговый вес?

Орієнтовно десь до 1.5 кг. Поки що з переваженого вийшло 1.1 кг, але це без педалей, обмотки, підсиділа, безкамерних апгрейдів. Коли все остаточно приїде і все буде стояти, я відпишусь smile.gif
Email Poster
JeD
Дата 07 Березня 2011, 11:17
Quote Post

Постійний учасник

В мене питання, а яку мету ставив автор роблячи вказані вище вдосконалення?
Email Poster
E-one
Дата 07 Березня 2011, 11:21
Quote Post

троль ще той

QUOTE (JeD @ нині, у 11:17)
В мене питання, а яку мету ставив автор роблячи вказані вище вдосконалення?

там все написано:
Апгрейд робився по двом причинам: якісне підвищення гоночних характеристик і зменшення ваги.
Email Poster
SUPERUNKNOWN
Дата 07 Березня 2011, 11:21
Quote Post

☜☆☞ Captain Obvious ☜☆☞

кста на счет цветового решения новинок и общего вида байка после облегчения....... еще раз убеждаюсь что дезайнеры не зря едят свой хлеб (имхо конечно, хотя наверняка фотки не передают полного восприятия сабжа)
nnn
Дата 07 Березня 2011, 21:46
Quote Post

ааа, забанили )

байк класний, дабл сила, в цьому давно вже переконався.

Але не 9кг єдиними. wink.gif

.... http://www.youtube.com/watch?v=eGhUQ-cAxdU

успіхів на змаганнях!

Це повідомлення відредагував nnn - 07 Березня 2011, 21:49
E-one
Дата 07 Березня 2011, 22:22
Quote Post

троль ще той

QUOTE (nnn @ нині, у 21:46)

байк класний, дабл сила, в цьому давно вже переконався.

дякую, теж буду переконуватись

Але не 9кг єдиними.   wink.gif
.... www.youtube.com/watch?v=eGhUQ-cAxdU

мда... і таке було unsure.gif rolleyes.gif

Це повідомлення відредагував E-one - 07 Березня 2011, 22:23
Email Poster
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (4) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topic